DOSTAWA APARATÓW USG
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. A.Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Przedmiotem zamówienia jest : a) dostawa, montaż, uruchomienie oraz szkolenie personelu z zakresu obsługi aparatu USG z funkcją elastografii, który przeznaczony jest dla Poradni Chemioterapii – Pakiet Nr 1 b) dostawa, montaż, uruchomienie oraz szkolenie personelu z zakresu obsługi cyfrowego ultrasonografu wielofunkcyjnego, który przeznaczony jest dla Poradni Otorynolaryngologicznej – Pakiet Nr 2 Oferowane urządzenie musi być fabrycznie nowe, kompletne, wolne od wad, oznakowane znakiem CE oraz musi posiadać wymagane certyfikaty bezpieczeństwa
TerminDeadline 2026-10-02
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Śląskie › Katowicki
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-01 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-01)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa aparatów usg
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Aparaty ultrasonograficzne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Dostawa aparatu usg-elastografu
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Podejście do ograniczania wpływu na środowisko: Inne
Adres pocztowy: ul. Francuska 20 – 24
Spskm
Kod pocztowy: 40-027
Miejscowość: Katowice
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Katowicki 🏙️
Czas trwania: 6 tygodni
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-11-10 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 98
Kryterium kosztów (nazwa): Przedłużenie terminu gwarancji / wsparcia
Kryterium kosztów (waga): 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Dostawa cyfrowego ultrasonografu wielofunkcyjnego
Opis zamówienia:
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury: https://www.platformazakupowa.pl
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-02 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-02 09:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-10-02 09:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Procedura
Właściwe prawo transgraniczne: nie dotyczy
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. A.Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Francuska 20/24
Kod pocztowy: 40-027
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: duo@spskm.katowice.pl 📧
Telefon: 48 32 2591668 📞
URL: www.spskm.katowice.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.platformazakupowa.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://www.platformazakupowa.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://www.platformazakupowa.pl/transakcja/975431 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://www.platformazakupowa.pl/transakcja/975431 🌏
Identyfikator funduszy UE: FENX.06.01-IP.03.0069/25
Więcej informacji na temat funduszy UE:
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Prezes Krajowej Izby Odwoławczej
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Prezes Krajowej Izby Odwoławczej
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587840 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/kontakt2 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/odwolanie-do-krajowej-izby-odwolawczej/UZP 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: 10 dni
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 169-605507 (2026-09-01)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa aparatów usg
Numer referencyjny:
ZP-26-107UN
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest :
a) dostawa, montaż, uruchomienie oraz szkolenie personelu z zakresu obsługi aparatu USG z funkcją elastografii, który przeznaczony jest dla Poradni Chemioterapii – Pakiet Nr 1
b) dostawa, montaż, uruchomienie oraz szkolenie personelu z zakresu obsługi cyfrowego ultrasonografu wielofunkcyjnego, który przeznaczony jest dla Poradni Otorynolaryngologicznej – Pakiet Nr 2
Oferowane urządzenie musi być fabrycznie nowe, kompletne, wolne od wad, oznakowane znakiem CE oraz musi posiadać wymagane certyfikaty bezpieczeństwa
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Aparaty ultrasonograficzne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 1
Tytuł: Dostawa aparatu usg-elastografu
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
dostawa, montaż, uruchomienie oraz szkolenie personelu z zakresu obsługi aparatu USG z funkcją elastografii, który przeznaczony jest dla Poradni Chemioterapii
Oferowane urządzenie musi być fabrycznie nowe, kompletne, wolne od wad, oznakowane znakiem CE oraz musi posiadać wymagane certyfikaty bezpieczeństwa.
Pokaż więcej
Adres pocztowy: ul. Francuska 20 – 24
Spskm
Kod pocztowy: 40-027
Miejscowość: Katowice
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Katowicki 🏙️
Czas trwania: 6 tygodni
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2026-11-10 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 98
Kryterium kosztów (nazwa): Przedłużenie terminu gwarancji / wsparcia
Kryterium kosztów (waga): 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Pakiet 2
Tytuł: Dostawa cyfrowego ultrasonografu wielofunkcyjnego
Opis zamówienia:
b) dostawa, montaż, uruchomienie oraz szkolenie personelu z zakresu obsługi cyfrowego ultrasonografu wielofunkcyjnego, który przeznaczony jest dla Poradni Otorynolaryngologicznej
Oferowane urządzenie musi być fabrycznie nowe, kompletne, wolne od wad, oznakowane znakiem CE oraz musi posiadać wymagane certyfikaty bezpieczeństwa.
Pokaż więcej
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury: https://www.platformazakupowa.pl
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-02 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-02 09:15:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-10-02 09:15:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Procedura
Właściwe prawo transgraniczne: nie dotyczy
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. A.Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Krajowy numer rejestracyjny:
9542270611
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Francuska 20/24
Kod pocztowy: 40-027
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: duo@spskm.katowice.pl 📧
Telefon: 48 32 2591668 📞
URL: www.spskm.katowice.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.platformazakupowa.pl 🌏
Adres profilu nabywcy: https://www.platformazakupowa.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://www.platformazakupowa.pl/transakcja/975431 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://www.platformazakupowa.pl/transakcja/975431 🌏
Identyfikator funduszy UE: FENX.06.01-IP.03.0069/25
Więcej informacji na temat funduszy UE:
Doposażenie poradni specjalistycznych w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach - w ramach działania FENX 06.01 System ochrony zdrowia, Program Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027.
Pokaż więcej
Informacje uzupełniające
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Departament: Prezes Krajowej Izby Odwoławczej
Adres pocztowy: Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Prezes Krajowej Izby Odwoławczej
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587840 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/kontakt2 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/odwolanie-do-krajowej-izby-odwolawczej/UZP 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: 10 dni
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 169-605507 (2026-09-01)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)