05/PN/2026„Zakup i sukcesywna dostawa jednorazowych sterylnych wyrobów medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II”
SP ZOZ MSWiA w Kielcach
Przedmiotem zamówienia jest: „Zakup i sukcesywna dostawa jednorazowych sterylnych wyrobów medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II”. Zamówienie jest podzielone na 24 części: Część 1 - igły, strzykawki plus produkty dodatkowe do terapii infuzyjnej Zamawiający wymaga dostarczenia próbek po 5 sztuk do pozycji 2, 32, 33, 42, 43, 44, które będą podlegały sprawdzeniu na potwierdzenie zgodności z opisem przedmiotu zamówienia. Próbki po sprawdzeniu nie podlegają zwrotowi. W pozycjach 38-41 zamawiający dla zachowania kompatybilności i bezpieczeństwa terapii wymaga produktów jednego producenta, tej samej klasy, różniących się pojemnością. Część 2 - siatki Część 3 – testy płatkowe Część 4 - zestawy do kontrastu Część 5 - terapia infuzyjna bezpieczna Część 6 - igły do znieczuleń typu Pencan Część 7- materiały zużywalne do TK Część 8 - staplery Część 9 - sprzęt jednorazowy: pozostałe Część 10 - filtry Część 11 - produkty do intubacji Część 12 - produkty do intubacji 2 Część 13 - asortyment do monitora hemodynamicznego Zamawiający wymaga sprzętu jednorazowego kompatybilnego z platformą monitorowania HemoSphere HEM1 firmy Edwards Lifesciences. Część 14 – dreny do laparoskopii Zamawiający wymaga w poz. 1 i 2 dreny kompatybilne z insuflatorem PneumoClear firmy STRYKER oraz w poz.3 dreny kompatybilne z pompą laparoskopową AHTO firmy Stryker. Część 15 – folie operacyjne Część 16 - sprzęt jednorazowy na potrzeby oddziału chirurgii Zamawiający wymaga użyczenia na czas trwania umowy: 1) klipsownicy laparoskopowej, kompatybilnej z zaoferowanymi klipsami tytanowymi, nierozbieralnej – 1 szt. 2) klipsownicy laparoskopowej, kompatybilnej z zaoferowanymi klipsami polimerowymi, nierozbieralnej – 1 szt. Część 17 - sprzęt jednorazowy na potrzeby gastroenterologii 1 Część 18 - sprzęt jednorazowy na potrzeby gastroenterologii 2 Część 19 - sprzęt jednorazowy na potrzeby gastroenterologii 3 Część 20 - sprzęt jednorazowy na potrzeby gastroenterologii 4 Część 21 - sprzęt jednorazowy na potrzeby gastroenterologii 5 Część 22 – proszek hemostatyczny Część 23 – asortyment do pomp Infusomat Space Część 24 – asortyment do pomp i przetoczeń Szczegółowy Opis Przedmiotu Zmówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-04-27. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-04-17.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • Aesculap Chifa Sp. z o.o.
- • Armed Dystrybucja Sprzętu medycznego Tomasz Podesek
- • Becton Dickinson Polska Sp. z o.o.
- • Beryl Med Poland Sp. z o.o
- • BIALMED Sp.zo.o
- • Boston Scientific Polska Sp. z o.o.
- • Camedica Paweł Harasimiuk
- • Edwards Lifescieces Poland Sp. z o.o.
- • ENDOELEKTRONIK.PL Haber Sp. K
- • KD MEDICAL POLSKA SP. Z O.O.
- • Lubmedical Sp. z o. o. Sp. k.
- • Medox Pro Sp. z o.o. Sp. k.
- • Medtronic Poland Sp. z o.o.
- • Olympus Polska Sp. z o.o.
- • Rinores Sp. z o.o.
- • SINMED SP. Z O.O.
- • STRYKER Polska Sp. z o.o.
- • SUN-MED Spółka Cywilna Dominik Siekierski Sławomir Naparty
- • SYNEKTIK S.A
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Świętokrzyskie › Kielecki
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-17 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-05-21 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-05-25 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-10 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: 05/PN/2026„Zakup i sukcesywna dostawa jednorazowych sterylnych wyrobów medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II”
Krótki opis:
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 24
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 24
1️⃣
Tytuł: - igły, strzykawki plus produkty dodatkowe do terapii infuzyjnej
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Kielecki 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji: Zamawiający w w/w postępowaniu nie przewiduje możliwości skorzystania z opcji.
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: -siatki
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Tytuł: testy płatkowe
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Tytuł: - zestawy do kontrastu
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Tytuł: -terapia infuzyjna bezpieczna
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Tytuł: -Igły do znieczuleń typu Pecan
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Tytuł: - materiały zużywalne do TK
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Tytuł: -staplery
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Tytuł: - sprzęt jednorazowy:pozostałe
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Tytuł: -filtry
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Tytuł: -produkty do intubacji
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Tytuł: - produkty do intubacji 2
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Tytuł: - asortyment do monitora hemodynamicznego
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Tytuł: -dreny do laparoskopii
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Tytuł: - folie operacyjne
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Tytuł: - sprzęt jednorazowy na potrzeby oddziału chirurgii
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0016
1️⃣7️⃣
Tytuł: -sprzęt jednorazowy na potrzeby gastroenterologii 1
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0017
1️⃣8️⃣
Tytuł: -sprzęt jednorazowy na potrzeby gastroenterologii 2
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0018
1️⃣9️⃣
Tytuł: -- sprzęt jednorazowy na potrzeby gastroenterologii 3
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0019
2️⃣0️⃣
Tytuł: - sprzęt jednorazowy na potrzeby gastroenterologii 4
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0020
2️⃣1️⃣
Tytuł: -sprzęt jednorazowy na potrzeby gastroenterologii 5
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0021
2️⃣2️⃣
Tytuł: – proszek hemostatyczny
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0022
2️⃣3️⃣
Tytuł: -asortyment do pomp Infusomat Space
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0023
2️⃣4️⃣
Tytuł: asortyment do pomp i przetoczeń
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0024
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-04-27 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-27 10:10:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-08-24
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-05-27 10:10:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-08-24
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: SP ZOZ MSWiA w Kielcach
Krajowy numer rejestracyjny:
6571813314
Adres pocztowy: Wojska Polskiego 51
Kod pocztowy: 25-375
Miasto pocztowe: Kielce
Region: Kielecki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: dzp@zozmswiakielce.pl 📧
Telefon: 412604200 📞
URL: https://zozmswiakielce.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/zozmswiakielce 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/zozmswiakielce 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/zozmswiakielce 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/zozmswiakielce 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 076-266247 (2026-04-17)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-01 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-01 10:10:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-08-29
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-01 10:10:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-08-29
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Zmiana w związku z Art. 135 ust. 3 Uzp
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 279461-2026
Źródło: OJS 2026/S 098-351437 (2026-05-21)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-03 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-03 10:10:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-08-31
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-06-03 10:10:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-08-31
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Korekta publikującego
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 351437-2026
Źródło: OJS 2026/S 100-360673 (2026-05-25)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1909736.19 PLN 💰
Procedura
Rodzaj procedury
Podstawa prawna: Inny
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
05/PN/2026/cz.1
Data zawarcia umowy: 2026-06-25 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 114 744 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 1 - igły, strzykawki plus produkty dodatkowe do terapii infuzyjnej
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: KD Medical Polska Sp.zo.o
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: KD Medical Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
7010272502
Adres pocztowy: Legionów 192B
Kod pocztowy: 43-502
Miasto pocztowe: Czechowice-Dziedzice
Region: Bielski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 10 950 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 2 - siatki
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Becton Dickinson Polska Sp.zo.o
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Becton Dickinson Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5271055984
Adres pocztowy: Osmańska 14
Kod pocztowy: 02-823
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
3️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 3 220 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 4 - zestawy do kontrastu
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Rinores Sp.zo.o
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Rinores Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
8133864991
Adres pocztowy: Dębicka 644
Kod pocztowy: 35-231
Miasto pocztowe: Rzeszów
Region: Rzeszowski 🏙️
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 160 905 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Identyfikator oferty:
Część 5 - terapia infuzyjna bezpieczna
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Aesculap Chifa Sp.zo.o
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Aesculap Chifa Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
7880008829
Adres pocztowy: Tysiąclecia 14
Kod pocztowy: 64-300
Miasto pocztowe: Nowy Tomyśl
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 14 985 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 6 - igły do znieczuleń typu Pencan
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0006
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Całkowita wartość umowy/działki: 46 500 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 7- materiały zużywalne do TK
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0007
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Synektik S.A
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Synektik S.A
Krajowy numer rejestracyjny:
5213197880
Adres pocztowy: Ul.Józefa Piusa Dziekońskiego 3
Kod pocztowy: 00-728
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 163 560 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 8 - staplery
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0008
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Medtronic Poland Sp.zo.o
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Medtronic Poland Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
9521000289
Adres pocztowy: Polna 11
Kod pocztowy: 00-633
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 185525.99 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 9 - sprzęt jednorazowy: pozostałe
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0009
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: ARMED Dystrybucja Sprzętu Medycznego Tomasz Podesek
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: ARMED Dystrybucja Sprzętu Medycznego Tomasz Podesek
Krajowy numer rejestracyjny:
6550002119
Adres pocztowy: Langiewicza 80
Kod pocztowy: 28-100
Miasto pocztowe: Busko-Zdrój
Region: Kielecki 🏙️
1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 14 860 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 10 – filtry
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0010
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: MEDOX PRO Sp.zo.o Sp.k
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: MEDOX PRO Sp. z o.o. Sp. k.
Krajowy numer rejestracyjny:
6722083145
Adres pocztowy: Grodzka 20/4
Kod pocztowy: 70-560
Miasto pocztowe: Szczecin
Region: Miasto Szczecin 🏙️
1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 11 860 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 11 – produkty do intubacji
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0011
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Sinmed Sp.zo.o
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Sinmed Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
6312665250
Adres pocztowy: Graniczna 32B
Kod pocztowy: 44-178
Miasto pocztowe: Przyszowice
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 15004.2 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 12 – produkty do intubacji 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0012
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Bialmed Sp.zo.o
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Bialmed Sp.zo.o
Krajowy numer rejestracyjny:
8490000039
Adres pocztowy: Kazimierzowska 46/48/35
Kod pocztowy: 02-546
1️⃣3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 171 495 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 13 – asortyment do monitora hemodynamicznego
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0013
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Edwards Lifescieces Poland Sp.zo.o
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Edwards Lifescieces Poland Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
1070015148
Adres pocztowy: Al. Jerozolimskie 100
Kod pocztowy: 88-807
1️⃣4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 161 520 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 14 – dreny do laparoskopii
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0014
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Stryker Polska Sp.zo.o
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Stryker Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
9520015337
Adres pocztowy: Poleczki 35
Kod pocztowy: 02-822
1️⃣5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 5 192 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 15 – folie operacyjne
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0015
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Lubmedical Sp.zo.o Sp.k
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Lubmedical Sp. z o. o. Sp. k.
Krajowy numer rejestracyjny:
9462561430
Adres pocztowy: Anny Walentynowicz 34
Kod pocztowy: 20-328
Miasto pocztowe: Lublin
Region: Lubelski 🏙️
1️⃣6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0016
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 45 545 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 16 – sprzęt jednorazowy na potrzeby oddziału chirurgii
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0016
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: BERYL MED POLAND Sp.zo.o
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: BERYL MED POLAND Sp. z o.o
Krajowy numer rejestracyjny:
5321786998
Adres pocztowy: Rtm. Witolda Pileckiego 59/151
Kod pocztowy: 02-781
1️⃣7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0017
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 260 121 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 17 – sprzęt jednorazowy na potrzeby gastroenterologii 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0017
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Camedica Paweł Harasimiuk
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Camedica Paweł Harasimiuk
Krajowy numer rejestracyjny:
5391503758
Adres pocztowy: Przemysłowa 2A
Kod pocztowy: 21-025
Miasto pocztowe: Niemce
1️⃣8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0018
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 175 800 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 18 – sprzęt jednorazowy na potrzeby gastroenterologii 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0018
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: SUN-MED Spółka Cywilna Dominik Siekierski Sławomir Naparty
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: SUN-MED Spółka Cywilna Dominik Siekierski Sławomir Naparty
Krajowy numer rejestracyjny:
7262653907
Adres pocztowy: Franciszkańska 104/112
Kod pocztowy: 91-845
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️
1️⃣9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0019
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 137 571 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 19 – sprzęt jednorazowy na potrzeby gastroenterologii 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0019
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: OLympus Polska sp.zo.o
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Olympus Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5221651738
Adres pocztowy: Wynalazek 1
Kod pocztowy: 02-677
2️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0020
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 39 730 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 20 – sprzęt jednorazowy na potrzeby gastroenterologii 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0020
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Endoelektronik.pl.haber sp.k
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Endoelektronik.pl haber sp. k
Krajowy numer rejestracyjny:
5342536491
Adres pocztowy: BORKOWA 12
Kod pocztowy: 05-840
Miasto pocztowe: Brwinów
Region: Warszawski zachodni 🏙️
2️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0021
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 51 000 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 21 – sprzęt jednorazowy na potrzeby gastroenterologii 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0021
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Boston Scientific Polska Sp.zo.o
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Boston Scientific Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5262110301
Adres pocztowy: Al. Jana Pawła II 22
Kod pocztowy: 00-133
2️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0022
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 1 428 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 22 – proszek hemostatyczny
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0022
2️⃣3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0023
Całkowita wartość umowy/działki: 9 575 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 23 – asortyment do pomp Infusomat Space
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0023
2️⃣4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0024
Całkowita wartość umowy/działki: 68 915 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 24 – asortyment do pomp i przetoczeń
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0024
Źródło: OJS 2026/S 153-556403 (2026-08-10)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)