Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych

Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza

Przedmiotem zamówienia jest Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych w okresie 12 miesięcy od udzielenia zamówienia.

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-02-17. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-01-09.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-01-09 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-02-10 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-02-11 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-02-24 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-02-26 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-06 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-01-09)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych w okresie 12 miesięcy od udzielenia zamówienia.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Opatrunki, zaciski, szwy, podwiązki 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 27
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 27

1️⃣
Tytuł: Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych Część 1 Pakiet nr 1 Zadanie nr 1
Dodatkowe produkty/usługi: Adres pocztowy: ul. Leśna 10
Kod pocztowy: 89-600
Miejscowość: Chojnice
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Chojnicki 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji: Zgodnie z rozdziałem XXV SWZ Prawo Opcji.
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Termin realizacji zamówienia
Termin realizacji reklamacji
Cena
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Tytuł: Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych Część 2 Pakiet nr 1 Zadanie nr 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Tytuł: Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych Część 3 Pakiet nr 1 Zadanie nr 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Tytuł: Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych Część 4 Pakiet nr 1 Zadanie nr 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Tytuł: Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych Część 5 Pakiet nr 1 Zadanie nr 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Tytuł: Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych Część 6 Pakiet nr 2 Zadanie nr 1
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Tytuł: Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych Część 7 Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 1
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Tytuł: Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych Część 8 Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Tytuł: Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych Część 9 Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Tytuł: Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych Część 10 Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Tytuł: Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych Część 11 Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Tytuł: Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych Część 12 Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Tytuł: Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych Część 13 Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Tytuł: Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych Część 14 Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Tytuł: Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych Część 15 Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Tytuł: Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych Część 16 Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Tytuł: Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych Część 17 Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 11
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Tytuł: Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych Część 18 Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 12
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0018

1️⃣9️⃣
Tytuł: Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych Część 19 Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 13
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0019

2️⃣0️⃣
Tytuł: Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych Część 20 Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 14
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0020

2️⃣1️⃣
Tytuł: Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych Część 21 Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 15
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0021

2️⃣2️⃣
Tytuł: Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych Część 22 Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 16
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0022

2️⃣3️⃣
Tytuł: Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych Część 23 Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 17
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0023

2️⃣4️⃣
Tytuł: Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych Część 24 Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 18
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0024

2️⃣5️⃣
Tytuł: Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych Część 25 Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 19
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0025

2️⃣6️⃣
Tytuł: Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych Część 26 Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 20
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0026

2️⃣7️⃣
Tytuł: Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych Część 27 Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 21
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0027

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-02-17 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-02-17 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): www.platformazakupowa.pl/pn/szpital_chojnice
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-02-17 11:00:00 📅
Miejsce: www.platformazakupowa.pl/pn/szpital_chojnice
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Opis uzasadnienia procedury:
UWAGA !!! Próbki, o których mowa w Rozdziale XI pkt. 1.3 SWZ – należy przesłać w postaci fizycznej na adres Zamawiającego, o którym mowa w Rozdziale I przed upływem terminu składania ofert określonym w Rozdziale XIX pkt 1, z dopiskiem: „Próbki. Dotyczy postępowania pn. „DOSTAWA OPATRUNKÓW, SERWET I OBŁOŻEŃ JEDNORAZOWYCH” postępowanie, sygn. FZAP-380-1/26, Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza, ul. Leśna 10, 89-600 Chojnice (dział zamówień publicznych p. 208-209; osoby upoważnione do przyjęcia próbek: Anna Tuszkiewicz – Rudnik, Małgorzata Kowcun, Beata Kowalonek, Joanna Ceranek, Agnieszka Karasek-Weilandt, Elżbieta Strzałkowska)”
Pokaż więcej

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza
Krajowy numer rejestracyjny: 5551783839
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Leśna 10
Kod pocztowy: 89-600
Miasto pocztowe: Chojnice
Region: Chojnicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: zampublik@szpital.chojnice.pl 📧
Telefon: 523956974 📞
URL: https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_chojnice 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_chojnice 🌏
Adres profilu nabywcy: www.platformazakupowa.pl/pn/szpital_chojnice 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: www.platformazakupowa.pl/pn/szpital_chojnice 🌏
Adres URL uczestnictwa: www.platformazakupowa.pl/pn/szpital_chojnice 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Dozwolone

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Adres pocztowy: ul.Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o terminach odwołania: Informacje o terminach odwołania: 4. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby. Odwołujący przekazuje Zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. 5. Odwołanie wobec treści ogłoszenia lub treści SWZ wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 6. Odwołanie wnosi się w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności Zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w pkt 1). 7. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 5 i 6 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-01-12Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 007-015293 (2026-01-09)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-02-10)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-02-20 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-02-20 11:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-02-20 11:00:00 📅

Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-02-11Z 📅

Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 15293-2026
Źródło: OJS 2026/S 029-097602 (2026-02-10)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-02-11)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-02-25 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-02-25 11:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-02-25 11:00:00 📅

Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-02-12Z 📅

Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 97602-2026
Źródło: OJS 2026/S 030-102200 (2026-02-11)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-02-24)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-03-02 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-03-02 11:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-03-02 11:00:00 📅

Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-02-25Z 📅

Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 102200-2026
Źródło: OJS 2026/S 039-131893 (2026-02-24)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-02-26)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-03-09 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-03-09 12:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-03-09 12:00:00 📅

Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-02-27Z 📅

Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 131893-2026
Źródło: OJS 2026/S 041-138860 (2026-02-26)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-06)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1029666.58 PLN 💰

Procedura
Rodzaj procedury
Podstawa prawna: Inny
Dyrektywa 2014/24/UE

Udzielenie zamówienia

1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: Umowa nr 52/PN/2026 do części nr 1
Data zawarcia umowy: 2026-07-10 📅
Tytuł: Dostawa opatrunków, serwet i obłożeń jednorazowych.
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 519636.3 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet nr 1 Zadanie nr 1 -Oferta nr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Oferta nr 6
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Konsorcjum: Citonet Bydgoszcz sp. z o.o.-lider
Krajowy numer rejestracyjny: 5540308951
Adres pocztowy: ul. Wyścigowa 7
Kod pocztowy: 85-740
Miasto pocztowe: Bydgoszcz
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: monika.niewiadomska-bochenek@tzmo-global.com 📧
Telefon: 56 6123359 📞
URL: https://tzmo-global.com/pl_PL/location/citonet-bydgoszcz-sp-z-oo 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://tzmo-global.com/pl_PL/location/citonet-bydgoszcz-sp-z-oo 🌏

2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 11 952 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet nr 1 Zadanie nr 2 -Oferta nr 7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Oferta nr 7
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: PAUL HARTMANN POLSKA Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 7310004993
Adres pocztowy: Ul. Stefana Żeromskiego 17
Kod pocztowy: 95-200
Miasto pocztowe: Pabianice
Region: Miasto Warszawa 🏙️
E-mail: hanna.wesolek@hartmann.info 📧
Telefon: 532 796 689 📞
URL: https://www.hartmann.info/pl-pl/kontakt 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.hartmann.info/pl-pl/kontakt 🌏

3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 39532.3 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet nr 1 Zadanie nr 3 -Oferta nr 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Oferta nr 2
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: NEOSET PROFI Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 1231371234
Adres pocztowy: Szymanów 9E
Kod pocztowy: 05-532
Miasto pocztowe: Góra Kalwaria
E-mail: przetargi@neosetprofi.pl 📧
Telefon: 506 948 299 📞
URL: https://neoset.com.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://neoset.com.pl/ 🌏

4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 95315.68 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet nr 1 Zadanie nr 4 -Oferta nr 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Oferta nr 1
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Smith & Nephew Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5262825537
Adres pocztowy: Ul. Osmańska 12
Kod pocztowy: 02-823
Miasto pocztowe: Warszawa
E-mail: przetargi.pl@smith-nephew.com 📧
Telefon: 22 360 41 20 📞
URL: https://www.smith-nephew.com/en/contact-us/countries/poland 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.smith-nephew.com/en/contact-us/countries/poland 🌏

5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 3859.9 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet nr 1 Zadanie nr 5 -Oferta nr 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Oferta nr 3
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Skamex S.A.
Krajowy numer rejestracyjny: 5542980836
Adres pocztowy: ul. Częstochowska 38/52
Kod pocztowy: 93-121
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️
E-mail: dzp.or@skamex.com.pl 📧
Telefon: 42 677 14 44 📞
URL: https://www.skamex.com.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.skamex.com.pl/ 🌏

6️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 46 472 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet nr 2 Zadanie nr 1 -Oferta nr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0006

7️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007
Całkowita wartość umowy/działki: 15 900 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 1 -Oferta nr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0007

8️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 3 300 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 2 -Oferta nr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0008

9️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009
Całkowita wartość umowy/działki: 32 640 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 3 -Oferta nr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010
Całkowita wartość umowy/działki: 205 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 4 -Oferta nr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011
Całkowita wartość umowy/działki: 4 212 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 5 -Oferta nr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012
Całkowita wartość umowy/działki: 52 710 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 6 -Oferta nr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 12757.5 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 7 -Oferta nr 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0013
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Oferta nr 5
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Mercator Medical S.A.
Krajowy numer rejestracyjny: 350967107
Adres pocztowy: Heleny Modrzejewskiej 30
Kod pocztowy: 31-327
Miasto pocztowe: Kraków
Region: Miasto Kraków 🏙️
E-mail: przetargi@pl.mercatormedical.eu 📧
Telefon: 12 66 55 451 📞
URL: https://emercator.com/pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://emercator.com/pl 🌏

1️⃣4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 787.1 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 8 -Oferta nr 7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015
Całkowita wartość umowy/działki: 5 682 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 9 -Oferta nr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0016
Całkowita wartość umowy/działki: 46 000 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 10 -Oferta nr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0017
Całkowita wartość umowy/działki: 1712.1 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 11 -Oferta nr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0018
Całkowita wartość umowy/działki: 39 300 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 12 -Oferta nr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0018

1️⃣9️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0019
Całkowita wartość umowy/działki: 3 684 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 13 -Oferta nr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0019

2️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0020
Całkowita wartość umowy/działki: 13 650 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 14 -Oferta nr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0020

2️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0021
Całkowita wartość umowy/działki: 463.3 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 15 -Oferta nr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0021

2️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0022
Całkowita wartość umowy/działki: 28610.4 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 16 -Oferta nr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0022

2️⃣3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0023
Całkowita wartość umowy/działki: 41 650 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 17 -Oferta nr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0023

2️⃣4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0024
Całkowita wartość umowy/działki: 2 243 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 18 -Oferta nr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0024

2️⃣5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0025
Całkowita wartość umowy/działki: 5 646 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 19 -Oferta nr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0025

2️⃣6️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0026
Całkowita wartość umowy/działki: 680 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 20-Oferta nr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0026

2️⃣7️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0027
Całkowita wartość umowy/działki: 1 066 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pakiet nr 2 Zadanie nr 2 Pozycja nr 21 -Oferta nr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0027
Źródło: OJS 2026/S 151-548297 (2026-08-06)