Zakup znaków nawigacyjnych dla Zarządu Zlewni w Opolu
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Przedmiotem zamówienia jest wraz z dostawą oznakowania nawigacyjnego brzegowego, znaków pływających (boi), oraz elementów montażowych, który umożliwi prawidłowe utrzymanie/oznakowanie szlaków żeglugowych oraz zagwarantuje bezpieczeństwo na szlaku. Nazwy własne produktów podane w Opisie przedmiotu zamówienia i Formularzu asortymentowo-cenowym należy traktować jako określenie pożądanego standardu i jakości, a podane parametry są parametrami minimalnymi. Oznacza to, że Wykonawca może zaoferować produkty równoważne, o standardzie wyższym lub równym, przy czym równoważność powinna uwzględniać parametry techniczne całego produktu i jego elementów.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-08-20. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-16.
Kto? Co?- • Artykuły różne › Znaki i podobne elementy
- • Osprzęt miejski › Znaki nawigacyjne
- • Podświetlane znaki i szyldy › Trwałe znaki informacyjne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Opolskie › Opolski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-16 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zakup znaków nawigacyjnych dla Zarządu Zlewni w Opolu
Numer referencyjny:
C.ROZ.270.2.139.2026.MB
Krótki opis:
Produkty/usługi: Znaki nawigacyjne 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 178 670 PLN 💰
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
C.ROZ.270.2.139.2026.MB
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Opolski 🏙️
Czas trwania: 2 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Okres gwarancji – waga 40%: Każda z ważnych ofert będzie punktowana poprzez przyznanie punktów za zaoferowany okres gwarancji w następujący sposób: 1) za zaoferowanie minimalnego, wymaganego przez Zamawiającego w SWZ okresu gwarancji, tj.: 24 miesiące, ofercie zostanie przyznane w tym kryterium 0 punktów, 2) za zaoferowanie 30 miesięcy gwarancji – ofercie zostanie przyznane w tym kryterium 20 punktów, 3) za zaoferowanie 36 miesięcy gwarancji – ofercie zostanie przyznane w tym kryterium 40 punktów.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-20 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-20 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Ofertę oraz dokumenty lub oświadczenia składane razem z ofertą należy złożyć za pośrednictwem Platformy zakupowej dostępnej pod adresem https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl. Otwarcie ofert następuje poprzez użycie Platformy zakupowej i dokonywane jest poprzez odszyfrowanie i otwarcie ofert za pomocą Platformy zakupowej.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-08-20 10:30:00 📅
Miejsce:
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Referencje dotyczące określonych dostaw
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
+ jeszcze 16
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Krajowy numer rejestracyjny:
368302575
Departament: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Adres pocztowy: Tytusa Chałubińskiego 8
Kod pocztowy: 00-613
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia.gliwice@wody.gov.pl 📧
Telefon: +48 327774950 📞
URL: https://www.gov.pl/web/wody-polskie/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Środowisko
Komunikacja
Dokumenty URL: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Departament: Krajowa Izba Odwoławcza
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowaizbaodwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/krajowaizbaodwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-07-17Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 136-496544 (2026-07-16)
- Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu (>20 nowe zamówienia)