ZP/CZD/100/26 Dostawa odczynników, kalibratorów, płynów systemowych, akcesoriów i materiałów kontrolnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu biochemii i immunochemii w surowicy i moczu wraz z dzierżawą dwóch analizatorów biochemiczno-immunochemicznych głównego i pomocniczego (backup).
Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka"
Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, kalibratorów, płynów systemowych, akcesoriów i materiałów kontrolnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu biochemii i immunochemii w surowicy i moczu wraz z dzierżawą dwóch analizatorów biochemiczno-immunochemicznych głównego i pomocniczego (backup). na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Powody niedokonania podziału na części: Specyfika przedmiotu zamówienia stanowi nierozłączną całość, którą Zamawiający wymaga tzn. dostawa odczynników, kalibratorów, kontroli, materiałów zużywalnych oraz analizatora modułowego biochemiczno-immunochemicznego wraz z backup'em biochemicznym.
TerminDeadline 2026-09-21
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-20 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: ZP/CZD/100/26 Dostawa odczynników, kalibratorów, płynów systemowych, akcesoriów i materiałów kontrolnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu biochemii i immunochemii w surowicy i moczu wraz z dzierżawą dwóch analizatorów biochemiczno-immunochemicznych głównego i pomocniczego (backup).
Numer referencyjny:
ZP/CZD/100/26
Krótki opis:
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 6797081.17 PLN 💰
Opis
Tytuł: Dostawa odczynników, kalibratorów, płynów systemowych, akcesoriów i materiałów kontrolnych niezbędnych do wykonywania badań z zakresu biochemii i immunochemii w surowicy i moczu wraz z dzierżawą dwóch analizatorów biochemiczno-immunochemicznych głównego i pomocniczego (backup).
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Adres pocztowy: Al.Dzieci Polskich 20
Kod pocztowy: 04-730
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 80
Kryterium jakości (nazwa): Ocena ofert w kryterium „Parametry techniczne” odbędzie się w formule homograficznej rosnącej: (przyznane punkty w badanej ofercie/ najwyższa wartość przyznanych punktów) * waga na podstawie zaoferowanych parametrów w formularzu cenowym – załącznik nr 5 do swz spośród wszystkich złożonych ofert niepodlegających odrzuceniu. W przypadku braku wypełnienia parametrów technicznych w formularzu cenowym oferta otrzyma 0,00 pkt w tym kryterium.
Kryterium jakości (waga): 20
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Adres pocztowy: Al. Dzieci Polskich 20
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 08:55:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert nastąpi przy użyciu wskazanego w swz środka komunikacji elektronicznej, link: https://ipczd.ezamawiajacy.pl/pn/ipczd/demand/313013/notice/public/details
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-21 09:00:00 📅
Miejsce:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
+ jeszcze 9
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka"
Krajowy numer rejestracyjny:
9521143675
Adres pocztowy: Al. Dzieci Polskich 20
Kod pocztowy: 04-730
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: zamowienia.publiczne@ipczd.pl 📧
Telefon: +48 228151025 📞
Fax: +48 228151015 📠
URL: https://czd.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ipczd.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://ipczd.ezamawiajacy.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ipczd.ezamawiajacy.pl/pn/ipczd/demand/313013/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ipczd.ezamawiajacy.pl/pn/ipczd/demand/313013/notice/public/details 🌏
Adres URL narzędzia do zamówień: https://ipczd.ezamawiajacy.pl/pn/ipczd/demand/313013/notice/public/details 🌏
Nazwa: platforma Marketplanet https://ipczd.ezamawiajacy.pl
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 (22) 458 78 01 📞
Fax: +48 (22) 458 78 00 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-21Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 161-578917 (2026-08-20)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe oraz immunomodulacyjne (>20)
- Produkty lecznicze dla dermatologii oraz układu mięśniowo-szkieletowego (20)
- Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia (11)
- Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu (8)
- Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów (4)
- Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów (14)
- Różne produkty lecznicze (>20)
- Wyroby farmaceutyczne (6)
- Środki lecznicze dla układu oddechowego (6)