WOFiTM/54/2026/PN - Dostawa produktów leczniczych

Wojskowy Ośrodek Farmacji i Techniki Medycznej - Celestynów

Dostawa produktów leczniczych

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-08-31. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-08-12.

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-12 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-12)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: WOFiTM/54/2026/PN - Dostawa produktów leczniczych
Krótki opis: Dostawa produktów leczniczych
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 114
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 114

1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 1 - Alprazolam
Opis zamówienia: Alprazolam
Informacje dodatkowe:
Zezwolenie na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej lub zezwolenie na wytwarzanie produktu leczniczego lub importu produktu leczniczego lub zezwolenie na prowadzenie apteki ogólnodostępnej zgodnie z Ustawą z dnia 6 września 2001 roku Prawo farmaceutyczne Dz. U. 2001 r. nr 126 poz. 1381
Pokaż więcej
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Warszawski wschodni 🏙️
Czas trwania: 60 dni
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji: Nie przewiduje się prawa opcji
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 2 - Clonazepamum
Opis zamówienia: Clonazepamum
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Tytuł: Zadanie nr 3 - Diazepamum tabl.
Opis zamówienia: Diazepamum tabl.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Tytuł: Zadanie nr 4 - Diazepamum amp.
Opis zamówienia: Diazepamum amp.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Tytuł: Zadanie nr 5 - Hydroxyzini hydrochloridum amp.
Opis zamówienia: Hydroxyzini hydrochloridum amp.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Tytuł: Zadanie nr 6 - Hydroxyzini hydrochloridum tabl.
Opis zamówienia: Hydroxyzini hydrochloridum tabl.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Tytuł: Zadanie nr 7 - Pethidine hydrochloride
Opis zamówienia: Pethidine hydrochloride
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Tytuł: Zadanie nr 8 - Amikacin sulfate
Opis zamówienia: Amikacin sulfate
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Tytuł: Zadanie nr 9 - Bacitracinum + Neomycinum
Opis zamówienia: Bacitracinum + Neomycinum
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie nr 10 - Chloramphenicol
Opis zamówienia: Chloramphenicol
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 11 - Ciprofloxacin lactate
Opis zamówienia: Ciprofloxacin lactate
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 12 - Clotrimazole krem
Opis zamówienia: Clotrimazole krem
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Tytuł: Zadanie nr 13 - Clotrimazole tabl./kaps. vag.
Opis zamówienia: Clotrimazole tabl./kaps. vag.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Tytuł: Zadanie nr 14 - Flukonazole kaps.
Opis zamówienia: Flukonazole kaps.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Tytuł: Zadanie nr 15 - Flukonazole fiol.
Opis zamówienia: Flukonazole fiol.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Tytuł: Zadanie nr 16 - Ganciclovir
Opis zamówienia: Ganciclovir
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Tytuł: Zadanie nr 17 - Gentamicin sulphate
Opis zamówienia: Gentamicin sulphate
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Tytuł: Zadanie nr 18 - Metronidazole
Opis zamówienia: Metronidazole
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0018

1️⃣9️⃣
Tytuł: Zadanie nr 19 - Neomycin sulphate
Opis zamówienia: Neomycin sulphate
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0019

2️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie nr 20 - Sulfamethoxazolum + Trimethoprimum
Opis zamówienia: Sulfamethoxazolum + Trimethoprimum
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0020

2️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 21 - Naloxone hydrochloride
Opis zamówienia: Naloxone hydrochloride
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0021

2️⃣2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 22 - Neostygmine mathylsulphate
Opis zamówienia: Neostygmine mathylsulphate
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0022

2️⃣3️⃣
Tytuł: Zadanie nr 23 - Propofol amp.
Opis zamówienia: Propofol amp.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0023

2️⃣4️⃣
Tytuł: Zadanie nr 24 - Propofol fiol.
Opis zamówienia: Propofol fiol.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0024

2️⃣5️⃣
Tytuł: Zadanie nr 25 - Vecuronium bromide/ Rocuronium bromide
Opis zamówienia: Vecuronium bromide/ Rocuronium bromide
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0025

2️⃣6️⃣
Tytuł: Zadanie nr 26 - Acidum tranexamicum
Opis zamówienia: Acidum tranexamicum
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0026

2️⃣7️⃣
Tytuł: Zadanie nr 27 - Adenosine
Opis zamówienia: Adenosine
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0027

2️⃣8️⃣
Tytuł: Zadanie nr 28 - Albendazole
Opis zamówienia: Albendazole
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0028

2️⃣9️⃣
Tytuł: Zadanie nr 29 - Alcohol polyvinilate
Opis zamówienia: Alcohol polyvinilate
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0029

3️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie nr 30 - Aluminii acetotartras
Opis zamówienia: Aluminii acetotartras
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0030

3️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 31 - Amlodypine besylate
Opis zamówienia: Amlodypine besylate
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0031

3️⃣2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 32 - Antazoline hydrochloride
Opis zamówienia: Antazoline hydrochloride
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0032

3️⃣3️⃣
Tytuł: Zadanie nr 33 - Aqua pro injectione
Opis zamówienia: Aqua pro injectione
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0033

3️⃣4️⃣
Tytuł: Zadanie nr 34 - Ascorbic acid
Opis zamówienia: Ascorbic acid
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0034

3️⃣5️⃣
Tytuł: Zadanie nr 35 - Benzydamini hydrochloridum
Opis zamówienia: Benzydamini hydrochloridum
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0035

3️⃣6️⃣
Tytuł: Zadanie nr 36 - Biperiden hydrochloride
Opis zamówienia: Biperiden hydrochloride
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0036

3️⃣7️⃣
Tytuł: Zadanie nr 37 - Bisacodylum
Opis zamówienia: Bisacodylum
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0037

3️⃣8️⃣
Tytuł: Zadanie nr 38 - Bromhexini hydrochloridum
Opis zamówienia: Bromhexini hydrochloridum
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0038

3️⃣9️⃣
Tytuł: Zadanie nr 39 - Budesonide
Opis zamówienia: Budesonide
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0039

4️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie nr 40 - Bupivacaine hydrochloride amp
Opis zamówienia: Bupivacaine hydrochloride amp
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0040

4️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 41 - Bupivacaine hydrochloride amp
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0041

4️⃣2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 42 - Calcium glubionate
Opis zamówienia: Calcium glubionate
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0042

4️⃣3️⃣
Tytuł: Zadanie nr 43 - Carbo medicinalis
Opis zamówienia: Carbo medicinalis
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0043

4️⃣4️⃣
Tytuł: Zadanie nr 44 - Chlorpromazini hydrochloridum
Opis zamówienia: Chlorpromazini hydrochloridum
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0044

4️⃣5️⃣
Tytuł: Zadanie nr 45 - Choline salicylate
Opis zamówienia: Choline salicylate
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0045

4️⃣6️⃣
Tytuł: Zadanie nr 46 -Clemastine fumarate
Opis zamówienia: Clemastine fumarate
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0046

4️⃣7️⃣
Tytuł: Zadanie nr 47 - Cocarboxylase
Opis zamówienia: Cocarboxylase
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0047

4️⃣8️⃣
Tytuł: Zadanie nr 48 - Codeine phosphate
Opis zamówienia: Codeine phosphate
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0048

4️⃣9️⃣
Tytuł: Zadanie nr 49 - Dexpanthenol 4,63%
Opis zamówienia: Dexpanthenol 4,63%
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0049

5️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie nr 50 - Diclofenac sodium
Opis zamówienia: Diclofenac sodium
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0050

5️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 51 - Diclofenac sodium amp.
Opis zamówienia: Diclofenac sodium amp.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0051

5️⃣2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 52 - Diclofenac sodium żel
Opis zamówienia: Diclofenac sodium żel
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0052

5️⃣3️⃣
Tytuł: Zadanie nr 53 - Diclofenac sodium gtt.
Opis zamówienia: Diclofenac sodium gtt.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0053

5️⃣4️⃣
Tytuł: Zadanie nr 54 - Dimenhydrinate
Opis zamówienia: Dimenhydrinate
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0054

5️⃣5️⃣
Tytuł: Zadanie nr 55 - Dopamine hydrochloride
Opis zamówienia: Dopamine hydrochloride
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0055

5️⃣6️⃣
Tytuł: Zadanie nr 56 - Drotaverine hydrochloride amp.
Opis zamówienia: Drotaverine hydrochloride amp.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0056

5️⃣7️⃣
Tytuł: Zadanie nr 57 - Drotaverine hydrochloride tabl.
Opis zamówienia: Drotaverine hydrochloride tabl.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0057

5️⃣8️⃣
Tytuł: Zadanie nr 58 - Enoxaparin sodium
Opis zamówienia: Enoxaparin sodium
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0058

5️⃣9️⃣
Tytuł: Zadanie nr 59 - Enoxaparin sodium
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0059

6️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie nr 60 - Ephedrini hydrochloridum
Opis zamówienia: Ephedrini hydrochloridum
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0060

6️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 61 - Etamsylate
Opis zamówienia: Etamsylate
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0061

6️⃣2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 62 - Fludrocortisoni acetas
Opis zamówienia: Fludrocortisoni acetas
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0062

6️⃣3️⃣
Tytuł: Zadanie nr 63 - Flumazenil
Opis zamówienia: Flumazenil
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0063

6️⃣4️⃣
Tytuł: Zadanie nr 64 - Fluocinolone acetonide
Opis zamówienia: Fluocinolone acetonide
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0064

6️⃣5️⃣
Tytuł: Zadanie nr 65 - Furazydyna
Opis zamówienia: Furazydyna
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0065

6️⃣6️⃣
Tytuł: Zadanie nr 66 - Glucagoni h/chloridum
Opis zamówienia: Glucagoni h/chloridum
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0066

6️⃣7️⃣
Tytuł: Zadanie nr 67 - Glyceryl trinitrate amp.
Opis zamówienia: Glyceryl trinitrate amp.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0067

6️⃣8️⃣
Tytuł: Zadanie nr 68 - Glyceryl trinitrate aer.
Opis zamówienia: Glyceryl trinitrate aer.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0068

6️⃣9️⃣
Tytuł: Zadanie nr 69 - Hioscyna
Opis zamówienia: Hioscyna
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0069

7️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie nr 70 - Hydrocortisone hemisuccinate
Opis zamówienia: Hydrocortisone hemisuccinate
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0070

7️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 71 - Hydrocortisoni acetas
Opis zamówienia: Hydrocortisoni acetas
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0071

7️⃣2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 72 - Ibuprofen
Opis zamówienia: Ibuprofen
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0072

7️⃣3️⃣
Tytuł: Zadanie nr 73 - Insulinum Humanum fiol.
Opis zamówienia: Insulinum Humanum fiol.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0073

7️⃣4️⃣
Tytuł: Zadanie nr 74 - Isosorbide mononitrate
Opis zamówienia: Isosorbide mononitrate
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0074

7️⃣5️⃣
Tytuł: Zadanie nr 75 - Ketoprofen tabl/kaps
Opis zamówienia: Ketoprofen tabl/kaps
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0075

7️⃣6️⃣
Tytuł: Zadanie nr 76 - Ketoprofen amp.
Opis zamówienia: Ketoprofen amp.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0076

7️⃣7️⃣
Tytuł: Zadanie nr 77 - Lidocaine hydrochloride amp.
Opis zamówienia: Lidocaine hydrochloride amp.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0077

7️⃣8️⃣
Tytuł: Zadanie nr 78 - Loperamide hydrochloride tabl.
Opis zamówienia: Loperamide hydrochloride tabl.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0078

7️⃣9️⃣
Tytuł: Zadanie nr 79 - Lubrykant sterylny typu Jelly.
Opis zamówienia: Lubrykant sterylny typu Jelly.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0079

8️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie nr 80 - Magnesium sulfate
Opis zamówienia: Magnesium sulfate
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0080

8️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 81 - Metamizol
Opis zamówienia: Metamizol
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0081

8️⃣2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 82 - Methylprednisolone hemisuccinate
Opis zamówienia: Methylprednisolone hemisuccinate
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0082

8️⃣3️⃣
Tytuł: Zadanie nr 83 - Metoclopramide hydrochloride
Opis zamówienia: Metoclopramide hydrochloride
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0083

8️⃣4️⃣
Tytuł: Zadanie nr 84 - Metoprolol
Opis zamówienia: Metoprolol
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0084

8️⃣5️⃣
Tytuł: Zadanie nr 85 - Metoprolol tartrate
Opis zamówienia: Metoprolol tartrate
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0085

8️⃣6️⃣
Tytuł: Zadanie nr 86 - Natrii chloridum 0,9% 10 ml
Opis zamówienia: Natrii chloridum 0,9% 10 ml
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0086

8️⃣7️⃣
Tytuł: Zadanie nr 87 - Natrii chloridum 0,9% 5 ml
Opis zamówienia: Natrii chloridum 0,9% 5 ml
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0087

8️⃣8️⃣
Tytuł: Zadanie nr 88 - Natrii chloridum 10%
Opis zamówienia: Natrii chloridum 10%
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0088

8️⃣9️⃣
Tytuł: Zadanie nr 89 - Natrii chloridum 3%
Opis zamówienia: Natrii chloridum 3%
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0089

9️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie nr 90 - Nifuroxazide
Opis zamówienia: Nifuroxazide
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0090

9️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 91 - Nimesulide
Opis zamówienia: Nimesulide
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0091

9️⃣2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 92 - Ondansetron
Opis zamówienia: Ondansetron
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0092

9️⃣3️⃣
Tytuł: Zadanie nr 93 - Paracetamol + ascorbic acid + phenylephrine
Opis zamówienia: Paracetamol + ascorbic acid + phenylephrine
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0093

9️⃣4️⃣
Tytuł: Zadanie nr 94 - Prednisone
Opis zamówienia: Prednisone
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0094

9️⃣5️⃣
Tytuł: Zadanie nr 95 - Preparat złożony typu Dentosept
Opis zamówienia: Preparat złożony typu Dentosept
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0095

9️⃣6️⃣
Tytuł: Zadanie nr 96 - Propafenone hydrochloride
Opis zamówienia: Propafenone hydrochloride
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0096

9️⃣7️⃣
Tytuł: Zadanie nr 97 - Protamine sulphate
Opis zamówienia: Protamine sulphate
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0097

9️⃣8️⃣
Tytuł: Zadanie nr 98 - Salbutamol amp.
Opis zamówienia: Salbutamol amp.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0098

9️⃣9️⃣
Tytuł: Zadanie nr 99 - Salbutamol aer.
Opis zamówienia: Salbutamol aer.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0099

1️⃣0️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie nr 100 - Simethicone
Opis zamówienia: Simethicone
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0100

1️⃣0️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 101 -Sumatriptan
Opis zamówienia: Sumatriptan
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0101

1️⃣0️⃣2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 102 - Theophyllinum
Opis zamówienia: Theophyllinum
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0102

1️⃣0️⃣3️⃣
Tytuł: Zadanie nr 103 - Thiethylperazine malate
Opis zamówienia: Thiethylperazine malate
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0103

1️⃣0️⃣4️⃣
Tytuł: Zadanie nr 104 - Ticagrelol
Opis zamówienia: Ticagrelol
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0104

1️⃣0️⃣5️⃣
Tytuł: Zadanie nr 105 - Tramadol hydrochloride
Opis zamówienia: Tramadol hydrochloride
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0105

1️⃣0️⃣6️⃣
Tytuł: Zadanie nr 106 - Żel nawilżający do nosa typu Alfarin
Opis zamówienia: Żel nawilżający do nosa typu Alfarin
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0106

1️⃣0️⃣7️⃣
Tytuł: Zadanie nr 107 - Amoxicillinum + Acidum clavulanicum,  tabl. powl.
Opis zamówienia: Amoxicillinum + Acidum clavulanicum,  tabl. powl.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0107

1️⃣0️⃣8️⃣
Tytuł: Zadanie nr 108 - Benzydamini hydrochloridum, tabl. do ssania
Opis zamówienia: Benzydamini hydrochloridum, tabl. do ssania
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0108

1️⃣0️⃣9️⃣
Tytuł: Zadanie nr 109 - Chlorpromazini hydrochloridum, roztwór
Opis zamówienia: Chlorpromazini hydrochloridum, roztwór
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0109

1️⃣1️⃣0️⃣
Tytuł: Zadanie nr 110 - Diphenhydramini hydrochloridum + Naphazolini nitras, krople do oczu,
Opis zamówienia: Diphenhydramini hydrochloridum + Naphazolini nitras, krople do oczu,
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0110

1️⃣1️⃣1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 111 - Dopamini hydrochloridum, roztwór do infuzji,
Opis zamówienia: Dopamini hydrochloridum, roztwór do infuzji,
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0111

1️⃣1️⃣2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 112 - Hydroxyzini hydrochloridum, roztwór do wstrzykiwań
Opis zamówienia: Hydroxyzini hydrochloridum, roztwór do wstrzykiwań
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0112

1️⃣1️⃣3️⃣
Tytuł: Zadanie nr 113 - Lidocaini hydrochloridum, roztwór do wstrzykiwań,
Opis zamówienia: Lidocaini hydrochloridum, roztwór do wstrzykiwań,
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0113

1️⃣1️⃣4️⃣
Tytuł: Zadanie nr 114 - Metronidazolum, roztwór do infuzji
Opis zamówienia: Metronidazolum, roztwór do infuzji
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0114

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
W oparciu o analizę stanu faktycznego oraz na podstawie art. 2 ust. 1 pkt 1, art. 3 ust. 1 pkt 1, art. 129 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2023 r., poz. 1605 ze zm.) oraz art. 138 ust. 2 pkt. 2 wnioskuję o udzielenie zamówienia publicznego w trybie „przetargu nieograniczonego.” Realizacja zadania w oparciu o tryb przetargu nieograniczonego daje gwarancję pełnej konkurencyjności prowadzonego postępowania. Istotnym elementem tego trybu jest upublicznienie informacji o planowanym zakupie poprzez publikację ogłoszenia w przewidzianych prawem publikatorach oraz braku możliwości negocjowania warunków wykonania zamówień w trakcie postępowania co gwarantuje właściwe wydatkowanie środków publicznych z zachowaniem celowości, zasadności i gospodarności. Uzasadnienie faktyczne zastosowania art. 138 ust. 2 pkt. 2 W związku z potrzebą zakupu asortymentu będącego przedmiotem zamówienia Decyzją MON 118/MON Ministra Obrony Narodowe z dnia 01 września 2021 r. Rozdział 3 ust. 8, która mówi, że Termin podpisywania umów na zadania ujęte w centralnych planach rzeczowych i finansowanych z budżetu resortu obrony narodowej w roku budżetowym upływa z dniem 31 października roku budżetowego, konieczne jest skrócenie terminu otwarcia ofert. Należy również podkreślić, że WOFiTM dokonał rozeznania rynku z którego wynika, że zachowanie odpowiedniego terminu na realizację zamówienia nie pozwala na zachowanie podstawowych terminów ustawowych na złożenie oferty. Jak wskazuje doktryna pilna potrzeba udzielenia zamówienia nie musi wynikać z okoliczności niezależnych od zamawiającego – może to więc być pilność, która wynika z okoliczności co najmniej możliwych do przywidzenia. Wniosek taki potwierdza motyw 46 preambuły dyrektywy 2014/25/UE, w którym wskazano na stworzenie zamawiającym możliwości skracania terminów składania ofert, oraz doprecyzowano, że „nie musi to być wyjątkowo pilna konieczność spowodowana okolicznościami, których instytucja zamawiająca nie może przewidzieć i których nie można jej przypisać”. – z powyższego wynika przede wszystkim, że nie należy przesłanki „pilnej potrzeby” przyrównywać do przypadków siły wyższej, wszak może być to również okoliczność leżąca po stronie zamawiającego, którą zamawiający w dodatku był w stanie przewidzieć.
Pokaż więcej
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-31 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-31 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-11-28
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-08-31 12:00:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-11-28
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojskowy Ośrodek Farmacji i Techniki Medycznej - Celestynów
Krajowy numer rejestracyjny: 5320015017
Adres pocztowy: Wojska Polskiego 57
Kod pocztowy: 05-430
Miasto pocztowe: Celestynów
Region: Warszawski wschodni 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: wofitm@ron.mil.pl 📧
Telefon: 261894218 📞
URL: https://wofitm.wp.mil.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/wofitm 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/wofitm 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/wofitm 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/wofitm 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Z postępowania o udzielenie zamówienia wykluczony zostanie Wykonawca, w stosunku do którego zachodzi którakolwiek z okoliczności, o których mowa w art. 108 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, tj. wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: a) udziału w zorganizowanej grupie przestępczej albo związku mającym na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego, o którym mowa w art. 258 Kodeksu karnego, b) handlu ludźmi, o którym mowa w art. 189a Kodeksu karnego, c) o którym mowa w art. 228–230a, art. 250a Kodeksu karnego, w art. 46–48 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (Dz. U. z 2020 r.poz. 1133 oraz z 2021 r. poz. 2054) lub w art. 54 ust. 1–4 ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 523, 1292, 1559 i 2054), d) finansowania przestępstwa o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 165a Kodeksu karnego, lub przestępstwo udaremniania lub utrudniania stwierdzenia przestępnego pochodzenia pieniędzy lub ukrywania ich pochodzenia, o którym mowa w art. 299 Kodeksu karnego, e) o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 115 § 20 Kodeksu karnego, lub mające na celu popełnienie tego przestępstwa, f) powierzenia wykonywania pracy małoletniemu cudzoziemcowi, o którym mowa w art. 9 ust. 2 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. poz. 769 oraz z 2020 r. poz. 2023), g) przeciwko obrotowi gospodarczemu, o których mowa w art. 296–307 Kodeksu karnego, przestępstwo oszustwa, o którym mowa w art. 286 Kodeksu karnego, przestępstwo przeciwko wiarygodności dokumentów, o których mowa w art. 270–277d Kodeksu karnego, lub przestępstwo skarbowe, h) o którym mowa w art. 9 ust. 1 i 3 lub art. 10 ustawy z dnia 15 czerwca 2012 r. o skutkach powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom przebywającym wbrew przepisom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – lub za odpowiedni czyn zabroniony określony w przepisach prawa obcego; 2) jeżeli urzędującego członka jego organu zarządzającego lub nadzorczego, wspólnika spółki w spółce jawnej lub partnerskiej albo komplementariusza w spółce komandytowej lub komandytowo-akcyjnej lub prokurenta prawomocnie skazano za przestępstwo, o którym mowa w pkt 1; 2) wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu z uiszczeniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, chyba że wykonawca odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert dokonał płatności należnych podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłaty tych należności; 3) wobec którego prawomocnie orzeczono zakaz ubiegania się o zamówienia publiczne; 4) jeżeli zamawiający może stwierdzić, na podstawie wiarygodnych przesłanek, że wykonawca zawarł z innymi wykonawcami porozumienie mające na celu zakłócenie konkurencji, w szczególności jeżeli należąc do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, złożyli odrębne oferty, oferty częściowe lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, chyba że wykażą, że przygotowali te oferty lub wnioski niezależnie od siebie; 5) jeżeli, w przypadkach, o których mowa w art. 85 ust. 1, doszło do zakłócenia konkurencji wynikającego z wcześniejszego zaangażowania tego wykonawcy lub podmiotu, który należy z wykonawcą do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, chyba że spowodowane tym zakłócenie konkurencji może być wyeliminowane w inny sposób niż przez wykluczenie wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia. 6) Ponadto o udzielenie przedmiotowego zamówienia nie mogą ubiegać się wykonawcy, którzy podlegają wykluczeniu na podstawie na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), dalej: rozporządzenie 2022/5762 oraz na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. poz. 835).3 Powyższe wykluczenie następować będzie na okres trwania ww. okoliczności. 7) Z postępowania o udzielenie zamówienia wykluczony zostanie Wykonawca, w stosunku do którego zachodzi którakolwiek z okoliczności, o których mowa w art. 109 ust. 1 pkt. 1,4 ustawy Prawo zamówień publicznych. 8) Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania (zgodnie z art. 257 ustawy Pzp.), jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej 2. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia, wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 3. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt. 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, 4. Szczegółowe informacje dotyczące środków ochrony prawnej określone są w Dziale IX „Środki ochrony prawnej” ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 155-560800 (2026-08-12)