Sprzęt Specjalistyczny dla Bloku Operacyjnego

Szpital Wojewódzki w Poznaniu

Sprzęt Specjalistyczny dla Bloku Operacyjnego

Termin

Termin składania ofert wynosił 2026-04-09. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-03-03.

Dostawcy

Następujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-03-03 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-04-02 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-13 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-03-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Sprzęt Specjalistyczny dla Bloku Operacyjnego
Numer referencyjny: SZW/DZP/19/2026
Krótki opis: Sprzęt Specjalistyczny dla Bloku Operacyjnego
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 12
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 12

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 1
Tytuł: zadanie 1
Adres pocztowy: Szpital Wojewódzki w Poznaniu
ul. Juraszów 7/19
Kod pocztowy: 60-479
Miejscowość: Poznań
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Poznań 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 2
Tytuł: zadanie 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 3
Tytuł: zadanie 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 4
Tytuł: zadanie 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 5
Tytuł: zadanie 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 6
Tytuł: zadanie 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 7
Tytuł: zadanie 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 8
Tytuł: zadanie 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 9
Tytuł: zadanie 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 10
Tytuł: zadanie 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 11
Tytuł: zadanie 11
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: zadanie 12
Tytuł: zadanie 12
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: dostawa do Centralna Apteka Szpitalna

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-04-09 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-04-09 10:00:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-04-09 10:00:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Szpital Wojewódzki w Poznaniu
Krajowy numer rejestracyjny: 7811618944
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: Szpital Wojewódzki w Poznaniu
ul. Juraszów 7/19
Kod pocztowy: 60-479
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: dzp@lutycka.pl 📧
Telefon: +48618212359 📞
URL: www.lutycka.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://e-propublico.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://e-propublico.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://e-propublico.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://e-propublico.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Departament: Sekretariat Biura Odwołań
Adres pocztowy: Krajowa Izba Odwoławcza
ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Se
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587801 📞
URL: www.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.gov.pl 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Wykonawcom, a także innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy Pzp, przysługują środki ochrony prawnej na zasadach przewidzianych w art. 505 – 590 ustawy Pzp.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-03-04Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 044-148877 (2026-03-03)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-04-02)
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-04-17 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-04-17 10:00:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-04-17 10:00:00 📅

Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-04-03Z 📅

Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Zmiana terminu składania i otwarcia ofert z dnia 09.04.2026 r. na dzień 17.04.2026 r. Godziny składania i otwarcia ofert pozostają bez zmian. Analogicznie do zmiany terminu składania i otwarcia ofert zmienia się termin związania ofertą.
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 148877-2026
Źródło: OJS 2026/S 066-231652 (2026-04-02)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (2026-08-13)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1244100.85 PLN 💰

Udzielenie zamówienia

1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Numer umowy: 128/2026 - zadanie 1
Data zawarcia umowy: 2026-05-08 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 231 660 PLN 💰
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty: Medtronic - zadanie 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0001
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Medtronic Poland Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: 9521000289
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: Medtronic Poland Sp. z o. o.
ul. Polna 11
Kod pocztowy: 00-633
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: rs.wawtenders@medtronic.com 📧
Telefon: 224656900 📞
URL: www.medtronic.com 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.medtronic.com 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże

2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 55 728 PLN 💰
Identyfikator oferty: Medtronic - zadanie 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0002

3️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003
Całkowita wartość umowy/działki: 157442.4 PLN 💰
Identyfikator oferty: Johnson & Johnson - zadanie 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0003
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: 1130020467
Adres pocztowy: Johnson & Johnson Poland Sp. z o. o.
ul. Iłżecka 24
Kod pocztowy: 02-135
E-mail: przetargi.mdd@its.jnj.com 📧
Telefon: 222378000 📞
URL: www.its.jnj.com 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.its.jnj.com 🌏

4️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 183203.1 PLN 💰
Identyfikator oferty: BOWA - zadanie 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0004
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: BOWA International Sp. z o. o. Sp. k.
Krajowy numer rejestracyjny: 7773104679
Adres pocztowy: BOWA International Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Obornicka 10
Kod pocztowy: 62-002
Miasto pocztowe: Suchy Las
Region: Poznański 🏙️
E-mail: magdalena.kazmierczak@bowa-medical.com 📧
Telefon: 618926725 📞
URL: www.bowa-medical.com 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.bowa-medical.com 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Małe

5️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 64 152 PLN 💰
Identyfikator oferty: Bloomed - zadanie 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0005
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Bloomed Jakub Stawarz
Krajowy numer rejestracyjny: 7792393172
Adres pocztowy: Bloomed Jakub Stawarz
ul. Międzyborska 15
Kod pocztowy: 60-162
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
E-mail: jakub.stawarz@bloomed.pl 📧
Telefon: 691484863 📞
URL: www.bloomed.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.bloomed.pl 🌏

6️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 212954.4 PLN 💰
Identyfikator oferty: CIRRO - zadanie 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0006
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: CIRRO Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5420201357
Adres pocztowy: CIRRO Sp. z o. o.
ul. Elewatorska 58
Kod pocztowy: 15-620
Miasto pocztowe: Białystok
Region: Białostocki 🏙️
E-mail: przetargi@cirro.pl 📧
Telefon: 856645200 📞
URL: www.cirro.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.cirro.pl 🌏
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie

7️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 71 280 PLN 💰
Identyfikator oferty: Skamex - zadanie 7
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0007
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Skamex Spółka Akcyjna
Krajowy numer rejestracyjny: 5542980836
Adres pocztowy: Skamex Spółka Akcyjna
ul. Dr. Stefana Kopcińskiego 62 D
Kod pocztowy: 90-032
Miasto pocztowe: Łódź
Region: Miasto Łódź 🏙️
E-mail: dzp.an@skamex.com.pl 📧
Telefon: 426771446 📞
URL: www.skamex.com.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.skamex.com.pl 🌏

8️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 147 312 PLN 💰
Identyfikator oferty: Varimed - zadanie 8
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0008
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Varimed Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: 8990202964
Adres pocztowy: Varimed Sp. z o. o.
ul. Tadeusza Kościuszki 115 lok. 4U
Kod pocztowy: 50-442
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
E-mail: varimed@varimed.pl 📧
Telefon: 655293689 📞
URL: www.varimed.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.varimed.pl 🌏

9️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 12 258 PLN 💰
Identyfikator oferty: Fresenius - zadanie 9
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0009
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Fresenius Kabi Polska Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5212935353
Adres pocztowy: Fresenius Kabi Polska Sp. z o. o.
ul. Al. Jerozolimskie 134
Kod pocztowy: 02-305
E-mail: przetargi.polska@fresenius-kabi.com 📧
Telefon: 223456789 📞
URL: www.fresenius-kabi.com 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.fresenius-kabi.com 🌏

1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 16 848 PLN 💰
Identyfikator oferty: Teleflex - zadanie 10
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0010
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Teleflex Polska Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny: 5223086403
Adres pocztowy: Teleflex Polska Sp. z o. o.
ul. Żwirki i Wigury 16A
Kod pocztowy: 02-092
E-mail: tenders.pl@teleflex.com 📧
Telefon: 781777785 📞
URL: www.teleflex.com 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): www.teleflex.com 🌏

1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 162 000 PLN 💰
Identyfikator oferty: Medtronic - zadanie 11
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012
Całkowita wartość umowy/działki: 28803.66 PLN 💰
Identyfikator oferty: BOWA - zadanie 12
Identyfikator części zamówienia lub grupy części: LOT-0012

Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-17Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 157-567651 (2026-08-13)