Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych A i B, garażu otwartego nadziemnego wraz z zagospodarowaniem terenu i urządzeniami budowlanymi wraz z inwestycją towarzyszącą
TBS Lokum Świnoujście Sp. z o.o.
1. Przedmiotem zamówienia jest dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych A i B, garażu otwartego nadziemnego wraz z zagospodarowaniem terenu i urządzeniami budowlanymi wraz z inwestycją towarzyszącą przy ul. Okólnej 15 w Świnoujściu na działkach nr 61/3, 61/5, 46/6, 61/6, 46/7, 63/14, 46/8, 132/1, obręb 0014 Warszów. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy Etapy: 1) Etap I – rozbiórka istniejących budynków, utwardzenia terenu, ogrodzenia, starych elementów betonowych, elementów zagospodarowania oraz innych kolidujących z zamierzeniem inwestycyjnym. Etap I swoim zakresem obejmuje: a) rozbiórkę istniejącej podziemnej infrastruktury technicznej – unieczynnionej instalacji gazowej – przyłącza gazowego, usunięcie przyłącza gazu, usunięcie elementów infrastruktury podziemnej będącej w posiadaniu Inwestora takich jak, instalacja zewnętrzna kanalizacji sanitarnej, deszczowej, ciepłociągu, wodociągowa, oświetlenie terenu usunięcie fragmentu sieci elektroenergetycznej (na podstawie warunków usunięcia kolizji od gestora sieci); b) rozbiórkę budynków: K1, K2, K3 i K4 oraz obiektów K5 i K6, usuniecie ogrodzenia stalowego o długości ok. 350 mb na podbudowie betonowej, istniejącego utwardzenia terenu (nawierzchnia betonowa – ok. 2000 m2), istniejącej stacji transformatorowej, zlokalizowanej w budynku nr K2 (na podstawie warunków usunięcia kolizji od gestora sieci); Uwaga: Na placu budowy zgodnie z deklaracją wskazaną w piśmie do Zamawiającego ENEA będzie wykonywała prace związane z zasileniem nowej stacji transformatorowej z uwagi na likwidację istniejącej stacji w budynku K2 przeznaczonym do rozbiórki. Wykonawca umożliwi ENEA wykonanie prac oraz w należyty sposób zabezpieczy nowe sieci elektroenergetyczne przed uszkodzeniem w trakcie wykonywania rozbiórki istniejącej infrastruktury podziemnej i napowietrznej. 2) Etap II – budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych A i B, garażu otwartego nadziemnego wraz z zagospodarowaniem terenu i urządzeniami budowlanymi wraz z inwestycją towarzyszącą oraz z uzyskaniem decyzji zezwalającej na użytkowanie nowych budynków. Etap II swoim zakresem obejmuje: a) budowę dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych A i B, garażu otwartego nadziemnego wraz z zagospodarowaniem terenu i urządzeniami budowlanymi wraz z inwestycją towarzyszącą na działkach nr 61/3, 61/5, 46/6, 61/6, 46/7, 63/14, 46/8, 132/1, obręb 0014 Warszów; b) uzyskanie pozytywnej decyzji o pozwolenie na użytkowanie wybudowanych budynków (w tym inwentaryzacja powierzchniowa powykonawcza poszczególnych lokali mieszkalnych i części wspólnych oraz wykonanie certyfikatów energetycznych dla poszczególnych nowych lokali mieszkalnych); 3) Etap III – inwestycji towarzysząca – budowa drogi dojazdowej w ramach budowy budynków mieszkalnych wielorodzinnych, garażu otwartego nadziemnego wraz z zagospodarowaniem terenu i urządzeniami budowlanymi oraz inwestycją towarzyszącą. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załączniki nr 1- 13 do SWZ. 4. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim, w formie elektronicznej, za pośrednictwem Platformy Zakupowej dostępnej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1361563. 5. Ofertę należy złożyć za pośrednictwem Platformy Zakupowej 6. Osobami uprawnionymi do kontaktowania się z Wykonawcami są: 1) w sprawach merytorycznych i technicznych: a) Pani Ewelina Różańska, tel. 91 321 22 80 wew. 65. b) Pan Maciej Rzanny, tel. 91 321 22 80 wew. 47, 2) w sprawach formalno – prawnych: a) Pani Natalia Borek – Butkiewicz, tel. 91 321 22 80 wew. 52. 7. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których Zamawiający będzie komunikował się z Wykonawcami. 1) Sposób sporządzenia dokumentów lub oświadczeń musi być zgodny z wymaganiami określonymi w Ustawie, Rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy (Dz.U. z 2020 r., poz. 2415) oraz Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz.U. z 2020 r., poz. 2452). 2) Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 61 Ustawy, za pośrednictwem elektronicznej platformy zakupowej (dalej: „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1361563, która spełnia wymagania opisane w art. 64 Ustawy. 8. Prace są współfinansowane ze środków Funduszu Dopłat oraz Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa.
TerminDeadline 2026-09-28
Kto? Co?- • Instalowanie anten › Ochrona odgromowa
- • Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego › Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
- • Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych › Instalowanie centralnego ogrzewania
- • Nakładanie powierzchni kryjących › Roboty malarskie
- • Przygotowanie terenu pod budowę › Próbne wiercenia i wykopy
- • Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe › Roboty remontowe i renowacyjne
- • Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej › Roboty budowlane w zakresie budynków
- • Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne › Roboty instalacyjne gazowe
- • Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne › Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
- • Roboty instalacyjne w budynkach › Roboty izolacyjne
- • Roboty inżynieryjne i budowlane › Roboty budowlane w zakresie robót inżynieryjnych, z wyjątkiem mostów, tuneli, szybów i kolei podziemnej
- • Roboty malarskie i szklarskie › Roboty elewacyjne
- • Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych › Tynkowanie
- • Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg › Roboty drogowe
- • Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg › Roboty w zakresie budowy dróg › Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
- • Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg › Roboty w zakresie budowy dróg › Roboty budowlane w zakresie rond
- • Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg › Roboty w zakresie budowy dróg › Roboty budowlane w zakresie skrzyżowań dróg
- • Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg › Roboty w zakresie budowy dróg › Roboty budowlane w zakresie węzłów drogowych
- • Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne › Roboty w zakresie usuwania gleby
- • Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne › Roboty w zakresie burzenia
- • Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg › Roboty w zakresie różnych nawierzchni
- • Roboty w zakresie stolarki budowlanej › Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
- • Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze › Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
- • Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe › Roboty murarskie i murowe
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-20 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych A i B, garażu otwartego nadziemnego wraz z zagospodarowaniem terenu i urządzeniami budowlanymi wraz z inwestycją towarzyszącą
Krótki opis:
Produkty/usługi: Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej 📦
Opis
Opis zamówienia:
+ jeszcze 30
Miejsce wykonania: Szczeciński 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 1
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 80
Kryterium jakości (nazwa): Gwarancja
Kryterium jakości (waga): 10
Kryterium jakości (nazwa): Doświadczenie kierownika budowy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
+ jeszcze 31
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-28 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-28 12:05:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-12-23
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-09-28 12:05:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-12-23
Katalog elektroniczny: Dozwolone
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: TBS Lokum Świnoujście Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
8551600639
Adres pocztowy: Wyspiańskiego 35c
Kod pocztowy: 72-600
Miasto pocztowe: Świnoujście
Region: Szczeciński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: sekretariat@tbslokum.pl 📧
Telefon: 913212280 📞
URL: https://tbslokum.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/lokum_swinoujscie 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/lokum_swinoujscie 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Gospodarka mieszkaniowa i komunalna
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1361563 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1361563 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 161-579722 (2026-08-20)
- Roboty budowlane (>20 nowe zamówienia)
- Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej (>20)
- Budowa obiektów inżynierii wodnej (11)
- Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu (>20)
- Roboty budowlane w zakresie budynków (>20)
- Roboty inżynieryjne i budowlane (>20)
- Roboty w zakresie instalowania, wydobycia produkcji oraz budowy obiektów budowlanych przemysłu naftowego i gazowniczego (14)
- Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze (>20)