Budowa dostrzegalni przeciwpożarowej – wieży strunobetonowej w Nadleśnictwie Bielsk w Bielsku Podlaskim
Nadleśnictwo Bielsk w Bielsku Podlaskim
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie roboty budowlanej pod nazwą "Budowa dostrzegalni przeciwpożarowej - wieży strunobetonowej w Nadleśnictwie Bielsk w Bielsku Podlaskim" (teren planowanej inwestycji położony jest w oddz. 282cx (woj. podlaskie, powiat bielski, gmina Bielsk Podlaski obszar wiejski, obr. ew. Augustowo, dz. ew. nr 913). Roboty budowlane należy wykonać zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ”, dokumentacją projektową, szczegółowymi specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiarami robót – stanowiącymi załączniki nr 2 i 3 do niniejszej SWZ
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-08-27. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-27.
Kto? Co? Gdzie?| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-27 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Budowa dostrzegalni przeciwpożarowej – wieży strunobetonowej w Nadleśnictwie Bielsk w Bielsku Podlaskim
Krótki opis:
Produkty/usługi: Roboty budowlane 📦
Opis
Wartość szacunkowa bez VAT: 0 PLN 💰
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Łomżyński 🏙️
Czas trwania: 120 dni
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji: Brak
Informacje o katalogach elektronicznych
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Gwarancja jakości
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-27 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-27 10:05:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-11-24
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-08-27 10:05:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-11-24
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Nadleśnictwo Bielsk w Bielsku Podlaskim
Krajowy numer rejestracyjny:
5430201181
Adres pocztowy: Studziwodzka 39
Kod pocztowy: 17-100
Miasto pocztowe: Bielsk Podlaski
Region: Łomżyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: magdalena.zinkowska@bialystok.lasy.gov.pl 📧
Telefon: 696429319 📞
URL: https://www.bielsk.bialystok.lasy.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_bielsk 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_bielsk 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Środowisko
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_bielsk/proceedings 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_bielsk/proceedings 🌏
Identyfikator funduszy UE: Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ). Numer projektu: FENX.02.04-IW.01-0051/24
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 143-519904 (2026-07-27)
- Roboty budowlane (>20 nowe zamówienia)
- Przygotowanie terenu pod budowę (>20)
- Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej (>20)
- Roboty instalacyjne w budynkach (>20)
- Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych (>20)
- Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej (1)