Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego na potrzeby Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego SPZOZ w Bielsku Podlaskim
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bielsku Podlaskim
Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego na potrzeby Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego SPZOZ w Bielsku Podlaskim w ramach realizacji Przedsięwzięcia pn. "Poprawa jakości i dostępności do świadczeń opieki długoterminowej Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego SPZOZ w Bielsku Podlaskim”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym”
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-05-04. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-03-31.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • „GREENPOL” Instytut Kształtowania Środowiska Sp. z o.o.
- • Alex Medical sp. z o.o.
- • ArjoHuntleigh Polska sp. z o.o.
- • Bjeska Sp. z o.o. Sp. k.
- • CIRRO Sp. z o.o.
- • Egzotech Sp. z o.o.
- • EMTIM Sp. z o.o.
- • Konkret Sp. z o.o. Sp. k.
- • M4Medical Sp. z o.o.
- • RescuLine Sp. z o.o.
- • Revita Ewa Krutul
- • Meble medyczne › Sprzęt do podnoszenia dla służby zdrowia
- • Różny sprzęt › Urządzenia dezynfekujące
- • Urządzenia do elektrokardiografii › Urządzenia do monitorowania czynności serca
- • Urządzenia do radioterapii, mechanoterapii, elektroterapii i fizykoterapii › Przyrządy do fizykoterapii
- • Urządzenia do wspomagania serca › Defibrylatory
- • Urządzenia i przyrządy do infuzji › Pompy infuzyjne
- • Łóżka do użytku medycznego › Łóżka szpitalne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Małopolskie › Miasto Kraków
- • Podlaskie › Łomżyński
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-03-31 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-04-29 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-27 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego na potrzeby Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego SPZOZ w Bielsku Podlaskim
Numer referencyjny:
ZP.261.09.2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Urządzenia medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 22
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 22
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 1
Tytuł: Łóżka elektryczne do opieki długoterminowej z szafką przyłóżkową i materacem
Opis zamówienia: Łóżka elektryczne do opieki długoterminowej z szafką przyłóżkową i materacem
Informacje dodatkowe:
Adres pocztowy: ul. Kleszczelowska 1
Kod pocztowy: 17-100
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Łomżyński 🏙️
Czas trwania: 40 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Parametry techniczne i funkcjonalne
Kryterium jakości (waga): 10
Kryterium jakości (nazwa): Okres gwarancji
Kryterium jakości (waga): 30
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 2
Tytuł: Materace przeciwodleżynowe
Opis zamówienia: Materace przeciwodleżynowe
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 3
Tytuł: Łóżka elektryczne intensywnej opieki medycznej z wyposażeniem i materacem przeciwodleżynowym
Opis zamówienia:
Kryterium jakości (waga): 20
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 4
Tytuł: Respirator
Opis zamówienia: Respirator
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 5
Tytuł: Kardiomonitor stacjonarny
Opis zamówienia: Kardiomonitor stacjonarny
Dodatkowe produkty/usługi: Urządzenia do monitorowania czynności serca 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 6
Tytuł: Kardiomonitor przenośny
Opis zamówienia: Kardiomonitor przenośny
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 7
Tytuł: Monitor do monitorowania funkcji życiowych z oprogramowaniem
Opis zamówienia: Monitor do monitorowania funkcji życiowych z oprogramowaniem
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (waga): 15
25
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 8
Tytuł: Pompy infuzyjne, objętościowe i do żywienia
Opis zamówienia: Pompy infuzyjne, objętościowe i do żywienia
Dodatkowe produkty/usługi: Pompy infuzyjne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 9
Tytuł: Aparat do ogrzewania pacjenta
Opis zamówienia: Aparat do ogrzewania pacjenta
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 10
Tytuł: Ssaki elektryczne
Opis zamówienia: Ssaki elektryczne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 11
Tytuł: Macerator
Opis zamówienia: Macerator
Dodatkowe produkty/usługi: Urządzenia dezynfekujące 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 12
Tytuł: Myjnia dezynfektor do kaczek i basenów
Opis zamówienia: Myjnia dezynfektor do kaczek i basenów
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 13
Tytuł: Bieżnia i cykloergometr
Opis zamówienia: Bieżnia i cykloergometr
Dodatkowe produkty/usługi: Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 14
Tytuł: Zestaw zrobotyzowanej rehabilitacji opieki długoterminowej
Opis zamówienia: Zestaw zrobotyzowanej rehabilitacji opieki długoterminowej
Dodatkowe produkty/usługi: Przyrządy do fizykoterapii 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 15
Tytuł: Aparat EKG
Opis zamówienia: Aparat EKG
Dodatkowe produkty/usługi: Urządzenia do elektrokardiografii 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 16
Tytuł: Fotel kąpielowy z wyposażeniem
Opis zamówienia: Fotel kąpielowy z wyposażeniem
Dodatkowe produkty/usługi: Sprzęt do podnoszenia dla służby zdrowia 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0016
1️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 17
Tytuł: Podnośniki
Opis zamówienia: Podnośniki
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0017
1️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 18
Tytuł: Respirator transportowy
Opis zamówienia: Respirator transportowy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0018
1️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 19
Tytuł: Defibrylator transportowy
Opis zamówienia: Defibrylator transportowy
Dodatkowe produkty/usługi: Defibrylatory 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0019
2️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 20
Tytuł: Wózek wanna
Opis zamówienia: Wózek wanna
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0020
2️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 21
Tytuł: Holtery EKG i ciśnienia
Opis zamówienia: Holtery EKG i ciśnienia
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0021
2️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie nr 22
Tytuł: Koncentrator tlenu
Opis zamówienia: Koncentrator tlenu
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0022
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: siedziba Zamawiającego - Zakład Opiekuńczo-Leczniczy (budynek Z)
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-04 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-04 08:10:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=6e698b5b-f9c6-4960-a4a2-1af640771160
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-05-04 08:10:00 📅
Miejsce: Informacje dodatkowe:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj liczby stałej: Stała wartość (całkowita)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Zamawiający określa termin płatności - do 60 dni od daty dostarczenia faktury
Podstawa wykluczenia:
+ jeszcze 14
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bielsku Podlaskim
Krajowy numer rejestracyjny:
KRS 0000002987
Adres pocztowy: Kleszczelowska 1
Kod pocztowy: 17-100
Miasto pocztowe: Bielsk Podlaski
Region: Łomżyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Zamówienia publiczne
E-mail: zamowienia@spzoz-bielsk.pl 📧
Telefon: 858334370 📞
URL: www.spzoz-bielsk.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?ZamawiajacyId=6e698b5b-f9c6-4960-a4a2-1af640771160 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=6e698b5b-f9c6-4960-a4a2-1af640771160 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=6e698b5b-f9c6-4960-a4a2-1af640771160 🌏
Identyfikator funduszy UE: Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym."
Więcej informacji na temat funduszy UE:
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22)4587801 📞
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 065-227239 (2026-03-31)
Obiekt
Opis
Informacje dodatkowe:
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-05-05 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-05-05 08:10:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-05-05 08:10:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 227239-2026
Źródło: OJS 2026/S 084-299797 (2026-04-29)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 2499517.49 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 518 210 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 518 210 💰
Nazwa projektu lub programu finansowanego przez UE: Instrument Unii Europejskiej na rzecz Odbudowy (EURI) (2021/2027)
Identyfikator funduszy UE: Finansowanie zamówienia objęte jest wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Poprawa jakości i dostępności do świadczeń opieki długoterminowej Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego SPZOZ w Bielsku Podlaskim”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym”. Nabór KPOD.07.08-IP.10-001/24
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 509 300 PLN 💰
83 040 PLN 💰
354 750 PLN 💰
207052.2 PLN 💰
63 000 PLN 💰
13 000 PLN 💰
52 500 PLN 💰
149725.95 PLN 💰
25 000 PLN 💰
31104.64 PLN 💰
34 667 PLN 💰
25 464 PLN 💰
28 670 PLN 💰
587037.04 PLN 💰
10 000 PLN 💰
9387.36 PLN 💰
60867.6 PLN 💰
70 000 PLN 💰
85 000 PLN 💰
9050.93 PLN 💰
9391.67 PLN 💰
5083.33 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
Konkret ZP.263.09.36.2026
Data zawarcia umowy: 2026-06-03 📅
Tytuł: ZP.263.09.36.2026
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 518 210 💰
Najniższa oferta: 518 210 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 518 210 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Identyfikator oferty:
Konkret Sp. z o.o. Sp. K. zadanie nr 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Konkret Sp. z o.o. Sp. K.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: KONKRET Sp. z o.o. Sp. k.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 8751524191
Adres pocztowy: ul. Budowlana 7
Kod pocztowy: 86-200
Miasto pocztowe: Chełmno
Region: Grudziądzki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zamowienia@konkret.net.pl 📧
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 4
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 4
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 4
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 156 000 💰
Najniższa oferta: 78 861 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 78 861 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Revita Ewa Krutul zadanie nr 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Revita Ewa Krutul
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Revita Ewa Krutul
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 8421255983
Adres pocztowy: Podamirowo 30
Kod pocztowy: 76-031
Miasto pocztowe: Mścice
Region: Koszaliński 🏙️
E-mail: biuro@revita.pl 📧
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 322 455 💰
Najniższa oferta: 322 455 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 322 455 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Konkret Sp. z o.o. Sp. K. zadanie nr 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 260 000 💰
Najniższa oferta: 201572.75 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 201572.75 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Bjeska Sp. z o.o. Sp. K. zadanie nr 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Bjeska Sp. z o.o. Sp. K.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: BJESKA Sp. z o.o. Sp. k.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 7792299980
Adres pocztowy: ul. Strzeszyńska 33
Kod pocztowy: 60-479
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
E-mail: przetargi@bjeska.pl 📧
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 62 970 💰
Najniższa oferta: 62 970 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 62 970 PLN 💰
Identyfikator oferty:
CIRRO Sp. z o.o. zadanie nr 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: CIRRO Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: CIRRO Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5420201357
Adres pocztowy: ul. Elewatorska 58
Kod pocztowy: 15-620
Miasto pocztowe: Białystok
Region: Białostocki 🏙️
E-mail: przetargi@cirro.pl 📧
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 15 000 💰
Najniższa oferta: 12473.5 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 12473.5 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Alex Medical Sp. z o.o. zadanie nr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0006
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Alex Medical Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: ALEX MEDICAL Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 1231597412
Adres pocztowy: ul. Pilska 9
Kod pocztowy: 05-510
Miasto pocztowe: Konstancin Jeziorna
Region: Warszawski zachodni 🏙️
E-mail: biuro@alexmedical.pl 📧
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 299 875 💰
Najniższa oferta: 299 875 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 299 875 PLN 💰
Identyfikator oferty:
CIRRO Sp. z o.o. zadanie nr 7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0007
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
Najwyższa oferta: 122 600 💰
Najniższa oferta: 122 600 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 122 600 PLN 💰
Identyfikator oferty:
CIRRO Sp. z o.o. zadanie nr 8
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0008
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Najwyższa oferta: 34606.44 💰
Najniższa oferta: 34 000 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 34 000 PLN 💰
Identyfikator oferty:
CIRRO Sp. z o.o. zadanie nr 9
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
Najwyższa oferta: 49 000 💰
Najniższa oferta: 42 350 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 49 000 PLN 💰
Identyfikator oferty:
eMtiM Sp. z o.o. zadanie nr 10
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0010
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: eMtiM Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: eMtiM Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 6482828722
Adres pocztowy: ul. Legnicka 21
Kod pocztowy: 41-811
Miasto pocztowe: Zabrze
Region: Gliwicki 🏙️
E-mail: przetargi@emtim.pl 📧
1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 29763.72 💰
Najniższa oferta: 29653.25 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 26 037 PLN 💰
Identyfikator oferty:
"Greenpol” Instytut Kształtowania Środowiska Sp. z o.o. zadanie nr 11
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0011
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: "GREENPOL" Instytut Kształtowania Środowiska Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: „Greenpol” Instytut Kształtowania Środowiska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 9290100334
Adres pocztowy: ul. S. Żeromskiego 10/4
Kod pocztowy: 65-066
Miasto pocztowe: Zielona Góra
Region: Zielonogórski 🏙️
E-mail: przetargi@greenpol.pl 📧
1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 33 270 💰
Najniższa oferta: 20 294 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 20 294 PLN 💰
Identyfikator oferty:
ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. zadanie nr 12
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0012
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5431754901
Adres pocztowy: ul. Ks. Piotra Wawrzyniaka 2
Kod pocztowy: 62-052
Miasto pocztowe: Komorniki
Region: Poznański 🏙️
E-mail: przetargi.ssu@arjo.com 📧
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
1️⃣3️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Nie otrzymano żadnych ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału lub projektów
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 586111.11 💰
Najniższa oferta: 586111.11 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 586111.11 PLN 💰
Identyfikator oferty:
EGZOTech Sp. z o.o. zadanie nr 14
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0014
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: EGZOTech Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: EGZOTech Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 6312650604
Adres pocztowy: ul. Romualda Traugutta 6H
Kod pocztowy: 44-100
Miasto pocztowe: Gliwice
E-mail: przetargi@egzotech.com 📧
1️⃣5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 10 000 💰
Najniższa oferta: 5 400 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 5 400 PLN 💰
Identyfikator oferty:
M4Medical Sp. z o.o. zadanie nr 15
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0015
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: M4Medical Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: M4Medical Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 7123131335
Adres pocztowy: ul. Krakowska 280
Kod pocztowy: 32-080
Miasto pocztowe: Zabierzów
Region: Krakowski 🏙️
E-mail: info@m4medical.com 📧
Telefon: 122581689 📞
1️⃣6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0016
1️⃣7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0017
1️⃣8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0018
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 41 000 💰
Najniższa oferta: 41 000 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 41 000 PLN 💰
Identyfikator oferty:
CIRRO Sp. z o.o. zadanie nr 18
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0018
1️⃣9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0019
Najwyższa oferta: 103244.8 💰
Najniższa oferta: 87 400 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 103244.8 PLN 💰
Identyfikator oferty:
RescuLine Sp. z o.o. zadanie nr 19
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0019
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: RescuLine Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: RescuLine Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 9292025163
Adres pocztowy: ul. Fabryczna 17
Kod pocztowy: 65-410
E-mail: przetargi@resculine.pl 📧
2️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0020
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 16 501 💰
Najniższa oferta: 14 186 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 16 501 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Konkret Sp. z o.o. Sp. K. zadanie nr 20
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0020
2️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0021
2️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0022
Najwyższa oferta: 2281.57 💰
Najniższa oferta: 2281.57 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 2281.57 PLN 💰
Identyfikator oferty:
BJESKA Sp. z o.o. Sp. K. zadanie nr 22
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0022
Źródło: OJS 2026/S 166-595321 (2026-08-27)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Urządzenia medyczne (>20)
- Aparatura do anestezji i resuscytacji (13)
- Instrumenty i urządzenia stomatologiczne i specjalistyczne (2)
- Materiały medyczne (>20)
- Różne urządzenia i produkty medyczne (>20)
- Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego (>20)
- Systemy rejestrujące i urządzenia badawcze (>20)
- Techniki operacyjne (>20)
- Urządzenia do radioterapii, mechanoterapii, elektroterapii i fizykoterapii (>20)
- Wsparcie czynnościowe (>20)