Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych - "2"
Ortopedyczno – Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznani
1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ w Formularz asortymentowo-cenowy stanowiących jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Miejscem dostawy jest siedziba Zamawiającego. 5. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 6. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, obejmujących wszystkie pozycje wskazane w danej części. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej lub więcej lub wszystkich części zamówienia. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części. 7. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ. 8. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-06-23. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-05-15.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Wielkopolskie › Miasto Poznań
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-15 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-24 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych - "2"
Numer referencyjny:
DZP/APT/20/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 3
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 3
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 1
Tytuł: Sterylne fartuchy chirurgiczne,
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
ul. 28 Czerwca 1956 r 135/147
61-545
Kod pocztowy: 61-545
Miejscowość: Poznań
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Poznań 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): TERMN DOSTAWY PRZEDMIOTU UMOWY (max do 4 dni roboczych)
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 2
Tytuł: Pościel i podkłady jednorazowe
Opis zamówienia:
Kryterium jakości (nazwa): TERMN DOSTAWY PRZEDMIOTU UMOWY (max do 4 dni roboczych)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Część nr 3
Tytuł: Pokrowce na poduszki wypiętrzające do stołów Maquet
Opis zamówienia:
Kryterium jakości (nazwa): TERMN DOSTAWY PRZEDMIOTU UMOWY (TD) (max do 45 dni roboczych)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Opis
Adres pocztowy: ul. 28 Czerwca 1956r. 135/147
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-06-23 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-06-23 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/pn/orsk_poznan
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-06-23 10:00:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/pn/orsk_poznan
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji ✅
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Określone w SWZ i projektowanych postanowieniach umowy
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Zostały określone w SWZ wraz z załącznikami
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Ortopedyczno – Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Krajowy numer rejestracyjny:
783-14-97-917
Adres pocztowy: ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 135/147
Kod pocztowy: 61-545
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: zamowienia.publiczne@orsk.pl 📧
Telefon: 61 8310-242 📞
URL: www.orsk.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/orsk_poznan 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/orsk_poznan 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/orsk_poznan 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://uzp.gov.pl// 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-05-18Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 094-338858 (2026-05-15)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 1592655.48 PLN 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najwyższa oferta): 1344751.2 💰
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT) (najniższa oferta): 1085207.76 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
Numer umowy:
APT/20/2026-PN-3
Data zawarcia umowy: 2026-08-18 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 4
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 4
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 1344751.2 💰
Najniższa oferta: 1085207.76 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 1085207.76 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Lohmann - oferta nr 1
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0001
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Lohmann cz. 1
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Lohmann & Rauscher Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
145818685
Adres pocztowy: Ul. Żeromskiego 17A
Kod pocztowy: 95-200
Miasto pocztowe: Pabianice
Region: Łódzki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 263460.6 💰
Najniższa oferta: 263460.6 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 263460.6 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Abena - oferta nr 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Abena cz. 2
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Abena Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
320054181
Adres pocztowy: ul. Nowa 15, Łozienica
Kod pocztowy: 72-100
Miasto pocztowe: Goleniów
Region: Szczeciński 🏙️
Wielkość podmiotu gospodarczego: Średnie
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Najwyższa oferta: 243987.12 💰
Najniższa oferta: 243987.12 💰
Całkowita wartość umowy/działki: 243987.12 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Getinge - oferta nr 3
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0003
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Getinge cz. 3
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: GETINGE Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
012328754
Adres pocztowy: ul. Żwirki i Wigury 18
Kod pocztowy: 02-092
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Źródło: OJS 2026/S 163-585269 (2026-08-24)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)