Dostawa jałowych wyrobów medycznych
Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny
Sukcesywna dostawa jałowych wyrobów medycznych w podziale na dwie części.
TerminDeadline 2026-09-25
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-25 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-25)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa jałowych wyrobów medycznych
Numer referencyjny:
Krótki opis: Sukcesywna dostawa jałowych wyrobów medycznych w podziale na dwie części.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Dostawa jałowych wyrobów medycznych - zestawy zabiegowe do zaćmy
Opis zamówienia: Dostawa jałowych wyrobów medycznych - zestawy zabiegowe do zaćmy
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Dostawa jałowych wyrobów medycznych - zestawy operacyjne- witrektomia
Opis zamówienia: Dostawa jałowych wyrobów medycznych - zestawy operacyjne-witrektomia
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Adres pocztowy: ul. J. Sierakowskiego 13
Kod pocztowy: 03-709
Miejscowość: Warszawa
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-25 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-25 10:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/pn/spkso
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-25 10:15:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/pn/spkso
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: zampub@spkso.waw.pl
Kod pocztowy: 03-709
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zampub@spkso.waw.pl 📧
Telefon: 22 511 63 06 📞
URL: https://www.spkso.waw.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://spkso.eb2b.com.pl/index/logout 🌏
Adres profilu nabywcy: https://www.spkso.waw.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/pn/spkso 🌏
Adres URL uczestnictwa: http://platformazakupowa.pl/pn/spkso 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: W dokumentacji postępowania
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-28Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 166-595285 (2026-08-25)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa jałowych wyrobów medycznych
Numer referencyjny:
ZP/17/2026
Krótki opis: Sukcesywna dostawa jałowych wyrobów medycznych w podziale na dwie części.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 1
Tytuł: Dostawa jałowych wyrobów medycznych - zestawy zabiegowe do zaćmy
Opis zamówienia: Dostawa jałowych wyrobów medycznych - zestawy zabiegowe do zaćmy
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 2
Tytuł: Dostawa jałowych wyrobów medycznych - zestawy operacyjne- witrektomia
Opis zamówienia: Dostawa jałowych wyrobów medycznych - zestawy operacyjne-witrektomia
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Opis
Adres pocztowy: ul. J. Sierakowskiego 13
Kod pocztowy: 03-709
Miejscowość: Warszawa
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-25 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-25 10:15:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/pn/spkso
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-25 10:15:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/pn/spkso
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny
Krajowy numer rejestracyjny:
1132168300
Adres pocztowy: zampub@spkso.waw.pl
Kod pocztowy: 03-709
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zampub@spkso.waw.pl 📧
Telefon: 22 511 63 06 📞
URL: https://www.spkso.waw.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://spkso.eb2b.com.pl/index/logout 🌏
Adres profilu nabywcy: https://www.spkso.waw.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/pn/spkso 🌏
Adres URL uczestnictwa: http://platformazakupowa.pl/pn/spkso 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych: W dokumentacji postępowania
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-28Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 166-595285 (2026-08-25)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)