Wykonanie dokumentacji projektowej termomodernizacji i przebudowy budynku USK przy ul. Przybyszewskiego 49, w Poznaniu
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu
Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie dokumentacji projektowej termomodernizacji i przebudowy budynku USK przy ul. Przybyszewskiego 49, w Poznaniu Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
TerminDeadline 2026-09-28
Kto? Co?- • Usługi architektoniczne i podobne › Usługi projektowania architektonicznego
- • Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania › Nadzór nad projektem i dokumentacją
- • Usługi energetyczne i podobne › Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej
- • Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania › Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Wielkopolskie › Miasto Poznań
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Wykonanie dokumentacji projektowej termomodernizacji i przebudowy budynku USK przy ul. Przybyszewskiego 49, w Poznaniu
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Dodatkowe produkty/usługi:
Zielone zamówienia - Kryteria: Unijne kryteria zielonych zamówień publicznych
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Siedziba Zamawiającego
Miejscowość: Poznań
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Poznań 🏙️
Czas trwania
Data końcowa: 2027-04-16 📅
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 80
Kryterium jakości (nazwa): Doświadczenie projektanta głównego(biura projektowego) w projektach spełniających wymagania DNSH i FEnIKS
Kryterium jakości (waga): 5
Kryterium jakości (nazwa): Dodatkowe opracowanie środowiskowe
Termin wykonania przedmiotu umowy
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-28 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-28 11:05:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Drogą elektroniczną za pośrednictwem: https://e-propublico.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-28 11:05:00 📅
Miejsce: Drogą elektroniczną za pośrednictwem: https://e-propublico.pl
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Opis przesłanek wykluczenia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Przybyszewskiego 49
Kod pocztowy: 60-355
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: dzp@usk.poznan.pl 📧
Telefon: 618691100 📞
URL: http://usk.poznan.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://e-propublico.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://e-propublico.pl 🌏
Więcej informacji na temat funduszy UE:
Program funduszy UE: Program działań na rzecz środowiska i klimatu (LIFE) (2021/2027)
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587702 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 166-595905 (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Wykonanie dokumentacji projektowej termomodernizacji i przebudowy budynku USK przy ul. Przybyszewskiego 49, w Poznaniu
Numer referencyjny:
DZP/205/2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie dokumentacji projektowej termomodernizacji i przebudowy budynku USK przy ul. Przybyszewskiego 49, w Poznaniu Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
DZP/205/2026
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Dodatkowe produkty/usługi:
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Siedziba Zamawiającego
Miejscowość: Poznań
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Poznań 🏙️
Czas trwania
Data końcowa: 2027-04-16 📅
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 80
Kryterium jakości (nazwa): Doświadczenie projektanta głównego(biura projektowego) w projektach spełniających wymagania DNSH i FEnIKS
Kryterium jakości (waga): 5
Kryterium jakości (nazwa): Dodatkowe opracowanie środowiskowe
Termin wykonania przedmiotu umowy
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-28 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-28 11:05:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Drogą elektroniczną za pośrednictwem: https://e-propublico.pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-28 11:05:00 📅
Miejsce: Drogą elektroniczną za pośrednictwem: https://e-propublico.pl
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Korupcja
Nadużycia
+ jeszcze 9
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Podstawy związane z płatnością podatków lub składek na ubezpieczenie społeczne
Podstawy związane z wyrokami skazującymi za przestępstwo
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. a) i pkt 2 ustawy Pzp
dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. b) i f) i pkt 2 ustawy Pzp
dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. c) i g) i pkt 2 ustawy Pzp
dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. d) i pkt 2 ustawy Pzp
dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. e) i pkt 2 ustawy Pzp
dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h) i pkt 2 ustawy Pzp
dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp
dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 6
dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp
dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 4 ustawy Pzp; dotyczy art. 7 ust 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025r. poz. 514); określone w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1)
Pokaż więcej
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu
Krajowy numer rejestracyjny:
REGON: 000288834
Adres pocztowy: ul. Przybyszewskiego 49
Kod pocztowy: 60-355
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: dzp@usk.poznan.pl 📧
Telefon: 618691100 📞
URL: http://usk.poznan.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://e-propublico.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://e-propublico.pl 🌏
Więcej informacji na temat funduszy UE:
Postępowanie realizowane w ramach projektu nr FENX.01.01-IW.01-0291/24 pt. „Poprawa efektywności energetycznej infrastruktury Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu”. Projekt jest realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027.
Pokaż więcej
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
REGON: 010828091
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587702 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Odwołanie wnosi się w terminie:
a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej;
b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w pkt a).
2. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym UE lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej.
3. Odwołanie w przypadkach innych niż określone wyżej wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto
lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 166-595905 (2026-08-27)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne (>20 nowe zamówienia)
- Usługi inżynieryjne (>20)
- Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania (>20)
- Dodatkowe usługi budowlane (2)
- Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych (9)
- Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej (>20)
- Usługi inżynierii projektowej w zakresie przetwarzania przemysłowego i produkcji przemysłowej (12)
- Usługi kontroli projektu konstrukcji nośnych
- Usługi mierzenia ilości
- Usługi projektowania fundamentów
- Usługi projektowania konstrukcji nośnych (3)