Zakup i dostawa produktów leczniczych (ATC G i H) do trzech lokalizacji UCK WUM

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa produktów leczniczych (ATC G i H) do trzech lokalizacji UCK WUM w podziale na 27 Części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy.

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-06-16. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-14.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-05-14 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-21 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
2026-08-21 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-05-14)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup i dostawa produktów leczniczych (ATC G i H) do trzech lokalizacji UCK WUM
Numer referencyjny: DZPUCK.262.106.2026
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa produktów leczniczych (ATC G i H) do trzech lokalizacji UCK WUM w podziale na 27 Części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 27
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 27

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 1
Tytuł: Część nr 1
Opis zamówienia:
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy.
Kod pocztowy: 02-097
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 2
Tytuł: Część nr 2
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 3
Tytuł: Część nr 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 4
Tytuł: Część nr 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 5
Tytuł: Część nr 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 6
Tytuł: Część nr 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 7
Tytuł: Część nr 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 8
Tytuł: Część nr 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 9
Tytuł: Część nr 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 10
Tytuł: Część nr 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 11
Tytuł: Część nr 11
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 12
Tytuł: Część nr 12
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 13
Tytuł: Część nr 13
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 14
Tytuł: Część nr 14
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 15
Tytuł: Część nr 15
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 16
Tytuł: Część nr 16
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 17
Tytuł: Część nr 17
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 18
Tytuł: Część nr 18
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0018

1️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 19
Tytuł: Część nr 19
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0019

2️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 20
Tytuł: Część nr 20
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0020

2️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 21
Tytuł: Część nr 21
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0021

2️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 22
Tytuł: Część nr 22
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0022

2️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 23
Tytuł: Część nr 23
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0023

2️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 24
Tytuł: Część nr 24
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0024

2️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 25
Tytuł: Część nr 25
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0025

2️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 26
Tytuł: Część nr 26
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0026

2️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 27
Tytuł: Część nr 27
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0027
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Wykonawca jest zobowiązany do dostarczania przedmiotu zamówienia, zgodnie ze wskazaniem w zamówieniu jednostkowym, do: - Apteki UCK WUM CSK, ul. Nielubowicza 5, 02-097 Warszawa, - Apteki UCK WUM DSK, ul. Żwirki i Wigury 63, 02-091 Warszawa, - Apteki UCK WUM SKDJ, ul. Lindleya 4, 02-005 Warszawa.
Pokaż więcej
Adres pocztowy: Uck wum

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-16 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-16 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Dział Zamówień Publicznych, ul. Banacha 1a, 02-097 Warszawa, blok A, POLSKA za pośrednictwem Platformy prowadzonego postępowania https://uckwum.ezamawiajacy.pl
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą do 13.09.2026
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-06-16 10:30:00 📅
Miejsce:
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Dział Zamówień Publicznych, ul. Banacha 1a, 02-097 Warszawa, blok A, POLSKA za pośrednictwem Platformy prowadzonego postępowania https://uckwum.ezamawiajacy.pl
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą do 13.09.2026
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Krajowy numer rejestracyjny: 5220002529
Adres pocztowy: ul. Banacha 1a
Kod pocztowy: 02-097
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Osoba prowadząca postępowanie:
E-mail: zp@uckwum.pl 📧
Telefon: 22599170 📞
Fax: 225991704 📠
URL: https://uckwum.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://uckwum.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://uckwum.ezamawiajacy.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://uckwum.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://uckwum.ezamawiajacy.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy. 2. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium na przedmiotowe postępowanie. 3. Zamawiający nie żąda od Wykonawcy, którego oferta została wybrana wniesienia przed zawarciem umowy zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 4. Przesłanki wykluczenia wykonawcy z postępowania: art. 108 ust. 1 oraz art. 109 ust. 1 pkt. 4, 7, 8, 9 i 10 ustawy pzp oraz przepisy ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz Rozporządzenia Rady (UE) Nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. Podstawy wykluczenia wykonawcy z postępowania zostały szczegółowo określone w Rozdziale VI SWZ. 5. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie stawia wymagań; 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że posiada: - zezwolenie uprawniające do obrotu produktami leczniczymi wydane przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego, zgodnie z ustawą Prawo Farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 r. W przypadku hurtowni spoza Polski nieposiadających zezwolenia uprawniającego do obrotu produktami leczniczymi wydanego przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego wymagane jest zaświadczenie wydane przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego o możliwości zaopatrywania Aptek Szpitalnych podmiotów leczniczych w produkty lecznicze lub zezwolenie uprawniające do obrotu produktami leczniczymi wydane przez odpowiedni organ państwa członkowskiego UE/EFTA (nie dotyczy Części nr 27). 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie stawia wymagań; 4) zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający nie stawia wymagań. 6. Wraz z ofertą Wykonawca zobowiązany jest złożyć: oświadczenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki określone w SWZ, zwane dalej „JEDZ” oraz przedmiotowe środki dowodowe określone w Rozdziale VII SWZ. 7. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w Rozdziale VIII SWZ. 8. Dokumentem tymczasowo zastępującym podmiotowe środki dowodowe, o których mowa ust. 6 potwierdzającym brak podstaw wykluczenia z postępowania, na dzień składania ofert, jest oświadczenie, którego treść odpowiada zakresowi oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, składane na druku formularza jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia „JEDZ”, sporządzonego zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu Wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, zwanego dalej „jednolitym dokumentem”, którego wzór stanowi Załącznik nr 5 do SWZ. Oświadczenie należy złożyć wraz z ofertą. Dokumentem potwierdzającym brak podstaw wykluczenia z postępowania na podstawie okoliczności określonych w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, jest oświadczenie, którego wzór stanowi Załącznik nr 8 do SWZ. Oświadczenie należy złożyć wraz z ofertą. 9. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 10. Dokumenty w języku obcym składane są wraz z tłumaczeniem na język polski. 11. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między zamawiającym a wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, tj. przy użyciu Platformy zakupowej „e-zamawiający”, zgodnie z informacją zawartą w Rozdziale II pkt. 4, z zastrzeżeniem postanowień pkt. 5. Szczegółowa instrukcja korzystania z Platformy dostępna jest po ww. adresem w zakładce „Baza Wiedzy”. 12. Jeżeli Wykonawca nie złoży wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 13. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Banacha 1a, 02-097 Warszawa. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować na adres e-mail: iod@uckwum.pl Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych zostałazawarta w Rozdziale XXII SWZ.
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/ 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o terminach odwołania: Informacje o terminach odwołania: Informacje dot. składania odwołań zawarte są w Rozdziale XX SWZ- POUCZENIE O ŚRODKACH OCHRONY PRAWNEJ.
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-05-18Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 094-338300 (2026-05-14)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-21)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1238353.78 PLN 💰

Udzielenie zamówienia

1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Numer umowy: umowa 2
Data zawarcia umowy: 2026-08-11 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 4
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 4
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 77 655 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Identyfikator oferty: oferta 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: farmacol
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Farmacol-Logistyka Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5252409576
Adres pocztowy: ul. Szopienicka 77
Kod pocztowy: 40-431
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@farmacol.com.pl 📧
Telefon: 32 20 80 359 📞
URL: https://www.farmacol.com.pl/farmacollogistyka/ 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże

2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 22030.31 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: neuca
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Neuca s.a.
Krajowy numer rejestracyjny: 8790017162
Adres pocztowy: ul. Forteczna 35-37
Kod pocztowy: 87-100
Miasto pocztowe: Toruń
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
E-mail: przetargi@neuca.pl 📧
Telefon: 794000177 📞

3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 235 280 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: urtica
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: URTICA Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 8942556799
Adres pocztowy: ul. Krzemieniecka 120
Kod pocztowy: 54-613
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
E-mail: przetargi@urtica.pl 📧
Telefon: 717826684 📞
URL: https://www.urtica.pl/ 🌏

4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 6
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 6
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 179556.4 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0006
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: asclepios
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Asclepios s.a.
Krajowy numer rejestracyjny: 6481008230
Adres pocztowy: ul. Hubska 44
Kod pocztowy: 50-502
E-mail: przetargi@asclepios.pl 📧
Telefon: 71 769 81 89 📞

5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 446049.87 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta 7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0007

6️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008
Całkowita wartość umowy/działki: 176075.75 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta 8
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0008

7️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009
Całkowita wartość umowy/działki: 3636.05 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta 9
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0009

8️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 5
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 5
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 57 400 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta 12
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0012
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: cefarm
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.
Krajowy numer rejestracyjny: 5250004220
Adres pocztowy: ul. Jana Kazimierza 16
Kod pocztowy: 01-248
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: przetargi@cefarm.com.pl 📧
Telefon: 226340498 📞
URL: https://www.cefarm.com.pl/pl/ 🌏

9️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 40670.4 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta 15
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0015

1️⃣0️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013

1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0016

1️⃣3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0017

1️⃣4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0018

Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-24Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 162-581574 (2026-08-21)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-21)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1179277.9 PLN 💰

Udzielenie zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: umowa 1
Data zawarcia umowy: 2026-08-12 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 7
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 7
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 134700.43 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: bialmed
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Bialmed Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: 8490000039
Adres pocztowy: ul. Kazimierzowska 46/48/35
Kod pocztowy: 02-546
E-mail: dzp@bialmed.pl 📧
Telefon: 877309426 📞
URL: https://bialmed.com/ 🌏
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 322 553 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0005
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010
Całkowita wartość umowy/działki: 8111.8 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta 10
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0010
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: salus
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: SALUS INTERNATIONAL Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 6340125442
Adres pocztowy: ul. gen. Kazimierza Pułaskiego 9
Kod pocztowy: 40-273
E-mail: przetargi@salusint.com.pl 📧
Telefon: 327885582 📞
URL: https://www.salusint.com.pl 🌏
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 21 216 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta 14
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0014
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0019
Całkowita wartość umowy/działki: 4332.6 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta 19
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0019
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0020
Całkowita wartość umowy/działki: 5769.97 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta 20
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0020
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0022
Całkowita wartość umowy/działki: 261776.4 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta 22
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0022
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0023
Całkowita wartość umowy/działki: 32 750 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta 23
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0023
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: nobipharm
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Nobipharm Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 1180017591
Kod pocztowy: 01-793
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0025
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1895.2 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta 25
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0025
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0026
Całkowita wartość umowy/działki: 412.5 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta 26
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0026
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0027
Całkowita wartość umowy/działki: 385 760 PLN 💰
Identyfikator oferty: oferta 27
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0027
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0021
LOT-0024
Źródło: OJS 2026/S 162-581618 (2026-08-21)