Dostawa leków, płynów infuzyjnych, preparatów do żywienia dojelitowego i pozajelitowego oraz kontrastów
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy na zamówienie Zamawiającego leków, płynów infuzyjnych, preparatów do żywienia dojelitowego i pozajelitowego oraz kontrastów, z podziałem na 50 części zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym asortyment, dawki, postacie oraz ilości, określa Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Asortyment będący przedmiotem zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i stosowania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. – Prawo farmaceutyczne (tekst jednolity: Dz.U. 2026 poz. 612). Wykonawca zobowiązany jest posiadać wszelkie wymagane przepisami prawa dokumenty dopuszczające oferowane produkty lecznicze do obrotu oraz okazać je na żądanie Zamawiającego (z wyłączeniem produktów leczniczych sprowadzanych w trybie importu docelowego). 4. W złożonych ofertach należy podać nazwę handlową preparatu, wielkość opakowania, nazwę producenta, kod GTIN/EAN, numer pozwolenia dopuszczającego do obrotu oraz szczegółowe informacje o produkcie. W przypadku gdy oferowane opakowanie leku zawiera inną liczbę jednostek (np. tabletek, ampułek), Wykonawca zobowiązany jest do odpowiedniego przeliczenia ilości opakowań. W przypadku otrzymania niepełnej liczby opakowań, ilość należy zaokrąglić w górę do pełnego opakowania. Wskazany w Formularzu asortymentowo-cenowym kod EAN (GTIN) ma charakter informacyjny i służy identyfikacji oferowanego produktu na dzień składania oferty. Zmiana kodu EAN (GTIN) w okresie obowiązywania umowy, wynikająca ze zmiany opakowania, dystrybutora lub oznaczenia handlowego, przy zachowaniu tej samej substancji czynnej, dawki, postaci farmaceutycznej oraz numeru pozwolenia na dopuszczenie do obrotu, nie stanowi zmiany treści oferty ani zmiany umowy. 5. Zamawiający dopuszcza zamianę tabletek na kapsułki (i odwrotnie), zamianę ampułek na fiolki (i odwrotnie) pod warunkiem zachowania tej samej postaci leku. Natomiast nie dopuszcza zamiany leków o przedłużonym działaniu i zmodyfikowanym uwalnianiu na lek w postaci klasycznej tabletki, drażetki, kapsułki. 6. Zamawiający wymaga aby w celu zachowania bezpieczeństwa farmakoterapii różne dawki tego samego produktu leczniczego zawartego w jednym Zadaniu pochodziły od jednego producenta - dotyczy to tej samej postaci leku.
TerminTermin składania ofert wynosił 2026-07-20. Zamówienie zostało opublikowane na stronie 2026-06-19.
DostawcyNastępujący dostawcy są wymienieni w decyzjach o przyznaniu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących zamówień:
- • „Farmacol- Logistyka” Sp. z o. o.
- • Aesculap Chifa Sp. z o.o.
- • Asclepios S.A.
- • Baxter Polska Sp. z o.o.
- • Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.
- • CSL Behring Sp. z o.o.
- • Inpharm Sp. z o.o.
- • Lek S.A.
- • MIP Pharma Polska Sp. z o.o.
- • Neuca S.A.
- • Sanofi Sp. z o.o.
- • Servier Polska Services sp. z o.o.
- • TAKEDA Pharma Sp. z o.o.
- • Tramco Sp. z o. o.
- • Urtica Sp. z o.o.
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warmińsko-mazurskie › Olsztyński
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-19 | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 2026-08-27 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
| 2026-08-27 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
| 2026-09-02 | Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia |
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa leków, płynów infuzyjnych, preparatów do żywienia dojelitowego i pozajelitowego oraz kontrastów
Numer referencyjny:
30/2026
Krótki opis:
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 50
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 50
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 1
Tytuł: Zadanie 1 - Środki odurzające i leki psychotropowe
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia: Środki odurzające i leki psychotropowe
Adres pocztowy: Al. Warszawska 30
Kod pocztowy: 10-082
Miejscowość: Olsztyn
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Olsztyński 🏙️
Czas trwania: 36 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 2
Tytuł: Zadanie 2 -
Opis zamówienia: Środki odurzające 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 3
Tytuł: Zadanie 3 -
Opis zamówienia: Leki psychotropowe 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 4
Tytuł: Zadanie 4 - Idarucyzumab
Opis zamówienia: Idarucyzumab
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 5
Tytuł: Zadanie 5 - Płyny anestezjologiczne 1
Opis zamówienia: Płyny anestezjologiczne 1
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 6
Tytuł: Zadanie 6 - Płyny anestezjologiczne 2
Opis zamówienia: Płyny anestezjologiczne 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 7
Tytuł: Zadanie 7 - Leki różne 1
Opis zamówienia: Leki różne 1
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 8
Tytuł: Zadanie 8 - Leki różne 2
Opis zamówienia: Leki różne 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 9
Tytuł: Zadanie 9 - Leki różne 3
Opis zamówienia: Leki różne 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 10
Tytuł: Zadanie 10 - Leki różne 4
Opis zamówienia: Leki różne 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 11
Tytuł: Zadanie 11 - Leki różne 5
Opis zamówienia: Leki różne 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 12
Tytuł: Zadanie 12 - Leki różne 6
Opis zamówienia: Leki różne 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 13
Tytuł: Zadanie 13 - Antybiotyki 1
Opis zamówienia: Antybiotyki 1
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 14
Tytuł: Zadanie 14 - Antybiotyki 2
Opis zamówienia: Antybiotyki 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 15
Tytuł: Zadanie 15 - Antybiotyki 3
Opis zamówienia: Antybiotyki 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 16
Tytuł: Zadanie 16 - Antybiotyki 4
Opis zamówienia: Antybiotyki 4
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0016
1️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 17
Tytuł: Zadanie 17 - Antybiotyki 5
Opis zamówienia: Antybiotyki 5
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0017
1️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 18
Tytuł: Zadanie 18 - Antybiotyki 6
Opis zamówienia: Antybiotyki 6
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0018
1️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 19
Tytuł: Zadanie 19 - Antybiotyki 7
Opis zamówienia: Antybiotyki 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0019
2️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 20
Tytuł: Zadanie 20 - Antybiotyki 8
Opis zamówienia: Antybiotyki 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0020
2️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 21
Tytuł: Zadanie 21 - Kontrasty 1
Opis zamówienia: Kontrasty 1
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0021
2️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 22
Tytuł: Zadanie 22 - Kontrasty 2
Opis zamówienia: Kontrasty 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0022
2️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 23
Tytuł: Zadanie 23 - Kontrasty 3
Opis zamówienia: Kontrasty 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0023
2️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 24
Tytuł: Zadanie 24 - Leki różne 7
Opis zamówienia: Leki różne 7
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0024
2️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 25
Tytuł: Zadanie 25 - Leki różne 8
Opis zamówienia: Leki różne 8
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0025
2️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 26
Tytuł: Zadanie 26 - Leki różne 9
Opis zamówienia: Leki różne 9
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0026
2️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 27
Tytuł: Zadanie 27 - Leki różne 10
Opis zamówienia: Leki różne 10
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0027
2️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 28
Tytuł: Zadanie 28 - Leki różne 11
Opis zamówienia: Leki różne 11
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0028
2️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 29
Tytuł: Zadanie 29 - Leki różne 12
Opis zamówienia: Leki różne 12
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0029
3️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 30
Tytuł: Zadanie 30 - Leki różne 13
Opis zamówienia: Leki różne 13
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0030
3️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 31
Tytuł: Zadanie 31 - Leki różne 14
Opis zamówienia: Leki różne 14
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0031
3️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 32
Tytuł: Zadanie 32 - Leki różne 15
Opis zamówienia: Leki różne 15
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0032
3️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 33
Tytuł: Zadanie 33 - Leki różne 16
Opis zamówienia: Leki różne 16
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0033
3️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 34
Tytuł: Zadanie 34 - Leki różne 17
Opis zamówienia: Leki różne 17
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0034
3️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 35
Tytuł: Zadanie 35 - Leki różne 18
Opis zamówienia: Leki różne 18
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0035
3️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 36
Tytuł: Zadanie 36 - Leki różne 19
Opis zamówienia: Leki różne 19
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0036
3️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 37
Tytuł: Zadanie 37 - Leki różne 20
Opis zamówienia: Leki różne 20
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0037
3️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 38
Tytuł: Zadanie 38 - Leki różne 21
Opis zamówienia: Leki różne 21
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0038
3️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 39
Tytuł: Zadanie 39 - Leki różne 22
Opis zamówienia: Leki różne 22
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0039
4️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 40
Tytuł: Zadanie 40 - Leki różne 23
Opis zamówienia: Leki różne 23
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0040
4️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 41
Tytuł: Zadanie 41 - Leki różne 24
Opis zamówienia: Leki różne 24
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0041
4️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 42
Tytuł: Zadanie 42 - Płyny infuzyjne 1
Opis zamówienia: Płyny infuzyjne 1
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0042
4️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 43
Tytuł: Zadanie 43 - Płyny infuzyjne 2
Opis zamówienia: Płyny infuzyjne 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0043
4️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 44
Tytuł: Zadanie 44 - Preparaty do żywienia dojelitowego
Opis zamówienia: Preparaty do żywienia dojelitowego
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0044
4️⃣5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 45
Tytuł: Zadanie 45 - Preparaty do żywienia dojelitowego dla OIT
Opis zamówienia: Preparaty do żywienia dojelitowego dla OIT
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0045
4️⃣6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 46
Tytuł: Zadanie 46 - Preparaty do żywienia pozajelitowego 1
Opis zamówienia: Preparaty do żywienia pozajelitowego 1
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0046
4️⃣7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 47
Tytuł: Zadanie 47 - Preparaty do żywienia pozajelitowego 2
Opis zamówienia: Preparaty do żywienia pozajelitowego 2
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0047
4️⃣8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 48
Tytuł: Zadanie 48- Preparaty do żywienia pozajelitowego 3
Opis zamówienia: Preparaty do żywienia pozajelitowego 3
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0048
4️⃣9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 49
Tytuł: Zadanie 49 - Immunoglobulina ludzka poza Programami Lekowymi
Opis zamówienia: Immunoglobulina ludzka poza Programami Lekowymi
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0049
5️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Zadanie 50
Tytuł: Zadanie 50 - Paski testowe do monitorowania stężenia glukozy we krwi
Opis zamówienia: Paski testowe do monitorowania stężenia glukozy we krwi
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0050
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-07-20 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-07-20 09:05:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/pn/usk_olsztyn/proceedings
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-07-20 09:05:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/pn/usk_olsztyn/proceedings
Fakturowanie elektroniczne: Wymagane
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość procentowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Wpis do odpowiedniego rejestru zawodowego
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie
Krajowy numer rejestracyjny:
739-369-67-39
Adres pocztowy: Al. Warszawska 30
Kod pocztowy: 10-082
Miasto pocztowe: Olsztyn
Region: Olsztyński 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Zamówienia Publiczne
E-mail: przetargi@szpital.uwm.edu.pl 📧
Telefon: +48895245380 📞
URL: https://www.szpital.uwm.edu.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/usk_olsztyn/proceedings 🌏
Adres profilu nabywcy: https://platformazakupowa.pl/pn/usk_olsztyn/proceedings 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/usk_olsztyn/proceedings 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/usk_olsztyn/proceedings 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
5262239325
Adres pocztowy: Ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48224587801 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/krajowa-izbaodwolawcza 🌏
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-06-22Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 118-426944 (2026-06-19)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 9831116.31 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
1️⃣
Udzielono zamówienia/części zamówienia ✅
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
Numer umowy:
Zadanie nr 2
Data zawarcia umowy: 2026-08-25 📅
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 3
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 3
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z państw spoza UE: 0
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 3
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 18692.86 PLN 💰
Oferta została sklasyfikowana
Miejsce na liście zwycięzców: 1
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 2
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0002
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Asclepios SA
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Asclepios s.a.
Krajowy numer rejestracyjny:
648-10-08-230
Adres pocztowy: ul. Hubska 44
Kod pocztowy: 50-502
Miasto pocztowe: Wrocław
Region: Miasto Wrocław 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Wielkość podmiotu gospodarczego: Duże
2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 1
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 1
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 23 220 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 4
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0004
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Urtica Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Urtica Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
894-25-56-799
Adres pocztowy: ul. Krzemieniecka 120
Kod pocztowy: 54-613
3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 251812.8 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 5
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0005
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Baxter Polska Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Baxter Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
827 181 88 28
Adres pocztowy: ul. Kruczkowskiego 8
Kod pocztowy: 00-380
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 4
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 4
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 4
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 66 096 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 6
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0006
5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 2
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 2
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 57212.03 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 10
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0010
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Neuca SA
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Neuca S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
8790017162
Adres pocztowy: ul.Forteczna 35-37
Kod pocztowy: 87-100
Miasto pocztowe: Toruń
Region: Bydgosko-toruński 🏙️
6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 230648.04 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 11
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0011
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Sanofi Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Sanofi Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
813-01-40-525
Adres pocztowy: ul. Marcina Kasprzaka 6
Kod pocztowy: 01-211
7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 416986.92 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 12
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0012
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Lek SA
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Lek S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
7281341936
Adres pocztowy: ul.Podlipie 16
Kod pocztowy: 95-010
Miasto pocztowe: Stryków
Region: Łódzki 🏙️
8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0015
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 1
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 61 992 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 15
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0015
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: MIP Pharma Polska Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: MIP Pharma Polska Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5262627553
Adres pocztowy: Ul. Orzechowa 5
Kod pocztowy: 80-175
Miasto pocztowe: Gdańsk
Region: Gdański 🏙️
Wielkość podmiotu gospodarczego: Mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo
9️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0020
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 471303.36 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 20
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0020
1️⃣0️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0023
Całkowita wartość umowy/działki: 5454.97 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 23
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0023
1️⃣1️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0024
Całkowita wartość umowy/działki: 31350.24 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 24
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0024
1️⃣2️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0025
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 7
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 7
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 7
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 39657.6 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 25
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0025
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Tramco Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: TRAMCO Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5242625887
Adres pocztowy: Wolskie, ul. Wolska 14
Kod pocztowy: 05-860
Miasto pocztowe: Płochocin
1️⃣3️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0026
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 6214.97 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 26
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0026
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Servier Polska Services Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Servier Polska Services Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
527-236-74-67
Adres pocztowy: ul. Burakowska 14
Kod pocztowy: 01-066
1️⃣4️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0028
Informacje o przetargach
Liczba otrzymanych ofert: 5
Liczba ofert otrzymanych drogą elektroniczną: 5
Liczba ofert otrzymanych od oferentów z innych państw członkowskich UE: 5
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 76 545 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 28
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0028
1️⃣5️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0034
Całkowita wartość umowy/działki: 227 448 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 34
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0034
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: CSL Behring Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: CSL Behring Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5272665880
Adres pocztowy: ul. A. Branickiego 17
Kod pocztowy: 02-972
1️⃣6️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0035
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 8942.4 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 35
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0035
1️⃣7️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0041
Całkowita wartość umowy/działki: 865632.17 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 41
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0041
1️⃣8️⃣
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0049
Całkowita wartość umowy/działki: 234 630 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 49
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0049
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Takeda Pharma Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Takeda Pharma Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5262108132
Adres pocztowy: ul. Prosta 28
Kod pocztowy: 00-838
Źródło: OJS 2026/S 166-594656 (2026-08-27)
Udzielenie zamówienia
Informacja o nie przyznaniu dotacji
Nie otrzymano żadnych ofert ani wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub wszystkie zostały odrzucone
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Decyzja nabywcy z powodu niewystarczających środków
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
LOT-0013
Powód, dla którego nie wyłoniono zwycięzcy: Wszystkie oferty, wnioski o dopuszczenie do udziału lub projekty zostały wycofane lub uznane za niedopuszczalne
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0040
LOT-0043
Źródło: OJS 2026/S 166-595650 (2026-08-27)
Obiekt
Zakres zamówienia
Całkowita wartość zamówienia (bez VAT): 9831116.31 PLN 💰
Udzielenie zamówienia
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
Numer umowy:
Zadanie nr 9
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 808523.1 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 9
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0009
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Farmacol
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: „Farmacol- Logistyka” Sp. z o. o.
Krajowy numer rejestracyjny:
525-240-95-76
Adres pocztowy: Ul. Szopienicka 77
Kod pocztowy: 40-431
Miasto pocztowe: Katowice
Region: Katowicki 🏙️
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0016
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 324 000 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 16
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0016
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Cefarm
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Centrala Farmaceutyczna CEFARM S.A.
Krajowy numer rejestracyjny:
5250004220
Adres pocztowy: ul. Jana Kazimierza 16
Kod pocztowy: 01-248
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0017
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 110314.98 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 17
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0017
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Urtica
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0019
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 66181.05 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 19
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0019
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0021
Całkowita wartość umowy/działki: 1527205.92 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 21
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0021
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0022
Całkowita wartość umowy/działki: 62399.81 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 22
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0022
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0027
Całkowita wartość umowy/działki: 42271.2 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 27
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0027
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0029
Całkowita wartość umowy/działki: 195 048 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 29
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0029
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0030
Całkowita wartość umowy/działki: 52 920 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 30
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0030
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: Aesculap Chifa Sp. z o.o.
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: Aesculap Chifa Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
788 00 08 829
Adres pocztowy: ul. Tysiąclecia 14
Kod pocztowy: 64-300
Miasto pocztowe: Nowy Tomyśl
Region: Leszczyński 🏙️
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0033
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 62 100 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 33
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0033
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0039
Całkowita wartość umowy/działki: 695507.01 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 39
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0039
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0042
Całkowita wartość umowy/działki: 973656.72 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 42
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0042
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0045
Całkowita wartość umowy/działki: 328 356 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 45
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0045
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0046
Całkowita wartość umowy/działki: 192191.4 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 46
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0046
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0047
Całkowita wartość umowy/działki: 73380.54 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 47
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0047
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0048
Informacje o przetargach
Liczba ofert otrzymanych od MŚP: 2
Informacja o wartości zamówienia/działki (bez VAT)
Całkowita wartość umowy/działki: 63617.4 PLN 💰
Identyfikator oferty:
Zadanie nr 48
Identyfikator części zamówienia lub grupy części:
LOT-0048
Informacje o przetargach
Nazwa strony oferującej: InPharm
Nazwa i adres wykonawcy
Nazwa: InPharm Sp. z o.o.
Krajowy numer rejestracyjny:
5242571743
Adres pocztowy: ul. Strumykowa 28/11
Kod pocztowy: 03-138
Źródło: OJS 2026/S 170-608160 (2026-09-02)
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe oraz immunomodulacyjne (>20)
- Produkty lecznicze dla dermatologii oraz układu mięśniowo-szkieletowego (20)
- Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia (11)
- Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu (8)
- Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów (4)
- Produkty lecznicze dla układu nerwowego i organów zmysłów (14)
- Różne produkty lecznicze (>20)
- Wyroby farmaceutyczne (6)
- Środki lecznicze dla układu oddechowego (6)