Zakup i dostawa agregatu prądotwórczego, ciągników rolniczych z osprzętem oraz koparko-ładowarki z osprzętem dla potrzeb jednostek RZGW w Warszawie w podziale na części
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa agregatu prądotwórczego, ciągników rolniczych z osprzętem oraz koparko-ładowarki z osprzętem dla potrzeb jednostek RZGW w Warszawie w podziale na części. Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia zawierają Opisy Przedmiotu Zamówienia: - dla części I – Załącznik nr 1.1; - dla części II i III – Załącznik nr 1.2; - dla części IV – Załącznik nr 1.3; oraz projektowane postanowienia umowy: - dla części I – Załącznik nr 6.1; - dla części II-IV – Załącznik nr 6.2.
TerminDeadline 2026-10-02
Kto? Co?- • Części maszyn górniczych, kopalniczych oraz budowlanych › Części koparek
- • Generatory › Jednostki prądotwórcze
- • Koparki, czerparki i ładowarki, i maszyny górnicze › Koparki mechaniczne
- • Maszyny rolnicze › Ciągniki
- • Maszyny rolnicze › Części maszyn używanych w rolnictwie i leśnictwie
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Mazowiecki regionalny › Ciechanowski
- • Mazowiecki regionalny › Radomski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-01 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-01)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup i dostawa agregatu prądotwórczego, ciągników rolniczych z osprzętem oraz koparko-ładowarki z osprzętem dla potrzeb jednostek RZGW w Warszawie w podziale na części
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Maszyny rolnicze 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 4
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 4
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Cześć I – dostawa nowego, fabrycznie nieużywanego agregatu, prądotwórczego trójfazowego, przeznaczony do zasilania awaryjnego obiektów Zarządu Zlewni w Ciechanowie
Produkty/usługi: Jednostki prądotwórcze 📦
Miejscowość: Na terenie Zarządu Zlewni w Ciechanowie
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Ciechanowski 🏙️
Czas trwania: 14 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część II – dostawa fabrycznie nowego ciągnika wraz z fabrycznie nowym osprzętem dla Zarządu Zlewni w Ciechanowie
Produkty/usługi: Ciągniki 📦
Dodatkowe produkty/usługi: Części maszyn używanych w rolnictwie i leśnictwie 📦
Czas trwania: 45 dni
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część III – dostawa fabrycznie nowego ciągnika wraz z fabrycznie nowym osprzętem dla Zarządu Zlewni w Radomiu
Miejscowość: Na terenie Zarządu Zlewni w Radomiu
Miejsce wykonania: Radomski 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część IV – dostawa fabrycznie nowej koparki wraz z fabrycznie nowym osprzętem dla Zarządu Zlewni w Radomiu
Produkty/usługi: Maszyny do usuwania gleby i koparki oraz podobne części 📦
Dodatkowe produkty/usługi: Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-02 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-02 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-10-02 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie
Adres pocztowy: ul. Tytusa Chałubińskiego 8
Kod pocztowy: 00-613
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wydział Zamówień Publicznych w RZGW w Warszawie
E-mail: zamowienia.warszawa@wody.gov.pl 📧
Telefon: 22 5870211 📞
URL: https://www.gov.pl/web/wody-polskie 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://przetargi.wody.gov.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Środowisko
Komunikacja
Dokumenty URL: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/pn/pgwwp/demand/308937/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/pn/pgwwp/demand/308937/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 169-604517 (2026-09-01)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup i dostawa agregatu prądotwórczego, ciągników rolniczych z osprzętem oraz koparko-ładowarki z osprzętem dla potrzeb jednostek RZGW w Warszawie w podziale na części
Numer referencyjny:
W.ROZ.270.2.92.2026/ZZR
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa agregatu prądotwórczego, ciągników rolniczych z osprzętem oraz koparko-ładowarki z osprzętem dla potrzeb jednostek RZGW w Warszawie w podziale na części. Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia zawierają Opisy Przedmiotu Zamówienia:
- dla części I – Załącznik nr 1.1;
- dla części II i III – Załącznik nr 1.2;
- dla części IV – Załącznik nr 1.3;
oraz projektowane postanowienia umowy:
- dla części I – Załącznik nr 6.1;
- dla części II-IV – Załącznik nr 6.2.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Maszyny rolnicze 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 4
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 4
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
W.ROZ.270.2.92.2026/ZZR - część I
Tytuł: Cześć I – dostawa nowego, fabrycznie nieużywanego agregatu, prądotwórczego trójfazowego, przeznaczony do zasilania awaryjnego obiektów Zarządu Zlewni w Ciechanowie
Produkty/usługi: Jednostki prądotwórcze 📦
Miejscowość: Na terenie Zarządu Zlewni w Ciechanowie
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Ciechanowski 🏙️
Czas trwania: 14 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
W.ROZ.270.2.92.2026/ZZR - część II
Tytuł: Część II – dostawa fabrycznie nowego ciągnika wraz z fabrycznie nowym osprzętem dla Zarządu Zlewni w Ciechanowie
Produkty/usługi: Ciągniki 📦
Dodatkowe produkty/usługi: Części maszyn używanych w rolnictwie i leśnictwie 📦
Czas trwania: 45 dni
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
W.ROZ.270.2.92.2026/ZZR - część III
Tytuł: Część III – dostawa fabrycznie nowego ciągnika wraz z fabrycznie nowym osprzętem dla Zarządu Zlewni w Radomiu
Miejscowość: Na terenie Zarządu Zlewni w Radomiu
Miejsce wykonania: Radomski 🏙️
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
W.ROZ.270.2.92.2026/ZZR - część IV
Tytuł: Część IV – dostawa fabrycznie nowej koparki wraz z fabrycznie nowym osprzętem dla Zarządu Zlewni w Radomiu
Produkty/usługi: Maszyny do usuwania gleby i koparki oraz podobne części 📦
Dodatkowe produkty/usługi: Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Opis
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Cześć I – dostawa nowego, fabrycznie nieużywanego agregatu, prądotwórczego trójfazowego, przeznaczony do zasilania awaryjnego obiektów Zarządu Zlewni w Ciechanowie;
Część II – dostawa fabrycznie nowego ciągnika wraz z fabrycznie nowym osprzętem dla Zarządu Zlewni w Ciechanowie;
Część III – dostawa fabrycznie nowego ciągnika wraz z fabrycznie nowym osprzętem dla Zarządu Zlewni w Radomiu;
Część IV – dostawa fabrycznie nowej koparki wraz z fabrycznie nowym osprzętem dla Zarządu Zlewni w Radomiu.
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-02 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-02 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-10-02 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
8.1 Wykonawca zobowiązany jest, przed upływem terminu składania ofert, wnieść wadium w kwocie:
8.1.1 Dla części II – 14 000,00 zł (słownie: czternaście tysięcy zł 00/000)
8.1.2 Dla części III – 14 000,00 zł (słownie: czternaście tysięcy zł 00/000)
8.1.3 Dla części IV – 18 000,00 zł (słownie: osiemnaście tysięcy zł 00/000)
8.2 Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach:
8.2.1 pieniądzu;
8.2.2 gwarancjach bankowych;
8.2.3 gwarancjach ubezpieczeniowych;
8.2.4 poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
8.3 Dokument potwierdzający wniesienie wadium w jednej z form wymienionych w pkt 8.2.2-8.2.4 SWZ musi być załączony do oferty w formie oryginału, tj. dokumentu elektronicznego, podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez wystawcę dokumentu.
Beneficjentem takich dokumentów musi być Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, ul. Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa.
Złożone poręczenie lub gwarancja musi zawierać w swojej treści zobowiązanie zgodne z art. 98 ust. 6 Pzp. Złożenie dokumentu wadialnego niespełniającego wskazanego wymogu lub zawierającego postanowienia uniemożliwiające Zamawiającemu skuteczne zaspokojenie w przypadku zaistnienia którejkolwiek z przesłanek zatrzymania wadium określonych w art. 98 ust. 6 ustawy Pzp, będzie skutkowało uznaniem, iż wadium zostało wniesione w sposób nieprawidłowy, a tym samym oferta nie została prawidłowo zabezpieczona.
W przypadku składania wadium w formie niepieniężnej przez podmioty wspólnie występujące w postępowaniu, gwarancja musi wskazywać, kto wchodzi w skład konsorcjum lub informację, że Wykonawca wymieniony w gwarancji zamierza złożyć ofertę wspólnie z innymi podmiotami.
8.4 W przypadku wnoszenia wadium w pieniądzu kwotę należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego prowadzony przez BGK o/o Warszawa Nr: 43 1130 1017 0020 1510 6790 0007. W tytule przelewu należy wpisać: „Wadium w sprawie postępowania nr W.ROZ.260.2.92.2026/ZZR - część ….” (podać numer/-y części, na którą składana będzie oferta).
8.5 Wadium wnoszone w pieniądzu jest wniesione skutecznie, jeżeli zostanie zaksięgowane na rachunku bankowym Zamawiającego przed upływem terminu składania ofert.
8.6 Dokument wadium lub dowód wniesienia wadium w pieniądzu Zamawiający zaleca załączyć do oferty.
8.7 Zwrot bądź zatrzymanie wadium nastąpi zgodnie z art. 98 ustawy Pzp.
8.8 W przypadku wnoszenia wadium w pieniądzu Wykonawca zobowiązany jest wskazać w formularzu oferty numer rachunku, na który zostanie zwrócona kwota wadium. W przypadku braku podania tego numeru Zamawiający zwróci wadium na rachunek, z którego ono wpłynęło.
8.9 W przypadku wnoszenia wadium w formie niepieniężnej Wykonawca zobowiązany jest wskazać w formularzu oferty adres elektroniczny Wystawcy wadium (Gwaranta/Poręczyciela), na który to adres Zamawiający odeśle dokument wadium. Zamawiający zastrzega, że jakiekolwiek zapisy w dokumencie wadium określające szczególną procedurę jego zwrotu (np. za potwierdzeniem banku Zamawiającego) będą niewiążące i ustala, że dla skuteczności zwrotu wadium wystarczającym jest odesłanie dokumentu wadium na adres poczty elektronicznej Gwaranta.
8.10 W przypadku składania oferty na kilka części zaleca się szczególną staranność przy sumowaniu wysokości kwot wadialnych przypisanych poszczególnym częściom, w szczególności, jeżeli Wykonawca zamierza wnieść zabezpieczenie na łączną kwotę. Wadium wpłacone w wysokości mniejszej niż wynika to z sumy kwot wadialnych przypisanych dla części zamówienia, na które składana jest oferta, nie zostanie uznane za skutecznie wniesione. Zamawiający nie może samodzielnie określić, na które części zostało wniesione wadium, jeżeli nie będzie wynikało to wprost z posiadanych dokumentów np. opisu w przelewie.
Pokaż więcej
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Krajowy numer rejestracyjny:
368302575
Departament: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie
Adres pocztowy: ul. Tytusa Chałubińskiego 8
Kod pocztowy: 00-613
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wydział Zamówień Publicznych w RZGW w Warszawie
E-mail: zamowienia.warszawa@wody.gov.pl 📧
Telefon: 22 5870211 📞
URL: https://www.gov.pl/web/wody-polskie 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://przetargi.wody.gov.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Środowisko
Komunikacja
Dokumenty URL: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/pn/pgwwp/demand/308937/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/pn/pgwwp/demand/308937/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
2.2 Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty po przeprowadzeniu negocjacji.
2.3 Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia z postępowania oraz spełniania warunków udziału.
2.4 Stosownie do art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający zastrzega sobie prawo unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeśli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części przedmiotowego zamówienia, nie zostaną mu przyznane. W przypadku unieważnienia na podstawie ww. przesłanki, Wykonawcom nie przysługuje zwrot kosztów uczestnictwa w postępowaniu.
Pokaż więcej
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
19.1 Wykonawcy, a także innemu określonemu w ustawie Pzp podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy Pzp, przysługują środki ochrony prawnej przewidziane w Dziale IX ustawy Pzp, na zasadach i w terminach określonych dla wartości zamówienia równej lub przekraczającej kwoty określone w przepisach określonych w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp.
19.2 Środkami ochrony prawnej, o których mowa w pkt. 19.1 SWZ są:
19.2.1 Odwołanie;
19.2.2 Skarga do sądu.
19.3 Kwestie dotyczące odwołania uregulowane są w art. 513 – 578 ustawy Pzp.
19.4 Na orzeczenie Krajowej Izby Odwoławczej stronom i uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. Kwestie dotyczące skargi do sądu regulowane są w art. 579 – 590 ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 169-604517 (2026-09-01)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Maszyny rolnicze (7 nowe zamówienia)
- Ciągniki (5)
- Części maszyn używanych w rolnictwie i leśnictwie (1)
- Maszyny natryskujące używane w rolnictwie lub ogrodnictwie
- Maszyny używane w rolnictwie i leśnictwie do przygotowywania lub uprawy gleby (2)
- Maszyny żniwne (2)
- Przyczepy lub naczepy samozaładowcze i wyładowcze do celów rolniczych
- Specjalne maszyny używane w rolnictwie lub leśnictwie