Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych (tonery, bębny, fusery, pasy transferowe, pojemniki na zużyty toner, rolki) do drukarek / faxów / urządzeń wielofunkcyjnych
Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie
1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie postępowania w trybie przetargu nieograniczonego w celu zawarcia umowy ramowej, w której określone zostaną zasady i warunki udzielenia zamówień publicznych, (jakie mogą zostać udzielone w okresie obowiązywania umowy), której przedmiotem jest zakup i dostawa fabrycznie nowych, oryginalnych, zalecanych przez producenta sprzętu lub równoważnych materiałów eksploatacyjnych do sprzętu biurowego i informatycznego (tonery, bębny, fusery, pasy transferowe, pojemniki na zużyty toner, rolki) do drukarek / faxów / urządzeń wielofunkcyjnych. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 9 części:Część nr: 1, nazwa: urządzenia OKI; Część nr: 2, nazwa: urządzenia RICOH; Część nr: 3, nazwa: urządzenia CANON; Część nr: 4, nazwa: urządzenia EPSON; Część nr: 5, nazwa: urządzenia XEROX; Część nr: 6, nazwa:urządzenia HP; Część nr: 7, nazwa:urządzenia LEXMARK; Część nr: 8, nazwa: urządzenia KYOCERA i TRIUMPH ADLER; Część nr: 9, nazwa: urządzenia BROTHER, CANON, HP, KONICA MINOLTA, LEXMARK, OKI, KYOCERA, ZEBRA, TOSHIBA, REX-ROTARY, RICOH, DEVELOP. 3. Szczegółowy opis i zakres dostaw zawarty jest w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-05-27. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-04-20.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • Atramento Łukasz Motarski
- • Copy.Net.pl. Piotr Sójka P.S.A.
- • Komax Sp. z o.o.
- • KSERO CONTAKT Janusz Pęski, Mariusz Smólski Sp.J.
- • Nixon Piotr Żak
- • Praxis Łódź Pilecka i Petlak Sp.J.
- • RENOPOL S.C. Sebastian Kwiatkowski, Magda Kwiatkowska
- • Części i akcesoria do maszyn biurowych › Bębny do maszyn biurowych
- • Części i akcesoria do maszyn biurowych › Fusery
- • Wkłady barwiące › Toner do drukarek laserowych/faksów
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Zachodniopomorskie › Miasto Szczecin
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-20 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-17 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych (tonery, bębny, fusery, pasy transferowe, pojemniki na zużyty toner, rolki) do drukarek / faxów / urządzeń wielofunkcyjnych
Numer referencyjny:
ZZ-2380-59/26
Krótki opis:
Produkty/usługi: Toner do drukarek laserowych/faksów 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 1850923.9 PLN 💰
Zamawiający zastrzega sobie prawo do udzielania zamówień łączących następujące części lub grupy części ✅
Grupa części zamówienia: GLO-0001
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 9
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 9
1️⃣
Tytuł: Zakup materiałów eksploatacyjnych do drukarek OKI
Wartość szacunkowa bez VAT: 48918.62 PLN 💰
Opis zamówienia:
Adres pocztowy: ul. Małopolska 47
Kod pocztowy: 70-515
Miejscowość: Szczecin
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Szczecin 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 50
Kryterium jakości (nazwa): K2 – materiał oryginalny
Kryterium jakości (waga): 35
Kryterium jakości (nazwa): K3 – okres gwarancji na całość przedmiotu zamówienia
Kryterium jakości (waga): 15
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: Zakup materiałów eksploatacyjnych do drukarek RICOH
Wartość szacunkowa bez VAT: 235058.61 PLN 💰
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Tytuł: Zakup materiałów eksploatacyjnych do drukarek CANON
Wartość szacunkowa bez VAT: 441236.53 PLN 💰
Opis zamówienia:
Kryterium jakości (nazwa): K2 - materiał oryginalny
K3 - okres gwarancji na całość przedmiotu zamówienia
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Tytuł: Zakup materiałów eksploatacyjnych do drukarek EPSON
Wartość szacunkowa bez VAT: 175427.74 PLN 💰
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Tytuł: Zakup materiałów eksploatacyjnych do drukarek XEROX
Wartość szacunkowa bez VAT: 29720.09 PLN 💰
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Tytuł: Zakup materiałów eksploatacyjnych do drukarek HP
Wartość szacunkowa bez VAT: 436368.02 PLN 💰
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Tytuł: Zakup materiałów eksploatacyjnych do drukarek LEXMARK
Wartość szacunkowa bez VAT: 199214.73 PLN 💰
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Tytuł: Zakup materiałów eksploatacyjnych do drukarek KYOCERA i TRIUMPH ADLER
Wartość szacunkowa bez VAT: 154133.63 PLN 💰
Opis zamówienia:
Kryterium jakości (nazwa): K2- materiał oryginalny
K3- okres gwarancji na całość przedmiotu zamówienia
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Tytuł: Zakup materiałów eksploatacyjnych do drukarek BROTHER, CANON, HP, KONICA MINOLTA, LEXMARK, OKI, KYOCERA, ZEBRA, TOSHIBA, REX-ROTARY, RICOH, DEVELOP
Wartość szacunkowa bez VAT: 346641.52 PLN 💰
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Uwzględnione części zamówienia:
+ jeszcze 6
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-27 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-27 09:05:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): KWP w Szczecinie, Szczecin, pl. Św. św. Piotra i Pawła 4/5 w Sekcji ds. Zamówień Publicznych, pokój nr 301 poprzez https://platformazakupowa.pl/transakcja/1289828
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Informacja o umowie ramowej lub dynamicznym systemie zakupów
Umowa ramowa z kilkoma operatorami ✅
Maksymalna liczba uczestników: 3
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-05-27 09:05:00 📅
Miejsce:
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy - załącznik 6 do SWZ
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: warunki realizacji umowy zawarte są w załączniku nr 6 do SWZ.
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
+ jeszcze 16
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 8510309692
Adres pocztowy: ul. Małopolska 47
Kod pocztowy: 70-515
Miasto pocztowe: Szczecin
Region: Miasto Szczecin 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Anna Gulbinowicz
E-mail: zzp@sc.policja.gov.pl 📧
Telefon: +48 477811475 📞
Fax: +48 477811477 📠
URL: https://zachodniopomorska.policja.gov.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://zachodniopomorska.policja.gov.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Porządek publiczny i bezpieczeństwo publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1289828 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1289828 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1289828 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
REGON 010828091
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Fax: +48 22 4587840 📠
URL: http://www.uzp.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Preferowana data publikacji: 2026-04-22Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 078-273356 (2026-04-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Wartość szacunkowa bez VAT: 1850923.9 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 2221104.88 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 50479.67 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 9480.24 💰
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 48918.62 PLN 💰
235058.61 PLN 💰
441236.53 PLN 💰
175427.74 PLN 💰
29720.09 PLN 💰
436368.02 PLN 💰
199214.73 PLN 💰
154133.63 PLN 💰
346641.52 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
ZZ-105/26
Data zawarcia umowy: 2026-08-07 📅
Tytuł: ZZ-105/26
Zamówienie jest udzielane w ramach umowy ramowej ✅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 3
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 50479.67 💰
Najniższa oferta: 9480.24 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 9480.24 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
of.1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Atramensto Łukasz Motarski
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: ATRAMENTO Łukasz Motarski
Krajowy numer rejestracyjny:
REGON 524727535
Adres pocztowy: ul. Prof. Lotha 21
Kod pocztowy: 76-200
Miasto pocztowe: Słupsk
Region: Słupski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: l.motarski@atramento.pl 📧
Telefon: +48 695183942 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 48 670 PLN 💰
Miejsce na liście zwycięzców: 2
Identyfikator oferty:
of.2
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: PRAXIS ŁÓDź Sp.J.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: PRAXIS ŁÓDŹ Pilecka i Pętlak Sp.J.
Krajowy numer rejestracyjny:
REGON 471222721
Adres pocztowy: ul. Przędzalniana 35
Kod pocztowy: 90-035
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️
E-mail: biuro3@praxis.lodz.pl 📧
Telefon: +48 42 636 02 71 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 50479.67 PLN 💰
Miejsce na liście zwycięzców: 3
Identyfikator oferty:
of.3
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: KOMAX Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: KOMAX Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
REGON 281625908
Adres pocztowy: ul.Przemysłowa 2
Kod pocztowy: 10-418
Miasto pocztowe: Olsztyn
Region: Olsztyński 🏙️
E-mail: biuro@komax9.pl 📧
Telefon: +48 89 5391210 📞
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 4
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 4
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 4
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 146 318 💰
Najniższa oferta: 60469.33 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 142600.81 PLN 💰
Identyfikator oferty:
of.4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Całkowita wartość umowy/działki: 145 415 PLN 💰
Identyfikator oferty:
of.5
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: KSERO CONTAKT Sp.J.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: KSERO CONTAKT Janusz Pęski, Mariusz Smólski Sp.J.
Krajowy numer rejestracyjny:
REGON 810717372
Adres pocztowy: ul. Hrubieszowska 20a
Kod pocztowy: 71-047
Miasto pocztowe: Szczecin
Region: Miasto Szczecin 🏙️
E-mail: office@ksero-contakt.pl 📧
Telefon: +48 914834411 📞
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 146 318 PLN 💰
Identyfikator oferty:
of.6
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Najwyższa oferta: 460083.74 💰
Najniższa oferta: 151095.26 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 393 492 PLN 💰
Identyfikator oferty:
of.7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
Całkowita wartość umowy/działki: 460083.74 PLN 💰
Identyfikator oferty:
of.8
Całkowita wartość umowy/działki: 151095.26 PLN 💰
Identyfikator oferty:
of.9
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Najwyższa oferta: 137678.05 💰
Najniższa oferta: 16890.42 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 16890.42 PLN 💰
Identyfikator oferty:
of.10
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
Całkowita wartość umowy/działki: 100 586 PLN 💰
Identyfikator oferty:
of.11
Całkowita wartość umowy/działki: 114 870 PLN 💰
Identyfikator oferty:
of.12
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Copy.Net.Pl
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Copy.Net.pl. Piotr Sójka P.S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
REGON 540970921
Adres pocztowy: ul. Łączyny 4
Kod pocztowy: 02-820
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: sylwia.szamborska@copy.net.pl 📧
Telefon: +48 690042024 📞
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 27 109 💰
Najniższa oferta: 12765.67 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 23 961 PLN 💰
Identyfikator oferty:
of.13
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
Całkowita wartość umowy/działki: 26833.33 PLN 💰
Identyfikator oferty:
of.14
Całkowita wartość umowy/działki: 27 109 PLN 💰
Identyfikator oferty:
of.15
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Najwyższa oferta: 407730.89 💰
Najniższa oferta: 257 240 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 257 240 PLN 💰
Identyfikator oferty:
of.16
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0006
Całkowita wartość umowy/działki: 303 880 PLN 💰
Identyfikator oferty:
of.17
Całkowita wartość umowy/działki: 407730.89 PLN 💰
Identyfikator oferty:
of.18
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 5
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 5
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 5
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 134 210 💰
Najniższa oferta: 33669.76 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 106 900 PLN 💰
Identyfikator oferty:
of.19
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0007
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Renopol s.c.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: RENOPOL S.C. Sebastian Kwiatkowski, Magda Kwiatkowska
Krajowy numer rejestracyjny:
REGON 017208233
Adres pocztowy: ul. Spacerowa 3
Kod pocztowy: 05-825
Miasto pocztowe: Radonie
Region: Warszawski zachodni 🏙️
E-mail: biuro@renopol.pl 📧
Telefon: +48 227241938 📞
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 107305.69 PLN 💰
Identyfikator oferty:
of.20
Całkowita wartość umowy/działki: 109 611 PLN 💰
Identyfikator oferty:
of.21
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
Najwyższa oferta: 146 085 💰
Najniższa oferta: 48834.62 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 131 919 PLN 💰
Identyfikator oferty:
of.22
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0008
Całkowita wartość umowy/działki: 146 085 PLN 💰
Identyfikator oferty:
of.23
Całkowita wartość umowy/działki: 157319.51 PLN 💰
Identyfikator oferty:
of.24
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Najwyższa oferta: 134530.08 💰
Najniższa oferta: 32 156 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 32 156 PLN 💰
Identyfikator oferty:
of.25
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0009
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: NIXON Piotr Żak
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: NIXON Piotr Żak
Krajowy numer rejestracyjny:
REGON 382814206
Adres pocztowy: ul.Wiedeńska 5f/9
Kod pocztowy: 66-400
Miasto pocztowe: Gorzów Wlkp.
Region: Gorzowski 🏙️
E-mail: kontakt.nixon@gmail.com 📧
Telefon: +48 95 7383104 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 117720.76 PLN 💰
Identyfikator oferty:
of.26
Całkowita wartość umowy/działki: 134530.08 PLN 💰
Identyfikator oferty:
of.27
Źródło: OJS 2026/S 158-570769 (2026-08-17)