Dostawa Leków w Grupach 1-16 dla Pałuckiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Żninie
PAŁUCKIE CENTRUM ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy LEKÓW w grupach: 1-16: Grupa 1 - Leki Grupa 2 - Antybiotyki Grupa 3 - Antybiotyki Grupa 4 - Narkotyki Grupa 5 – Antybiotyki i przeciwbólowe Grupa 6 - Leki Grupa 7 – Albuminy Grupa 8 – Leki Grupa 9 – Leki Grupa 10 – Leki Grupa 11 - Leki Grupa 12 – Leki Grupa 13 – Żywienie Grupa 14 – Gąbki hemostatyczne Grupa 15 – Leki Grupa 16 - Leki dla Pałuckiego Centrum Zdrowia Sp. z o. o., w czasie określonym na 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert na wybraną Grupę lub Grupy (1 - 16). Oferty w poszczególnych grupach muszą być pełne - kompletne. Zamawiający nie dopuszcza braku jakiejkolwiek pozycji asortymentu. 3. Szczegółowy opis potrzeb Zamawiającego tj. rodzaj, ilość asortymentu oraz wielkość opakowań leków w poszczególnych Grupach, zawiera Formularz asortymentowo-cenowy - Załącznik nr 2 do SWZ. 4. Zamawiający zastrzega, że ilości asortymentu wskazane w Załączniku nr 2, są ilościami szacunkowymi, służącymi do skalkulowania ceny oferty, porównania ofert i wyboru oferty najkorzystniejszej. Zakupy dokonywane w trakcie obowiązywania umowy mogą dla poszczególnych Grup, różnić się ilościowo, od wartości podanych w Załączniku nr 2 do SWZ, w zależności od potrzeb Zamawiającego i ilości pacjentów, jednak zmniejszenie zamawianych dostaw nie przekroczy 20% wartości brutto oferty Wykonawcy wybranego w Grupie. Wykonawcy nie przysługują roszczenia z tytułu zamówienia mniejszej ilości asortymentu niż określona dla poszczególnych Grup 1 – 16 w Załączniku nr 2 do SWZ.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-04-13. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-03-06.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • Asclepios S.A.
- • Baxter Polska Sp. z o.o.
- • Bialmed Sp. z o.o.
- • FARMACOL LOGISTYKA Sp. z o.o.
- • Lek S.A.
- • Neuca S.A.
- • Servier Polska Services sp. z o.o.
- • Takeda Pharma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-03-06 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-18 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa Leków w Grupach 1-16 dla Pałuckiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Żninie
Krótki opis:
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 16
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 16
1️⃣
Tytuł: Grupa 1 - Leki
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Inowrocławski 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: Grupa 2 - Antybiotyki
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Tytuł: Grupa 3 - Antybiotyki
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Tytuł: Grupa 4 - Narkotyki
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Tytuł: Grupa 5 - Antybiotyki i przeciwbólowe
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Tytuł: Grupa 6 - Leki
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Tytuł: Grupa 7 - Albuminy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Tytuł: Grupa 8 - Leki
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Tytuł: Grupa 9 - Leki
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Tytuł: Grupa 10 - Leki
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Tytuł: Grupa 11 - Leki
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Tytuł: Grupa 12 - Leki
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Tytuł: Grupa 13 - Żywienie
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Tytuł: Grupa 14 - Gąbki hemostatyczne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Tytuł: Grupa 15 - Leki
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Tytuł: Grupa 16 - Leki
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0016
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-04-13 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-04-13 12:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-07-11
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-04-13 12:30:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-07-11
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Pałuckie centrum zdrowia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny:
5621688969
Adres pocztowy: ul. Szpitalna 30
Kod pocztowy: 88-400
Miasto pocztowe: Żnin
Region: Inowrocławski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@szpitalznin.pl 📧
Telefon: +48523031341 📞
URL: https://szpitalznin.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalznin 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalznin 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1273141 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1273141 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 047-160242 (2026-03-06)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 894139.65 PLN 💰
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 84 170 PLN 💰
349455.6 PLN 💰
17042.7 PLN 💰
46239.69 PLN 💰
88144.1 PLN 💰
241391.62 PLN 💰
332 424 PLN 💰
7483.43 PLN 💰
17 046 PLN 💰
159 508 PLN 💰
224.1 PLN 💰
12592.8 PLN 💰
25259.32 PLN 💰
35999.75 PLN 💰
89914.27 PLN 💰
168091.76 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Cz. 1: Umowa nr 15/2026
Data zawarcia umowy: 2026-05-15 📅
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 70782.40 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 1: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Asclepios S.A.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Asclepios S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
6481008230
Adres pocztowy: Hubska 44
Kod pocztowy: 50-502
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@asclpios.pl 📧
Telefon: +48717698189 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 0
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 17919.64 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 3: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Bialmed Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Bialmed Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
8490000039
Adres pocztowy: Kazimierzowska 46/48/35
Kod pocztowy: 02-546
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: dzp@bialmed.pl 📧
Telefon: +48874241170 📞
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 46465.25 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 4: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 101840.70 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 5: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Lek S.A.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Lek S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
7281341936
Adres pocztowy: Podlipie 16
Kod pocztowy: 95-010
Miasto pocztowe: Stryków
Region: Łódzki 🏙️
E-mail: przetargi.sandoz@sandoz.com 📧
Telefon: +48 695106221 📞
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 228692.26 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 6: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0006
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Całkowita wartość umowy/działki: 206 712 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 7: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0007
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Takeda pharma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Takeda pharma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Krajowy numer rejestracyjny:
5262108132
Adres pocztowy: ul. Prosta 28
Kod pocztowy: 00-838
E-mail: przetargi.pl@takeda.com 📧
Telefon: +48 222019501 📞
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 8166.74 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 8: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0008
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Farmacol Logistyka Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Farmacol Logistyka Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5252409576
Adres pocztowy: Szopienicka 77
Kod pocztowy: 40-431
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
E-mail: przetargi@farmacol.com.pl 📧
Telefon: +48322080392 📞
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 12 405 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 9: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 4
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 110282.50 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 10: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0010
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Neuca s.a.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Neuca s.a.
Krajowy numer rejestracyjny:
8790017162
Adres pocztowy: Forteczna 35-37
Kod pocztowy: 87-100
Miasto pocztowe: Toruń
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
E-mail: justyna.maslanka@neuca.pl 📧
Telefon: +48 510897009 📞
1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 285.12 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 11: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0011
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Servier Polska Services Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Servier Polska Services Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5272367467
Adres pocztowy: Burakowska 14
Kod pocztowy: 01-066
E-mail: zamowienia.szpitale@servier.com 📧
Telefon: +48 600080024 📞
1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 12 600 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 12: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0012
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Baxter Polska Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Baxter Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
8271818828
Adres pocztowy: Kruczkowskiego 8
Kod pocztowy: 00-380
E-mail: przetargi@baxter.com 📧
Telefon: +48 538632724 📞
1️⃣3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 20396.56 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 13: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
Całkowita wartość umowy/działki: 57591.48 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 15: Najkorzystniejsza oferta
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0016
Źródło: OJS 2026/S 160-578193 (2026-08-18)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe oraz immunomodulacyjne (>20)
- Produkty lecznicze dla dermatologii oraz układu mięśniowo-szkieletowego (20)
- Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia (11)
- Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu (8)
- Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów (4)
- Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów (14)
- Różne produkty lecznicze (>20)
- Wyroby farmaceutyczne (6)
- Środki lecznicze dla układu oddechowego (6)