„Wykonanie dokumentacji projektowej budowy drogi gminnej wraz z budową mostu na Wyspę Wielka Żuława”
Gmina Miejska Iława
1. Zakres inwestycji obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej budowy drogi gminnej od ronda w ciągu ulicy Sienkiewicza (skrzyżowanie drogi krajowej nr 16 z drogą wojewódzką nr 521) na Wyspę Wielka Żuława wraz z niezbędną infrastrukturą. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie dokumentacji wraz z uzyskaniem wszelkich uzgodnień, opinii i decyzji niezbędnych do przeprowadzenia robót budowlanych. 2. Przedmiotową dokumentację należy wykonać na podstawie przepisów ustawy z 10 kwietnia 2003r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (Dz.U. z 2024r. poz. 311) 3. OBLIGATORYJNA WIZJA LOKALNA W TERENIE PRZED ZŁOŻENIEM OFERTY
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-08-19. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-13.
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warmińsko-mazurskie › Elbląski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-13 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-10 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-09-03 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „Wykonanie dokumentacji projektowej budowy drogi gminnej wraz z budową mostu na Wyspę Wielka Żuława”
Numer referencyjny:
ZP.271.24.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
ZP.271.24.2026
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Kod pocztowy: 14-200
Miejscowość: Iława
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Elbląski 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-19 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-19 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Należy podać imiona i nazwiska oraz kwalifikacje zawodowe członków personelu wyznaczonych do realizacji zamówienia
Data otwarcia: 2026-08-19 10:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Miejska Iława
Krajowy numer rejestracyjny:
7441660083
Adres pocztowy: ul. Niepodległości 13
Kod pocztowy: 14-200
Miasto pocztowe: Iława
Region: Elbląski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@umilawa.pl 📧
Telefon: +48896490101 📞
URL: https://bip.umilawa.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://bip.umilawa.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1342787 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1342787 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
Fax: (22) 458 78 00 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/kontakt2 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 133-484319 (2026-07-13)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-02 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-02 10:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-02 10:00:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 484319-2026
Źródło: OJS 2026/S 153-555461 (2026-08-10)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-10 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-10 10:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-10 10:00:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 555461-2026
Źródło: OJS 2026/S 166-594277 (2026-08-27)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-28 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-28 10:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-28 10:00:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 594277-2026
Źródło: OJS 2026/S 171-611948 (2026-09-03)
- Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne (>20 nowe zamówienia)
- Usługi inżynieryjne (>20)
- Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania (>20)
- Dodatkowe usługi budowlane (2)
- Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych (9)
- Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej (>20)
- Usługi inżynierii projektowej w zakresie przetwarzania przemysłowego i produkcji przemysłowej (12)
- Usługi kontroli projektu konstrukcji nośnych
- Usługi mierzenia ilości
- Usługi projektowania fundamentów
- Usługi projektowania konstrukcji nośnych (3)