ZP/30/2026 „Dostawy produktów leczniczych i farmaceutycznych z podziałem na 9 części dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi”
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi
1. Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych i farmaceutycznych z podziałem na 9 części dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi wyszczególnionych w poniższej tabeli: Część nr Opis przedmiotu zamówienia 1 Produkty lecznicze 2 Produkty lecznicze 3 Insuliny 4 Jodowy środek cieniujący 5 Środki łatwopalne 6 Produkty lecznicze kupowane w ramach importu docelowego 7 Produkty lecznicze 8 Leki 9 Roztwór do hemofiltracji 1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1-9 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część …” oraz załącznik nr 14– „wzór umowy” do SWZ.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-06-26. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-11.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Łódzkie › Miasto Łódź
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-11 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-06-15 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-13 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: ZP/30/2026 „Dostawy produktów leczniczych i farmaceutycznych z podziałem na 9 części dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi”
Numer referencyjny:
ZP/30/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 9
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 1
Tytuł: Produkty lecznicze
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Miasto Łódź 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Termin płatności
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 2
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 3
Tytuł: Insuliny
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 4
Tytuł: Jodowy środek cieniujący
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 5
Tytuł: Środki łatwopalne
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 6
Tytuł: Produkty lecznicze kupowane w ramach importu docelowego
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 7
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 8
Tytuł: Leki
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
część 9
Tytuł: Roztwór do hemofiltracji
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Opis
Adres pocztowy: Wólczańska 191/195
Kod pocztowy: 90-531
Miejscowość: Łódź
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-26 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-26 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl/pl
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-26 10:00:00 📅
Miejsce: https://ezamowienia.gov.pl/pl
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi
Krajowy numer rejestracyjny:
471658536
Adres pocztowy: Wólczańska
191/195
Kod pocztowy: 90-531
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych i Projektów
E-mail: zampub@pirowgow.pl 📧
Telefon: 426371322 📞
URL: https://szpitale.lodzkie.pl/pirogow/pl/c/strona-glowna.html 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl/pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22458 78 01 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: zgodnie z SWZ
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 112-402801 (2026-06-11)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-03 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-03 10:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-03 10:00:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 402801-2026
Źródło: OJS 2026/S 114-411527 (2026-06-15)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 510046.2 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 123 544 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 123 544 💰
Procedura
Rodzaj procedury
Podstawa prawna: Inny
art 132 z dnia 11 września 2019 r. - prawo zamówień publicznych
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
Numer umowy:
Umowa nr 196/2026
Data zawarcia umowy: 2026-07-20 📅
Tytuł: Część 8
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 123 544 💰
Najniższa oferta: 123 544 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 123 544 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część - 8 CEFARM
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0008
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Centrala Farmaceutyczna CEFARM
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.,
Krajowy numer rejestracyjny:
000288343
Adres pocztowy: ul. Jana Kazimierza 16
Kod pocztowy: 01-248
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
2️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 7 280 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część - 6 InPharm
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0006
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: InPharm Sp. z o. o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: InPharm Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny:
140487485
Adres pocztowy: ul. Srumykowa 28/11
Kod pocztowy: 03-138
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 379222.2 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część - 1 Sanofi
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Sanofi Sp. z o. o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Sanofi Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny:
69013895
Adres pocztowy: ul. Marcina Kasprzaka 6
Kod pocztowy: 01-121
Źródło: OJS 2026/S 156-566014 (2026-08-13)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe oraz immunomodulacyjne (>20)
- Produkty lecznicze dla dermatologii oraz układu mięśniowo-szkieletowego (20)
- Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia (11)
- Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu (8)
- Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów (4)
- Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów (14)
- Różne produkty lecznicze (>20)
- Wyroby farmaceutyczne (6)
- Środki lecznicze dla układu oddechowego (6)