Wykonywanie okresowych kontroli instalacji gazowych w budynkach będących w zasobie OR AMW w Poznaniu
Agencja Mienia Wojskowego
1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonywanie okresowych kontroli instalacji gazowych w budynkach będących w zasobie OR AMW w Poznaniu. 2. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-24. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-22.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Usługi w zakresie testowania technicznego, analizy i konsultacji technicznej › Usługi kontroli i nadzoru technicznego
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Wielkopolskie › Leszczyński
- • Wielkopolskie › Miasto Poznań
- • Wielkopolskie › Poznański
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-22 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-27 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-06-22)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Wykonywanie okresowych kontroli instalacji gazowych w budynkach będących w zasobie OR AMW w Poznaniu
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi kontroli i nadzoru technicznego 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Wykonywanie okresowych kontroli instalacji gazowych w budynkach: m. Leszno, ul. Strzelecka 7 ABC
Opis zamówienia:
Informacje dodatkowe:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Leszczyński 🏙️
Czas trwania zamówienia, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów
Niniejsza umowa podlega odnowieniu ✅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Wykonywanie okresowych kontroli instalacji gazowych w budynkach: m. Poznań, ul. Głuszyna 232; m. Poznań, ul. Cześnikowska 3
Opis zamówienia:
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Poznań
Miejsce wykonania: Miasto Poznań 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Miejsce wykonania: Poznański 🏙️
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Poznań, Leszno
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-24 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-24 10:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Oferty zostaną odszyfrowane i otwarte za pośrednictwem Platformy
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-07-24 10:15:00 📅
Miejsce: Oferty zostaną odszyfrowane i otwarte za pośrednictwem Platformy
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Agencja Mienia Wojskowego
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Oddział Regionalny w Poznaniu
Adres pocztowy: ul. Nowowiejska 26A
Kod pocztowy: 00-911
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Oddział Regionalny w Poznaniu
E-mail: dzp.po@amw.com.pl 📧
Telefon: +48 61 660 67 00 📞
URL: https://amw.com.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://amw.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://amw.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Gospodarka mieszkaniowa i komunalna
Komunikacja
Dokumenty URL: https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/298144/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/298144/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Departament Odwołań
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/ 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-06-24Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 119-428572 (2026-06-22)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Wykonywanie okresowych kontroli instalacji gazowych w budynkach będących w zasobie OR AMW w Poznaniu
Numer referencyjny:
BP-DZP.2610.85.2026
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonywanie okresowych kontroli instalacji gazowych w budynkach będących w zasobie OR AMW w Poznaniu.
2. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Usługi kontroli i nadzoru technicznego 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
1 część zamówienia
Tytuł: Wykonywanie okresowych kontroli instalacji gazowych w budynkach: m. Leszno, ul. Strzelecka 7 ABC
Opis zamówienia:
Wykonywanie okresowych kontroli instalacji gazowych w budynkach: m. Leszno, ul. Strzelecka 7 ABC . Szczegółowy zakres zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
Pokaż więcej
Termin wykonania zamówienia wynosi - rozpoczęcie: od dnia zawarcia umowy; zakończenie: 31.10.2029 r.
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Leszno
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Leszczyński 🏙️
Czas trwania zamówienia, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów
Niniejsza umowa podlega odnowieniu ✅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
2 część zamówienia
Tytuł: Wykonywanie okresowych kontroli instalacji gazowych w budynkach: m. Poznań, ul. Głuszyna 232; m. Poznań, ul. Cześnikowska 3
Opis zamówienia:
Wykonywanie okresowych kontroli instalacji gazowych w budynkach: m. Poznań, ul. Głuszyna 232; m. Poznań, ul. Cześnikowska 3. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
Pokaż więcej
Miejsce wykonania: Miasto Poznań 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Opis
Miejsce wykonania: Poznański 🏙️
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Poznań, Leszno
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-24 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-24 10:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Oferty zostaną odszyfrowane i otwarte za pośrednictwem Platformy
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-07-24 10:15:00 📅
Miejsce: Oferty zostaną odszyfrowane i otwarte za pośrednictwem Platformy
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Agencja Mienia Wojskowego
Krajowy numer rejestracyjny:
526-10-38-122
Departament: Oddział Regionalny w Poznaniu
Adres pocztowy: ul. Nowowiejska 26A
Kod pocztowy: 00-911
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Oddział Regionalny w Poznaniu
E-mail: dzp.po@amw.com.pl 📧
Telefon: +48 61 660 67 00 📞
URL: https://amw.com.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://amw.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://amw.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Gospodarka mieszkaniowa i komunalna
Komunikacja
Dokumenty URL: https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/298144/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/298144/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Departament: Departament Odwołań
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/ 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Zgodnie z art. 515 ustawy Pzp - 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-06-24Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 119-428572 (2026-06-22)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 15040.3 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 8750.84 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 8750.84 💰
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-08-25 📅
Data końcowa: 2029-10-31 📅
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-08-25 📅
Tytuł: 1 część zamówienia Wykonywanie okresowych kontroli instalacji gazowych w budynkach: m. Leszno, ul. Strzelecka 7 ABC
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 8750.84 💰
Najniższa oferta: 8750.84 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 7114.5 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: oferta 1_Largo_1 część
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Largo Garage Energy Łukasz Gumienny
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Otoczna 22 b
Kod pocztowy: 62-302
Miasto pocztowe: Otoczna
Region: Poznański 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: biuro@largo-energy.com 📧
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 9748.73 💰
Najniższa oferta: 9748.73 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 7925.8 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: oferta 1_Largo_2 część
Źródło: OJS 2026/S 166-595176 (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 15040.3 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 8750.84 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 8750.84 💰
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-08-25 📅
Data końcowa: 2029-10-31 📅
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
U M O W A N R AMW-U03516/2026
Data zawarcia umowy: 2026-08-25 📅
Tytuł: 1 część zamówienia Wykonywanie okresowych kontroli instalacji gazowych w budynkach: m. Leszno, ul. Strzelecka 7 ABC
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 8750.84 💰
Najniższa oferta: 8750.84 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 7114.5 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
oferta 1_Largo_1 część
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: oferta 1_Largo_1 część
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Largo Garage Energy Łukasz Gumienny
Krajowy numer rejestracyjny:
7891470336
Adres pocztowy: Otoczna 22 b
Kod pocztowy: 62-302
Miasto pocztowe: Otoczna
Region: Poznański 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: biuro@largo-energy.com 📧
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 9748.73 💰
Najniższa oferta: 9748.73 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 7925.8 PLN 💰
Identyfikator oferty:
oferta 1_Largo_2 część
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: oferta 1_Largo_2 część
Źródło: OJS 2026/S 166-595176 (2026-08-27)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕