„Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych dla 7 placówek Miasta Włocławek” w ramach projektu pn. „Dostosowanie kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy - część I”

Miasto Włocławek

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych dla 7 placówek Miasta Włocławek” w ramach projektu pn. „Dostosowanie kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy - część I”, realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, w ramach Priorytetu 8. Fundusze Europejskie na wsparcie w obszarze rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działania 08.16 Kształcenie zawodowe ZITy regionalne, nr projektu FEKP.08.16-IZ.00-0001/24. Zadanie (część) nr 1 pn.: Dostawa sprzętu komputerowego. 1) Komputer TYP 1 - 93 szt. 2) Komputer TYP 2 - 6 szt. 3) Komputer TYP 3 - 15 szt. 4) Komputer TYP 4 - 1 szt. 5) Komputer TYP 5 - 15 szt. 6) Komputer TYP 6 - 16 szt. 7) Monitor TYP 1 - 63 szt. 8) Monitor TYP 2 - 51 szt. 9) Monitor TYP 3 - 16 szt. 10) Monitor TYP 4 - 8 szt. 11) Monitor TYP 5 - 8 szt. 12) Monitor TYP 6 - 16 szt. 13) Laptop - 23 szt. 14) Procesor TYP 1 - 4 szt. 15) Procesor TYP 2 - 4 szt. 16) Procesor TYP 3 - 4 szt. 17) Procesor TYP 4 - 4 szt. 18) Radiator procesora - 4 szt. 19) Płyta główna TYP 1 - 8 szt. 20) Płyta główna TYP 2 - 4 szt. 21) Płyta główna TYP 3 - 4 szt. 22) Pamięć RAM TYP 1 - 12 kpl. 23) Pamięć RAM TYP 2 - 4 kpl. 24) Dysk SSD TYP 1 - 8 szt. 25) Dysk SSD TYP 2 - 8 szt. 26) Dysk SSD TYP 3 - 8 szt. 27) Dysk SSD TYP 4 - 8 szt. 28) Karta graficzna TYP 1 - 8 szt. 29) Karta graficzna TYP 2 - 8 szt. 30) Zasilacz ATX - 16 szt. 31) Obudowa PC - 16 szt. 32) Kabel wideo - 17 szt. 33) Drukarka laserowa - 1 szt. 34) Skaner - 1 szt. 35) Drukarka 3D - 2 szt. 36) Głośniki - 1 kpl. 37) Torba na laptopa - 8 szt. 38) Mysz komputerowa - 8 szt. 39) Przełącznik sieciowy TYP 1 - 30 szt. 40) Przełącznik sieciowy TYP 2 - 15 szt. 41) Panel krosowniczy - 30 szt. 42) Zaciskarka wtyków - 15 szt. 43) Ściągacz izolacji - 15 szt. 44) Narzędzie uderzeniowe - 15 szt. 45) Monitor interaktywny TYP 1 - 6 szt. 46) Monitor interaktywny TYP 2 - 9 szt. 47) Statyw mobilny - 5 szt. 48) Projektor - 1 szt. 49) Pakiet oprogramowania biurowego - 139 szt. Zadanie (część) nr 2 pn.: Dostawa drona 1) Dron - 1 szt.

Termin

Deadline 2026-09-29

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-26 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-26)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: „Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych dla 7 placówek Miasta Włocławek” w ramach projektu pn. „Dostosowanie kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy - część I”
Numer referencyjny: IZ.ZP.271.23.2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych dla 7 placówek Miasta Włocławek” w ramach projektu pn. „Dostosowanie kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy - część I”, realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, w ramach Priorytetu 8. Fundusze Europejskie na wsparcie w obszarze rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działania 08.16 Kształcenie zawodowe ZITy regionalne, nr projektu FEKP.08.16-IZ.00-0001/24. Zadanie (część) nr 1 pn.: Dostawa sprzętu komputerowego. 1) Komputer TYP 1 - 93 szt. 2) Komputer TYP 2 - 6 szt. 3) Komputer TYP 3 - 15 szt. 4) Komputer TYP 4 - 1 szt. 5) Komputer TYP 5 - 15 szt. 6) Komputer TYP 6 - 16 szt. 7) Monitor TYP 1 - 63 szt. 8) Monitor TYP 2 - 51 szt. 9) Monitor TYP 3 - 16 szt. 10) Monitor TYP 4 - 8 szt. 11) Monitor TYP 5 - 8 szt. 12) Monitor TYP 6 - 16 szt. 13) Laptop - 23 szt. 14) Procesor TYP 1 - 4 szt. 15) Procesor TYP 2 - 4 szt. 16) Procesor TYP 3 - 4 szt. 17) Procesor TYP 4 - 4 szt. 18) Radiator procesora - 4 szt. 19) Płyta główna TYP 1 - 8 szt. 20) Płyta główna TYP 2 - 4 szt. 21) Płyta główna TYP 3 - 4 szt. 22) Pamięć RAM TYP 1 - 12 kpl. 23) Pamięć RAM TYP 2 - 4 kpl. 24) Dysk SSD TYP 1 - 8 szt. 25) Dysk SSD TYP 2 - 8 szt. 26) Dysk SSD TYP 3 - 8 szt. 27) Dysk SSD TYP 4 - 8 szt. 28) Karta graficzna TYP 1 - 8 szt. 29) Karta graficzna TYP 2 - 8 szt. 30) Zasilacz ATX - 16 szt. 31) Obudowa PC - 16 szt. 32) Kabel wideo - 17 szt. 33) Drukarka laserowa - 1 szt. 34) Skaner - 1 szt. 35) Drukarka 3D - 2 szt. 36) Głośniki - 1 kpl. 37) Torba na laptopa - 8 szt. 38) Mysz komputerowa - 8 szt. 39) Przełącznik sieciowy TYP 1 - 30 szt. 40) Przełącznik sieciowy TYP 2 - 15 szt. 41) Panel krosowniczy - 30 szt. 42) Zaciskarka wtyków - 15 szt. 43) Ściągacz izolacji - 15 szt. 44) Narzędzie uderzeniowe - 15 szt. 45) Monitor interaktywny TYP 1 - 6 szt. 46) Monitor interaktywny TYP 2 - 9 szt. 47) Statyw mobilny - 5 szt. 48) Projektor - 1 szt. 49) Pakiet oprogramowania biurowego - 139 szt. Zadanie (część) nr 2 pn.: Dostawa drona 1) Dron - 1 szt.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Różny sprzęt komputerowy 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Tytuł: Dostawa sprzętu komputerowego
Opis zamówienia:
Zadanie (część) nr 1 pn.: Dostawa sprzętu komputerowego. 1) Komputer TYP 1 - 93 szt. 2) Komputer TYP 2 - 6 szt. 3) Komputer TYP 3 - 15 szt. 4) Komputer TYP 4 - 1 szt. 5) Komputer TYP 5 - 15 szt. 6) Komputer TYP 6 - 16 szt. 7) Monitor TYP 1 - 63 szt. 8) Monitor TYP 2 - 51 szt. 9) Monitor TYP 3 - 16 szt. 10) Monitor TYP 4 - 8 szt. 11) Monitor TYP 5 - 8 szt. 12) Monitor TYP 6 - 16 szt. 13) Laptop - 23 szt. 14) Procesor TYP 1 - 4 szt. 15) Procesor TYP 2 - 4 szt. 16) Procesor TYP 3 - 4 szt. 17) Procesor TYP 4 - 4 szt. 18) Radiator procesora - 4 szt. 19) Płyta główna TYP 1 - 8 szt. 20) Płyta główna TYP 2 - 4 szt. 21) Płyta główna TYP 3 - 4 szt. 22) Pamięć RAM TYP 1 - 12 kpl. 23) Pamięć RAM TYP 2 - 4 kpl. 24) Dysk SSD TYP 1 - 8 szt. 25) Dysk SSD TYP 2 - 8 szt. 26) Dysk SSD TYP 3 - 8 szt. 27) Dysk SSD TYP 4 - 8 szt. 28) Karta graficzna TYP 1 - 8 szt. 29) Karta graficzna TYP 2 - 8 szt. 30) Zasilacz ATX - 16 szt. 31) Obudowa PC - 16 szt. 32) Kabel wideo - 17 szt. 33) Drukarka laserowa - 1 szt. 34) Skaner - 1 szt. 35) Drukarka 3D - 2 szt. 36) Głośniki - 1 kpl. 37) Torba na laptopa - 8 szt. 38) Mysz komputerowa - 8 szt. 39) Przełącznik sieciowy TYP 1 - 30 szt. 40) Przełącznik sieciowy TYP 2 - 15 szt. 41) Panel krosowniczy - 30 szt. 42) Zaciskarka wtyków - 15 szt. 43) Ściągacz izolacji - 15 szt. 44) Narzędzie uderzeniowe - 15 szt. 45) Monitor interaktywny TYP 1 - 6 szt. 46) Monitor interaktywny TYP 2 - 9 szt. 47) Statyw mobilny - 5 szt. 48) Projektor - 1 szt. 49) Pakiet oprogramowania biurowego - 139 szt.
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Adres pocztowy: ul. Toruńska 77/83
Kod pocztowy: 87-800
Miejscowość: Włocławek
Adres pocztowy: ul. Bukowa 38/40
ul. Ogniowa 2
ul. Nowomiejska 25
ul. Bulwary im marsz. J Piłsudskiego
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Włocławski 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-12-23 📅
Data końcowa: 2027-03-02 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Najkrótszy termin realizacji zamówienia 40%
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Tytuł: Dostawa drona
Opis zamówienia:
Zadanie (część) nr 2 pn.: Dostawa drona 1) Dron - 1 szt.
Produkty/usługi: Bezzałogowe statki powietrzne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-29 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-29 10:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://umwloclawek.logintrade.net/zapytania_email,238630,301b10633964e4d4ec3fad3a6d2153a9.html
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-29 10:15:00 📅
Miejsce: Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Miasto Włocławek
Krajowy numer rejestracyjny: REGON 910866910
Adres pocztowy: ul. Zielony Rynek 11/13
Kod pocztowy: 87-800
Miasto pocztowe: Włocławek
Region: Włocławski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Urząd Miasta Włocławek
E-mail: zamowienia@um.wloclawek.pl 📧
Telefon: +48 54 414 40 32 📞
URL: www.wloclawek.eu 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://umwloclawek.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://umwloclawek.logintrade.net/zapytania_email,238630,301b10633964e4d4ec3fad3a6d2153a9.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://umwloclawek.logintrade.net/zapytania_email,238630,301b10633964e4d4ec3fad3a6d2153a9.html 🌏
Identyfikator funduszy UE: Dostosowanie kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy - część I
Więcej informacji na temat funduszy UE:
„Dostosowanie kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy - część I”, realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, w ramach Priorytetu 8. Fundusze Europejskie na wsparcie w obszarze rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działania 08.16 Kształcenie zawodowe ZITy regionalne, nr projektu FEKP.08.16-IZ.00-0001/24.
Pokaż więcej
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. Wykonawca jest obowiązany złożyć wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: Opis przedmiotu oferty Wykonawcy, stanowiący załącznik nr 7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość unieważnienia postępowania, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Odwołanie wnosi się w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w pkt 1. 2. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub konkurs lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 3. Odwołanie w przypadkach innych niż określone powyżej wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia. 4. Jeżeli zamawiający mimo takiego obowiązku nie przesłał wykonawcy zawiadomienia o wyborze najkorzystniejszej oferty, odwołanie wnosi się nie później niż w terminie: 1) 30 dni od dnia publikacji w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, 2) 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy, jeżeli zamawiający nie opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenia o udzieleniu zamówienia. 5. Odwołanie wnosi się do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej opatrzone podpisem zaufanym. 6. Na orzeczenie Krajowej Izby Odwoławczej oraz postanowienie Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy PZP, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. 7. Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie – sądu zamówień publicznych - za pośrednictwem Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-28Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 166-594286 (2026-08-26)