Zielona Chojna - rozwój zieleni na terenie miasta i gminy Chojna

Gmina Chojna

Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenów zieleni na obszarze miasta i gminy Chojna wraz z wykonaniem nasadzeń drzew, krzewów, bylin, założeniem trawników i łąk kwietnych, wykonanie elementów niebiesko-zielonej infrastruktury oraz świadczeniem 60-miesięcznej pielęgnacji kontraktowej wykonanych nasadzeń i urządzeń, zgodnie z dokumentacją zamówienia.

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-08-12. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-07.

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-07-07 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-07 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-07-07)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Zielona Chojna - rozwój zieleni na terenie miasta i gminy Chojna
Numer referencyjny: DIR.271.8.2026
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenów zieleni na obszarze miasta i gminy Chojna wraz z wykonaniem nasadzeń drzew, krzewów, bylin, założeniem trawników i łąk kwietnych, wykonanie elementów niebiesko-zielonej infrastruktury oraz świadczeniem 60-miesięcznej pielęgnacji kontraktowej wykonanych nasadzeń i urządzeń, zgodnie z dokumentacją zamówienia.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Usługi
Produkty/usługi: Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator: DIR.271.8.2026
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenów zieleni na terenie miasta i gminy Chojna, obejmujące w szczególności wykonanie nasadzeń drzew, krzewów i bylin, zakładanie trawników i łąk kwietnych, wykonanie elementów niebiesko-zielonej infrastruktury oraz pielęgnację wykonanych nasadzeń zgodnie z dokumentacją zamówienia.
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Podejście do ograniczania wpływu na środowisko: Adaptacja do zmian klimatu
Promowany cel społeczny: Uczciwe warunki pracy
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Szczeciński 🏙️
Czas trwania: 8 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Częstotliwość przeglądów pielęgnacyjnych i raportowania (P)
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Czas reakcji na zgłoszenie Zamawiającego (R)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Opis
Kod pocztowy: 74-500
Miejscowość: Teren miasta i gminy Chojna, zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ)

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-12 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-12 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie
Data otwarcia: 2026-08-12 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Gmina Chojna
Krajowy numer rejestracyjny: 8581726144
Departament: Dział zamówien publicznych
Adres pocztowy: Jagiellońska 4
Kod pocztowy: 74-500
Miasto pocztowe: Chojna
Region: Szczeciński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: https://ezamowienia.gov.pl/pl/
E-mail: info@chojna.pl 📧
Telefon: 91 4141035 📞
URL: https://chojna.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-278e6eda-43ca-4a85-97e9-35580d09e090 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Organ władzy regionalnej lub lokalnej
Główna działalność
Ogólne usługi publiczne
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-278e6eda-43ca-4a85-97e9-35580d09e090 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587840 📞
Fax: +48 224587800 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 129-471740 (2026-07-07)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-07)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-31 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-31 10:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-08-31 10:30:00 📅

Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Nowa wartość
Tekst:
Zmiana obejmuje wydłużenie terminu składania ofert, terminu otwarcia ofert oraz terminu związania ofertą.
Inne informacje dodatkowe
Zamawiający dokonuje zmiany ogłoszenia poprzez wydłużenie terminu składania ofert, terminu otwarcia ofert oraz terminu związania ofertą w celu zapewnienia wykonawcom odpowiedniego czasu na przygotowanie ofert oraz zachowania zgodności z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych.
Pokaż więcej
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 471740-2026
Źródło: OJS 2026/S 153-555031 (2026-08-07)