Dostawa implantów ortopedycznych dla O/Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej.
Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów ortopedycznych dla O/Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej w rodzaju i ilości zgodnej z Załącznikiem nr 1 do SWZ i umowy – Formularz asortymentowo-cenowy, który stanowi integralną część SWZ.
TerminDeadline 2026-09-21
Kto? Co?- • Dodatkowe wyroby ortopedyczne › Implanty ortopedyczne
- • Dodatkowe wyroby ortopedyczne › Protezy ortopedyczne
- • Opatrunki, zaciski, szwy, podwiązki › Zaciski, szwy, podwiązki naczyniowe › Szwy chirurgiczne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Mazowiecki regionalny › Ostrołęcki
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-19 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-19)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa implantów ortopedycznych dla O/Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej.
Krótki opis:
Produkty/usługi: Dodatkowe wyroby ortopedyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 15
1️⃣
Tytuł: część nr 1
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia: endoproteza stawu biodrowego morfometryczna
Dodatkowe produkty/usługi: Adres pocztowy: Aleja Jana Pawła II 120A
Kod pocztowy: 07-415
Miejscowość: Ostrołęka
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Ostrołęcki 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Liczba szkoleń zadeklarowanych do przeprowadzenia
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Tytuł: część nr 2
Opis zamówienia: Endoproteza jednopromieniowa stawu kolanowego pierwotna
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Tytuł: część nr 3
Opis zamówienia: część 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Tytuł: część nr 4
Opis zamówienia: część 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Tytuł: część nr 5
Opis zamówienia: część 5
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Tytuł: część nr 6
Opis zamówienia: część 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
7️⃣
Tytuł: część nr 7
Opis zamówienia: część 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
8️⃣
Tytuł: część nr 8
Opis zamówienia: część 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
9️⃣
Tytuł: część nr 9
Opis zamówienia: część 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣0️⃣
Tytuł: część nr 10
Opis zamówienia: część 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣1️⃣
Tytuł: część nr 11
Opis zamówienia: Bezcementowa endoproteza stawu biodrowego
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣2️⃣
Tytuł: część nr 12
Opis zamówienia: Endoproteza stawu kolanowego, anatomiczna, kłykciowa
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣3️⃣
Tytuł: część nr 13
Opis zamówienia: część 13
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣4️⃣
Tytuł: część nr 14
Opis zamówienia: część 14
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣5️⃣
Tytuł: część nr 15
Opis zamówienia: część 15
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert nastąpi w siedzibie Zamawiającego, w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce, 07-410 Ostrołęka, Al. Jana Pawła II 120 A, pok. nr 227 (II piętro)
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-21 10:30:00 📅
Miejsce:
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: Al. Jana Pawła II 120 A,
Kod pocztowy: 07-410
Miasto pocztowe: Ostrołęka
Region: Ostrołęcki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Łukasz Struniawski
E-mail: zam.publ@szpital.ostroleka.pl 📧
Telefon: 297652402 📞
URL: www.szpital.ostroleka.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://szpital-ostroleka.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: http://szpital.ezamawiajacy.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 161-581067 (2026-08-19)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa implantów ortopedycznych dla O/Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej.
Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów ortopedycznych dla O/Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej w rodzaju i ilości zgodnej z Załącznikiem nr 1 do SWZ i umowy – Formularz asortymentowo-cenowy, który stanowi integralną część SWZ.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Dodatkowe wyroby ortopedyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 15
1️⃣
Tytuł: część nr 1
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia: endoproteza stawu biodrowego morfometryczna
Dodatkowe produkty/usługi: Adres pocztowy: Aleja Jana Pawła II 120A
Kod pocztowy: 07-415
Miejscowość: Ostrołęka
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Ostrołęcki 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Kryterium jakości (nazwa): Liczba szkoleń zadeklarowanych do przeprowadzenia
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: część nr 2
Opis zamówienia: Endoproteza jednopromieniowa stawu kolanowego pierwotna
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Tytuł: część nr 3
Opis zamówienia: część 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Tytuł: część nr 4
Opis zamówienia: część 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Tytuł: część nr 5
Opis zamówienia: część 5
Kryteria przyznawania nagród
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Tytuł: część nr 6
Opis zamówienia: część 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Tytuł: część nr 7
Opis zamówienia: część 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Tytuł: część nr 8
Opis zamówienia: część 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Tytuł: część nr 9
Opis zamówienia: część 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Tytuł: część nr 10
Opis zamówienia: część 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Tytuł: część nr 11
Opis zamówienia: Bezcementowa endoproteza stawu biodrowego
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Tytuł: część nr 12
Opis zamówienia: Endoproteza stawu kolanowego, anatomiczna, kłykciowa
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Tytuł: część nr 13
Opis zamówienia: część 13
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Tytuł: część nr 14
Opis zamówienia: część 14
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Tytuł: część nr 15
Opis zamówienia: część 15
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 10:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert nastąpi w siedzibie Zamawiającego, w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce, 07-410 Ostrołęka, Al. Jana Pawła II 120 A, pok. nr 227 (II piętro)
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-21 10:30:00 📅
Miejsce:
Otwarcie ofert nastąpi w siedzibie Zamawiającego, w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce, 07-410 Ostrołęka, Al. Jana Pawła II 120 A, pok. nr 227 (II piętro)
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Krajowy numer rejestracyjny:
7582010430
Adres pocztowy: Al. Jana Pawła II 120 A,
Kod pocztowy: 07-410
Miasto pocztowe: Ostrołęka
Region: Ostrołęcki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Łukasz Struniawski
E-mail: zam.publ@szpital.ostroleka.pl 📧
Telefon: 297652402 📞
URL: www.szpital.ostroleka.pl 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://szpital-ostroleka.ezamawiajacy.pl 🌏
Adres URL uczestnictwa: http://szpital.ezamawiajacy.pl 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
INFORMACJA O PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKACH DOWODOWYCH, WYMAGANIA SPEŁNIENIA WARUNKU UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ WYKAZU DOKUMENTÓW, KTÓRYCH ZAMAWIAJĄCY WYMAGA DOŁĄCZENIA ORAZ WYKAZU DOKUMENTÓW, KTÓRYCH ZAMAWIAJĄCY WYMAGA DOŁĄCZENIA DO OFERTY- ZGODNIE Z TREŚCIĄ SWZ. Każda wprowadzona zmiana staje się częścią integralną SWZ. WADIUM
1. Wykonawcy przystępujący do przetargu zobowiązani są do wniesienia wadium w wysokości: 466 130,00 PLN dla całości zamówienia, w tym dla poszczególnych części zamówienia:
NR CZĘŚCI KWOTA W ZŁ
Część 1 89 940,00 zł
Część 2 33 690,00 zł
Część 3 49 510,00 zł
Część 4 28 760,00 zł
Część 5 26 760,00 zł
Część 6 29 040,00 zł
Część 7 18 370,00 zł
Część 8 13 390,00 zł
Część 9 23 920,00 zł
Część 10 29 400,00 zł
Część 11 32 890,00 zł
Część 12 26 680,00 zł
Część 13 21 750,00 zł
Część 14 19 290,00 zł
Część 15 22 740,00 zł
2. Wadium można wnosić w następujących formach:
2.1 pieniądzu,
2.1 gwarancjach bankowych;
2.3 gwarancjach ubezpieczeniowych,
2.4 poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2025 r. poz. 98).
3. Wadium wnosi się przed terminem składania ofert.
4. Wadium w pieniądzu należy wnieść przed upływem terminu składania ofert przelewem na konto Zamawiającego:
Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Ostrołęce – Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej nr rachunku:
77 8923 0008 0125 2947 2012 0008
Za termin wniesienia wadium uważa się datę i godzinę wpłynięcia środków na konto Zamawiającego.
5. Wadium wnoszone w formach określonych w ust. 2 pkt. 2.2-2.4, powinno być wniesione w postaci elektronicznego oryginału dokumentu wadialnego tj. opatrzonego kwalifikowanym podpisem elektronicznym osób upoważnionych do jego wystawienia w formacie umożliwiającym odczyt dokumentu. Zamawiający nie dopuszcza złożenia dokumentu np. w formacie xml. Wadium może być przesłane wraz z ofertą (skompresowane do jednego pliku). Jeżeli wykonawca przesyła wadium poza ofertą np. e-mail powinno ono być oznaczone w sposób umożliwiający jednoznaczne przypisanie do postępowania.
6. Przy wnoszeniu wadium Zamawiający zaleca wpisanie w treści dokumentu numeru postępowania.
7. Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy, jeżeli Wykonawca nie wniósł wadium, lub wniósł w sposób nieprawidłowy lub nie utrzymał wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania ofertą lub złożył wniosek o zwrot wadium w przypadku, o którym mowa w art. 98 ust. 2 pkt 3 ustawy PZP.
8. Wniesione wadium musi zachować ważność przez cały okres, w którym Wykonawca jest związany ofertą.
9. Zamawiający zwróci wadium, jeżeli wystąpi jedna z przesłanek wymienionych w art. 98 Ustawy PZP.
10. Zamawiający zatrzymuje wadium wraz z odsetkami, a w przypadku wadium wniesionego w formie gwarancji lub poręczenia, o którym mowa w art. 97 ust. 7 pkt 2-4 ustawy PZP, występuje odpowiednio do gwaranta lub poręczyciela z żądaniem zapłaty wadium jeżeli:
1) wykonawca w odpowiedzi na wezwanie, o którym mowa w art. 107 ust. 2 ustawy PZP lub art. 128 ust. 1 ustawy PZP, z przyczyn leżących po jego stronie, nie złożył podmiotowych środków dowodowych lub przedmiotowych środków dowodowych potwierdzających okoliczności, o których mowa w art. 57 lub art. 106 ust. 1 ustawy PZP, oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, innych dokumentów lub oświadczeń lub nie wyraził zgody na poprawienie omyłki, o której mowa w art. 223 ust. 2 pkt 3 ustawy PZP, co spowodowało brak możliwości wybrania oferty złożonej przez wykonawcę jako najkorzystniejszej;
2) Wykonawca, którego oferta została wybrana:
a) odmówił podpisania umowy w sprawie zamówienia publicznego na warunkach określonych w ofercie,
b) nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy;
3) zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego stało się niemożliwe z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy, którego oferta została wybrana
. ZABEZPIECZENIE NALEŻYTEGO WYKONANIA UMOWY
Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Pokaż więcej
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: uzp@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
3. Odwołanie przysługuje na:
1) niezgodną z przepisami ustawy czynność Zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym na projektowane postanowienie umowy;
2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy;
4. Odwołujący przekazuje zamawiającemu odwołanie wniesione w formie elektronicznej albo postaci elektronicznej albo kopię tego odwołania, jeżeli zostało ono wniesione w formie pisemnej, przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu.
5. Domniemywa się, że Zamawiający mógł zapoznać się z treścią odwołania przed upływem terminu do jego wniesienia, jeżeli przekazanie odpowiednio odwołania albo jego kopii nastąpiło przed upływem terminu do jego wniesienia przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
6. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia, wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej
7. Odwołanie wnosi się w terminie:
a) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej,
b) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w lit. a).
8. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 6 i 7 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.
9. Na orzeczenie Izby oraz postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy PZP, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu.
10. W postępowaniu toczącym się wskutek wniesienia skargi stosuje się odpowiednio przepisy ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. - Kodeks postępowania cywilnego o apelacji, jeżeli przepisy Działu IX rozdziału 3 ustawy PZP nie stanowią inaczej.
11. Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie - sądu zamówień publicznych, zwanego dalej "sądem zamówień publicznych".
12. Skargę wnosi się za pośrednictwem Prezesa Izby, w terminie 14 dni od dnia doręczenia orzeczenia Izby lub postanowienia Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy PZP, przesyłając jednocześnie jej odpis przeciwnikowi skargi. Złożenie skargi w placówce pocztowej operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. - Prawo pocztowe jest równoznaczne z jej wniesieniem.
13. Prezes Izby przekazuje skargę wraz z aktami postępowania odwoławczego do sądu zamówień publicznych w terminie 7 dni od dnia jej otrzymania.
14. Zasady wnoszenia środków ochrony prawnej w niniejszym postępowaniu regulują przepisy Działu IX ustawy PZP.
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 161-581067 (2026-08-19)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)