Zakup systemu informatycznego transportu publicznego w Rybniku
Urząd Miasta Rybnika
Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń elektronicznych, współpracujących ze sobą wzajemnie oraz z otoczeniem, wraz z niezbędnym oprogramowaniem do tych urządzeń. Urządzenia wraz z oprogramowaniem w dalszej części niniejszego dokumentu, a także w innych dokumentach dotyczących sprawy, określane są mianem systemu IT bądź systemu IT dla PTZ. Ilekroć mowa będzie o operatorze systemu IT oznacza to osobę, która dokonuje zapisów w systemie IT w ramach uprawnień nadanych przez administratora (np. zmiana czasu przeznaczonego na przejazd pomiędzy kolejnymi stanowiskami przystankowymi w ramach położonych obok siebie zespołów przystankowych w określonej porze określonego typu dnia). Operatorem systemu IT może być pracownik urzędu miasta jako organizatora publicznego transportu zbiorowego, a także pracownik operatora publicznego transportu zbiorowego. Szczegółowy zakres zamówienia precyzuje SWZ z załącznikami.
TerminDeadline 2026-10-05
Kto? Co?- • Aparatura transmisyjna do radiotelefonii, radiotelegrafii, transmisji radiowej i telewizyjnej › Urządzenia do przesyłu danych
- • Różny sprzęt komputerowy › Urządzenia do przetwarzania danych
- • Sprzęt telemetryczny › Telemetryczny system nadzoru
- • System informacji ruchu pasażerskiego › Elektroniczne tablice informacyjne
- • System informacji ruchu pasażerskiego › System informacji pasażerskiej czasu rzeczywistego
- • Urządzenia do przechowywania i odczytu danych › Czytniki kart inteligentnych
- • Urządzenia do przechowywania i odczytu danych › Komputerowe jednostki do przechowywania
- • Urządzenia i artykuły telekomunikacyjne › Sprzęt do obsługi danych
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Śląskie › Rybnicki
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-02 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup systemu informatycznego transportu publicznego w Rybniku
Numer referencyjny:
ZP.271.6.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 22 286 000 PLN 💰
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
ZP.271.6.2026
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Informacje dodatkowe:
+ jeszcze 8
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Rybnicki 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-11-05 📅
Data końcowa: 2027-11-02 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin realizacji zamówienia
Kryterium jakości (waga): 18
Kryterium jakości (nazwa): Gwarancja
Kryterium jakości (waga): 22
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Dodatkowe produkty/usługi:
+ jeszcze 8
Adres pocztowy: ul. Bolesława Chrobrego 2
Kod pocztowy: 44-200
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-05 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-05 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-10-05 10:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych dostaw
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Zawarte są w załączniku nr 7 do SWZ.
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
+ jeszcze 9
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Urząd Miasta Rybnika
Krajowy numer rejestracyjny:
276255430
Adres pocztowy: ul. Bolesława Chrobrego 2
Kod pocztowy: 44-200
Miasto pocztowe: Rybnik
Region: Rybnicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zam_pub@um.rybnik.pl 📧
Telefon: +48 32 43 92 302 📞
URL: www.rybnik.eu 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b2a7a66c-5fbb-4842-850b-de1da0d644b0 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b2a7a66c-5fbb-4842-850b-de1da0d644b0 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Nazwa: W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy eZamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl.
Identyfikator funduszy UE: Przedsięwzięcie będzie współfinansowane z Funduszy Europejskich, dostępnych w naborze realizowanym przez Centrum Unijnych Projektów Transportowych . Umowa o dofinansowanie nr FENX.03.01-IP.02-0051/24-00 Projektu pn.: „ System informatyczny transportu publicznego w Rybniku” w ramach działania FENX.03.01 Transport miejski priorytet FENX.03 Transport miejski; Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych - Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 170-607751 (2026-09-02)
- Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne (>20 nowe zamówienia)
- Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne (>20)
- Pakiety oprogramowania dla sieci, internetu i intranetu (11)
- Pakiety oprogramowania do kontroli transakcji biznesowych i osobistych (10)
- Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów, rysowania, odwzorowywania, tworzenia harmonogramów i produkowania (6)
- Pakiety oprogramowania komunikacyjnego i multimedialnego (5)
- Pakiety oprogramowania użytkowego (>20)
- Przemysłowe specyficzne pakiety oprogramowania (10)
- Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe (>20)
- Systemy i serwery informacyjne (>20)