Utrzymanie wód na terenie administrowanym przez Zarząd Zlewni w Radomiu w podziale na 14 części – umowa ramowa
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Przedmiotem zamówienia jest realizacja prac związanych z utrzymaniem wód, kanałów i urządzeń wodnych związanych z gospodarką wodną na terenie Zarządu Zlewni w Radomiu. Zamówienia będą wykonywane w ramach 14 części. Celem przeprowadzenia niniejszego postępowania jest zawarcie 14 umów ramowych po jednej dla każdej z części postępowania, pomiędzy Zamawiającym a maksymalnie dziesięcioma Wykonawcami dla każdej części, w celu ustalenia warunków zamówień jakie mogą zostać udzielone w okresie obowiązywania umowy ramowej. Szczegółowy zakres zamówienia określa Opis przedmiotu zamówienia (zwany dalej również „OPZ”) stanowiący Załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej dalej również „SWZ”)
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-01-16. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2025-12-16.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • AZBUD Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Zbigniew Gazda
- • DREW-KOS SP. Z O.O
- • Firma Melbud Marcin Mazurek
- • FIRMA USŁUGOWA BEATA RYBAK
- • Firma Wodmel Roman Mazurek
- • Inżynieria Wodna s.c Końskie Ryszard Herman, Zbigniew Duran
- • P.H.U. ZAKMEL Urszula Zakonek
- • Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Puławach
- • Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Tarnobrzegu
- • WODBUD Jolanta Pocheć
- • WOJCIECH WERŁOS MER-ROL KONSERWACJA URZĄDZEŃ WODNYCH I MELIORACYJNYCH
- • Zakład Usług Wodno-Melioracyjnych„WOD-KOP” Sp. z o.o.
- • Usuwanie i obróbka odpadów › Usługi wywozu odpadów
- • Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie › Usługi ogrodnicze
- • Usługi uboczne związane z pozyskiwaniem drewna › Usługi pielęgnacji drzew
- • Usługi uboczne związane z pozyskiwaniem drewna › Usługi wycinania drzew
- • Usługi w zakresie odpadów medycznych › Usługi usuwania odpadów biologicznych
- • Usługi związane z bezpieczeństwem środowiska › Usługi ochrony przed naturalnym ryzykiem lub zagrożeniami
- • Lubelskie › Lubelski
- • Lubelskie › Puławski
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Mazowiecki regionalny › Radomski
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Świętokrzyskie › Kielecki
- • Świętokrzyskie › Sandomiersko-jędrzejowski
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2025-12-16 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-13 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Utrzymanie wód na terenie administrowanym przez Zarząd Zlewni w Radomiu w podziale na 14 części – umowa ramowa
Numer referencyjny:
W.ROZ.2710.115.2025
Krótki opis:
Produkty/usługi: Usługi ochrony przed naturalnym ryzykiem lub zagrożeniami 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 14
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 14
1️⃣
Tytuł: część 1: Utrzymanie wód na terenie NW Annopol
Opis zamówienia:
+ jeszcze 3
Miejsce wykonania: Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: część 2: Utrzymanie wód na terenie NW Iłża
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Tytuł: część 3: Utrzymanie wód na terenie NW Kozienice
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Tytuł: część 4: Utrzymanie wód na terenie NW Kraśnik
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Tytuł: część 5: Utrzymanie wód na terenie NW Lipsko
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Tytuł: część 6: Utrzymanie wód na terenie NW Opole Lubelskie
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Tytuł: część 7: Utrzymanie wód na terenie NW Ostrowiec Świętokrzyski
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Tytuł: część 8: Utrzymanie wód na terenie NW Przysucha
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Tytuł: część 9: Utrzymanie wód na terenie NW Puławy
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Tytuł: część 10: Utrzymanie wód na terenie NW Radom
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Tytuł: część 11: Utrzymanie wód na terenie NW Skarżysko-Kamienna
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
1️⃣2️⃣
Tytuł: część 12: Utrzymanie wód na terenie NW Starachowice
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
1️⃣3️⃣
Tytuł: część 13: Utrzymanie wód na terenie NW Szydłowiec
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
1️⃣4️⃣
Tytuł: część 14: Utrzymanie wód na terenie NW Zwoleń
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
Opis
Miejsce wykonania:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Procedura przyspieszona: Termin składania ofert został skrócony na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-01-16 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-01-16 11:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 120 dni
Informacja o umowie ramowej lub dynamicznym systemie zakupów
Umowa ramowa z jednym operatorem ✅
Maksymalna liczba uczestników: 10
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-01-16 11:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Krajowy numer rejestracyjny:
368302575
Departament: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie
Adres pocztowy: ul. Tytusa Chałubińskiego 8
Kod pocztowy: 00-613
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: kzgw@wody.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 37 20 230 📞
URL: https://www.wody.gov.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://przetargi.wody.gov.pl/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/app/login 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Środowisko
Komunikacja
Dokumenty URL: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/pn/pgwwp/demand/254529/notice/public/details 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/pn/pgwwp/demand/254529/notice/public/details 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2025/S 244-844511 (2025-12-16)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 22040636.4 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
WR.271.1.11.2026 - cz. 1
Data zawarcia umowy: 2026-06-03 📅
Zamówienie jest udzielane w ramach umowy ramowej ✅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 9
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 9
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 9
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 0 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Tarnobrzegu - 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Tarnobrzegu
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Tarnobrzegu
Krajowy numer rejestracyjny:
8671030966
Kod pocztowy: 39-400
Miasto pocztowe: Tarnobrzeg
Region: Tarnobrzeski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo
Identyfikator oferty:
Firma MELBUD Marcin Mazurek - 1
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Firma MELBUD Marcin Mazurek
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Firma MELBUD Marcin Mazurek
Krajowy numer rejestracyjny:
8652470440
Kod pocztowy: 37-455
Miasto pocztowe: Chwałowice
Identyfikator oferty:
P.H.U. ZAKMEL Urszula Zakonek - 1
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: P.H.U. ZAKMEL Urszula Zakonek
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: P.H.U. ZAKMEL Urszula Zakonek
Krajowy numer rejestracyjny:
8121410155
Kod pocztowy: 26-900
Miasto pocztowe: Kozienice
Region: Radomski 🏙️
Identyfikator oferty:
WODBUD Jolanta Pocheć - 1
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: WODBUD Jolanta Pocheć
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: WODBUD Jolanta Pocheć
Krajowy numer rejestracyjny:
8631021352
Kod pocztowy: 27-400
Miasto pocztowe: Ostrowiec Św.
Region: Sandomiersko-jędrzejowski 🏙️
Identyfikator oferty:
DREW-KOS SP. Z O.O.- 1
Informacje o podwykonawstwie
Zamówienie zostanie prawdopodobnie zlecone podwykonawcom ✅
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Drew-kos sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Drew-kos sp. z o.o
Krajowy numer rejestracyjny:
5833453314
Kod pocztowy: 75-122
Miasto pocztowe: Koszalin
Region: Koszaliński 🏙️
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Identyfikator oferty:
WODBUD Jolanta Pocheć - 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Identyfikator oferty:
DREW-KOS SP. Z O.O.- 2
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Identyfikator oferty:
AZBUD Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Zbigniew Gazda - 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
Nazwa strony oferującej: AZBUD Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Zbigniew Gazda
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: AZBUD Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Zbigniew Gazda
Krajowy numer rejestracyjny:
8261306328
Kod pocztowy: 08-480
Miasto pocztowe: Wróble-Wargocin
Region: Siedlecki 🏙️
Identyfikator oferty:
DREW-KOS SP. Z O.O.- 3
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 7
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 7
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 7
Identyfikator oferty:
DREW-KOS SP. Z O.O.- 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
Identyfikator oferty:
Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Tarnobrzegu - 4
Firma MELBUD Marcin Mazurek - 4
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Identyfikator oferty:
Inżynieria Wodna s.c Końskie Ryszard Herman, Zbigniew Duran - 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
Nazwa strony oferującej: Inżynieria Wodna s.c Końskie Ryszard Herman, Zbigniew Duran
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Inżynieria Wodna s.c Końskie Ryszard Herman, Zbigniew Duran
Krajowy numer rejestracyjny:
6581983532
Kod pocztowy: 26-200
Miasto pocztowe: Końskie
Region: Kielecki 🏙️
Identyfikator oferty:
Firma MELBUD Marcin Mazurek - 5
P.H.U. ZAKMEL Urszula Zakonek - 5
WODBUD Jolanta Pocheć - 5
DREW-KOS SP. Z O.O.- 5
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 8
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 8
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 8
Identyfikator oferty:
Firma Wodmel Roman Mazurek - 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0006
Nazwa strony oferującej: Firma Wodmel Roman Mazurek
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Firma Wodmel Roman Mazurek
Krajowy numer rejestracyjny:
8651089198
Identyfikator oferty:
Firma MELBUD Marcin Mazurek - 6
P.H.U. ZAKMEL Urszula Zakonek - 6
FIRMA USŁUGOWA BEATA RYBAK - 6
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Firma usługowa beata rybak
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Firma usługowa beata rybak
Krajowy numer rejestracyjny:
7132835395
Kod pocztowy: 24-204
Miasto pocztowe: Wojciechów kolonia piąta
Region: Lubelski 🏙️
Identyfikator oferty:
DREW-KOS SP. Z O.O.- 6
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 11
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 11
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 11
Identyfikator oferty:
Zakład Usług Wodno-Melioracyjnych „WOD-KOP” Sp. z o.o. - 7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0007
Nazwa strony oferującej: Zakład Usług Wodno-Melioracyjnych „WOD-KOP” Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Zakład Usług Wodno-Melioracyjnych„WOD-KOP” Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
9592045649
Kod pocztowy: 26-080
Miasto pocztowe: Mniów
Identyfikator oferty:
Inżynieria Wodna s.c Końskie Ryszard Herman, Zbigniew Duran - 7
Firma Wodmel Roman Mazurek - 7
Firma MELBUD Marcin Mazurek - 7
P.H.U. ZAKMEL Urszula Zakonek - 7
WODBUD Jolanta Pocheć - 7
DREW-KOS SP. Z O.O. - 7
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
Identyfikator oferty:
WOJCIECH WERŁOS MER-ROL KONSERWACJA URZĄDZEŃ WODNYCH I MELIORACYJNYCH -8
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0008
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Wojciech werłos mer-rol konserwacja urządzeń wodnych i melioracyjnych
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Wojciech werłos mer-rol konserwacja urządzeń wodnych i melioracyjnych
Krajowy numer rejestracyjny:
7681556072
Kod pocztowy: 26-341
Miasto pocztowe: Zarzęcin
Region: Piotrkowski 🏙️
Identyfikator oferty:
Inżynieria Wodna s.c Końskie Ryszard Herman, Zbigniew Duran - 8
Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Puławach - 8
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Puławach
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Puławach
Krajowy numer rejestracyjny:
7160004950
Kod pocztowy: 24-100
Miasto pocztowe: Puławy
Region: Puławski 🏙️
Identyfikator oferty:
DREW-KOS SP. Z O.O.- 8
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 10
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 10
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 10
Identyfikator oferty:
P.H.U. ZAKMEL Urszula Zakonek - 9
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0009
Identyfikator oferty:
AZBUD Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Zbigniew Gazda - 9
DREW-KOS SP. Z O.O.- 9
1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
Identyfikator oferty:
WOJCIECH WERŁOS MER-ROL KONSERWACJA URZĄDZEŃ WODNYCH I MELIORACYJNYCH - 10
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0010
Identyfikator oferty:
Inżynieria Wodna s.c Końskie Ryszard Herman, Zbigniew Duran - 10
P.H.U. ZAKMEL Urszula Zakonek - 10
DREW-KOS SP. Z O.O.- 10
1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
Identyfikator oferty:
Zakład Usług Wodno-Melioracyjnych „WOD-KOP” Sp. z o.o. - 12
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0013
Identyfikator oferty:
WOJCIECH WERŁOS MER-ROL KONSERWACJA URZĄDZEŃ WODNYCH I MELIORACYJNYCH - 12
Inżynieria Wodna s.c Końskie Ryszard Herman, Zbigniew Duran - 12
WODBUD Jolanta Pocheć - 12
DREW-KOS SP. Z O.O.- 12
1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
Identyfikator oferty:
Zakład Usług Wodno-Melioracyjnych „WOD-KOP” Sp. z o.o. - 13
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0014
Identyfikator oferty:
Inżynieria Wodna s.c Końskie Ryszard Herman, Zbigniew Duran - 13
Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Puławach - 13
DREW-KOS SP. Z O.O.- 13
1️⃣3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
Liczba otrzymanych ofert: 5
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 5
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 5
Identyfikator oferty:
Rejonowy Związek Spółek Wodnych w Puławach - 14
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0015
Identyfikator oferty:
DREW-KOS SP. Z O.O.- 14
1️⃣4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
Identyfikator oferty:
Zakład Usług Wodno-Melioracyjnych „WOD-KOP” Sp. z o.o. - 11
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0012
Identyfikator oferty:
WOJCIECH WERŁOS MER-ROL KONSERWACJA URZĄDZEŃ WODNYCH I MELIORACYJNYCH - 11
Inżynieria Wodna s.c Końskie Ryszard Herman, Zbigniew Duran - 11
WODBUD Jolanta Pocheć - 11
DREW-KOS SP. Z O.O.- 11
Źródło: OJS 2026/S 156-564206 (2026-08-13)
- Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne (>20 nowe zamówienia)