Dostawa aparatu USG
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy
Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż, dostawa, instalacja oraz uruchomienie aparatu ultrasonograficznego w ilości 1 szt. oraz przeszkolenie personelu użytkownika w zakresie obsługi przedmiotu zamówienia i przeszkolenie personelu technicznego w zakresie podstawowych czynności sprawdzenia stanu technicznego urządzenia i podstawowej konserwacji technicznej. Zamówienie stanowi realizację zadania: w ramach projektu grantowego nr: FERS.03.07-IP.07-0001/23 pod nazwą „Dostępność Plus dla AOS”, realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, na podstawie Decyzji o dofinansowaniu Projektu grantowego nr: FERS.03.07-IP.07-0001/23-00 podjętej przez Ministra Zdrowia w dniu 8 grudnia 2023 r.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-08-04. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-29.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Kujawsko-pomorskie › Bydgosko-toruński
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-29 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-20 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa aparatu USG
Numer referencyjny:
NZP/60/P/26
Krótki opis:
Produkty/usługi: Aparaty ultrasonograficzne 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 379629.63 PLN 💰
Opis
Tytuł: Część 1-Dostawa aparatu USG
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Kod pocztowy: 85-168
Miejscowość: Bydgoszcz
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Bydgosko-toruński 🏙️
Czas trwania
Data końcowa: 2026-09-22 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Dodatkowa gwarancja
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-04 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-04 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Miejsce: Dział Zamówień Publicznych, lok. 018 niski parter, w siedzibie Zamawiającego przy ul. Ujejskiego 75 w Bydgoszczy. https://platformazakupowa.pl/transakcja/1331327 Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia: Zamawiający nie zamierza przeprowadzenia jawnej sesji z otwarcia
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-08-04 10:30:00 📅
Miejsce:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je:
+ jeszcze 9
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy
Krajowy numer rejestracyjny:
9532582266
Adres pocztowy: ul. Kornela Ujejskiego 75, Kancelaria Szpitala
Kod pocztowy: 85-168
Miasto pocztowe: Bydgoszcz
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: przetargi@biziel.pl 📧
Telefon: +48 523655296 📞
URL: www.biziel.umk.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/transakcja/1331327 🌏
Adres profilu nabywcy: www.platformazakupowa.pl/pn/biziel_umk 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1331327 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1331327 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Prezes Krajowej Izby Odwoławczej
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Krajowa Izba Odwoławcza
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587840 📞
Fax: +48 224587800 📠
URL: www.uzp.gov.pl 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 123-448828 (2026-06-29)
Obiekt
Zakres zamówienia
Wartość szacunkowa bez VAT: 379629.63 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 379496.3 PLN 💰
Czas trwania systemu kwalifikacyjnego
Czas nieokreślony ✅
Udzielenie zamówienia
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
NZP/60/P/26
Data zawarcia umowy: 2026-08-20 📅
Tytuł: NZP/60/P/26
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 379496.3 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Część 1 - EMS-Euromed
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Ems
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Ems-euromed medical solution sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny:
7811757396
Adres pocztowy: ul. Grunwaldzka 137
Kod pocztowy: 60-313
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: przetargi@euromed.net.pl 📧
Telefon: 616235675 📞
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo
Źródło: OJS 2026/S 161-580305 (2026-08-20)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)