Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 724 od km ok. 12+570 do km ok. 17+510 w miejscowościach Słomczyn i Konstancin Jeziorna, w zakresie budowy drogi dla rowerów / drogi dla pieszych i rowerów
Gmina Konstancin-Jeziorna
Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 724 od km ok. 12+570 do km ok. 17+510 w miejscowościach Słomczyn i Konstancin Jeziorna, w zakresie budowy drogi dla rowerów/drogi dla pieszych i rowerów, w tym: Część 1 – odcinek od przejazdu kolejowego do Al. Wojska Polskiego (Odcinek A) Część 2 - odcinek od Al. Wojska Polskiego do ul. Witaminowej (Odcinek B) Część 3 - odcinek od ul. Witaminowej do ul. Jabłoniowej (Odcinek C)
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-02. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-27.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Warszawski zachodni
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-28 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-05-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 724 od km ok. 12+570 do km ok. 17+510 w miejscowościach Słomczyn i Konstancin Jeziorna, w zakresie budowy drogi dla rowerów / drogi dla pieszych i rowerów
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania 📦
Inne ograniczenia dotyczące miejsca realizacji: W dowolnym miejscu
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część 1 – odcinek od przejazdu kolejowego do Al. Wojska Polskiego (Odcinek A)
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Warszawski zachodni 🏙️
Czas trwania: 15 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Doświadczenie projektanta branży drogowej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Tytuł: Część 2 - odcinek od Al. Wojska Polskiego do ul. Witaminowej (Odcinek B)
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Tytuł: Część 3 - odcinek od ul. Witaminowej do ul. Jabłoniowej (Odcinek C)
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-02 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-02 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-02 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Konstancin-Jeziorna
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Piaseczyńska 77
Kod pocztowy: 05-520
Miasto pocztowe: Konstancin-Jeziorna
Region: Warszawski zachodni 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@konstancinjeziorna.pl 📧
Telefon: 224842300 📞
Fax: 224842309 📠
URL: https://zamowienia@konstancinjeziorna.pl 📧
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://konstancinjeziorna.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Informacja o wspólnych zamówieniach
Zamówienie jest udzielane przez centralną jednostkę zakupującą ✅
Komunikacja
Dokumenty URL: https://konstancinjeziorna.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://konstancinjeziorna.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Dozwolone
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Warszawski zachodni 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Fax: 224587800 📠
URL: https://odwolania@uzp.gov.pl 📧
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://odwolania@uzp.gov.pl 📧
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 101-364633 (2026-05-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 724 od km ok. 12+570 do km ok. 17+510 w miejscowościach Słomczyn i Konstancin Jeziorna, w zakresie budowy drogi dla rowerów / drogi dla pieszych i rowerów
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 724 od km ok. 12+570 do km ok. 17+510 w miejscowościach Słomczyn i Konstancin Jeziorna, w zakresie budowy drogi dla rowerów/drogi dla pieszych i rowerów, w tym:
Część 1 – odcinek od przejazdu kolejowego do Al. Wojska Polskiego (Odcinek A)
Część 2 - odcinek od Al. Wojska Polskiego do ul. Witaminowej (Odcinek B)
Część 3 - odcinek od ul. Witaminowej do ul. Jabłoniowej (Odcinek C)
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania 📦
Inne ograniczenia dotyczące miejsca realizacji: W dowolnym miejscu
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
RZP.271.26.2026
Tytuł: Część 1 – odcinek od przejazdu kolejowego do Al. Wojska Polskiego (Odcinek A)
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 724 od km ok. 12+570 do km ok. 17+510 w miejscowościach Słomczyn i Konstancin Jeziorna, w zakresie budowy drogi dla rowerów/drogi dla pieszych i rowerów: odcinek od przejazdu kolejowego do Al. Wojska Polskiego (Odcinek A)
Pokaż więcej
Miejsce wykonania: Warszawski zachodni 🏙️
Czas trwania: 15 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Doświadczenie projektanta branży drogowej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: Część 2 - odcinek od Al. Wojska Polskiego do ul. Witaminowej (Odcinek B)
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 724 od km ok. 12+570 do km ok. 17+510 w miejscowościach Słomczyn i Konstancin Jeziorna, w zakresie budowy drogi dla rowerów/drogi dla pieszych i rowerów: odcinek od Al. Wojska Polskiego do ul. Witaminowej (Odcinek B)
Pokaż więcej
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Tytuł: Część 3 - odcinek od ul. Witaminowej do ul. Jabłoniowej (Odcinek C)
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 724 od km ok. 12+570 do km ok. 17+510 w miejscowościach Słomczyn i Konstancin Jeziorna, w zakresie budowy drogi dla rowerów/drogi dla pieszych i rowerów: odcinek od ul. Witaminowej do ul. Jabłoniowej (Odcinek C)
Pokaż więcej
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-02 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-02 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-02 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Konstancin-Jeziorna
Krajowy numer rejestracyjny:
1231217438
Adres pocztowy: Piaseczyńska 77
Kod pocztowy: 05-520
Miasto pocztowe: Konstancin-Jeziorna
Region: Warszawski zachodni 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@konstancinjeziorna.pl 📧
Telefon: 224842300 📞
Fax: 224842309 📠
URL: https://zamowienia@konstancinjeziorna.pl 📧
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://konstancinjeziorna.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Informacja o wspólnych zamówieniach
Zamówienie jest udzielane przez centralną jednostkę zakupującą ✅
Komunikacja
Dokumenty URL: https://konstancinjeziorna.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://konstancinjeziorna.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Dozwolone
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Warszawski zachodni 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Fax: 224587800 📠
URL: https://odwolania@uzp.gov.pl 📧
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://odwolania@uzp.gov.pl 📧
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 101-364633 (2026-05-27)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 546 120 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Decyzja nabywcy z powodu niewystarczających środków
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-08-27 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
2️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 546 120 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Arkas-Projekt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Arkas-Projekt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Al. Piłsudskiego 70A
Kod pocztowy: 10-450
Miasto pocztowe: Olsztyn
Region: Olsztyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: biuro@arkas-projekt.pl 📧
Telefon: 895324500 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Źródło: OJS 2026/S 167-596650 (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 546 120 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Decyzja nabywcy z powodu niewystarczających środków
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
WI.272.50.2026
Data zawarcia umowy: 2026-08-27 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
2️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 546 120 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Identyfikator oferty:
Arkas-Projekt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Arkas-Projekt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Arkas-Projekt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny:
7933832326
Adres pocztowy: Al. Piłsudskiego 70A
Kod pocztowy: 10-450
Miasto pocztowe: Olsztyn
Region: Olsztyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: biuro@arkas-projekt.pl 📧
Telefon: 895324500 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Źródło: OJS 2026/S 167-596650 (2026-08-28)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne (>20 nowe zamówienia)
- Usługi inżynieryjne (>20)
- Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania (>20)
- Dodatkowe usługi budowlane (2)
- Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych (9)
- Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej (>20)
- Usługi inżynierii projektowej w zakresie przetwarzania przemysłowego i produkcji przemysłowej (12)
- Usługi kontroli projektu konstrukcji nośnych
- Usługi mierzenia ilości
- Usługi projektowania fundamentów
- Usługi projektowania konstrukcji nośnych (3)