Zawarcie umowy ramowej na dostawy komputerów stacjonarnych typ podstawowy w maksymalnej ilości 2500 sztuk
Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu
1. Umowa ramowa obejmować będzie dostawy komputerów PC typ podstawowy do 2500 sztuk w okresie 24 miesięcy obowiązywania umowy. 2. Przedmiot niniejszego postępowania obejmuje komputery nowe, spełniające minimalne wymagania opisane w załączniku nr 6.1. do SWZ. 2.1. Wszystkie wymagania określone w załączniku nr 6 do SWZ stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 2.2. Zamawiający wymaga, aby oferowany sprzęt, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska, świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało na dzień składania ofert: a) produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; b) produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. 3. Jeżeli z treści oferty, oświadczenia, dokumentów złożonych wraz z ofertą albo wyjaśnień Wykonawcy będzie wynikać, że oferta obejmuje rozwiązanie, o którym mowa w pkt 3.2 pkt a) albo b), oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp. 3.3. W celu potwierdzenia zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z wymaganiami określonymi powyżej, Wykonawca składa wraz z ofertą przedmiotowy środek dowodowy, tj. oświadczenie, którego wzór stanowi załącznik nr 6.2 do SWZ - wykaz elementów ICT wykorzystywanych podczas realizacji zamówienia. Wykonawca w ww. wykazie zobowiązany jest jednoznacznie zidentyfikować każde oferowane rozwiązanie ICT, poprzez wskazanie wymaganych w tabeli informacji. 3.3. W celu potwierdzenia zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z wymaganiami określonymi powyżej, Wykonawca składa wraz z ofertą przedmiotowy środek dowodowy, tj. oświadczenie, którego wzór stanowi załącznik nr 6.2 do SWZ - wykaz elementów ICT wykorzystywanych podczas realizacji zamówienia. Wykonawca w ww. wykazie zobowiązany jest jednoznacznie zidentyfikować każde oferowane rozwiązanie ICT, poprzez wskazanie wymaganych w tabeli informacji. Postępowanie nie zostało podzielone na części. Wykonawca winien złożyć ofertę obejmującą całość asortymentu stanowiącego przedmiot zamówienia. 4. Zamawiający przewiduje zawarcie umowy ramowej z pięcioma Wykonawcami, których oferty okażą się najkorzystniejsze spośród wszystkich złożonych ofert, po przyznaniu punktów zgodnie z kryteriami oceny ofert określonymi w Rozdziale XVIII SWZ. 5. Zasady udzielania zamówień wykonawczych wskazano w Rozdziale V pkt 11 SWZ oraz w§2 Projektowanych postanowień umowy ramowej. Zamawiający przewiduje następujący tryb zawarcia umowy wykonawczej i udzielenia zamówienia publicznego: 6. termin związania ofertą upływa dnia 28.12.2026 r. 7. Klauzula informacyjna RODO została zawarta w Rozdziale I SWZ. 8. Zamawiający nie przewiduje zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. Zamawiający żąda złożenia JEDZ wraz z ofertą przez wszystkich wykonawców. 9. Zamawiający przewiduje udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia wg zasad określonych w § 2 ust. 13 umowy ramowej oraz § 2 ust. 16 projektu umowy wykonawczej. 10. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości 300.000,00 zł 11. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy 12. Miejscem dostaw będą magazyny Zamawiającego zlokalizowane na terenie Wrocławia: magazyn KWP we Wrocławiu przy ul. Podwale 31-33, ul. Poznańska 48-80 lub inny magazyn wskazany przez Zamawiającego . Dokładny adres dostaw zostanie wskazany Wykonawcy w zaproszeniu do złożenia oferty. 13. Terminy realizacji umów wykonawczych w ramach poszczególnych zaproszeń wskazane będą w umowie wykonawczej i określane będą w zależności od rodzaju i ilości sprzętu. 14. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie wskazanym w § 4 PPU RAMOWEJ , stanowiących załącznik nr 5 do SWZ
TerminDeadline 2026-09-30
Kto? Co?- • Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania › Urządzenia komputerowe
- • Dolnośląskie › Miasto Wrocław
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zawarcie umowy ramowej na dostawy komputerów stacjonarnych typ podstawowy w maksymalnej ilości 2500 sztuk
Krótki opis:
Produkty/usługi: Urządzenia komputerowe 📦
Opis
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Miasto Wrocław 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Okres udzielonej gwarancji 20% - maksymalnie Wykonawca może otrzymać 20 punktów
Wielkość dysku twardego SSD #1 – 20 % - maksymalnie Wykonawca może otrzymać 20 punktów
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Kod pocztowy: 50-040
Miejscowość: Wrocław
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-30 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-30 09:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert następuje przy użyciu systemu teleinformatycznego. Otwarcie ofert jest niepubliczne.
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Informacja o umowie ramowej lub dynamicznym systemie zakupów
Umowa ramowa z kilkoma operatorami ✅
Maksymalna liczba uczestników: 5
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-30 09:15:00 📅
Miejsce:
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
+ jeszcze 9
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu
Krajowy numer rejestracyjny:
896-000-47-80
Departament: Sekcja do spraw Zamówień Publicznych Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu
Adres pocztowy: ul. Podwale 31-33
Kod pocztowy: 50-040
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: malgorzata.rosolowicz@wr.policja.gov.pl 📧
Telefon: +48478713978 📞
URL: https://dolnoslaska.policja.gov.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Ministerstwo lub inny organ państwowy lub federalny
Główna działalność
Porządek publiczny i bezpieczeństwo publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw 🌏
Nazwa: Platforma Open Nexus
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: https://dolnoslaska.policja.gov.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_wroclaw 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-28Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 166-594967 (2026-08-27)