Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli, reduktorów oraz urządzeń do podaży tlenku azotu oraz dostawa tlenu ciekłego do zbiornika kriogenicznego przez okres 36 miesięcy

GÓRNOŚLĄSKIE CENTRUM ZDROWIA DZIECKA im. św. JANA PAWŁA II Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 6 Śląskiego Uniwers

Dotyczy Pakietów nr: 1, 2, 3, 4, 5, 7 Pakiet 1 Dwutlenek węgla i sprężone powietrze medyczne; Pakiet 2 Podtlenek azotu wraz z dzierżawą butli; Pakiet 3 Tlenek azotu wraz z dzierżawą butli oraz kompletem urządzeń do podaży medycznego tlenku azotu; Pakiet 4 Tlen medyczny wraz z dzierżawą butli; Pakiet 5 Argon medyczny; Pakiet 7 Dwutlenek węgla techniczny a) Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa butli wraz z dostawą gazów medycznych i technicznych oraz dostawa medycznego tlenku azotu wraz z dzierżawą butli, reduktorów oraz urządzeń do podaży tlenku azotu na okres 36 m-cy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w specyfikacjach asortymentowo-cenowych - załącznik 2.1 oraz załącznik 3.1 do niniejszego protokołu. Dodatkowo dla Pakietu nr 3 (Tlenek azotu wraz z dzierżawą butli oraz kompletem urządzeń do podaży medycznego tlenku azotu) parametry techniczne dla urządzeń do podaży medycznego tlenku azotu zostały zawarte w załączniku 3.2 do niniejszego protokołu. b) Dostarczane gazy muszą posiadać aktualne dopuszczenia do obrotu i używania w tym gazy medyczne muszą być zarejestrowane jako lek w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 roku Prawo farmaceutyczne, spełniające wymagania aktualnie obowiązującej monografii Farmakopei Europejskiej lub aktualnie obowiązującej monografii Farmakopei Polskiej. Leki muszą być dopuszczone do obrotu na zasadach określonych w art. 3 i 4a ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku. Opakowania do przechowywania gazów muszą być dopuszczone do obrotu i używania. Wszystkie wydzierżawiane Zamawiającemu opakowania na gazy muszą posiadać aktualne dopuszczenia wydane przez odpowiednie służby dozorowe zgodnie z ustawą z dnia 21.12.2000 r. o dozorze technicznym. 2. Dotyczy Pakietu nr 6: Tlen ciekły do zbiornika; a) Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy tlenu medycznego ciekłego przez okres 36 miesięcy w łącznej ilości 300 000 kg. Podana ilość jest ilością orientacyjną w oparciu o zużycia w okresie ostatnich 3 lat. Zamawiający zastrzega sobie prawo do nie wykorzystania pełnej ilości kg. Minimalny poziom realizacji umowy: 70% b) Parametry zbiornika Zamawiającego: • Wielkość zbiornika (pojemność użytkowa w m3) – 20,4 m3 • Miesięczne zużycie (ton/mc, kg/dobę), ok 7000 kg/miesiąc, 230 kg/dobę • Przepływ średni (Nm3/h, kg/h), około 21 kg/h • Przepływ maks. (Nm3/h, kg/h), około 30 kg/h • Ciśnienie robocze w punkcie dostawy (bar), 9 bar\Ciśnienie min. w punkcie dostawy (bar), 7 bar • Ciśnienie max. dopuszczalne w punkcie dostawy (bar) 15 bar • Zasilanie elektryczne: bezpiecznik 63A, Kabel YKY 5x10mm2. c) Dostawy realizowane będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00. d) Dostarczany tlen musi posiadać dokumenty dopuszczające do obrotu w Polsce na zasadach określonych w ustawie z dnia 6 września 2001 roku Prawo farmaceutyczne dla produktów leczniczych oraz kartę charakterystyki. e) Wykonawca, z którym zostanie podpisana umowa zobowiązany będzie wraz z pierwszą dostawą dostarczyć wydrukowaną kartę charakterystyki. f) Okres przydatności do użycia: minimum 2/3 okresu przydatności do użycia w chwili dostawy do Zamawiającego. g) Wykonawca zobowiązany jest do: - przystosowania na własny koszt króćca przyłączenia zbiornika tlenu medycznego do własnych wymagań, - wykonywania na własny koszt okresowej legalizacji zaworów bezpieczeństwa, instalacji gazowej i ogólnych oględzin zbiornika, zgodnie z wymaganiami UDT przez cały okres obowiązywania umowy, - okresowego mycia zbiornika (minimum raz na rok), - wyposażenia „Centralnej Tlenowni” w 40 butli gazowych z tlenem medycznym (każda po 40 litrów) napełnionych tlenem medycznym na wypadek ewentualnej awarii zbiornika tlenu. W przypadku zużycia tlenu medycznego przez Zamawiającego, na skutek awarii zbiornika lub w przypadku kończącego się okresu ważności, Wykonawca dostarczy na własny koszt nową partię napełnionych tlenem medycznym 40 butli (po 40 litrów). W przypadku zaistnienia awarii zbiornika z ciekłym tlenem medycznym, Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia w przeciągu 4 godz. od otrzymania zgłoszenia drogą elektroniczną lub telefonicznie, 2 zewnętrzne wiązki butlowe z tlenem medycznym o pojemności 600 litrów każda.

Termin

Deadline 2026-10-12

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-09-03 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-03)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli, reduktorów oraz urządzeń do podaży tlenku azotu oraz dostawa tlenu ciekłego do zbiornika kriogenicznego przez okres 36 miesięcy
Numer referencyjny: ZP/41/26
Krótki opis:
Dotyczy Pakietów nr: 1, 2, 3, 4, 5, 7 Pakiet 1 Dwutlenek węgla i sprężone powietrze medyczne; Pakiet 2 Podtlenek azotu wraz z dzierżawą butli; Pakiet 3 Tlenek azotu wraz z dzierżawą butli oraz kompletem urządzeń do podaży medycznego tlenku azotu; Pakiet 4 Tlen medyczny wraz z dzierżawą butli; Pakiet 5 Argon medyczny; Pakiet 7 Dwutlenek węgla techniczny a) Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa butli wraz z dostawą gazów medycznych i technicznych oraz dostawa medycznego tlenku azotu wraz z dzierżawą butli, reduktorów oraz urządzeń do podaży tlenku azotu na okres 36 m-cy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w specyfikacjach asortymentowo-cenowych - załącznik 2.1 oraz załącznik 3.1 do niniejszego protokołu. Dodatkowo dla Pakietu nr 3 (Tlenek azotu wraz z dzierżawą butli oraz kompletem urządzeń do podaży medycznego tlenku azotu) parametry techniczne dla urządzeń do podaży medycznego tlenku azotu zostały zawarte w załączniku 3.2 do niniejszego protokołu. b) Dostarczane gazy muszą posiadać aktualne dopuszczenia do obrotu i używania w tym gazy medyczne muszą być zarejestrowane jako lek w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 roku Prawo farmaceutyczne, spełniające wymagania aktualnie obowiązującej monografii Farmakopei Europejskiej lub aktualnie obowiązującej monografii Farmakopei Polskiej. Leki muszą być dopuszczone do obrotu na zasadach określonych w art. 3 i 4a ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 roku. Opakowania do przechowywania gazów muszą być dopuszczone do obrotu i używania. Wszystkie wydzierżawiane Zamawiającemu opakowania na gazy muszą posiadać aktualne dopuszczenia wydane przez odpowiednie służby dozorowe zgodnie z ustawą z dnia 21.12.2000 r. o dozorze technicznym. 2. Dotyczy Pakietu nr 6: Tlen ciekły do zbiornika; a) Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy tlenu medycznego ciekłego przez okres 36 miesięcy w łącznej ilości 300 000 kg. Podana ilość jest ilością orientacyjną w oparciu o zużycia w okresie ostatnich 3 lat. Zamawiający zastrzega sobie prawo do nie wykorzystania pełnej ilości kg. Minimalny poziom realizacji umowy: 70% b) Parametry zbiornika Zamawiającego: • Wielkość zbiornika (pojemność użytkowa w m3) – 20,4 m3 • Miesięczne zużycie (ton/mc, kg/dobę), ok 7000 kg/miesiąc, 230 kg/dobę • Przepływ średni (Nm3/h, kg/h), około 21 kg/h • Przepływ maks. (Nm3/h, kg/h), około 30 kg/h • Ciśnienie robocze w punkcie dostawy (bar), 9 bar\Ciśnienie min. w punkcie dostawy (bar), 7 bar • Ciśnienie max. dopuszczalne w punkcie dostawy (bar) 15 bar • Zasilanie elektryczne: bezpiecznik 63A, Kabel YKY 5x10mm2. c) Dostawy realizowane będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00. d) Dostarczany tlen musi posiadać dokumenty dopuszczające do obrotu w Polsce na zasadach określonych w ustawie z dnia 6 września 2001 roku Prawo farmaceutyczne dla produktów leczniczych oraz kartę charakterystyki. e) Wykonawca, z którym zostanie podpisana umowa zobowiązany będzie wraz z pierwszą dostawą dostarczyć wydrukowaną kartę charakterystyki. f) Okres przydatności do użycia: minimum 2/3 okresu przydatności do użycia w chwili dostawy do Zamawiającego. g) Wykonawca zobowiązany jest do: - przystosowania na własny koszt króćca przyłączenia zbiornika tlenu medycznego do własnych wymagań, - wykonywania na własny koszt okresowej legalizacji zaworów bezpieczeństwa, instalacji gazowej i ogólnych oględzin zbiornika, zgodnie z wymaganiami UDT przez cały okres obowiązywania umowy, - okresowego mycia zbiornika (minimum raz na rok), - wyposażenia „Centralnej Tlenowni” w 40 butli gazowych z tlenem medycznym (każda po 40 litrów) napełnionych tlenem medycznym na wypadek ewentualnej awarii zbiornika tlenu. W przypadku zużycia tlenu medycznego przez Zamawiającego, na skutek awarii zbiornika lub w przypadku kończącego się okresu ważności, Wykonawca dostarczy na własny koszt nową partię napełnionych tlenem medycznym 40 butli (po 40 litrów). W przypadku zaistnienia awarii zbiornika z ciekłym tlenem medycznym, Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia w przeciągu 4 godz. od otrzymania zgłoszenia drogą elektroniczną lub telefonicznie, 2 zewnętrzne wiązki butlowe z tlenem medycznym o pojemności 600 litrów każda.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Gazy medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 7
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 7

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 1
Tytuł: Dwutlenek węgla i sprężone powietrze medyczne
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.1 do SWZ).
Informacje dodatkowe:
Sukcesywna dostawa, w miarę potrzeb przez okres 36 miesięcy, od daty zawarcia umowy. Realizacja dostawy odbywać się będzie w ciągu do 3 dni roboczych od złożenia pisemnego zamówienia (kryterium wyboru). Dostawa: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00.
Pokaż więcej
Adres pocztowy: ul. Medyków 16
Kod pocztowy: 40-752
Miejscowość: Katowice
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Katowicki 🏙️
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): termin dostawy 30 pkt
Kryterium jakości (waga): 30
Kryterium jakości (nazwa): termin rozpatrzenia reklamacji 10 pkt
Kryterium jakości (waga): 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 2
Tytuł: Podtlenek azotu wraz z dzierżawą butli
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.2 do SWZ).
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 3
Tytuł: Tlenek azotu wraz z dzierżawą butli oraz kompletem urządzeń do podaży medycznego tlenku azotu;
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.3 oraz 3.1 do SWZ).Dodatkowo dla Pakietu nr 3 (Tlenek azotu wraz z dzierżawą butli oraz kompletem urządzeń do podaży medycznego tlenku azotu) parametry techniczne dla urządzeń do podaży medycznego tlenku azotu zostały zawarte w załączniku 3.2 do SWZ.
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Urządzenia do podawania tlenu 📦
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): parametry techniczne 10 pkt
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 4
Tytuł: Tlen medyczny wraz z dzierżawą butli
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.4 do SWZ).
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 5
Tytuł: Argon medyczny
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.5 do SWZ).
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 6
Tytuł: Tlen ciekły do zbiornika
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.6 do SWZ).
Informacje dodatkowe:
Sukcesywna dostawa, w miarę potrzeb przez okres 36 miesięcy, od daty zawarcia umowy. Realizacja dostawy odbywać się będzie w ciągu do 4 dni roboczych (kryterium wyboru). Dostawa: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.
Produkty/usługi: Tlen 📦
Kryteria przyznawania nagród
Cena (waga): 80
Kryterium jakości (nazwa): czas dostawy 20 pkt
Kryterium jakości (waga): 20
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 7
Tytuł: Dwutlenek węgla techniczny
Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ tj. w specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2.7 do SWZ).
Informacje dodatkowe:
Sukcesywna dostawa, w miarę potrzeb przez okres 36 miesięcy, od daty zawarcia umowy. Realizacja dostawy odbywać się będzie w ciągu do 3 dni roboczych (kryterium wyboru). Dostawa: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
przetarg nieograniczony
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-12 08:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-12 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): 40-752 Katowice, ul. Medyków 16, POLSKA za pośrednictwem Platformy zakupowej MarketPlanet https://gczd.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-10-12 10:00:00 📅
Miejsce:
40-752 Katowice, ul. Medyków 16, POLSKA za pośrednictwem Platformy zakupowej MarketPlanet https://gczd.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia:
Warunki realizacji umowy Zamawiający określił w załącznik 3.1 do SWZ (Projektowane postanowienia umowy)
Warunki uczestnictwa
Podstawa wykluczenia:
Aktywami zarządza likwidator
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Działalność gospodarcza jest zawieszona
+ jeszcze 15
Inna sytuacja podobna do upadłości wynikająca z prawa krajowego
Korupcja
Nadużycia
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Naruszenie obowiązków określonych w podstawach wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Niewypłacalność
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
Układ z wierzycielami
Upadłość
Opis przesłanek wykluczenia:
art. 109 ust. 1 pkt. 4 PZP
art. 108 ust. 1 pkt. 5 PZP
art. 108 ust. 1 pkt. 6 PZP
art. 108 ust. 1 pkt. 1 lit. a i pkt 2 PZP
art. 108 ust. 1 pkt. 1lit c i pkt 2 PZP
art. 108 ust. 1 pkt. 1 lit g) i pkt 2 PZP
art. 108 ust. 1 pkt. 1 lit e) i pkt 2 ZP
art. 108 ust. 1 pkt. 1 lit d) i pkt 2 PZP
art. 108 ust. 1 pkt. 1 lit b) i f) i pkt. 2 PZP
art. 108 ust. 1 pkt. 3 PZP
art. 108 ust. 1 pkt 1, 2, 4 PZP art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1
Pokaż więcej
art. 108 ust. 1 pkt 1lit h i pkt 2 PZP

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: GÓRNOŚLĄSKIE CENTRUM ZDROWIA DZIECKA im. św. JANA PAWŁA II Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Krajowy numer rejestracyjny: NIP 634-23-46-590
Adres pocztowy: ul. Medyków 16
Katowice
40-752
Kod pocztowy: 40-752
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Ewelina Tylec-Sojka
E-mail: zp@gczd.katowice.pl 📧
Telefon: +48322071645 📞
URL: https://www.gczd.katowice.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://gczd.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Adres profilu nabywcy: https://gczd.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://gczd.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://gczd.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informujemy, że: − administratorem danych osobowych Wykonawcy będącego osobą fizyczną jest GCZD im. św. Jana Pawła II SPSK Nr 6 SUM w Katowicach przy ul. Medyków 16, 40-752 Katowice (Szpital); − dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych Szpitala: iodo@gczd.katowice.pl lub adres siedziby Szpitala; − dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego; −Odbiorcami danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ust. 1 ustawy z dnia 11września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, dalej „ustawa Pzp”, podmioty sprawujące kontrolę lub nadzór nad Zamawiającym, podmioty świadczące usługi na rzecz Zamawiającego, w szczególności usługi informatyczne, audytowe, archiwizacji i niszczenia dokumentów. −dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 i ust. 4 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy. − obowiązek podania danych osobowych Wykonawcy jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy PZP, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy PZP; − w odniesieniu do danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO; − Wykonawca posiada: na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych; na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania danych osobowych ; na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy Wykonawca uzna, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO; - Wykonawcy nie przysługuje: • w związku z art. 17 ust. 3 RODO prawo do usunięcia danych osobowych; • prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO; • na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO. Kwestie składania dokumentów Wykonawców mających siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej reguluje rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. Zamawiający nie wymaga wpłaty wadium. Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe.
Pokaż więcej
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa izba odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 5262239325
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Zgodnie z art. 515 ustawy z 11.9.2019 Prawo zamówień publicznych (tj. Dz.U. z 2026 r. poz. 793 ze zm.). Odwołanie wnosi się: 1) w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne, w terminie: a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a; (...) 2. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub konkurs lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie: 1) 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej, w przypadku zamówień, których wartość jest równa albo przekracza progi unijne;
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-09-04Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 171-611635 (2026-09-03)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕