Dostawa sukcesywna materiałów weterynaryjnych do Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
1. Przedmiotem zamówienia są dostawy sukcesywne materiałów weterynaryjnych do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
TerminTermin składania ofert wynosił 2025-03-17. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2025-02-05.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Produkty farmaceutyczne › Różne produkty lecznicze
- • Urządzenia medyczne › Różne urządzenia i produkty medyczne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warmińsko-mazurskie › Olsztyński
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2025-02-05 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2025-04-10 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Ogłoszenie o zamówieniu (2025-02-05)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa sukcesywna materiałów weterynaryjnych do Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Różne urządzenia i produkty medyczne 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Dodatkowe produkty/usługi: Różne produkty lecznicze 📦
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Olsztyński 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Adres pocztowy: ul. Oczapowskiego 2
Kod pocztowy: 10-719
Miejscowość: Olsztyn
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2025-03-17 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2025-03-17 11:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2025-03-17 11:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytet warmińsko-mazurski w olsztynie
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Oczapowskiego 2
Kod pocztowy: 10-719
Miasto pocztowe: Olsztyn
Region: Olsztyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: jasma@uwm.edu.pl 📧
Telefon: 895245215 📞
URL: https://uwm.edu.pl/uniwersytet/zamowienia-publiczne 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/podstawowe-informacje-o-kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/podstawowe-informacje-o-kio 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2025/S 026-080637 (2025-02-05)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa sukcesywna materiałów weterynaryjnych do Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Numer referencyjny:
35/2025/PN/DZP
Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia są dostawy sukcesywne materiałów weterynaryjnych do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Różne urządzenia i produkty medyczne 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
35/2025/PN/DZP
Dodatkowe produkty/usługi: Różne produkty lecznicze 📦
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Olsztyński 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Adres pocztowy: ul. Oczapowskiego 2
Kod pocztowy: 10-719
Miejscowość: Olsztyn
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2025-03-17 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2025-03-17 11:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2025-03-17 11:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytet warmińsko-mazurski w olsztynie
Krajowy numer rejestracyjny:
7393033097
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Oczapowskiego 2
Kod pocztowy: 10-719
Miasto pocztowe: Olsztyn
Region: Olsztyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: jasma@uwm.edu.pl 📧
Telefon: 895245215 📞
URL: https://uwm.edu.pl/uniwersytet/zamowienia-publiczne 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Edukacja
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/umw.edu 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/podstawowe-informacje-o-kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/podstawowe-informacje-o-kio 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Wykonawcy a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisów ustawy, przysługują środki ochrony prawnej.
2. Odwołanie wnosi się do Prezesa KIO. Odwołujący przekazuje Zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej, albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu.
3. Na orzeczenie KIO oraz postanowienie Prezesa KIO stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do Sądu Okręgowego w Warszawie – sądu zamówień publicznych.
5. Szczegółowe informacje dotyczące środków ochrony prawnej określone są w Dziale IX „Środki ochrony prawnej” ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2025/S 026-080637 (2025-02-05)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2025-04-10)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 70965.65 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 70965.65 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 70965.65 💰
Procedura
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
Numer umowy:
Data zawarcia umowy: 2025-04-07 📅
Tytuł: umowa nr 101.2025.PN.DZP - Owlie S.A.
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 70965.65 💰
Najniższa oferta: 70965.65 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 70965.65 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Identyfikator oferty:
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Owlie S.A.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Owlie S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Jarzębinowa 24
Kod pocztowy: 11-034
Miasto pocztowe: Stawiguda
Region: Olsztyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: hurtownia@owlie.pl 📧
Telefon: 515-739-219 📞
URL: https://owlie.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://owlie.pl/ 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2025-04-11Z 📅
Źródło: OJS 2025/S 072-237912 (2025-04-10)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 70965.65 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 70965.65 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 70965.65 💰
Procedura
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
umowa z Owlie S.A.
Data zawarcia umowy: 2025-04-07 📅
Tytuł: umowa nr 101.2025.PN.DZP - Owlie S.A.
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 70965.65 💰
Najniższa oferta: 70965.65 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 70965.65 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Identyfikator oferty:
Najkorzystniejsza oferta Owlie S.A.
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Owlie S.A.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Owlie S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
739-388-60-32
Adres pocztowy: ul. Jarzębinowa 24
Kod pocztowy: 11-034
Miasto pocztowe: Stawiguda
Region: Olsztyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: hurtownia@owlie.pl 📧
Telefon: 515-739-219 📞
URL: https://owlie.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://owlie.pl/ 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2025-04-11Z 📅
Źródło: OJS 2025/S 072-237912 (2025-04-10)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Urządzenia medyczne (>20)
- Różne urządzenia i produkty medyczne (>20)
- Meble medyczne (>20)
- Medyczne urządzenia komputerowe
- Odzież medyczna (10)
- Pojazdy inwalidzkie, wózki inwalidzkie i podobne urządzenia (1)
- Pomoce medyczne (8)
- System monitorowania pacjentów (12)
- Szpitalne wyroby papierowe (3)
- Urządzenia i przyrządy do transfuzji i infuzji (12)
- Urządzenia sterylizujące, dezynfekcyjne i higieniczne (10)