Usługi wynajmu włókien światłowodowych dla sieci MAN UM
Miasto Stołeczne Warszawa
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi wynajmu włókien światłowodowych w relacjach wymienionych poprzez pasywną infrastrukturę światłowodową. Zamówienie obejmuje udostępnienie Zamawiającemu włókien światłowodowych w relacjach, ich bieżącą konserwację oraz zapewnienie ich poprawnego i nieprzerwanego działania na zasadach określonych w § 5 ust. 6 wzoru umowy. Zamówienie podzielone jest na dwie części: • Część 1 - świadczenie usługi wynajmu włókien światłowodowych w relacjach wymienionych w załączniku nr 3 do Umowy „Lista relacji świadczenia Usługi dla części I”, • Część 2 - świadczenie usługi wynajmu włókien światłowodowych w relacjach wymienionych w załączniku nr 3 do Umowy „Lista relacji świadczenia Usługi dla części II”.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-06-01. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-04-29.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-29 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-14 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Usługi wynajmu włókien światłowodowych dla sieci MAN UM
Numer referencyjny:
ZP/ABN/271/III-54/26
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi telefoniczne i przesyłu danych 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 1
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
ZP/ABN/271/III-54/26 cz. 1
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
ZP/ABN/271/III-54/26 cz. 2
Opis zamówienia:
Opis opcji:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-01 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-01 12:10:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-06-01 12:10:00 📅
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Warunki realizacji zamówienia: Zgodnie z SWZ
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Miasto Stołeczne Warszawa
Krajowy numer rejestracyjny:
5252296818
Departament: Urząd m.st. Warszawy
Adres pocztowy: Plac Bankowy 3/5
Kod pocztowy: 00-950
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Biuro Zamówień Publicznych
E-mail: zamowieniabzp@um.warszawa.pl 📧
Telefon: +4822 443-14-00 📞
Fax: +4822 443-14-00 📠
URL: https://um.warszawa.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://zamowienia.um.warszawa.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/281802/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/281802/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: dział IX ustawy Pzp
Źródło: OJS 2026/S 084-296563 (2026-04-29)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1 436 472 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
ZP/ABN/271/III-54/26 cz.1
Data zawarcia umowy: 2026-08-11 📅
Tytuł: Świadczenie usługi wynajmu włókien światłowodowych w relacjach wymienionych w załączniku nr 3 do Umowy „Lista relacji świadczenia Usługi dla części I"
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 4
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 4
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 3
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 789 120 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Identyfikator oferty:
oferta CITIMEDIA.PL Sp. z o.o., cz.1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: CITIMEDIA.PL Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: CITIMEDIA.PL Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
1231215741
Kod pocztowy: 00-609
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 647 352 PLN 💰
Identyfikator oferty:
oferta SUPERMEDIA Sp. z o.o., cz.2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: SUPERMEDIA Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: SUPERMEDIA Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
9570549503
Kod pocztowy: 03-812
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
Źródło: OJS 2026/S 157-568770 (2026-08-14)
- Usługi pocztowe i telekomunikacyjne (11 nowe zamówienia)