Wymiana dźwigu nr 18 w Pawilonie B Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży.
Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wymiany dźwigu nr 18 w Pawilonie B Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, poprzez demontaż istniejącego dźwigu oraz dostarczenie, zainstalowanie i uruchomienie nowego dźwigu, zapewniającego dostępność dla osób ze szczególnymi potrzebami, w tym osób niepełnosprawnych.Szczegółowy zakres zamówienia, wymagane i oferowane parametry techniczne dźwigu stanowi Załącznik nr 6 do SWZ. Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 10 do SWZ.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-08-03. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-30.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Instalowanie wind i ruchomych schodów › Instalowanie wind
- • Roboty budowlane › Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
- • Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych › Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
- • Urządzenia budowlane › Urządzenia do demontażu
- • Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn nieelektrycznych › Usługi w zakresie napraw i konserwacji dźwigów
- • Wyciągi pionowe i pochyłe, wyciągi, schody ruchome i chodniki ruchome › Windy
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Podlaskie › Łomżyński
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-30 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-09-02 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Wymiana dźwigu nr 18 w Pawilonie B Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży.
Numer referencyjny:
ZT-SZP-226/01/37/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Windy 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 339 500 PLN 💰
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
ZT-SZP-226/01/37/2026
Tytuł: Wymiana dźwigu nr 18 w Pawilonie B Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Dodatkowe produkty/usługi:
Miejsce wykonania: Łomżyński 🏙️
Czas trwania: 4 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): OKRES GWARANCJI na roboty budowlano-instalacyjne
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Adres pocztowy: Al. Piłsudskiego 11
Kod pocztowy: 18-404
Miejscowość: Łomża
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-03 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-03 09:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-08-03 09:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
Krajowy numer rejestracyjny:
718-16-89-321
Adres pocztowy: Al. Piłsudskiego 11
Kod pocztowy: 18-404
Miasto pocztowe: Łomża
Region: Łomżyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja Zamówień Publicznych
E-mail: przetargi@szpital-lomza.pl 📧
Telefon: +48864733314 📞
URL: www.szpital-lomza.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-07b58909-76cb-49b7-a801-f49f32af57de 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-07b58909-76cb-49b7-a801-f49f32af57de 🌏
Nazwa: komunikacja odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia. Zamawiający dopuszcza komunikację w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert, za pośrednictwem poczty elektronicznej; adres e-mail Zamawiającego: przetargi@szpital-lomza.pl.
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Iza Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-07-01Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 124-451230 (2026-06-30)
Obiekt
Zakres zamówienia
Wartość szacunkowa bez VAT: 339 500 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 328 410 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 416 724 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 328 410 💰
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
umowa nr 172/ZT-SZP-226/01/37/2026
Data zawarcia umowy: 2026-09-01 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 5
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 5
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 4
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 416 724 💰
Najniższa oferta: 328 410 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 328 410 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Identyfikator oferty:
oferta nr 5 Wykonawca Liftprojekt Rafalik Spółka komandytowa ul. Pawia 51/72,01-030 Warszawa
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Liftprojekt Rafalik Spółka komandytowa ul. Pawia 51/72,01-030 Warszawa
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Liftprojekt Rafalik Spółka komandytowa
Krajowy numer rejestracyjny:
368101003
Adres pocztowy: ul. Pawia 51/72
Kod pocztowy: 01-030
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-03Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 170-608448 (2026-09-02)