Dostawa klipsów chirurgicznych i staplerów chirurgicznych
Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza w Chojnicach
Przedmiotem zamówienia jest dostawa klipsów chirurgicznych i staplerów chirurgicznych – (patrz – formularz asortymentowo–cenowy, tj. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - załącznik nr 2) w okresie 24 miesięcy od udzielenia zamówienia. 4. Podmiotowe środki dowodowe wymagane od Wykonawcy obejmują: 1) Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego, sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem. 2) Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy p.z.p., o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16.02.2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - Załącznik nr 7 do SWZ, 3) Oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w: a) art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego, c) art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, dotyczących zawarcia z innymi Wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji, d) art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp, Załącznik nr 4 do SWZ. 4) Oświadczenia Wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania, o którym mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. - Załącznik nr 5 do SWZ - Załącznik nr 6 do SWZ (jeżeli dotyczy). 5) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy p.z.p., sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, 6) Wykaz dostaw porównywalnych z dostawami stanowiącymi przedmiot zamówienia, wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających czy te dostawy zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy – zgodnie z warunkiem postawionym w rozdziale VIII. pkt 2.4) - Załącznik nr 8 do SWZ, Wykonawca zobowiązany jest załączyć do oferty wstępne oświadczenie w formie jednolitego dokumentu (część IV sekcja α) – Załącznik nr 3 do SWZ, a ten którego oferta zostanie najwyżej oceniona, na wezwanie Zamawiającego także dokumenty potwierdzające te okoliczności: − Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał należycie co najmniej 3 dostawy polegające na dostawach porównywalnych z dostawami stanowiącymi przedmiot zamówienia o wartości minimum dla poszczególnych zadań: Zadanie nr 1 35 867,00 zł Zadanie nr 2 35 672,00 zł Zadanie nr 3 22 042,00 zł Zadanie nr 4 95 937,00 zł Zadanie nr 5 51 516,00 zł Zadanie nr 6 128 304,00 zł Zadanie nr 7 454 767,00 zł Zadanie nr 8 158 670,00 zł Zadanie nr 9 13 122,00 zł brutto każda dostawa. Wykonawca składający ofertę na kilka zadań musi wykazać się wykonanymi a w przypadku świadczeń ciągłych również wykonywanymi, minimum 3 dostawami o wymaganej wartości łącznej równej sumie tych zadań, których dotyczy oferta.
TerminDeadline 2026-09-21
Kto? Co?- • Opatrunki, zaciski, szwy, podwiązki › Zaciski, szwy, podwiązki naczyniowe › Klamry chirurgiczne
- • Przecinaki i noże chirurgiczne, rękawice chirurgiczne › Przecinaki i noże chirurgiczne
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-20 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa klipsów chirurgicznych i staplerów chirurgicznych
Krótki opis:
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 9
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 9
1️⃣
Tytuł: Zadanie nr 1
Opis zamówienia:
Miejsce wykonania: Chojnicki 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Maksymalna liczba wznowień: 0
Informacje o opcjach
Opcje ✅
Opis opcji:
Oferty muszą być przedstawione w formie katalogów elektronicznych lub zawierać katalog elektroniczny
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): Termin realizacji zamówienia
Kryterium jakości (waga): 20
Kryterium jakości (nazwa): Termin realizacji reklamacji
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Tytuł: Zadanie nr 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Tytuł: Zadanie nr 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Tytuł: Zadanie nr 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Tytuł: Zadanie nr 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Tytuł: Zadanie nr 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Tytuł: Zadanie nr 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Tytuł: Zadanie nr 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Tytuł: Zadanie nr 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-21 11:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-21 12:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): Termin związania ofertą określony datą: 2026-12-19
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-21 12:00:00 📅
Informacje dodatkowe: Termin związania ofertą określony datą: 2026-12-19
Katalog elektroniczny: Wymagane
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza w Chojnicach
Krajowy numer rejestracyjny:
5551783839
Adres pocztowy: Leśna 10
Kod pocztowy: 89-600
Miasto pocztowe: Chojnice
Region: Chojnicki 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: zampublik@szpital.chojnice.pl 📧
Telefon: 523956504 📞
URL: https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_chojnice 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_chojnice 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_chojnice 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1361662 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1361662 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izba-odwolawcza 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 161-578782 (2026-08-20)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)