„Dostawa wyrobów medycznych niesterylnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.”
Szpital Czerniakowski Sp. z o.o.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych niesterylnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. (Pakiet nr 1-23).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy.
Termin składania ofert wynosił 2021-12-13. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2021-11-10.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • Beryl Med Poland Sp. z o.o.
- • CitoNet-Warszawa Sp. z o.o.
- • Kikgel Sp. z o.o.
- • Meden-Inmed Sp. z o.o.
- • Mieczysław Kruszelnicki
- • Promed S.A.
- • SINMED SP. Z O.O.
- • Skamex Sp. z o.o.
- • Sorimex Sp. z o.o. Sp. k.
- • Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2021-11-10 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2022-02-24 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2021-11-10)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Materiały medyczne
Numer referencyjny: 37/2021
Krótki opis:
Język oryginału: polski 🗣️
Typ dokumentu: Ogłoszenie o zamówieniu
Rodzaj zamówienia: Dostawy
Regulacja: Unia Europejska
Wspólny słownik zamówień (CPV)
Kod: Materiały medyczne 📦
Dodatkowy kod CPV: Materiały medyczne 📦
Miejsce wykonania
Region NUTS: Polska 🏙️
Procedura
Typ procedury: Procedura otwarta
Typ oferty: Wniosek dotyczący wszystkich partii
Kryteria przyznawania nagród
Najniższa cena
Instytucja zamawiająca
Tożsamość
Kraj: Polska 🇵🇱
Typ instytucji zamawiającej: Podmiot prawa publicznego
Nazwa instytucji zamawiającej: Szpital Czerniakowski Sp. z o.o.
Adres pocztowy: ul. Stępińska 19/25
Kod pocztowy: 00-739
Miasto pocztowe: Warszawa
Kontakt
Adres internetowy: http://www.szpitalczerniakowski.waw.pl 🌏
E-mail: zp@szpitalczerniakowski.waw.pl 📧
Telefon: +48 223186359 📞
Fax: +48 223186205 📠
URL dokumentów: https://szpitalczerniakowski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet/ 🌏
Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2021-11-10 📅
Termin składania ofert: 2021-12-13 📅
Data publikacji: 2021-11-15 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2021/S 221-581850
Numer Dz.U.-S: 221
Informacje dodatkowe
Obiekt
Zakres zamówienia
Krótki opis:
Nazwa części: Pakiet nr 1
Numer części: 1
Krótki opis:
Nazwa części: Pakiet nr 2
Numer części: 2
Krótki opis:
Numer części: 3
Krótki opis:
Numer części: 4
Krótki opis:
Numer części: 5
Krótki opis:
Numer części: 6
Krótki opis:
Numer części: 7
Krótki opis:
Numer części: 8
Krótki opis:
Numer części: 9
Krótki opis:
Numer części: 10
Krótki opis:
Numer części: 11
Krótki opis:
Numer części: 12
Krótki opis:
Numer części: 13
Krótki opis:
Numer części: 14
Krótki opis:
Numer części: 15
Krótki opis:
Numer części: 16
Krótki opis:
Numer części: 17
Krótki opis:
Numer części: 18
Krótki opis:
Numer części: 19
Krótki opis:
Numer części: 20
Krótki opis:
Numer części: 21
Krótki opis:
Numer części: 22
Krótki opis:
Numer części: 23
Krótki opis:
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Szpital Czerniakowski sp. z o.o., ul. Stępińska 19/25, 00-739 Warszawa, POLSKA
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Zdolność do prowadzenia działalności zawodowej: Zamawiający nie określa szczegółowego warunku w tym zakresie.
Sytuacja gospodarcza i finansowa: Zamawiający nie określa szczegółowego warunku w tym zakresie.
Zdolności techniczne i zawodowe: Zamawiający nie określa szczegółowego warunku w tym zakresie.
Realizacja zamówienia
Warunki realizacji zamówienia:
Procedura
Podstawa prawna: 32014L0024
Czas składania ofert: 10:00
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Okres ważności oferty: 2022-03-12 📅
Data otwarcia ofert: 2021-12-13 📅
Czas otwarcia ofert: 10:15
Miejsce: Otwarcie ofert odbędzie się za pośrednictwem Platformy e-Zamawiający.
Instytucja zamawiająca
Tożsamość
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 521-293-24-55
Kontakt
Punkt kontaktowy: Szpital Czerniakowski Sp z o.o., ul. Stępińska 19/25, 00-739 Warszawa
Adres internetowy: www.szpitalczerniakowski.waw.pl 🌏
Dokumenty URL: https://szpitalczerniakowski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet/ 🌏
Odniesienie
Informacje dodatkowe
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a (budynek Adgar Plaza)
Miasto pocztowe: Warszawa
Kod pocztowy: 02-676
Kraj: Polska 🇵🇱
Telefon: +48 224587801 📞
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Fax: +48 224587800 📠
Adres internetowy: http://www.uzp.gov.pl 🌏
Informacje o terminach składania odwołań:
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Źródło: OJS 2021/S 221-581850 (2021-11-10)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Materiały medyczne
Numer referencyjny: 37/2021
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych niesterylnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. (Pakiet nr 1-23).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy.
Metadane ogłoszenia
Język oryginału: polski 🗣️
Typ dokumentu: Ogłoszenie o zamówieniu
Rodzaj zamówienia: Dostawy
Regulacja: Unia Europejska
Wspólny słownik zamówień (CPV)
Kod: Materiały medyczne 📦
Dodatkowy kod CPV: Materiały medyczne 📦
Miejsce wykonania
Region NUTS: Polska 🏙️
Procedura
Typ procedury: Procedura otwarta
Typ oferty: Wniosek dotyczący wszystkich partii
Kryteria przyznawania nagród
Najniższa cena
Instytucja zamawiająca
Tożsamość
Kraj: Polska 🇵🇱
Typ instytucji zamawiającej: Podmiot prawa publicznego
Nazwa instytucji zamawiającej: Szpital Czerniakowski Sp. z o.o.
Adres pocztowy: ul. Stępińska 19/25
Kod pocztowy: 00-739
Miasto pocztowe: Warszawa
Kontakt
Adres internetowy: http://www.szpitalczerniakowski.waw.pl 🌏
E-mail: zp@szpitalczerniakowski.waw.pl 📧
Telefon: +48 223186359 📞
Fax: +48 223186205 📠
URL dokumentów: https://szpitalczerniakowski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet/ 🌏
Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2021-11-10 📅
Termin składania ofert: 2021-12-13 📅
Data publikacji: 2021-11-15 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2021/S 221-581850
Numer Dz.U.-S: 221
Informacje dodatkowe
Przystępując do przetargu, Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium, zaznaczając cel wpłaty, w wysokości:
Pakiet nr 1 – 8 800,00 zł (słownie: osiem tysięcy osiemset zł);
Pakiet nr 2 – 18 300,00 zł (słownie: osiemnaście tysięcy trzysta trzydzieści zł);
Pakiet nr 3 – 80,00 zł (słownie: osiemdziesiąt zł);
Pakiet nr 4 – 5 000,00 zł (słownie: pięć tysięcy zł);
Pakiet nr 5 – 3 400,00 zł (słownie: trzy tysiące czterysta zł);
Pakiet nr 6 – 3 000,00 zł (słownie: trzy tysiące zł);
Pakiet nr 7 – 90,00 zł (słownie: dziewięćdziesiąt zł);
Pakiet nr 8 – 970,00 zł (słownie: dziewięćset siedemdziesiąt zł);
Pakiet nr 9 – 1 500,00 zł (słownie: jeden tysiąc pięćset zł);
Pakiet nr 10 – 170,00 zł (słownie: sto siedemdziesiąt zł);
Pakiet nr 11 – 1 500,00 zł (słownie: jeden tysiąc pięćset zł);
Pakiet nr 12 – 2 000,00 zł (słownie: dwa tysiące zł);
Pakiet nr 13 – 3 500,00 zł (słownie: trzy tysiące pięćset zł);
Pakiet nr 14 – 900,00 zł (słownie: dziewięćset zł);
Pakiet nr 15 – 360,00 zł (słownie: trzysta sześćdziesiąt zł);
Pakiet nr 16 – 8 100,00 zł (słownie: osiem tysięcy sto zł);
Pakiet nr 17 – 450,00 zł (słownie: czterysta pięćdziesiąt zł);
Pakiet nr 18 – 20,00 zł (słownie: dwadzieścia zł);
Pakiet nr 19 – 40,00 zł (słownie: czterdzieści zł);
Pakiet nr 20 – 680,00 zł (słownie: sześćset osiemdziesiąt zł);
Pakiet nr 21 – 50,00 zł (słownie: pięćdziesiąt zł);
Pakiet nr 22 – 200,00 zł (słownie: dwieście zł);
Pakiet nr 23 – 7 500,00 zł (słownie: siedem tysięcy pięćset zł).
Pokaż więcej
Obiekt
Zakres zamówienia
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych niesterylnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. (Pakiet nr 1-23).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy.
Numer części: 1
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych niesterylnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.: Pakiet nr 1.
Czas trwania: 12 miesięcy Nazwa części: Pakiet nr 2
Numer części: 2
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych niesterylnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.: Pakiet nr 2.
Nazwa części: Pakiet nr 3
Numer części: 3
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych niesterylnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.: Pakiet nr 3.
Nazwa części: Pakiet nr 4
Numer części: 4
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych niesterylnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.: Pakiet nr 4.
Nazwa części: Pakiet nr 5
Numer części: 5
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych niesterylnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.: Pakiet nr 5.
Nazwa części: Pakiet nr 6
Numer części: 6
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych niesterylnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.: Pakiet nr 6.
Nazwa części: Pakiet nr 7
Numer części: 7
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych niesterylnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.: Pakiet nr 7.
Nazwa części: Pakiet nr 8
Numer części: 8
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych niesterylnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.: Pakiet nr 8.
Nazwa części: Pakiet nr 9
Numer części: 9
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych niesterylnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.: Pakiet nr 9.
Nazwa części: Pakiet nr 10
Numer części: 10
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych niesterylnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.: Pakiet nr 10.
Nazwa części: Pakiet nr 11
Numer części: 11
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych niesterylnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.: Pakiet nr 11.
Nazwa części: Pakiet nr 12
Numer części: 12
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych niesterylnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.: Pakiet nr 12.
Nazwa części: Pakiet nr 13
Numer części: 13
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych niesterylnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.: Pakiet nr 13.
Nazwa części: Pakiet nr 14
Numer części: 14
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych niesterylnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.: Pakiet nr 14.
Nazwa części: Pakiet nr 15
Numer części: 15
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych niesterylnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.: Pakiet nr 15.
Nazwa części: Pakiet nr 16
Numer części: 16
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych niesterylnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.: Pakiet nr 16.
Nazwa części: Pakiet nr 17
Numer części: 17
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych niesterylnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.: Pakiet nr 17.
Nazwa części: Pakiet nr 18
Numer części: 18
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych niesterylnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.: Pakiet nr 18.
Nazwa części: Pakiet nr 19
Numer części: 19
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych niesterylnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.: Pakiet nr 19.
Nazwa części: Pakiet nr 20
Numer części: 20
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych niesterylnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.: Pakiet nr 20.
Nazwa części: Pakiet nr 21
Numer części: 21
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych niesterylnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.: Pakiet nr 21.
Nazwa części: Pakiet nr 22
Numer części: 22
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych niesterylnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.: Pakiet nr 22.
Nazwa części: Pakiet nr 23
Numer części: 23
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych niesterylnych na potrzeby Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.: Pakiet nr 23.
Miejsce wykonania
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Szpital Czerniakowski sp. z o.o., ul. Stępińska 19/25, 00-739 Warszawa, POLSKA
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Zdolność do prowadzenia działalności zawodowej: Zamawiający nie określa szczegółowego warunku w tym zakresie.
Sytuacja gospodarcza i finansowa: Zamawiający nie określa szczegółowego warunku w tym zakresie.
Zdolności techniczne i zawodowe: Zamawiający nie określa szczegółowego warunku w tym zakresie.
Realizacja zamówienia
Warunki realizacji zamówienia:
Zgodnie z projektem umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, zgodnie z warunkami podanymi we wskazanym powyżej projekcie umowy.
Procedura
Podstawa prawna: 32014L0024
Czas składania ofert: 10:00
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Okres ważności oferty: 2022-03-12 📅
Data otwarcia ofert: 2021-12-13 📅
Czas otwarcia ofert: 10:15
Miejsce: Otwarcie ofert odbędzie się za pośrednictwem Platformy e-Zamawiający.
Instytucja zamawiająca
Tożsamość
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 521-293-24-55
Kontakt
Punkt kontaktowy: Szpital Czerniakowski Sp z o.o., ul. Stępińska 19/25, 00-739 Warszawa
Adres internetowy: www.szpitalczerniakowski.waw.pl 🌏
Dokumenty URL: https://szpitalczerniakowski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet/ 🌏
Odniesienie
Informacje dodatkowe
Przystępując do przetargu, Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium, zaznaczając cel wpłaty, w wysokości:
Pakiet nr 1 – 8 800,00 zł (słownie: osiem tysięcy osiemset zł);
Pakiet nr 2 – 18 300,00 zł (słownie: osiemnaście tysięcy trzysta trzydzieści zł);
Pakiet nr 3 – 80,00 zł (słownie: osiemdziesiąt zł);
Pakiet nr 4 – 5 000,00 zł (słownie: pięć tysięcy zł);
Pakiet nr 5 – 3 400,00 zł (słownie: trzy tysiące czterysta zł);
Pakiet nr 6 – 3 000,00 zł (słownie: trzy tysiące zł);
Pakiet nr 7 – 90,00 zł (słownie: dziewięćdziesiąt zł);
Pakiet nr 8 – 970,00 zł (słownie: dziewięćset siedemdziesiąt zł);
Pakiet nr 9 – 1 500,00 zł (słownie: jeden tysiąc pięćset zł);
Pakiet nr 10 – 170,00 zł (słownie: sto siedemdziesiąt zł);
Pakiet nr 11 – 1 500,00 zł (słownie: jeden tysiąc pięćset zł);
Pakiet nr 12 – 2 000,00 zł (słownie: dwa tysiące zł);
Pakiet nr 13 – 3 500,00 zł (słownie: trzy tysiące pięćset zł);
Pakiet nr 14 – 900,00 zł (słownie: dziewięćset zł);
Pakiet nr 15 – 360,00 zł (słownie: trzysta sześćdziesiąt zł);
Pakiet nr 16 – 8 100,00 zł (słownie: osiem tysięcy sto zł);
Pakiet nr 17 – 450,00 zł (słownie: czterysta pięćdziesiąt zł);
Pakiet nr 18 – 20,00 zł (słownie: dwadzieścia zł);
Pakiet nr 19 – 40,00 zł (słownie: czterdzieści zł);
Pakiet nr 20 – 680,00 zł (słownie: sześćset osiemdziesiąt zł);
Pakiet nr 21 – 50,00 zł (słownie: pięćdziesiąt zł);
Pakiet nr 22 – 200,00 zł (słownie: dwieście zł);
Pakiet nr 23 – 7 500,00 zł (słownie: siedem tysięcy pięćset zł).
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a (budynek Adgar Plaza)
Miasto pocztowe: Warszawa
Kod pocztowy: 02-676
Kraj: Polska 🇵🇱
Telefon: +48 224587801 📞
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Fax: +48 224587800 📠
Adres internetowy: http://www.uzp.gov.pl 🌏
Informacje o terminach składania odwołań:
Środki ochrony prawnej przysługują wyłącznie od niezgodnej z przepisami ustawy czynności Zamawiającego podjętej w postępowaniu o udzielenie zamówienia lub zaniechania czynności, do której Zamawiający jest zobowiązany na podstawie ustawy.
Środki ochrony prawnej przysługują Wykonawcy, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu danego zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy.
Odwołanie wnosi się w terminie 10 dni od dnia przesłania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia – jeżeli zostały przesłane przy użyciu środków komunikacji elektronicznej albo w terminie 15 dni – jeżeli zostały przesłane w inny sposób.
Pokaż więcej
Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby w formie pisemnej lub w postaci elektronicznej, podpisane bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym przy pomocy ważnego kwalifikowanego certyfikatu lub równoważnego środka, spełniającego wymagania dla tego rodzaju podpisu.
Pokaż więcej
Odwołujący przekazuje Zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopie tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu.
Pokaż więcej
Domniemywa się, iż Zamawiający mógł zapoznać się z treścią odwołania przed upływem terminu do jego wniesienia, jeżeli przekazanie odpowiednio odwołania albo jego kopii nastąpiło przed upływem terminu do jego wniesienia przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Środki ochrony prawnej wobec ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia oraz dokumentów zamówienia przysługują również organizacjom wpisanym na listę, o której mowa w art. 469 pkt 15 ustawy Pzp, oraz Rzecznikowi Małych i Średnich Przedsiębiorców.
Pokaż więcej
Szczegóły dotyczące odwołań i skarg określa Dział IX - Środki ochrony prawnej ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych.
Tak samo jak: Organ kontrolny
Źródło: OJS 2021/S 221-581850 (2021-11-10)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2022-02-24)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia: 990251.48 PLN 💰
Metadane ogłoszenia
Typ dokumentu: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Procedura
Typ oferty: Nie dotyczy
Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2022-02-24 📅
Data publikacji: 2022-03-01 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2022/S 042-108630
Odnosi się do ogłoszenia: 2021/S 221-581850
Numer Dz.U.-S: 42
Udzielenie zamówienia
Data zawarcia umowy: 2022-02-08 📅
Nazwa: Mieczysław Kruszelnicki
Miasto pocztowe: Wrocław
Kraj: Polska 🇵🇱
Całkowita wartość zamówienia: 279 438 PLN 💰
Data zawarcia umowy: 2022-01-25 📅
Nazwa: Skamex sp. z o.o.
Miasto pocztowe: Łódź
Całkowita wartość zamówienia: 349 700 PLN 💰
4 900 PLN 💰
23 115 PLN 💰
Nazwa: Citonet-Warszawa sp. z o.o.
Miasto pocztowe: Toruń
Nazwa: Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.
Całkowita wartość zamówienia: 162247.30 PLN 💰
Nazwa: Sinmed sp. z o.o.
Miasto pocztowe: Przyszowice
Całkowita wartość zamówienia: 4 700 PLN 💰
Data zawarcia umowy: 2022-01-27 📅
Nazwa: SORIMEX sp. z o.o. sp. k.
Całkowita wartość zamówienia: 35103.40 PLN 💰
Nazwa: BERYL MED POLAND sp. z o.o.
Miasto pocztowe: Warszawa
Całkowita wartość zamówienia: 76 344 PLN 💰
9026.78 PLN 💰
Data zawarcia umowy: 2022-02-07 📅
Nazwa: Promed s.a.
Całkowita wartość zamówienia: 29 400 PLN 💰
Nazwa: Meden-Inmed sp. z o.o.
Miasto pocztowe: Koszalin
Całkowita wartość zamówienia: 14 677 PLN 💰
Nazwa: KIKGEL sp. z o.o.
Miasto pocztowe: Ujazd
Całkowita wartość zamówienia: 1 600 PLN 💰
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
1
4
3
Źródło: OJS 2022/S 042-108630 (2022-02-24)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia: 990251.48 PLN 💰
Metadane ogłoszenia
Typ dokumentu: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Procedura
Typ oferty: Nie dotyczy
Odniesienie
Daty
Data wysłania: 2022-02-24 📅
Data publikacji: 2022-03-01 📅
Identyfikatory
Numer ogłoszenia: 2022/S 042-108630
Odnosi się do ogłoszenia: 2021/S 221-581850
Numer Dz.U.-S: 42
Udzielenie zamówienia
Data zawarcia umowy: 2022-02-08 📅
Nazwa: Mieczysław Kruszelnicki
Miasto pocztowe: Wrocław
Kraj: Polska 🇵🇱
Całkowita wartość zamówienia: 279 438 PLN 💰
Data zawarcia umowy: 2022-01-25 📅
Nazwa: Skamex sp. z o.o.
Miasto pocztowe: Łódź
Całkowita wartość zamówienia: 349 700 PLN 💰
4 900 PLN 💰
23 115 PLN 💰
Nazwa: Citonet-Warszawa sp. z o.o.
Miasto pocztowe: Toruń
Nazwa: Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.
Całkowita wartość zamówienia: 162247.30 PLN 💰
Nazwa: Sinmed sp. z o.o.
Miasto pocztowe: Przyszowice
Całkowita wartość zamówienia: 4 700 PLN 💰
Data zawarcia umowy: 2022-01-27 📅
Nazwa: SORIMEX sp. z o.o. sp. k.
Całkowita wartość zamówienia: 35103.40 PLN 💰
Nazwa: BERYL MED POLAND sp. z o.o.
Miasto pocztowe: Warszawa
Całkowita wartość zamówienia: 76 344 PLN 💰
9026.78 PLN 💰
Data zawarcia umowy: 2022-02-07 📅
Nazwa: Promed s.a.
Całkowita wartość zamówienia: 29 400 PLN 💰
Nazwa: Meden-Inmed sp. z o.o.
Miasto pocztowe: Koszalin
Całkowita wartość zamówienia: 14 677 PLN 💰
Nazwa: KIKGEL sp. z o.o.
Miasto pocztowe: Ujazd
Całkowita wartość zamówienia: 1 600 PLN 💰
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
1
4
3
Źródło: OJS 2022/S 042-108630 (2022-02-24)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)