Dostawa drobnych i jednorazowych materiałów medycznych.
Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa drobnych i jednorazowych materiałów medycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określony został w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
TerminDeadline 2026-10-09
Kto? Co?- • Różne urządzenia i produkty medyczne › Pomoce medyczne
- • Soczewki korekcyjne › Soczewki śródoczne
- • Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych › Przyrządy używane na salach operacyjnych
- • Urządzenia medyczne › Materiały medyczne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-03 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa drobnych i jednorazowych materiałów medycznych.
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Produkty/usługi: Przyrządy używane na salach operacyjnych 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 16
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 16
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 1 - Ostrza tnące shavera
Opis zamówienia:
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: siedziba Zamawiającego
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy częściowej
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 2 - Instrumenty laparoskopowe
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 3 - Sonda, Laser Applicator
Czas trwania: 12 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 4 - Jednorazowe zestawy kompatybilne z aparatem Unity i osprzęt
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 5 - Pomoce medyczne
Produkty/usługi: Pomoce medyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 6 - Jednorazowy zestaw do zabiegów zaćmy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 7 - Soczewka wielorazowa kompatybilna z systemem EIBOS 2
Produkty/usługi: Soczewki śródoczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 8 - Metyloceluloza
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 9 - Hialuronian
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 10 - Pęseta krokodylek
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Jakość
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 11 - Barwnik uniwersalny
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 12 - Pomoce medyczne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 13 - Pęseta LIM
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 14 - Pomoce medyczne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 15 - Nożyczki endoskopowe zagięte
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Część nr 16 - Pomoce medyczne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Opis
Adres pocztowy: ul. Krasińskiego 54/56
Kod pocztowy: 01-755
Miejscowość: Warszawa
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-09 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-09 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-09 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Sekcja Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Krasińskiego 54/56
Kod pocztowy: 01-755
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja Zamówień Publicznych
E-mail: przetargi@wiml.waw.pl 📧
Telefon: +48261852309 📞
URL: https://www.wiml.waw.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://wiml.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Adres profilu nabywcy: https://wiml.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://wiml.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://wiml.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/ 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: zgodnie z SWZ
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 171-612338 (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa drobnych i jednorazowych materiałów medycznych.
Numer referencyjny:
16/ZP/26
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa drobnych i jednorazowych materiałów medycznych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określony został w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Przyrządy używane na salach operacyjnych 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 16
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 16
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 1 - Ostrza tnące shavera
Tytuł: Część nr 1 - Ostrza tnące shavera
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określony został w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Produkty/usługi: Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych
📦
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: siedziba Zamawiającego
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy częściowej
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 2 - Instrumenty laparoskopowe
Tytuł: Część nr 2 - Instrumenty laparoskopowe
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 3 - Sonda, Laser Applicator
Tytuł: Część nr 3 - Sonda, Laser Applicator
Czas trwania: 12 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 4 - Jednorazowe zestawy kompatybilne z aparatem Unity i osprzęt
Tytuł: Część nr 4 - Jednorazowe zestawy kompatybilne z aparatem Unity i osprzęt
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 5 - Pomoce medyczne
Tytuł: Część nr 5 - Pomoce medyczne
Produkty/usługi: Pomoce medyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 6 - Jednorazowy zestaw do zabiegów zaćmy
Tytuł: Część nr 6 - Jednorazowy zestaw do zabiegów zaćmy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 7 - Soczewka wielorazowa kompatybilna z systemem EIBOS 2
Tytuł: Część nr 7 - Soczewka wielorazowa kompatybilna z systemem EIBOS 2
Produkty/usługi: Soczewki śródoczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 8 - Metyloceluloza
Tytuł: Część nr 8 - Metyloceluloza
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 9 - Hialuronian
Tytuł: Część nr 9 - Hialuronian
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 10 - Pęseta krokodylek
Tytuł: Część nr 10 - Pęseta krokodylek
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Jakość
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 11 - Barwnik uniwersalny
Tytuł: Część nr 11 - Barwnik uniwersalny
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 12 - Pomoce medyczne
Tytuł: Część nr 12 - Pomoce medyczne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 13 - Pęseta LIM
Tytuł: Część nr 13 - Pęseta LIM
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 14 - Pomoce medyczne
Tytuł: Część nr 14 - Pomoce medyczne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 15 - Nożyczki endoskopowe zagięte
Tytuł: Część nr 15 - Nożyczki endoskopowe zagięte
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 16 - Pomoce medyczne
Tytuł: Część nr 16 - Pomoce medyczne
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0016
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi: Opis
Adres pocztowy: ul. Krasińskiego 54/56
Kod pocztowy: 01-755
Miejscowość: Warszawa
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-09 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-09 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-10-09 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej
Krajowy numer rejestracyjny:
010132188
Departament: Sekcja Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: ul. Krasińskiego 54/56
Kod pocztowy: 01-755
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekcja Zamówień Publicznych
E-mail: przetargi@wiml.waw.pl 📧
Telefon: +48261852309 📞
URL: https://www.wiml.waw.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://wiml.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Adres profilu nabywcy: https://wiml.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://wiml.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://wiml.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/ 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: zgodnie z SWZ
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 171-612338 (2026-09-03)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕