Zaprojektowanie, dostawa, instalacja, konfiguracja, integracja, uruchomienie i utrzymanie Systemu Zarządzania i Optymalizacji Energii SZiOE dla trzech obiektów DCM DOLMED S.A.
Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed S.A.
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa, instalacja, konfiguracja, integracja, uruchomienie i utrzymanie Systemu Zarządzania i Optymalizacji Energii SZiOE dla trzech obiektów DCM DOLMED S.A. (dalej również: SZiOE) oraz wykonanie niezbędnych dla wdrożenia systemu robót modernizacyjnych w zakresie wymiany oświetlenia, instalacji nagłośnienia, instalacji multimedialnej i częściowej wymiany sufitów podwieszanych w obiekcie przy ul. Legnickiej 40 we Wrocławiu. W zakres zamówienia wchodzi również utrzymanie systemu SZiOE w modelu SaaS z licencjonowaniem per budynek.
TerminDeadline 2026-10-06
Kto? Co?- • Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów › Instalowanie stolarki metalowej, z wyjątkiem drzwi i okien › Instalowanie sufitów podwieszanych
- • Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
- • Roboty instalacyjne w budynkach › Roboty instalacyjne elektryczne
- • Sprzęt telemetryczny › Telemetryczny system nadzoru
- • System sterowania i kontroli, sprzęt drukujący, graficzny, automatyzujący prace biurowe i przetwarzający informacje › System sterowania i kontroli
- • Usługi programowania pakietów oprogramowania › Usługi programowania oprogramowania systemowego i dla użytkownika
- • Usługi w zakresie oprogramowania › Usługi konfiguracji oprogramowania
- • Dolnośląskie › Miasto Wrocław
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-03 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zaprojektowanie, dostawa, instalacja, konfiguracja, integracja, uruchomienie i utrzymanie Systemu Zarządzania i Optymalizacji Energii SZiOE dla trzech obiektów DCM DOLMED S.A.
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: System sterowania i kontroli 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Dodatkowe produkty/usługi:
Adres pocztowy: ul. Legnicka
Kod pocztowy: 53-674
Miejscowość: Wrocław
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Wrocław 🏙️
Czas trwania: 64 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-06 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-06 10:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://dolmed.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-10-06 10:15:00 📅
Miejsce: https://dolmed.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Warunki realizacji zamówienia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Legnicka 40
Kod pocztowy: 53-674
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Logintrade
E-mail: joanna.grzegdala@dolmed.pl 📧
Telefon: 717711704 📞
Adres profilu nabywcy: https://dolmed.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://dolmed.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://dolmed.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt
E-mail: kio@kio.gov.pl 📧
Telefon: +48 223426548 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 171-611103 (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zaprojektowanie, dostawa, instalacja, konfiguracja, integracja, uruchomienie i utrzymanie Systemu Zarządzania i Optymalizacji Energii SZiOE dla trzech obiektów DCM DOLMED S.A.
Numer referencyjny:
DIG.290.14.2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa, instalacja, konfiguracja, integracja, uruchomienie i utrzymanie Systemu Zarządzania i Optymalizacji Energii SZiOE dla trzech obiektów DCM DOLMED S.A. (dalej również: SZiOE) oraz wykonanie niezbędnych dla wdrożenia systemu robót modernizacyjnych w zakresie wymiany oświetlenia, instalacji nagłośnienia, instalacji multimedialnej i częściowej wymiany sufitów podwieszanych w obiekcie przy ul. Legnickiej 40 we Wrocławiu. W zakres zamówienia wchodzi również utrzymanie systemu SZiOE w modelu SaaS z licencjonowaniem per budynek.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: System sterowania i kontroli 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
DIG.290.14.2026
Dodatkowe produkty/usługi:
Kod pocztowy: 53-674
Miejscowość: Wrocław
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Wrocław 🏙️
Czas trwania: 64 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Miejsce realizacji: DCM Dolmed, ul. Legnicka 40, 53-674 Wrocław, ul. Tadeusza Kościuszki 37, 55-330 Lutynia, ul. Różana dz. 77/10, 55-330 Miękinia
Adres pocztowy: Legnicka 40
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-06 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-06 10:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://dolmed.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-10-06 10:15:00 📅
Miejsce: https://dolmed.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium w wysokości: 25 000,00 zł Szczegółowe wymagania dotyczące wadium, w tym formy jego wniesienia, terminu wniesienia oraz zasad zwrotu i zatrzymania, określono w dokumentach zamówienia.
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Maksymalny termin realizacji zamówienia: 64 miesiące od dnia zawarcia umowy. Przedmiot zamówienia będzie realizowany etapowo.
Etap I – Opracowanie dokumentacji projektowej w terminie 4 tygodni od dnia zawarcia umowy
Etap II – Dostawa, instalacja, konfiguracja, integracja i uruchomienie SZiOE wraz z niezbędnymi robotami budowlanymi w terminie 6 tygodni od dnia zatwierdzenia przez Zamawiającego dokumentacji projektowej, o której mowa w Etapie I
Etap III – Utrzymanie Systemu SZIOE w modelu SaaS z licencjonowaniem per budynek. Wykonawca będzie świadczył usługę utrzymania Systemu, obejmującą w szczególności zapewnienie licencji, aktualizacji, wsparcia technicznego oraz usuwania awarii, przez 60 miesięcy od dnia od odbioru końcowego Etapu II
Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5 % ceny oferty.
Pokaż więcej
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
8971707841
Adres pocztowy: Legnicka 40
Kod pocztowy: 53-674
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Logintrade
E-mail: joanna.grzegdala@dolmed.pl 📧
Telefon: 717711704 📞
Adres profilu nabywcy: https://dolmed.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://dolmed.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://dolmed.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące:
1.1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Zamawiający nie określa warunków udziału w tym zakresie.
1.2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej:
Zamawiający nie określa warunków udziału w tym zakresie.
1.3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający nie określa warunków udziału w tym zakresie.
1.4) zdolności technicznej lub zawodowej: tj. Wykonawca, który:
1.4.1a)
w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, należycie wykonał co najmniej dwa zamówienia, z których każde obejmowało wdrożenie systemu zarządzania energią, obejmującego co najmniej funkcjonalności w zakresie monitorowania, analizy, raportowania, alarmowania oraz optymalizacji zużycia energii w obiektach, przy czym wartość każdego z tych zamówień wynosiła co najmniej 500 000,00 zł brutto, oraz w wyniku realizacji każdego z tych zamówień uzyskano efekt energetyczny w wysokości co najmniej 760 MWh w okresie kolejnych 12 miesięcy działania systemu od jego uruchomienia.
oraz:
1.4.1b)
w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, należycie wykonał co najmniej dwa zamówienia, z których każde obejmowało wdrożenie systemu zarządzania energią w co najmniej jednym obiekcie, obejmującego co najmniej funkcjonalności w zakresie monitorowania, analizy, raportowania, alarmowania oraz optymalizacji zużycia energii, przy czym w odniesieniu do przynajmniej jednego obiektu objętego danym zamówieniem, w związku z realizacją przedsięwzięcia służącego poprawie efektywności energetycznej, uzyskano efekt energetyczny w wysokości co najmniej 50 toe, potwierdzony świadectwem efektywności energetycznej. Wykazany efekt energetyczny musi wynikać z wdrożenia i działania systemu zarządzania energią.
UWAGA:
Zamawiający dopuszcza wykazanie spełniania warunków udziału w postępowaniu określonych w pkt 1.4.1a) i 1.4.1b) na podstawie tych samych zamówień. W szczególności Wykonawca może wykazać spełnienie obu warunków na podstawie tych samych co najmniej dwóch zamówień, pod warunkiem że każde z tych zamówień spełnia wymagania określone odpowiednio w pkt 1.4.1a) oraz 1.4.1b).
Na potrzeby wykazania spełniania niniejszych warunków udziału Zamawiający nie uwzględni efektów energetycznych wynikających wyłącznie z termomodernizacji, wymiany urządzeń, wymiany źródeł energii lub innych działań modernizacyjnych niezwiązanych z działaniem systemu.
W przypadku realizacji danego zamówienia przez konsorcjum podmiot wykazujący wdrożenie musi wykazać, że był bezpośrednio odpowiedzialny co najmniej za wdrożenie, integrację, uruchomienie systemu.
Nie wymaga się, aby wdrożenia miały charakter wieloobiektowy ani aby zostały zrealizowane w ramach jednego przedsięwzięcia. Jeżeli jedno przedsięwzięcie obejmowało więcej niż jeden obiekt, efekt energetyczny w wysokości co najmniej 50 toe musi zostać wykazany dla jednego obiektu, który Wykonawca wskazuje w celu potwierdzenia spełnienia niniejszego warunku.
1.4.2) dysponuje lub będzie dysponować osobą przeznaczoną do realizacji niniejszego zamówienia, tj. wykaże, że będzie dysponował na etapie realizacji zamówienia co najmniej jedną osobą przewidzianą do pełnienia funkcji Kierownika Projektu, która: posiada doświadczenie w kierowaniu realizacją co najmniej dwóch zakończonych zamówień obejmujących wdrożenie systemu zarządzania energią, obejmującego co najmniej funkcjonalności w zakresie monitorowania, analizy, raportowania, alarmowania oraz optymalizacji zużycia energii w obiektach, przy czym wartość każdego z tych zamówień wynosiła co najmniej 500 000,00 zł brutto.
UWAGA:
W przypadku, gdy jakakolwiek wartość dotycząca powyższego warunku wyrażona będzie w walucie obcej, Zamawiający przeliczy tę wartość w oparciu o średni kurs walut Narodowego Banku Polskiego dla danej waluty z dnia, w którym nastąpi otwarcie ofert. Jeżeli w tym dniu nie będzie opublikowany średni kurs NBP, Zamawiający przyjmie średni kurs z ostatniego dnia przed dniem otwarcia ofert.
2. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy (podwykonawcom). Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia. Zamawiający wymaga, aby w przypadku powierzenia części zamówienia podwykonawcom, Wykonawca wskazał w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podał (o ile są mu wiadome na tym etapie) nazwy (firmy) tych podwykonawców. Powierzenie części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie zamówienia.
3. Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do przedmiotowego zamówienia, lub jego części, polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych podmiotów udostępniających zasoby, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków prawnych – zgodnie z art. 118 i 119 ustawy Pzp.
4. Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, podmiotowych środków dowodowych, aktualnych na dzień złożenia.
5. Podmiotowe środki dowodowe wymagane od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona obejmują:
1) Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej (wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 4 do niniejszej SWZ). Ww. oświadczenie nie będzie wymagane w przypadku złożenia w postępowaniu tylko jednej oferty.
2) Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w rozdziale VIII pkt 1 niniejszej SWZ, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych w rozdziale VI pkt 1 ppkt 3-6 oraz pkt 2 lit. b) i c) niniejszej SWZ (wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 5 do niniejszej SWZ).
3) Informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w rozdziale VI pkt. 1 ppkt 1,2 i 4 niniejszej SWZ, sporządzoną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.
4) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.
5) Wykaz dostaw wykonanych w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostaw zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostaw zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy zostały wykonane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy (wzór wykazu stanowi załącznik nr 6 do niniejszej SWZ).
6) Wykaz osób, skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, doświadczenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami (wzór wykazu stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ).
Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej składa dokumenty określone w rozdziale VII pkt 7 SWZ.
Podmiotowe środki dowodowe mogą zostać zastąpione ważnym certyfikatem Wykonawcy zamówień publicznych, o którym mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Pzp, wyłącznie w zakresie, w jakim certyfikat potwierdza brak podstaw wykluczenia albo spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie odpowiadającym wymaganiom określonym w SWZ. Certyfikat nie zastępuje podmiotowych środków dowodowych dotyczących podstaw wykluczenia nieobjętych certyfikacją, w szczególności art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp. Szczegóły w SWZ.
Z postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający wykluczy Wykonawcę w okolicznościach, o których mowa w art.108 ust. 1 oraz 109 ust.1 pkt. 4), 5) i 7) ustawy Pzp.
Ponadto z postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający wykluczy Wykonawcę, wobec którego zachodzą przesłanki określone w art. 7 ust 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1) w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 w zakresie określonym w SWZ.
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
7681179090
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt
E-mail: kio@kio.gov.pl 📧
Telefon: +48 223426548 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl/kio/kontakt 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Środki ochrony prawnej przysługują Wykonawcy, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy Pzp.
2. Odwołanie przysługuje na:
1) niezgodną z przepisami ustawy Pzp czynność Zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym na projektowane postanowienie umowy;
2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, do której Zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy Pzp.
3. Odwołanie wnosi się do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej.
4. Odwołujący przekazuje Zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu.
5. Na orzeczenie Krajowej Izby Odwoławczej oraz postanowienie Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej,
o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy Pzp, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie za pośrednictwem Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej.
6. Szczegółowe informacje dotyczące środków ochrony prawnej określone są w Dziale IX ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 171-611103 (2026-09-03)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Maszyny przemysłowe (>20 nowe zamówienia)