Sprzęt jednorazowy dla wszystkich jednostek Szpitala

Szpital Wojewódzki w Poznaniu

Sprzęt jednorazowy dla wszystkich jednostek Szpitala

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-03-26. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-02-16.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-02-16 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-13 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-02-16)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sprzęt jednorazowy dla wszystkich jednostek Szpitala
Numer referencyjny: SZW/DZP/10/2026
Krótki opis: Sprzęt jednorazowy dla wszystkich jednostek Szpitala
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 17
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 17

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 1
Tytuł: zadanie 1
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w odpowiedniej zakładce/tabeli załącznika nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - Formularz asortymentowo-cenowy dla zadania nr 1, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Pokaż więcej
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Centralna Apteka Szpitalna
Adres pocztowy: Szpital Wojewódzki w Poznaniu
ul. Juraszów 7/19
Kod pocztowy: 60-479
Miejscowość: Poznań
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Poznań 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 2
Tytuł: zadanie 2
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w odpowiedniej zakładce/tabeli załącznika nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - Formularz asortymentowo-cenowy dla zadania nr 2, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 3
Tytuł: zadanie 3
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w odpowiedniej zakładce/tabeli załącznika nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - Formularz asortymentowo-cenowy dla zadania nr 3, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 4
Tytuł: zadanie 4
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w odpowiedniej zakładce/tabeli załącznika nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - Formularz asortymentowo-cenowy dla zadania nr 4, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 5
Tytuł: zadanie 5
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w odpowiedniej zakładce/tabeli załącznika nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - Formularz asortymentowo-cenowy dla zadania nr 5, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 6
Tytuł: zadanie 6
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w odpowiedniej zakładce/tabeli załącznika nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - Formularz asortymentowo-cenowy dla zadania nr 6, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Pokaż więcej
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 80
Kryterium jakości (nazwa): Jakość
Kryterium jakości (waga): 20
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 7
Tytuł: zadanie 7
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w odpowiedniej zakładce/tabeli załącznika nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - Formularz asortymentowo-cenowy dla zadania nr 7, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 8
Tytuł: zadanie 8
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w odpowiedniej zakładce/tabeli załącznika nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - Formularz asortymentowo-cenowy dla zadania nr 8, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 9
Tytuł: zadanie 9
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w odpowiedniej zakładce/tabeli załącznika nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - Formularz asortymentowo-cenowy dla zadania nr 9, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 10
Tytuł: zadanie 10
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w odpowiedniej zakładce/tabeli załącznika nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - Formularz asortymentowo-cenowy dla zadania nr 10, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 11
Tytuł: zadanie 11
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w odpowiedniej zakładce/tabeli załącznika nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - Formularz asortymentowo-cenowy dla zadania nr 11, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 12
Tytuł: zadanie 12
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w odpowiedniej zakładce/tabeli załącznika nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - Formularz asortymentowo-cenowy dla zadania nr 12, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 13
Tytuł: zadanie 13
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w odpowiedniej zakładce/tabeli załącznika nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - Formularz asortymentowo-cenowy dla zadania nr 13, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 14
Tytuł: zadanie 14
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w odpowiedniej zakładce/tabeli załącznika nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - Formularz asortymentowo-cenowy dla zadania nr 14, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 15
Tytuł: zadanie 15
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w odpowiedniej zakładce/tabeli załącznika nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - Formularz asortymentowo-cenowy dla zadania nr 15, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 16
Tytuł: zadanie 16
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w odpowiedniej zakładce/tabeli załącznika nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - Formularz asortymentowo-cenowy dla zadania nr 16, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 17
Tytuł: zadanie 17
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w odpowiedniej zakładce/tabeli załącznika nr 2 do SWZ / załącznik nr 1 do umowy - Formularz asortymentowo-cenowy dla zadania nr 17, na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0017

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-03-26 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-03-26 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-03-26 10:00:00 📅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Szpital Wojewódzki w Poznaniu
Krajowy numer rejestracyjny: 7811618944
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: Szpital Wojewódzki w Poznaniu
ul. Juraszów 7/19
Kod pocztowy: 60-479
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: dzp@lutycka.pl 📧
Telefon: +48618212359 📞
URL: www.lutycka.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://e-propublico.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://e-propublico.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://e-propublico.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://e-propublico.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Departament: Sekretariat Biura Odwołań
Adres pocztowy: Krajowa Izba Odwoławcza
ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Se
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: www.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.gov.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Wykonawcom, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp, przysługują środki ochrony prawnej na zasadach przewidzianych w art. 505 – 590 ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-02-17Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 033-113398 (2026-02-16)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 981743.65 PLN 💰

Udzielenie zamówienia

1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: 125/2026 - zadanie 7
Data zawarcia umowy: 2026-05-15 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 30 240 PLN 💰
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty: Ascor Med - zadanie 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Ascor Med Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: 9512330076
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: Ascor Med Sp. z o. o.
ul. Syta 177
Kod pocztowy: 02-987
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: info@ascor-med.com.pl 📧
Telefon: 223451230 📞
URL: www.ascor-med.com.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.ascor-med.com.pl 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe

2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 35318.52 PLN 💰
Identyfikator oferty: Medag - zadanie 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0002
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Medag Aparatura Medyczna P. Augustynowicz Spółka Jawna
Krajowy numer rejestracyjny: 8992739007
Adres pocztowy: Medag Aparatura Medyczna P. Augustynowicz Spółka Jawna
ul. Brylantowa 24 lok. 3
Kod pocztowy: 52-214
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
E-mail: biuro@medag.pl 📧
Telefon: 713364809 📞
URL: www.medag.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.medag.pl 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-

3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 23 504 PLN 💰
Identyfikator oferty: Pajunk - zadanie 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0003
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Pajunk Medical Produkte GmbH
Krajowy numer rejestracyjny: DE189345740
Adres pocztowy: Pajunk Medical Produkte GmbH
Pajunkstrasse 2
Kod pocztowy: 78187
Miasto pocztowe: Geisingen
Region: Rottweil 🏙️
Kraj: Niemcy 🇩🇪
E-mail: d.adamcewicz@pajunk-medipro.pl 📧
Telefon: 48608410203 📞
URL: www.pajunk-medipro.com 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.pajunk-medipro.com 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie

4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 18705.6 PLN 💰
Identyfikator oferty: Billmed - zadanie 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0004
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Billmed Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: 1130007544
Adres pocztowy: Billmed Sp. z o. o.
ul. Krypska 24/1
Kod pocztowy: 04-082
E-mail: billmed@billmed.pl 📧
Telefon: 228702752 📞
URL: www.billmed.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.billmed.pl 🌏

5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 158 328 PLN 💰
Identyfikator oferty: Bertz Medical - zadanie 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0006
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Bertz Medical Sp. z o. o. Sp. k.
Krajowy numer rejestracyjny: 7831719298
Adres pocztowy: Bertz Medical Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Fabianowska 131
Kod pocztowy: 62-052
Miasto pocztowe: Komorniki
Region: Poznański 🏙️
E-mail: zamowienia.publiczne@bertzmedical.pl 📧
Telefon: 618750743 📞
URL: www.bertzmedical.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.bertzmedical.pl 🌏

6️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 200 012 PLN 💰
Identyfikator oferty: Medtronic - zadanie 7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0007
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Medtronic Poland Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: 9521000289
Adres pocztowy: Medtronic Poland Sp. z o. o.
ul. Polna 11
Kod pocztowy: 00-633
E-mail: rs.wawtenders@medtronic.com 📧
Telefon: 224656900 📞
URL: www.medtronic.com 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.medtronic.com 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże

7️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 164 484 PLN 💰
Identyfikator oferty: Skamex - zadanie 8
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0008
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Skamex Spółka Akcyjna
Krajowy numer rejestracyjny: 5542980836
Adres pocztowy: Skamex Spółka Akcyjna
ul. Dr. Stefana Kopcińskiego 62 D
Kod pocztowy: 90-032
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️
E-mail: dzp.an@skamex.com.pl 📧
Telefon: 426776577 📞
URL: www.skamex.com.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.skamex.com.pl 🌏

8️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Wszystkie oferty, wnioski o dopuszczenie do udziału lub projekty zostały wycofane lub uznane za niedopuszczalne
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

9️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 49179.78 PLN 💰
Identyfikator oferty: Sonda - zadanie 10
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0010
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Sonda W. Makowski i Wspólnicy Sp. J.
Krajowy numer rejestracyjny: 7810017533
Adres pocztowy: Sonda W. Makowski i Wspólnicy Sp. J.
ul. Poznańska 82b
Kod pocztowy: 62-080
Miasto pocztowe: Tarnowo Podgórne
E-mail: info@sonda.com.pl 📧
Telefon: 618147378 📞
URL: www.sonda.com.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.sonda.com.pl 🌏

1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 117563.4 PLN 💰
Identyfikator oferty: Bialmed - zadanie 11
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0011
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Bialmed Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: 8490000039
Adres pocztowy: Bialmed Sp. z o. o.
ul. Kazimierzowska 46/48/35
Kod pocztowy: 02-546
E-mail: dzp@bialmed.pl 📧
Telefon: 8490000039 📞
URL: www.bialmed.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.bialmed.pl 🌏

1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 52601.8 PLN 💰
Identyfikator oferty: Coloplast - zadanie 12
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0012
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Coloplast Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5272305360
Adres pocztowy: Coloplast Sp. z o. o.
ul. Inflancka 4
Kod pocztowy: 00-189
E-mail: zamowieniapubliczne@coloplast.com 📧
Telefon: 225356095 📞
URL: www.coloplast.com 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.coloplast.com 🌏

1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0013
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 4
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 4
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 16361.95 PLN 💰
Identyfikator oferty: Zarys - zadanie 13
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0013
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Zarys International Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: 6481997718
Adres pocztowy: Zarys International Sp. z o. o.
ul. Ziemska 44
Kod pocztowy: 41-803
Miasto pocztowe: Zabrze
Region: Gliwicki 🏙️
E-mail: przetargi@zarys.pl 📧
Telefon: 323760724 📞
URL: www.zarys.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.zarys.pl 🌏

1️⃣3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0014
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 130 743 PLN 💰
Identyfikator oferty: BD - zadanie 14
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0014
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Becton Dickinson Polska Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5271055984
Adres pocztowy: Becton Dickinson Polska Sp. z o. o.
ul. Osmańska 14
Kod pocztowy: 02-823
E-mail: przetargi@bd.com 📧
Telefon: 223771152 📞
URL: www.bd.com 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.bd.com 🌏

1️⃣4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0015
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 12353.4 PLN 💰
Identyfikator oferty: Bialmed - zadanie 15
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0015

1️⃣5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0016
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 25 245 PLN 💰
Identyfikator oferty: KDM - zadanie 16
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0016
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: KD Medical Polska Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: 7010272502
Adres pocztowy: KD Medical Polska Sp. z o. o.
ul. Legionów 192B
Kod pocztowy: 43-502
Miasto pocztowe: Czechowice-Dziedzice
Region: Bielski 🏙️
E-mail: a.dorda@kdm-polska.pl 📧
Telefon: 338130275 📞
URL: www.kdm-polska.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.kdm-polska.pl 🌏

1️⃣6️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0017
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 28520.64 PLN 💰
Identyfikator oferty: COMED - zadanie 17
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0017
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: COMED S.C. Krzysztof Pilarski, Wojciech Grunwald
Krajowy numer rejestracyjny: 6692526370
Adres pocztowy: COMED S.C. Krzysztof Pilarski, Wojciech Grunwald
ul. 1 Maja 20/1
Kod pocztowy: 75-800
Miasto pocztowe: Koszalin
Region: Trójmiejski 🏙️
E-mail: biuro@comed.pl 📧
Telefon: 661040038 📞
URL: www.comed.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.comed.pl 🌏

1️⃣7️⃣
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Inne
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 0
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 0

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-17Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-568038 (2026-08-13)