"Zakup zestawów komputerowych, mobilnych stanowisk komputerowych oraz stanowisk serologicznych" w ramach realizacji projektu pn.: "Inteligentny Szpital - Inwestycja w infrastrukturę cyfrową"
Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie
1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup zestawów komputerowych, mobilnych stanowisk komputerowych oraz stanowisk serologicznych” w ramach realizacji projektu pn. „Inteligentny Szpital – Inwestycja w infrastrukturę cyfrową”, finansowany w ramach pożyczki z Krajowego Planu Odbudowy (KPO) za pośrednictwem Banku Gospodarstwa Krajowego (BGK). 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, montaż, instalację i uruchomienie sprzętu komputerowego w łącznej ilości 453 sztuk. 3. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 4. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z Parametrami technicznymi komputerów określonymi w Załączniku nr 1.1 do Formularza ofertowego. Nie spełnienie wymaganych parametrów daje podstawę Zamawiającemu do odrzucenia oferty. 5. Zamawiający przez podanie w SWZ nazw własnych produktów będących przedmiotem zamówienia, określa minimalne parametry techniczne, cechy użytkowe oraz jakościowe, jakim powinny odpowiadać produkty równoważne, aby spełniały stawiane wymagania. 6. Ilekroć przedmiot zamówienia został opisany za pomocą znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczone przez konkretnego wykonawcę, lub norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych przyjmuje się, iż opisowi temu towarzyszy określenie „lub równoważny”. Zamawiający stosownie do art. 101 ust. 4 Ustawy dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. 7. Wykonawca, który w ofercie powoła się na zastosowanie produktów równoważnych do opisywanych w SWZ, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego produkty spełniają wymagania określone przez Zamawiającego, poprzez wpisanie nazwy i konfiguracji produktu równoważnego w formularzu ofertowym oraz wykazanie równoważności oferowanego produktu w stosunku do danej pozycji w tabeli Parametrów technicznych oferowanego sprzętu 8. Zamawiający nie dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 9. Wykonawca w zakresie przedmiotowego zamówienia może złożyć tylko jedną ofertę. Złożenie przez Wykonawcę więcej niż jednej oferty lub oferty zawierającej alternatywy powoduje odrzucenie wszystkich ofert złożonych przez danego Wykonawcę. 10. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 11. Kody CPV przewidziane w ramach niniejszego zamówienia: Kod główny CPV: 30213300-8 Komputer biurowy Kody dodatkowe CPV: 30213100-6 Komputery przenośne 30232110-8 Drukarki laserowe 30216130-6 Czytniki kodu kreskowego 35100000-5 Urządzenia awaryjne i zabezpieczające 12. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania z powodu braku środków, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Powyższa możliwość unieważnienia postępowania została przewidziana, zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, w ogłoszeniu o zamówieniu. 13. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania w sytuacji otrzymania informacji o odebraniu (utracie) środków finansowych przeznaczonych na ten cel.
TerminDeadline 2026-09-28
Kto? Co?- • Czytniki optyczne › Czytniki kodu kreskowego
- • Drukarki i plotery › Drukarki laserowe
- • Komputery osobiste › Komputer biurkowy
- • Komputery osobiste › Komputery przenośne
- • Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny › Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: "Zakup zestawów komputerowych, mobilnych stanowisk komputerowych oraz stanowisk serologicznych" w ramach realizacji projektu pn.: "Inteligentny Szpital - Inwestycja w infrastrukturę cyfrową"
Numer referencyjny:
D-39/N/26
Krótki opis:
Produkty/usługi: Komputer biurkowy 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie
Opis zamówienia:
Kod pocztowy: 04-749
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 60 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Dodatkowe funkcjonalności
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: brak
Adres pocztowy: Miedzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie
ul. Bursztynowa 2
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-28 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-28 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą do 26.12.2026 r.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-28 10:30:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą do 26.12.2026 r.
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie
Krajowy numer rejestracyjny:
952-17-89-325
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Bursztynowa 2
Kod pocztowy: 04-749
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: zamowienia@mssw.pl 📧
Telefon: +48224735127 📞
Fax: +48226131992 📠
URL: https://www.mssw.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://mssw.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Agencja/Biuro regionalne lub lokalne
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://mssw.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://mssw.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
526-22-39-325
Departament: Departament Odwołań
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Fax: +48224587700 📠
URL: https://www.kio.gov.pl 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 167-599722 (2026-08-27)