Budowa budynku Centrum Zdrowia Psychicznego oraz przebudowa Kliniki Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii.
Wojskowy Instytut Medyczny – Państwowy Instytut Badawczy
1. Przedmiotem zamówienia jest Budowa budynku Centrum Zdrowia Psychicznego oraz przebudowa Kliniki Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii.. 2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa - załącznik nr 9 do swz, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót - załącznik nr 10 do swz. 4. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 7 do swz.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-04-27. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-03-27.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co?- • Instalowanie infrastruktury okablowania › Instalowanie okablowania komputerowego
- • Instalowanie systemów alarmowych i anten › Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
- • Instalowanie systemów alarmowych i anten › Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych
- • Roboty budowlane › Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
- • Roboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnych › Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
- • Roboty instalacyjne elektryczne › Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
- • Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne › Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
- • Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne › Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-03-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-04-14 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-05-06 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-09-01 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Budowa budynku Centrum Zdrowia Psychicznego oraz przebudowa Kliniki Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii.
Numer referencyjny:
P/124/2026/SEN/WIM/MON - 29/ZP/26
Krótki opis:
Produkty/usługi: Roboty budowlane w zakresie budynków 📦
Opis
Wewnętrzny identyfikator:
Budowa budynku Centrum Zdrowia Psychicznego oraz przebudowa Kliniki Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii.
Opis zamówienia:
+ jeszcze 6
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 27 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 95
Kryterium jakości (nazwa): Okres gwarancji
Kryterium jakości (waga): 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Opis
Miejscowość: Warszawa
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-04-27 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-04-27 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert nastąpi na platformie zakupowej Zamawiającego dostępnej pod adresem https://wim.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/508864, poprzez ich odszyfrowanie i upublicznienie w systemie po upływie terminu otwarcia ofert.
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-04-27 11:00:00 📅
Miejsce:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje: Zamawiający wymaga od wykonawców wniesienia wadium w wysokości: 300 000,00 zł.
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojskowy Instytut Medyczny – Państwowy Instytut Badawczy
Krajowy numer rejestracyjny:
REGON 015294487
Adres pocztowy: ul. Szaserów 128
Kod pocztowy: 04-141
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: wi@wim.mil.pl 📧
Telefon: +48 261 818 559 📞
URL: https://www.wim.mil.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://wim.eb2b.com.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://wim.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/508864 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://wim.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/508864 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17 A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 22 458 78 01 📞
Fax: +48 22 458 78 00 📠
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-03-30Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 062-214916 (2026-03-27)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-18 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-18 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Data otwarcia: 2026-05-18 11:00:00 📅
Informacje dodatkowe:
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-04-15Z 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 214916-2026
Źródło: OJS 2026/S 073-255368 (2026-04-14)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-05 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-05 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Data otwarcia: 2026-06-05 11:00:00 📅
Informacje dodatkowe:
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-05-07Z 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 255368-2026
Źródło: OJS 2026/S 088-312193 (2026-05-06)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 43 006 000 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Numer umowy:
WIM/26/0323/SEN
Data zawarcia umowy: 2026-08-31 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 12
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 12
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 7
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 43 006 000 PLN 💰
Identyfikator oferty:
BAUDZIEDZIC
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
Informacje o podwykonawstwie
Zamówienie zostanie prawdopodobnie zlecone podwykonawcom ✅
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: BAUDZIEDZIC sp. z o.o. Sp.k.
Krajowy numer rejestracyjny:
5170239487
Adres pocztowy: ul. Lotniskowa 8
Kod pocztowy: 36-060
Miasto pocztowe: Głogów Małopolski
Region: Rzeszowski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: biuro@baudziedzic.pl 📧
Telefon: 178642268 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-02Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 169-605753 (2026-09-01)
- Roboty budowlane (>20 nowe zamówienia)
- Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej (>20)
- Roboty budowlane w zakresie budynków (>20)
- Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnych (6)
- Roboty budowlane w zakresie budowy domów handlowych, magazynów i obiektów budowlanych przemysłowych, obiektów budowlanych związanych z transportem (3)
- Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych dla służb porządku publicznego lub służb ratunkowych oraz wojskowych obiektów budowlanych (2)
- Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej (20)
- Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami (3)
- Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych (6)