Zasilanie rezerwowe dla zapewnienia ciągłości dostaw energii elektrycznej w sytuacjach kryzysowych zgodnie z programem OLiOC część 1.
Miasto Opole
Zasilanie rezerwowe dla zapewnienia ciągłości dostaw energii elektrycznej w sytuacjach kryzysowych zgodnie z programem OLiOC część 1. Zamawiający na stronie internetowej prowadzonego postępowania zamieszcza w formie plików do pobrania projekty techniczne oraz wzór umowy wraz z załącznikami. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 8 Prawa. Zgodnie z art. 257 pkt 1 Prawa Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Skróty używane w treści ogłoszenia: Prawo - ustawa Prawo zamówień publicznych; SWZ - specyfikacja warunków zamówienia. Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych w SWZ dostępna na platformie zakupowej Logintrade pod pod adresem prowadzonego postępowania. Zamawiający nie żąda od Wykonawców wniesienia wadium. Termin realizacji: do 60 dni od daty zawarcia umowy, maksymalnie do dnia 04 grudnia 2026 roku.
TerminDeadline 2026-09-28
Kto? Co?- • Generatory › Jednostki prądotwórcze
- • Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach › Instalacje niskiego napięcia
- • Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach › Instalacyjne roboty elektrotechniczne
- • Roboty budowlane › Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
- • Roboty instalacyjne elektryczne › Inne instalacje elektryczne
- • Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych › Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
- • Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych › Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Opolskie › Opolski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-09-02 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zasilanie rezerwowe dla zapewnienia ciągłości dostaw energii elektrycznej w sytuacjach kryzysowych zgodnie z programem OLiOC część 1.
Numer referencyjny:
ZP.271.6.3.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Jednostki prądotwórcze 📦
Dodatkowy charakter zamówienia: Roboty budowlane
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
ZP.271.6.3.2026
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Opolski 🏙️
Czas trwania: 60 dni
Czas trwania
Data końcowa: 2026-12-04 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Okres gwarancji na przedmiot umowy
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Opole
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-28 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-28 11:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Oferty należy składać za pośrednictwem platformy zakupowej Logintrade pod adresem prowadzonego postępowania.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 60 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-28 11:30:00 📅
Miejsce:
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Zgodnie ze wzorem umowy
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Miasto Opole
Krajowy numer rejestracyjny:
754-300-99-77
Departament: Wydział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: Rynek 1A
Kod pocztowy: 45-015
Miasto pocztowe: Opole
Region: Opolski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Wydział Zamówień Publicznych
E-mail: pzp@um.opole.pl 📧
Telefon: +48774438700 📞
Fax: +48774438700 📠
URL: https://opole.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,238476,b19d520c430c98f0adf466925d121a03.html 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,238476,b19d520c430c98f0adf466925d121a03.html 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,238476,b19d520c430c98f0adf466925d121a03.html 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
526-223-93-25
Departament: Departament Odwołań
Adres pocztowy: ul.Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Departament Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Fax: +48224587801 📠
URL: https://uzp.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-28Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 166-594092 (2026-08-27)
Obiekt
Opis
Informacje dodatkowe:
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Preferowana data publikacji: 2026-09-03Z 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 594092-2026
Źródło: OJS 2026/S 170-606962 (2026-09-02)
- Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie (>20 nowe zamówienia)