Dostawa aparatu EEG na potrzeby 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach
105 Kresowy Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu EEG, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8 do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym oraz w załączniku nr 9 do SWZ – formularz parametrów wymaganych na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 10 do SWZ.
TerminDeadline 2026-09-28
Kto? Co? Gdzie?- • Lubuskie › Zielonogórski
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-28 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa aparatu EEG na potrzeby 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Urządzenia medyczne 📦
Opis
Opis zamówienia:
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe produkty/usługi: Elektroencefalografy
📦
Adres pocztowy: Domańskiego 2
Kod pocztowy: 68-200
Miejscowość: Żary
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Zielonogórski 🏙️
Czas trwania: 28 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Parametry Techniczne
Kryterium jakości (waga): 30
Kryterium jakości (nazwa): Okres gwarancji
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Adres pocztowy: ul. Domańskiego 2
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-28 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-28 10:10:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Platforma eZamówienia dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pI.
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-28 10:10:00 📅
Miejsce: Platforma eZamówienia dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pI.
Informacje dodatkowe:
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Opis przesłanek wykluczenia:
Podstawa prawna: art. 109 ust. 1 pkt 8,pkt 9 Ustawy PZP.
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: 105 Kresowy Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Domańskiego 2
Kod pocztowy: 68-200
Miasto pocztowe: Żary
Region: Zielonogórski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: przetargi@105szpital.pl 📧
Telefon: +48 684707874 📞
URL: http://www.105szpital.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pI 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pI 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Fax: +48224587700 📠
URL: http://uzp.gov.pl/kio 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 167-598733 (2026-08-28)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa aparatu EEG na potrzeby 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach
Numer referencyjny:
105.KSzWzPSPZOZ-DZP-2612-21UE/2026/DP
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu EEG, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8 do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym oraz w załączniku nr 9 do SWZ – formularz parametrów wymaganych na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 10 do SWZ.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Urządzenia medyczne 📦
Opis
Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu EEG, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8 do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym oraz w załączniku nr 9 do SWZ – formularz parametrów wymaganych na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 10 do SWZ
Pokaż więcej
Ofertę sporządza się na interaktywnym Formularzu Ofertowym udostępnionym przez Zamawiającego w postępowaniu na Platformie e-zamówienia – zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ. Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć: 1)Jednolity Europejski Dokument Zamówienia przygotowany zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ, udostępnionym przez Zamawiającego na Platformie e-Zamówienia; 2) Oświadczenie Wykonawcy dotyczące odrębnych przesłanek wykluczenia przygotowany zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ; 3) Oświadczenie dotyczące posłużenia się certyfikatem wykonawcy zamówień publicznych przygotowane zgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ; 4)Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o którym mowa w Rozdziale XII (jeżeli dotyczy) przygotowany zgodnie z załącznikiem nr 5 do SWZ; 5) Właściwy formularz asortymentowo – cenowy przygotowany zgodnie z załącznikiem nr 8 do SWZ; 6) Właściwy formularz parametrów przygotowany zgodnie z załącznikiem nr 9 do SWZ; 7)Przedmiotowe środki dowodowe - o których mowa w Rozdziale IX;8) Dokumenty, z których wynika prawo do podpisania oferty, odpowiednie pełnomocnictwa (jeżeli dotyczy);9.Oświadczenie Wykonawcy o elementach ICT (dla potrzeb weryfikacji art. 226 ust. 1 pkt 17 i pkt 19 ustawy Prawo zamówień publicznych) zgodnie z załącznikiem nr 11 do SWZ. Zaleca się złożenie odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania; 10) Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (jeżeli dotyczy); 11) Uzasadnienie zastrzeżenia informacji jako tajemnicy przedsiębiorstwa, o ile zastrzeżenie takie zostało złożone.
1) RODO (obowiązek informacyjny) Administrator danych realizuje obowiązek informacyjny zgodnie z art. 13 i 14 RODO. Pełna treść klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych uczestników postępowania została zamieszczona w dokumentach zamówienia (SWZ) lub na stronie internetowej prowadzonego postępowania. 2) RODO (ograniczenia stosowania) Przetwarzanie danych osobowych w postępowaniu podlega ograniczeniom wynikającym z przepisów RODO oraz ustawy Prawo zamówień publicznych. W szczególności nie przysługuje prawo do usunięcia danych, prawo do przenoszenia danych ani prawo sprzeciwu w zakresie, w jakim przetwarzanie odbywa się na podstawie obowiązku prawnego. Prawo do ograniczenia przetwarzania podlega ograniczeniom określonym w art. 18 ust. 2 RODO i nie wstrzymuje przetwarzania danych do czasu zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia. Szczegółowe informacje zawiera klauzula informacyjna zamieszczona w dokumentach zamówienia (SWZ).
Pokaż więcej
Adres pocztowy: Domańskiego 2
Kod pocztowy: 68-200
Miejscowość: Żary
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Zielonogórski 🏙️
Czas trwania: 28 dni
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Parametry Techniczne
Kryterium jakości (waga): 30
Kryterium jakości (nazwa): Okres gwarancji
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Adres pocztowy: ul. Domańskiego 2
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-28 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-28 10:10:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Platforma eZamówienia dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pI.
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Otwarcie ofert nastąpi niezwłocznie po upływie terminu składania ofert, nie później niż następnego dnia po dniu, w którym upłynął termin składania ofert. Otwarcie ofert następuje przy użyciu systemu teleinformatycznego, w przypadku awarii tego systemu, która powoduje brak możliwości otwarcia ofert w terminie określonym przez Zamawiającego, otwarcie ofert następuje niezwłocznie po usunięciu awarii.
Pokaż więcej
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-28 10:10:00 📅
Miejsce: Platforma eZamówienia dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pI.
Informacje dodatkowe:
Otwarcie ofert nastąpi niezwłocznie po upływie terminu składania ofert, nie później niż następnego dnia po dniu, w którym upłynął termin składania ofert. Otwarcie ofert następuje przy użyciu systemu teleinformatycznego, w przypadku awarii tego systemu, która powoduje brak możliwości otwarcia ofert w terminie określonym przez Zamawiającego, otwarcie ofert następuje niezwłocznie po usunięciu awarii.
Pokaż więcej
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Aktywami zarządza likwidator
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Działalność gospodarcza jest zawieszona
+ jeszcze 13
Inna sytuacja podobna do upadłości wynikająca z prawa krajowego
Konflikt interesów spowodowany udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia
Korupcja
Nadużycia
Niewypłacalność
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
Układ z wierzycielami
Upadłość
Wprowadzenie w błąd, zatajenie informacji, niemożność przedstawienia wymaganych dokumentów lub uzyskanie poufnych informacji na temat przedmiotowego postępowania
Podstawa prawna: art. 109 ust. 1 pkt 4 Ustawy PZP
Podstawa prawna: art. 108 ust. 1 pkt 6 Ustawy PZP. Podmiotowy środek dowodowy: oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Ustawy PZP, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 6) Ustawy PZP
Pokaż więcej
Podstawa prawna: art. 109 ust. 1 pkt 4 Ustawy PZP. Podmiotowy środek dowodowy: odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust.1pkt 4 Ustawy PZP.
Podstawa prawna: art.109 ust. 1 pkt 4 Ustawy PZP. Podmiotowy środek dowodowy: odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 Ustawy PZP.
Podstawa prawna: art. 109 ust. 1 pkt 6 Ustawy PZP. Podmiotowy środek dowodowy: oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Ustawy PZP, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w art. 109 ust. 1 pkt 6 Ustawy PZP.
Pokaż więcej
Podstawa prawna: art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 Ustawy PZP. Podmiotowy środek dowodowy: Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 1 i…
… 2 Ustawy PZP.
… 2Ustawy PZP.
Podstawa prawna: art. 109 ust. 1 pkt 4 Ustawy PZP. Podmiotowy środek dowodowy: odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 Ustawy PZP.
Podstawa prawna: art. 108 ust. 1 pkt 5 Ustawy PZP. Podmiotowy środek dowodowy: oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 Ustawy PZP, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i
konsumentów (t. j. Dz. U. z 2021 r., poz.275 ze zm.), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego
Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej.
Pokaż więcej
Podstawa prawna: art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 Ustawy PZP. Podmiotowy środek dowodowy: Informacja z Krajowego Rejestru Karnego…
… w zakresie: a)art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 Ustawy PZP, sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem. Szczegółowe informacje w przedmiotowym zakresie określono w SWZ.
… w
zakresie art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 Ustawy PZP.
… w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 Ustawy PZP. Rozwiązanie umowy przed czasem, odszkodowania lub inne porównywalne sankcje:
Podstawa prawna: art. 109 ust. 1 pkt 7 Ustawy Pzp.
Podstawa prawna: art. 109 ust. 1 pkt 4 Ustawy PZP. Podmiotowy środek dowodowy: odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4…
… Ustawy
PZP, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.
… Ustawy PZP, jeżeli
odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: 105 Kresowy Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 9281739120
Adres pocztowy: ul. Domańskiego 2
Kod pocztowy: 68-200
Miasto pocztowe: Żary
Region: Zielonogórski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: przetargi@105szpital.pl 📧
Telefon: +48 684707874 📞
URL: http://www.105szpital.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ezamowienia.gov.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pI 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pI 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego o którym mowa w art. 132 ustawy Pzp. 2. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 4. Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania o udzielenie zamówienia. 5.Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8.6. Zamawiający informuje, że złożenie oferty nie musi być poprzedzone odbyciem wizji lokalnej lub sprawdzeniem dokumentów dotyczących zamówienia jakie znajdują się w dyspozycji Zamawiającego, a jakie będą udostępniane podmiotom zgłaszającym chęć udziału w postępowaniu. 7. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób na umowę o pracę, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. 8. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 9. Zamawiający nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych. 10. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 11. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp.12. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 13. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia. 14. Zamawiający nie stawia warunków udziału w postępowaniu na podstawie art. 112 ustawy Pzp. 15. Zamówienie jest współfinansowane ze środków zewnętrznych, tj. ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej w ramach Planu Modernizacji Technicznej SZ RP na 2026 rok, na udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie zakupu aparatury i sprzętu medycznego przeznaczonego na cele statutowe podmiotu leczniczego. Zamawiający oświadcza, że na dzień wszczęcia postępowania poczynił wszelkie możliwe działania w celu uzyskania finansowania inwestycji ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej w ramach Planu Modernizacji Technicznej SZ RP na lata 2021 – 2035. Zamawiający zgodnie z przepisami art. 257 ustawy Pzp przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia nie zostały mu przyznane. 16. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 17. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni, tj. do dnia 26.12.2026r.. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. 18. Podmiotowe środki dowodowe na wezwanie: Informacja z Krajowego Rejestru Karnego, Oświadczenie Wykonawcy w sprawie grupy kapitałowej – zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ, Odpis lub informacja z KRS lub CEIDG, Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym – zgodnie z załącznikiem nr 6 do SWZ. 19. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: gov.pl. 20. Zamawiający nie żąda wniesienia https://ezamowienia.wadium. 21. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy (dalej: „umowa”) zostały zawarte w Załączniku nr 10 do SWZ. 22. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych: a) w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, b) w art. 109 ust. 1 pkt 4 – 10 ustawy Pzp. 23. Z postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający wykluczy wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art.7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. 2023 r. poz. 1497). W celu wykazania braku podstawy wykluczenia z postępowania (na podstawie powyższej przesłanki): należy uwzględnić informację o podstawie wykluczenia, o której mowa w art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego w Jednolitym Europejskim Dokumencie Zamówienia w części III – podstawy wykluczenia, w sekcji D – Inne podstawy wykluczenia, które mogą być przewidziane w przepisach krajowych państwa członkowskiego instytucji zamawiającej lub podmiotu zamawiającego. Ponadto z postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający wykluczy wykonawców, w stosunku do których zachodzi podstawa wykluczenia przewidziana w art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 (dotyczy również podwykonawców). W celu wykazania braku podstawy wykluczenia z postępowania (na podstawie powyższej przesłanki): do oferty należy załączyć oświadczenie własne wykonawcy o braku postaw do wykluczenia na podstawie art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576, przygotowane wg określonego przez Zamawiającego wzoru.
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Fax: +48224587700 📠
URL: http://uzp.gov.pl/kio 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
1. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub konkurs lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie: 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 2.Odwołanie wnosi się w terminie: a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a. 3. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt. 1 i 2 SWZ wnosi się w terminie10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 167-598733 (2026-08-28)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Urządzenia medyczne (>20)
- Aparatura do anestezji i resuscytacji (13)
- Instrumenty i urządzenia stomatologiczne i specjalistyczne (2)
- Materiały medyczne (>20)
- Różne urządzenia i produkty medyczne (>20)
- Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego (>20)
- Systemy rejestrujące i urządzenia badawcze (>20)
- Techniki operacyjne (>20)
- Urządzenia do radioterapii, mechanoterapii, elektroterapii i fizykoterapii (>20)
- Wsparcie czynnościowe (>20)