Dostawa produktów leczniczych
Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im.Ks. B.Markiewicza
Dostawa produktów leczniczych wg 2 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do swz.
TerminTermin składania ofert wynosił 2024-09-30. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2024-08-27.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała › Produkty farmaceutyczne
- • Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała › Urządzenia medyczne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Podkarpackie › Krośnieński
- • Podkarpackie › Rzeszowski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2024-08-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2024-09-02 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2024-09-26 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2024-11-08 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
| 2024-11-12 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
| 2024-11-12 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2024-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa produktów leczniczych
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Opis zamówienia:
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Miejsce wykonania: Rzeszowski 🏙️
Adres pocztowy: Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im.Ks. B.Markiewicza
Apteka Szpitalna
ul. ks.J.Bielawskiego 18
Kod pocztowy: 36-200
Miejscowość: Brzozów
Kraj: Polska 🇵🇱
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2024-09-30 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2024-09-30 10:05:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 3 miesięcy
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2024-09-30 10:05:00 📅
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Opis przesłanek wykluczenia:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im.Ks. B.Markiewicza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. ks. J. Bielawskiego 18
Kod pocztowy: 36-200
Miasto pocztowe: Brzozów
Region: Krośnieński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja Zamówień Publicznych i Gospodarki Materiałowej
E-mail: monika.kos@szpital-brzozow.pl 📧
Telefon: 13 43 09 587 📞
URL: www.szpital-brzozow.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://monika.kos@szpital-brzozow.pl 📧
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-ea70114d-8bd8-40db-81e2-86d7f721377f 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-ea70114d-8bd8-40db-81e2-86d7f721377f 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych -Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 4587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Zgodnie z Pzp
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2024/S 167-515367 (2024-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa produktów leczniczych
Numer referencyjny:
SZSPOO.SZPiGM.3810/72/2024
Krótki opis:
Dostawa produktów leczniczych wg 2 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do swz.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 1
Opis zamówienia:
Dostawa produktów leczniczych.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do swz.
Czas trwania: 12 miesięcy Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Opis
Miejsce wykonania: Rzeszowski 🏙️
Adres pocztowy: Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im.Ks. B.Markiewicza
Apteka Szpitalna
ul. ks.J.Bielawskiego 18
Kod pocztowy: 36-200
Miejscowość: Brzozów
Kraj: Polska 🇵🇱
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2024-09-30 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2024-09-30 10:05:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 3 miesięcy
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2024-09-30 10:05:00 📅
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Aktywami zarządza likwidator
Działalność gospodarcza jest zawieszona
Inna sytuacja podobna do upadłości wynikająca z prawa krajowego
+ jeszcze 14
Korupcja
Nadużycia
Niewypłacalność
Opłacanie składek na ubezpieczenie społeczne
Podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Płatność podatków
Rozwiązanie umowy przed czasem, odszkodowania lub inne porównywalne sankcje
Udział w organizacji przestępczej
Układ z wierzycielami
Upadłość
Winni wprowadzenia w błąd, zatajenia informacji, niemożności dostarczenia wymaganych dokumentów i uzyskania informacji poufnych w ramach tej procedury
Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp
Dotyczy art.108 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp
Dotyczy art.108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp
Dotyczy art. 108 ust. 2 ustawy Pzp
Dotyczy art. 7 ust. 1 Ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r . o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego
Pokaż więcej
Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp
Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 8 - 10 ustawy Pzp
Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im.Ks. B.Markiewicza
Krajowy numer rejestracyjny:
0000007954
Adres pocztowy: ul. ks. J. Bielawskiego 18
Kod pocztowy: 36-200
Miasto pocztowe: Brzozów
Region: Krośnieński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja Zamówień Publicznych i Gospodarki Materiałowej
E-mail: monika.kos@szpital-brzozow.pl 📧
Telefon: 13 43 09 587 📞
URL: www.szpital-brzozow.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://monika.kos@szpital-brzozow.pl 📧
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-ea70114d-8bd8-40db-81e2-86d7f721377f 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-ea70114d-8bd8-40db-81e2-86d7f721377f 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Urząd Zamówień Publicznych -Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 22 4587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: Zgodnie z Pzp
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2024/S 167-515367 (2024-08-27)
Ogłoszenie o zamówieniu (2024-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa 2 sztuk aparatu USG
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Opis
Opis zamówienia:
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): parametry techniczne
Kryterium jakości (waga): 30
Kryterium jakości (nazwa): termin gwarancji
Kryterium jakości (waga): 10
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2024-10-08 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2024-10-08 10:05:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2024-10-08 10:05:00 📅
Instytucja zamawiająca
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Źródło: OJS 2024/S 171-526874 (2024-09-02)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa 2 sztuk aparatu USG
Numer referencyjny:
SZSPOO.SZP.3810/73/2024
Krótki opis:
Dostawa 2 sztuk aparatu USG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do swz.
Produkty/usługi: Urządzenia medyczne
📦
Opis
Opis zamówienia:
Dostawa 2 sztuk aparatu USG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do swz.
Czas trwania: 45 dni Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): parametry techniczne
Kryterium jakości (waga): 30
Kryterium jakości (nazwa): termin gwarancji
Kryterium jakości (waga): 10
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2024-10-08 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2024-10-08 10:05:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2024-10-08 10:05:00 📅
Instytucja zamawiająca
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Źródło: OJS 2024/S 171-526874 (2024-09-02)
Ogłoszenie o zamówieniu (2024-09-26)
Obiekt
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Apteka Szpitalna
Miejsce wykonania: Krośnieński 🏙️
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2024-10-04 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2024-10-04 10:05:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2024-10-04 10:05:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 515367-2024
Źródło: OJS 2024/S 189-581219 (2024-09-26)
Obiekt
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Apteka Szpitalna
Miejsce wykonania: Krośnieński 🏙️
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2024-10-04 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2024-10-04 10:05:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2024-10-04 10:05:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 515367-2024
Źródło: OJS 2024/S 189-581219 (2024-09-26)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2024-11-08)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 277777.78 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2024-10-11 📅
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 277777.78 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Intimex Sp. zo.o. Sp.K
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Intimex Sp. zo.o. Sp.K
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 02-764
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: m.zielinska@intimnex.com.pl 📧
Telefon: 885858686 📞
Źródło: OJS 2024/S 219-685906 (2024-11-08)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 277777.78 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
umowa 1 Intimex Sp. zo.o. Sp. K
Data zawarcia umowy: 2024-10-11 📅
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 277777.78 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta 1 Intimex Sp. zo.o. Sp.k
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Intimex Sp. zo.o. Sp.K
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Intimex Sp. zo.o. Sp.K
Krajowy numer rejestracyjny:
5361919431
Kod pocztowy: 02-764
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: m.zielinska@intimnex.com.pl 📧
Telefon: 885858686 📞
Źródło: OJS 2024/S 219-685906 (2024-11-08)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2024-11-12)
Obiekt
Zakres zamówienia
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Opis
Tytuł: Dostawa produktów leczniczych.
Opis zamówienia:
Udzielenie zamówienia
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2024-10-28 📅
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 5371.38 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Salus International Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Salus International Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
Kod pocztowy: 40-273
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
E-mail: przetargi@salus.com.int 📧
Telefon: 32 788 55 76 📞
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
E-mail: danuta.niewiadomska@szpital-brzozow.pl 📧
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://danuta.niewiadomska@szpital-brzozow.pl 📧
Źródło: OJS 2024/S 221-690268 (2024-11-12)
Obiekt
Zakres zamówienia
Numer referencyjny:
SZSPOO.SZP.3810/72/2024
Krótki opis:
Dostawa produktów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do swz.
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 4973.5 PLN 💰
Opis
Tytuł: Dostawa produktów leczniczych.
Opis zamówienia:
Dostawa produktów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do swz.
Udzielenie zamówienia
Numer umowy:
umowa 2 Salus International Sp. z o.o.
Data zawarcia umowy: 2024-10-28 📅
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 5371.38 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Oferta 3 Salus International Sp. z o.o.-cz.2
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Salus International Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Salus International Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
0000143136
Kod pocztowy: 40-273
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
E-mail: przetargi@salus.com.int 📧
Telefon: 32 788 55 76 📞
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
E-mail: danuta.niewiadomska@szpital-brzozow.pl 📧
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://danuta.niewiadomska@szpital-brzozow.pl 📧
Źródło: OJS 2024/S 221-690268 (2024-11-12)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2024-11-12)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 20635.8 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
Numer umowy:
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 20635.8 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Źródło: OJS 2024/S 221-692069 (2024-11-12)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 20635.8 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
Numer umowy:
umowa 1 Salus International Sp. z o.o.
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 20635.8 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Oferta 3 Salus International Sp. z o.o.-cz.1
Źródło: OJS 2024/S 221-692069 (2024-11-12)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe oraz immunomodulacyjne (>20)
- Produkty lecznicze dla dermatologii oraz układu mięśniowo-szkieletowego (20)
- Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia (10)
- Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu (8)
- Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów (3)
- Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów (14)
- Różne produkty lecznicze (>20)
- Wyroby farmaceutyczne (4)
- Środki lecznicze dla układu oddechowego (5)