Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Gniewino w roku 2027.
Gmina Gniewino
Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Gniewino w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.
TerminDeadline 2026-09-28
Kto? Co?- • Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne › Usługi związane z odpadami
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Pomorskie › Gdański
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Gniewino w roku 2027.
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi związane z odpadami 📦
Opis
Tytuł: Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Gniewino w roku 2027
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Gdański 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-01-01 📅
Data końcowa: 2027-12-31 📅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-28 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Gniewino
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Pomorska 8
Kod pocztowy: 84-250
Miasto pocztowe: Gniewino
Region: Gdański 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Zamówienia publiczne
E-mail: anna.kankowska@gniewino.pl 📧
Telefon: 586706617 📞
URL: https://gniewino.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/gniewino 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/gniewino 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22)4587801 📞
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/odwolanie-do-krajowej-izby-odwolawczej/UZP 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 166-594443 (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Gniewino w roku 2027.
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Gniewino w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi związane z odpadami 📦
Opis
Tytuł: Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Gniewino w roku 2027
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Gdański 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-01-01 📅
Data końcowa: 2027-12-31 📅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-28 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Gniewino
Krajowy numer rejestracyjny:
5882125449
Adres pocztowy: Pomorska 8
Kod pocztowy: 84-250
Miasto pocztowe: Gniewino
Region: Gdański 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Zamówienia publiczne
E-mail: anna.kankowska@gniewino.pl 📧
Telefon: 586706617 📞
URL: https://gniewino.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/gniewino 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/gniewino 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22)4587801 📞
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/odwolanie-do-krajowej-izby-odwolawczej/UZP 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 166-594443 (2026-08-27)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne (>20 nowe zamówienia)