ZP/29/2026 „Dostawa płynów infuzyjnych z podziałem na 6 części dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi” ZP/29/2026
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi
1. Przedmiotem zamówienia są dostawy płynów infuzyjnych z podziałem na 6 części wyszczególnionych w poniższej tabeli: Część nr Opis przedmiotu zamówienia 1 Płyny infuzyjne 2 Płyny infuzyjne 3 Płyny infuzyjne 4 Płyny infuzyjne 5 Płyny infuzyjne 6 Płyny infuzyjne 1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1-6 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część …” oraz załącznik nr 12 – „wzór umowy” do SWZ
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-13. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-11.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • Aesculap Chifa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- • Bialmed Sp. z o.o.
- • Fresenius Kabi Polska Sp. z o. o.
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Łódzkie › Miasto Łódź
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-11 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-24 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-06-11)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: ZP/29/2026 „Dostawa płynów infuzyjnych z podziałem na 6 części dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi” ZP/29/2026
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 6
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 6
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Płyny infuzyjne
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Miasto Łódź 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Termin płatności
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Produkty lecznicze
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Adres pocztowy: Wólczańska 191/195
Kod pocztowy: 90-531
Miejscowość: Łódź
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-13 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-13 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl/pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-13 10:00:00 📅
Miejsce: https://ezamowienia.gov.pl/pl
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Wólczańska
191/195
Kod pocztowy: 90-531
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych i Projektów
E-mail: zampub@pirowgow.pl 📧
Telefon: 426371322 📞
URL: https://szpitale.lodzkie.pl/pirogow/pl/c/strona-glowna.html 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22458 78 01 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: zgodnie z SWZ
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 112-404962 (2026-06-11)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: ZP/29/2026 „Dostawa płynów infuzyjnych z podziałem na 6 części dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi” ZP/29/2026
Numer referencyjny:
ZP/29/2026
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia są dostawy płynów infuzyjnych z podziałem na 6 części wyszczególnionych w poniższej tabeli:
Część nr Opis przedmiotu zamówienia
1 Płyny infuzyjne
2 Płyny infuzyjne
3 Płyny infuzyjne
4 Płyny infuzyjne
5 Płyny infuzyjne
6 Płyny infuzyjne
1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1-6 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część …” oraz załącznik nr 12 – „wzór umowy” do SWZ
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 6
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 6
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 1
Tytuł: Płyny infuzyjne
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 1" oraz załącznik nr 12 – „wzór umowy” do SWZ.
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Łódź 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Termin płatności
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 2
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 2" oraz załącznik nr 12 – „wzór umowy” do SWZ.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 3
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 3" oraz załącznik nr 12 – „wzór umowy” do SWZ.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 4
Tytuł: Produkty lecznicze
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 4" oraz załącznik nr 12 – „wzór umowy” do SWZ.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 5
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 5" oraz załącznik nr 12 – „wzór umowy” do SWZ.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 6
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 6" oraz załącznik nr 12– „wzór umowy” do SWZ.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Opis
Adres pocztowy: Wólczańska 191/195
Kod pocztowy: 90-531
Miejscowość: Łódź
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-13 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-13 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl/pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-13 10:00:00 📅
Miejsce: https://ezamowienia.gov.pl/pl
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi
Krajowy numer rejestracyjny:
471658536
Adres pocztowy: Wólczańska
191/195
Kod pocztowy: 90-531
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych i Projektów
E-mail: zampub@pirowgow.pl 📧
Telefon: 426371322 📞
URL: https://szpitale.lodzkie.pl/pirogow/pl/c/strona-glowna.html 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22458 78 01 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: zgodnie z SWZ
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 112-404962 (2026-06-11)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-24)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 2 219 604 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 151 640 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 151 640 💰
Opis
Tytuł: Płyny infuzyjne - cz. 1
Płyny infuzyjne - cz. 2
Płyny infuzyjne - cz. 3
Produkty lecznicze - cz. 4
Płyny infuzyjne - cz. 5
Płyny infuzyjne - cz. 6
Procedura
Rodzaj procedury
Podstawa prawna: Inny
art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r.- Prawo zamówień publicznych
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2026-08-03 📅
Tytuł: Cześć - 1
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 151 640 💰
Najniższa oferta: 151 640 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 151 640 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Aesculap
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Aesculap Chifa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Tysiąclecia 14
Kod pocztowy: 64-300
Miasto pocztowe: Nowy Tomyśl
Region: Leszczyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: acp_zamowienia.publiczne@bbraun.com 📧
Telefon: 614 437 525 📞
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 117 600 💰
Najniższa oferta: 108 920 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 108 920 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Fresenius
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Fresenius Kabi Polska Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: al. Jerozolimskie 134
Kod pocztowy: 02-305
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: przetargi.polska@fresenius-kabi.com 📧
Telefon: 887 470 166 📞
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 1 140 240 💰
Najniższa oferta: 1 140 240 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 1 140 240 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Najwyższa oferta: 291 980 💰
Najniższa oferta: 291 980 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 291 980 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Najwyższa oferta: 253 644 💰
Najniższa oferta: 253 644 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 253 644 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
Najwyższa oferta: 273 180 💰
Najniższa oferta: 273 180 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 273 180 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Bialmed
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Bialmed Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Kazimierzowska 46/48/35
Kod pocztowy: 02-546
E-mail: dzp@bialmed.pl 📧
Telefon: 874 241 177 📞
Źródło: OJS 2026/S 163-586157 (2026-08-24)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 2 219 604 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 151 640 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 151 640 💰
Opis
Tytuł: Płyny infuzyjne - cz. 1
Płyny infuzyjne - cz. 2
Płyny infuzyjne - cz. 3
Produkty lecznicze - cz. 4
Płyny infuzyjne - cz. 5
Płyny infuzyjne - cz. 6
Procedura
Rodzaj procedury
Podstawa prawna: Inny
art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r.- Prawo zamówień publicznych
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Umowa nr 209/2026
Data zawarcia umowy: 2026-08-03 📅
Tytuł: Cześć - 1
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 151 640 💰
Najniższa oferta: 151 640 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 151 640 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Cześć 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Aesculap
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Aesculap Chifa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny:
630002936
Adres pocztowy: Tysiąclecia 14
Kod pocztowy: 64-300
Miasto pocztowe: Nowy Tomyśl
Region: Leszczyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: acp_zamowienia.publiczne@bbraun.com 📧
Telefon: 614 437 525 📞
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 117 600 💰
Najniższa oferta: 108 920 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 108 920 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Cześć 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Fresenius
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Fresenius Kabi Polska Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny:
013231488
Adres pocztowy: al. Jerozolimskie 134
Kod pocztowy: 02-305
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: przetargi.polska@fresenius-kabi.com 📧
Telefon: 887 470 166 📞
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 1 140 240 💰
Najniższa oferta: 1 140 240 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 1 140 240 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Cześć 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Najwyższa oferta: 291 980 💰
Najniższa oferta: 291 980 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 291 980 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Cześć 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Najwyższa oferta: 253 644 💰
Najniższa oferta: 253 644 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 253 644 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Cześć 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Najwyższa oferta: 273 180 💰
Najniższa oferta: 273 180 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 273 180 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Cześć 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0006
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Bialmed
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Bialmed Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
790003564
Adres pocztowy: Kazimierzowska 46/48/35
Kod pocztowy: 02-546
E-mail: dzp@bialmed.pl 📧
Telefon: 874 241 177 📞
Źródło: OJS 2026/S 163-586157 (2026-08-24)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe oraz immunomodulacyjne (>20)
- Produkty lecznicze dla dermatologii oraz układu mięśniowo-szkieletowego (20)
- Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia (11)
- Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu (8)
- Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów (4)
- Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów (14)
- Różne produkty lecznicze (>20)
- Wyroby farmaceutyczne (6)
- Środki lecznicze dla układu oddechowego (6)