Zakup odczynników, materiałów kontrolnych i zużywalnych do wykonania badań oraz dzierżawa analizatorów i zestawu aparatury do oznaczania parametrów fizyko-chemicznych (2 zadania)
Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu
Zakup odczynników, materiałów kontrolnych i zużywalnych do wykonania badań oraz dzierżawa analizatorów i zestawu aparatury do oznaczania parametrów fizyko-chemicznych (2 zadania). Przedmiot zamówienia składa się z 2 niepodzielnych zadań, których szczegółowy opis w związku z ograniczoną ilością znaków znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
TerminDeadline 2026-10-05
Kto? Co?- • Aparatura do wykrywania i analizy › Analizatory
- • Odczynniki i środki kontrastowe › Odczynniki laboratoryjne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Wielkopolskie › Kaliski
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup odczynników, materiałów kontrolnych i zużywalnych do wykonania badań oraz dzierżawa analizatorów i zestawu aparatury do oznaczania parametrów fizyko-chemicznych (2 zadania)
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Odczynniki laboratoryjne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie 1 DZIERŻAWA LINII HEMATOLOGICZNEJ ORAZ DWÓCH ANALIZATORÓW POMOCNICZYCH WRAZ Z DOSTAWĄ ODCZYNNIKÓW, MATERIAŁÓW KONTROLNYCH I ZUŻYWALNYCH DO WYKONANIA BADAŃ MORFOLOGII KRWI, RETIKULOCYTÓW, ROZMAZÓW KRWI ORAZ CYTOZY W PŁYNACH Z JAM CIAŁA.
Opis zamówienia:
Dodatkowe produkty/usługi: Analizatory
📦
Adres pocztowy: ul. Poznańska 79
Kod pocztowy: 62-800
Miejscowość: Kalisz
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Kaliski 🏙️
Czas trwania: 48 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Cena ✅
Cena (waga): 84
Kryterium jakości (nazwa): Parametry techniczno-użytkowe
Kryterium jakości (waga): 16
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Zadanie 2 Zakup odczynników oraz dzierżawa zestawu aparatury do oznaczania parametrów fizyko-chemicznych oraz analizy ilościowej i weryfikacji obrazowej elementów upostaciowanych moczu z backupem do oznaczania parametrów fizykochemicznych
Opis zamówienia:
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-05 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-05 09:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl/
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 86 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-05 09:30:00 📅
Miejsce: https://ezamowienia.gov.pl/
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: wzór umowy stanowi załącznik do SWZ
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Poznańska 79
Kod pocztowy: 62-800
Miasto pocztowe: Kalisz
Region: Kaliski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu
E-mail: zamowienia.publiczne@szpital.kalisz.pl 📧
Telefon: 62 7651 451 📞
URL: https://www.szpital.kalisz.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dac6373d-726f-485e-9073-2e254101cf03 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dac6373d-726f-485e-9073-2e254101cf03 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul.Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Fax: 224587800 📠
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-28Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 166-594569 (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup odczynników, materiałów kontrolnych i zużywalnych do wykonania badań oraz dzierżawa analizatorów i zestawu aparatury do oznaczania parametrów fizyko-chemicznych (2 zadania)
Numer referencyjny:
77/26
Krótki opis:
Zakup odczynników, materiałów kontrolnych i zużywalnych do wykonania badań oraz dzierżawa analizatorów i zestawu aparatury do oznaczania parametrów fizyko-chemicznych (2 zadania). Przedmiot zamówienia składa się z 2 niepodzielnych zadań, których szczegółowy opis w związku z ograniczoną ilością znaków znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Odczynniki laboratoryjne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
zadanie nr 1 DZIERŻAWA LINII HEMATOLOGICZNEJ ORAZ DWÓCH ANALIZATORÓW POMOCNICZYCH WRAZ Z DOSTAWĄ ODCZYNNIKÓW, MATERIAŁÓW KONTROLNYCH I ZUŻYWALNYCH DO WYKONANIA BADAŃ MORFOLOGII KRWI, RETIKULOCYTÓW, ROZMAZÓW KRWI ORAZ CYTOZY W PŁYNACH Z JAM CIAŁA.
Tytuł: Zadanie 1 DZIERŻAWA LINII HEMATOLOGICZNEJ ORAZ DWÓCH ANALIZATORÓW POMOCNICZYCH WRAZ Z DOSTAWĄ ODCZYNNIKÓW, MATERIAŁÓW KONTROLNYCH I ZUŻYWALNYCH DO WYKONANIA BADAŃ MORFOLOGII KRWI, RETIKULOCYTÓW, ROZMAZÓW KRWI ORAZ CYTOZY W PŁYNACH Z JAM CIAŁA.
Opis zamówienia:
Zadanie 1; "DZIERŻAWA LINII HEMATOLOGICZNEJ ORAZ DWÓCH ANALIZATORÓW POMOCNICZYCH WRAZ Z DOSTAWĄ ODCZYNNIKÓW, MATERIAŁÓW KONTROLNYCH I ZUŻYWALNYCH DO WYKONANIA BADAŃ MORFOLOGII KRWI, RETIKULOCYTÓW, ROZMAZÓW KRWI ORAZ CYTOZY W PŁYNACH Z JAM CIAŁA..", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Pokaż więcej
Adres pocztowy: ul. Poznańska 79
Kod pocztowy: 62-800
Miejscowość: Kalisz
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Kaliski 🏙️
Czas trwania: 48 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Zamawiający zastrzega, że minimalny poziom zamówienia wyniesie 75 % wartości umowy. Zmniejszenie ilości nie powoduje powstania obowiązku zapłaty odszkodowania z tytułu niewykonania umowy przez zamawiającego.
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 84
Kryterium jakości (nazwa): Parametry techniczno-użytkowe
Kryterium jakości (waga): 16
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0016
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
zadanie nr 2 Zakup odczynników oraz dzierżawa zestawu aparatury do oznaczania parametrów fizyko-chemicznych oraz analizy ilościowej i weryfikacji obrazowej elementów upostaciowanych moczu z backupem do oznaczania parametrów fizykochemicznych
Tytuł: Zadanie 2 Zakup odczynników oraz dzierżawa zestawu aparatury do oznaczania parametrów fizyko-chemicznych oraz analizy ilościowej i weryfikacji obrazowej elementów upostaciowanych moczu z backupem do oznaczania parametrów fizykochemicznych
Opis zamówienia:
Zadanie 1; "Zakup odczynników oraz dzierżawa zestawu aparatury do oznaczania parametrów fizyko-chemicznych oraz analizy ilościowej i weryfikacji obrazowej elementów upostaciowanych moczu z backupem do oznaczania parametrów fizykochemicznych", szczegółowy opis i ilości w SWZ
Pokaż więcej
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0017
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-05 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-05 09:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl/
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 86 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-05 09:30:00 📅
Miejsce: https://ezamowienia.gov.pl/
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: wzór umowy stanowi załącznik do SWZ
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 618-20-25-893, Regon: 300224440, KRS: 0000251663
Adres pocztowy: ul. Poznańska 79
Kod pocztowy: 62-800
Miasto pocztowe: Kalisz
Region: Kaliski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu
E-mail: zamowienia.publiczne@szpital.kalisz.pl 📧
Telefon: 62 7651 451 📞
URL: https://www.szpital.kalisz.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dac6373d-726f-485e-9073-2e254101cf03 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dac6373d-726f-485e-9073-2e254101cf03 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. Zamawiający żąda aktualnych na dzień złożenia, podmiotowych środków dowodowych składanych na wezwanie zamawiającego:
1.1 na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia:
1.1.1. informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie
a. art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 11września 2019r. – ustawy;
b. art. 108 ust.1 pkt 4 ustawy, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego,
– sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem;
1.1.2. oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz.U. z 2021 r. poz. 275 tekst jednolity) z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, lub oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej;
1.1.3. zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, w zakresie art. 109 ust.1 pkt 1 ustawy, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem podatków lub opłat wraz z zaświadczeniem zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających, że odpowiednio przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert wykonawca dokonał płatności należnych podatków lub opłat wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności;
1.1.4. zaświadczenia albo innego dokumentu właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub właściwego oddziału regionalnego lub właściwej placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz z zaświadczeniem albo innym dokumentem zamawiający żąda złożenia dokumentów potwierdzających, że odpowiednio przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert wykonawca dokonał płatności należnych składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności;
1.1.5. Oświadczenie/a wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia oraz oświadczenia podmiotu udostępniającego zasoby, których/którego treść odpowiada oświadczeniom stanowiącym załącznik nr 5 i 6 do SWZ.
1.1.6. oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu o niepodleganiu wykluczeniu - zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ
1.2 na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: nie dotyczy
12. Wykonawca może, zamiast odpowiednich podmiotowych środków dowodowych wymaganych przez Zamawiającego w niniejszym postępowaniu, posłużyć się certyfikatem Wykonawcy zamówień publicznych, jeżeli certyfikat ten potwierdza okoliczności wymagane przez Zamawiającego w zakresie braku podstawa wykluczenia lub spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Złożenie albo wskazanie certyfikatu jest uprawnieniem Wykonawcy. Zamawiający nie wymaga posiadania certyfikatu jako warunku udziału w postępowaniu i nie uzależnia możliwości ubiegania się o zamówienie od posiadania certyfikacji.
Certyfikat zastępuje odpowiednie podmiotowe środki dowodowe wyłącznie w zakresie, w jakim z jego treści albo z danych ujawnionych w bazie certyfikacji wynika potwierdzenie okoliczności wymaganych przez Zamawiającego w niniejszym postępowaniu.
Jeżeli certyfikat obejmuje wyłącznie część wymaganych podstaw wykluczenia albo część warunków udziału w postępowaniu, Wykonawca składa:
a) certyfikat – w zakresie objętym certyfikacją
b) pozostałe wymagane podmiotowe środki dowodowe – w zakresie nieobjętym certyfikacją
13. Certyfikat nie zastępuje dokumentów oświadczeń ani informacji, które nie stanowią podmiotowych środków dowodowych, w szczególności:
a) formularza ofertowego, cenowego
b) pełnomocnictwa;
c) zobowiązania podmiotu udostępniającego zasoby;
d) przedmiotowych środków dowodowych;
e) dokumentów lub oświadczeń dotyczących treści oferty.
14. Zamawiający dokona weryfikacji certyfikatu w szczególności w zakresie:
a) zgodności danych Wykonawcy z danymi wskazanymi w certyfikacie;
b) ważności certyfikacji
c) braku zawieszenia ważności certyfikacji;
d) zakresu certyfikacji
e) zgodności zakresu certyfikacji z podstawami wykluczenia określonymi w SWZ
f) zgodności zakresu certyfikacji z warunkami udziału w postępowaniu określonymi w SWZ.
15. Zamawiający może dokonać weryfikacji certyfikatu przy wykorzystaniu bazy certyfikacji Wykonawców zamówień publicznych.
16. Zamawiający przed udzieleniem zamówienia może żądać podmiotowych środków dowodowych od wykonawcy, który złożył certyfikat, o którym mowa w ust. 2, na potwierdzenie braku podstawy wykluczenia z postępowania, o której mowa w art. 109 ust. 1 pkt 1.
1. Wykaz aktualnych na dzień składania ofert oświadczeń i dokumentów składanych wraz z ofertą:
1.1. Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) zgodnie z wzorem określonym w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z 05.01.2016 r. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z wykonawców – Załącznik nr 1;
Wykonawca składając oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 w związku z art. 125 ust. 2 ustawy Pzp, wskazuje, czy zamierza posługiwać się certyfikatem Wykonawcy zamówień publicznych w JEDZ, w szczególności w części II sekcji A, w polu dotyczącym wpisu do urzędowego wykazu zatwierdzonych Wykonawców albo posiadania równoważnego certyfikatu.
Jeżeli Wykonawca zamierza posługiwać się certyfikatem, wskazuje w oświadczeniu w szczególności:
- numer albo inne oznaczenie certyfikującego;
- nazwę podmiotu certyfikującego;
- okres ważności certyfikacji;
- zakres podstaw wykluczenia lub warunków udziału w postępowaniu, w odniesieniu do których Wykonawca zamierza posługiwać się certyfikatem
- informację, czy certyfikat dotyczy braku podstaw wykluczenia, spełniania warunków udziału w postępowaniu, czy obu tych zakresów.
Samo wskazanie zamiaru posłużenia się certyfikatem nie zastępuje obowiązku wskazania braku podstaw wykluczenia lub spełniania warunków udziału w postępowaniu w zakresie wymaganym przez Zamawiającego.
1.2. Wykonawca, w przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, przedstawia także JEDZ podmiotu udostępniającego zasoby potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz odpowiednio spełnianie warunków udziału w postępowaniu, w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na jego zasoby oraz oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby stanowiące załącznik nr 6 do SWZ.
1.3. Formularz Oferty, którego wzór stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. W przypadku, gdy wykonawca nie korzysta z przygotowanego przez zamawiającego wzoru, w treści oferty należy zamieścić wszystkie informacje wymagane w Formularzu Ofertowym;
1.4. Oświadczenie Wykonawcy dotyczące SWZ – Załącznik nr 3
1.5. Formularz Cenowy stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ;
1.6. Pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik;
1.7. Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia;
1.8. oświadczenie Wykonawcy o braku podstawach wykluczenia, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz, że w stosunku do Wykonawcy nie zachodzi podstawa wykluczenia przewidziana w art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie składa każdy z wykonawców – wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 5 do SWZ.
1.9. następujące przedmiotowe środki dowodowe:
Dotyczy zadania nr 2
1. instrukcji dotyczących czynności związane z: obsługą analizatora, wykonania badań z uwzględnieniem: próbek pediatrycznych i dorosłych, rodzaju materiału oraz wykonania czynności konserwacyjnych w tym: wymiany odczynników, materiałów zużywalnych.
2. karty charakterystyki substancji niebezpiecznych/odczynników zgodnych z aktualnie obowiązującymi przepisami w Polsce i UE.
3. karty charakterystyki substancji odczynników zgodnych z aktualnie obowiązującymi przepisami w Polsce i UE
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul.Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
Fax: 224587800 📠
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Odwołanie wnosi się w terminie:
1.1. 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej,
1.2. 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w pkt 1.1.
2. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej.
3. 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę
jego wniesienia, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne;
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-28Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 166-594569 (2026-08-27)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Różne produkty lecznicze (>20)