Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych dla USK-2 PUM w Szczecinie..
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY NR 2 PUM W SZCZECINIE
1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa jednorazowych wyrobów medycznych dla USK-2 PUM w Szczecinie... 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz szacowane ilości dotyczące wyrobów zostały zawarte w formularzu cen jednostkowych. 3. Zamawiający wymaga zaoferowania wyrobów medycznych w rozumieniu Ustawy o wyrobach medycznych (Dz.U. 2024.1620 z późn.zm.) wprowadzonych do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami- w zakresie zadań i pozycji wskazanych w SWZ. 4. Zamówienie składa się z 9 zadań. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 6. Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-08-12. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-07-10.
Kto? Co? Gdzie?- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
- • Zachodniopomorskie › Miasto Szczecin
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-10 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-05 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-11 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych dla USK-2 PUM w Szczecinie..
Numer referencyjny:
ZP.220.106.26
Krótki opis:
Produkty/usługi: Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała 📦
Wartość szacunkowa bez VAT: 1 108 100 PLN 💰
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 9
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 9
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
zadanie 1
Tytuł: Zadanie nr 1 : Wyroby jednorazowe stosowane u noworodków
Wartość szacunkowa bez VAT: 38 400 PLN 💰
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia:
Adres pocztowy: ul Powstańców Wlkp 72
Kod pocztowy: 70-111
Miejscowość: Szczecin
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Szczecin 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 90
Kryterium jakości (nazwa): Termin dostawy. Szczegółowy opis zawiera SWZ.
Kryterium jakości (waga): 5
Kryterium jakości (nazwa): Termin płatności. Szczegółowy opis zawiera SWZ.
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
zadanie 2
Tytuł: Zadanie nr 2: Wyroby jednorazowe dla wcześniaków
Wartość szacunkowa bez VAT: 72 000 PLN 💰
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
zadanie 3
Tytuł: Zadanie nr 3: Maski twarzowe
Wartość szacunkowa bez VAT: 40 000 PLN 💰
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
zadanie 5
Tytuł: Zadanie nr 5: Zamknięty system do odsysania górnych dróg oddechowych
Wartość szacunkowa bez VAT: 244 500 PLN 💰
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
zadanie 4
Tytuł: Zadanie nr 4: Przyrządy do żywienia kompatybilne z pompami Kangaroo EPUMP
Wartość szacunkowa bez VAT: 440 200 PLN 💰
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
zadanie 6
Tytuł: Zadanie nr 6: Łyżki do laryngoskopu Dahlhausen
Wartość szacunkowa bez VAT: 21 000 PLN 💰
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
zadanie 7
Tytuł: Zadanie nr 7: Sztance biopsyjne
Wartość szacunkowa bez VAT: 12 000 PLN 💰
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
zadanie 8
Tytuł: Zadanie nr 8: Siatki do sacrocolpopexy
Wartość szacunkowa bez VAT: 195 000 PLN 💰
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
zadanie 9
Tytuł: Zadanie nr 9: Dreny grzewcze do podgrzewacza płynów infuzyjnych i krwi Biegler
Wartość szacunkowa bez VAT: 45 000 PLN 💰
Opis zamówienia:
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Opis
Adres pocztowy: al. Powstańców Wielkopolskich 72
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-12 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-12 10:30:00 📅
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-08-12 10:30:00 📅
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Środki własne z bieżącej działalności
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY NR 2 PUM W SZCZECINIE
Krajowy numer rejestracyjny:
000288900
Departament: Dział Zamówień Publicznych
Adres pocztowy: Al. Powstańców Wielkopolskich 72
Kod pocztowy: 70-111
Miasto pocztowe: Szczecin
Region: Miasto Szczecin 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: zamowienia@usk2.szczecin.pl 📧
Telefon: +48914661086 📞
URL: https://usk2.szczecin.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/spsk2_szczecin 🌏
Adres profilu nabywcy: https://www.platformazakupowa.pl/pn/spsk2_szczecin 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/spsk2_szczecin 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/spsk2_szczecin 🌏
ID dokumentu z przepisami podatkowymi:
unused-id
Adres strony internetowej z przepisami środowiskowymi: https://www.gov.pl/ 🌏
ID dokumentu z przepisami środowiskowymi:
unused-id
Adres strony internetowej z przepisami pracy: https://www.gov.pl/ 🌏
ID dokumentu z przepisami pracy:
unused-id
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Szczegóły zawarte w SWZ.
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
010828091
Departament: Departament odwołań
Adres pocztowy: ul. Postępu 17A
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 01 📞
URL: http://www.uzp.gov.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): http://www.uzp.gov.pl 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 132-480026 (2026-07-10)
Obiekt
Zakres zamówienia
Wartość szacunkowa bez VAT: 1 108 100 PLN 💰
Opis
38 400 PLN 💰
72 000 PLN 💰
40 000 PLN 💰
244 500 PLN 💰
440 200 PLN 💰
21 000 PLN 💰
12 000 PLN 💰
195 000 PLN 💰
45 000 PLN 💰
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-18 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-18 10:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-08-18 10:30:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 480026-2026
Źródło: OJS 2026/S 151-549729 (2026-08-05)
Obiekt
Zakres zamówienia
Wartość szacunkowa bez VAT: 1 062 200 PLN 💰
Opis
38 400 PLN 💰
26 100 PLN 💰
40 000 PLN 💰
244 500 PLN 💰
440 200 PLN 💰
21 000 PLN 💰
12 000 PLN 💰
195 000 PLN 💰
45 000 PLN 💰
Procedura
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-08-27 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-08-27 10:30:00 📅
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-08-27 10:30:00 📅
Zmiany
Inne informacje dodatkowe
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 549729-2026
Źródło: OJS 2026/S 154-557377 (2026-08-11)