Dostawa leków, płynów infuzyjnych, środków wziewnych, bielizny operacyjnej oraz wyrobów medycznych (pakiety I – XIV)
Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu
PAKIET I – LEKI; PAKIET II – LEKI; PAKIET III – LEKI; PAKIET IV – PŁYNY INFUZYJNE; PAKIET V – LEKI (NARKOTYKI); PAKIET VI – ŚRODKI WZIEWNE, ANESTEZJOLOGICZNE; PAKIET VII – BIELIZNA OPERACYJNA; PAKIET VIII – WYROBY MEDYCZNE; PAKIET IX – WYROBY MEDYCZNE; PAKIET X – WYROBY MEDYCZNE; PAKIET XI – WYROBY MEDYCZNE; PAKIET XII – WYROBY MEDYCZNE; PAKIET XIII – WYROBY MEDYCZNE; PAKIET XIV – WYROBY MEDYCZNE.
TerminDeadline 2026-10-08
Kto? Co?- • Produkty farmaceutyczne › Różne produkty lecznicze
- • Produkty farmaceutyczne › Wyroby farmaceutyczne
- • Urządzenia medyczne › Materiały medyczne
- • Urządzenia medyczne › Różne urządzenia i produkty medyczne
- • Luxembourg › Luxembourg
- • Warszawski stołeczny › Miasto Warszawa
Historia zamówień
| Data | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-01 | Ogłoszenie o zamówieniu |
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-09-01)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa leków, płynów infuzyjnych, środków wziewnych, bielizny operacyjnej oraz wyrobów medycznych (pakiety I – XIV)
Numer referencyjny:
Krótki opis:
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Różne produkty lecznicze 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 14
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 14
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 1
Ilość: 298 sztuka
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia: Leki
Dodatkowe produkty/usługi: Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Dostawa: Kajetany, ul. Mokra 17, 05-830 Nadarzyn
Adres pocztowy: ul. Mochnackiego 10
Kod pocztowy: 02-042
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 2
Ilość: 4 sztuka
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 3
Ilość: 56 sztuka
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 4
Ilość: 24 sztuka
Opis zamówienia: Płyny infuzyjne
Dodatkowe produkty/usługi: Różne urządzenia i produkty medyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 5
Ilość: 5 sztuka
Opis zamówienia: Leki (narkotyki)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 6
Ilość: 1 sztuka
Dodatkowe produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 7
Ilość: 26 sztuka
Opis zamówienia: Bielizna operacyjna
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 8
Ilość: 72 sztuka
Opis zamówienia: Wyroby medyczne
Dodatkowe produkty/usługi: Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 9
Ilość: 47 sztuka
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 10
Ilość: 21 sztuka
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 11
Ilość: 37 sztuka
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 12
Ilość: 27 sztuka
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 13
Ilość: 2 sztuka
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Tytuł: Pakiet nr 14
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Kajetany, ul. Mokra 17, 05-830 Nadarzyn, Polska
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-08 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-08 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert nastąpi przez upublicznienie ofert wczytanych na platformie. Otwarcie ofert na platformie e-Zamawiający dokonywane jest poprzez odszyfrowanie i otwarcie ofert, które jest jednoznaczne z ich upublicznieniem na platformie e-Zamawiający. Poprzez upublicznienie należy rozumieć dostęp do otwartych na platformie przez Zamawiającego.
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): brak
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-10-08 10:00:00 📅
Miejsce:
Informacje dodatkowe: brak
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje: Wadium - szczegóły dotyczące wymagań określone zostały w dokumentach zamówienia.
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Szczegółowe zasady finansowania zostały określone w dokumentach zamówienia.
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Instytut fizjologii i patologii słuchu
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Instytut fizjologii i patologii słuchu
Adres pocztowy: ul. Mochnackiego 10
Kod pocztowy: 02-042
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Instytut fizjologii i patologii słuchu
E-mail: zamowienia@ifps.org.pl 📧
Telefon: +48 223118102 📞
Fax: +48 223118118 📠
URL: https://whc.ifps.org.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ifps.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://ifps.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ifps.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ifps.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
Departament: Departament Odwołań
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Fax: +48 224587800 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/kontakt2 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/kontakt2 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 169-605153 (2026-09-01)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa leków, płynów infuzyjnych, środków wziewnych, bielizny operacyjnej oraz wyrobów medycznych (pakiety I – XIV)
Numer referencyjny:
IFPS/32/PZP/26
Krótki opis:
PAKIET I – LEKI; PAKIET II – LEKI; PAKIET III – LEKI; PAKIET IV – PŁYNY INFUZYJNE; PAKIET V – LEKI (NARKOTYKI); PAKIET VI – ŚRODKI WZIEWNE, ANESTEZJOLOGICZNE; PAKIET VII – BIELIZNA OPERACYJNA; PAKIET VIII – WYROBY MEDYCZNE; PAKIET IX – WYROBY MEDYCZNE; PAKIET X – WYROBY MEDYCZNE; PAKIET XI – WYROBY MEDYCZNE; PAKIET XII – WYROBY MEDYCZNE; PAKIET XIII – WYROBY MEDYCZNE; PAKIET XIV – WYROBY MEDYCZNE.
Pokaż więcej
Produkty/usługi: Różne produkty lecznicze 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części ✅
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 14
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 14
1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Leki pakiet 1
Tytuł: Pakiet nr 1
Ilość: 298 sztuka
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) ✅
Opis zamówienia: Leki
Dodatkowe produkty/usługi: Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Dostawa: Kajetany, ul. Mokra 17, 05-830 Nadarzyn
Adres pocztowy: ul. Mochnackiego 10
Kod pocztowy: 02-042
Miejscowość: Warszawa
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Warszawa 🏙️
Czas trwania: 12 miesięcy
Kryteria przyznawania nagród
Cena ✅
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0001
2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Leki pakiet 2
Tytuł: Pakiet nr 2
Ilość: 4 sztuka
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0002
3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Leki pakiet 3
Tytuł: Pakiet nr 3
Ilość: 56 sztuka
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0003
4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Płyny infuzyjne - pakiet 4
Tytuł: Pakiet nr 4
Ilość: 24 sztuka
Opis zamówienia: Płyny infuzyjne
Dodatkowe produkty/usługi: Różne urządzenia i produkty medyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0004
5️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Leki (narkotyki) - pakiet 5
Tytuł: Pakiet nr 5
Ilość: 5 sztuka
Opis zamówienia: Leki (narkotyki)
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0005
6️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Środki wziewne, anestezjologiczne - pakiet 6
Tytuł: Pakiet nr 6
Ilość: 1 sztuka
Dodatkowe produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0006
7️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Bielizna operacyjna - pakiet 7
Tytuł: Pakiet nr 7
Ilość: 26 sztuka
Opis zamówienia: Bielizna operacyjna
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0007
8️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Wyroby medyczne - pakiet 8
Tytuł: Pakiet nr 8
Ilość: 72 sztuka
Opis zamówienia: Wyroby medyczne
Dodatkowe produkty/usługi: Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0008
9️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Wyroby medyczne - pakiet 9
Tytuł: Pakiet nr 9
Ilość: 47 sztuka
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Wyroby medyczne - pakiet 10
Tytuł: Pakiet nr 10
Ilość: 21 sztuka
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Wyroby medyczne - pakiet 11
Tytuł: Pakiet nr 11
Ilość: 37 sztuka
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Wyroby medyczne - pakiet 12
Tytuł: Pakiet nr 12
Ilość: 27 sztuka
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Wyroby medyczne - pakiet 13
Tytuł: Pakiet nr 13
Ilość: 2 sztuka
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Wewnętrzny identyfikator:
Wyroby medyczne - pakiet 14
Tytuł: Pakiet nr 14
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki:
LOT-0014
Opis
Główne miejsce lub miejsce wykonywania działalności: Kajetany, ul. Mokra 17, 05-830 Nadarzyn, Polska
Zakres zamówienia
Dodatkowe produkty/usługi:
Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta ✅
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-10-08 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-10-08 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): Otwarcie ofert nastąpi przez upublicznienie ofert wczytanych na platformie. Otwarcie ofert na platformie e-Zamawiający dokonywane jest poprzez odszyfrowanie i otwarcie ofert, które jest jednoznaczne z ich upublicznieniem na platformie e-Zamawiający. Poprzez upublicznienie należy rozumieć dostęp do otwartych na platformie przez Zamawiającego.
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia): brak
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Wymagane jest zabezpieczenie ✅
Data otwarcia: 2026-10-08 10:00:00 📅
Miejsce:
Otwarcie ofert nastąpi przez upublicznienie ofert wczytanych na platformie.
Otwarcie ofert na platformie e-Zamawiający dokonywane jest poprzez odszyfrowanie i otwarcie ofert, które jest jednoznaczne z ich upublicznieniem na platformie e-Zamawiający.
Poprzez upublicznienie należy rozumieć dostęp do otwartych na platformie przez Zamawiającego.
Pokaż więcej
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne ✅
Stosowana będzie płatność elektroniczna ✅
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Wymagane depozyty i gwarancje: Wadium - szczegóły dotyczące wymagań określone zostały w dokumentach zamówienia.
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: Szczegółowe zasady finansowania zostały określone w dokumentach zamówienia.
Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Instytut fizjologii i patologii słuchu
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP:5261744423; REGON:011692096
Departament: Instytut fizjologii i patologii słuchu
Adres pocztowy: ul. Mochnackiego 10
Kod pocztowy: 02-042
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Instytut fizjologii i patologii słuchu
E-mail: zamowienia@ifps.org.pl 📧
Telefon: +48 223118102 📞
Fax: +48 223118118 📠
URL: https://whc.ifps.org.pl/ 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://ifps.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet/ 🌏
Adres profilu nabywcy: https://ifps.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ifps.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet/ 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ifps.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet/ 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane
Informacje uzupełniające
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny:
NIP: 5262239325
Departament: Departament Odwołań
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Sekretariat Biura Odwołań
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: +48 224587801 📞
Fax: +48 224587800 📠
URL: https://www.gov.pl/web/uzp/kontakt2 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://www.gov.pl/web/uzp/kontakt2 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Nazwa i adresy
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
POUCZENIE O ŚRODKACH OCHRONY PRAWNEJ
Środki ochrony prawnej przysługują Wykonawcy, jez̨eli ma lub miał interes w uzyskaniu zamǫwienia oraz poniǫsł lub moz̨e ponies̨c̨ szkodę w wyniku naruszenia przez Zamawiającego przepisǫw P. z. p.
Odwołanie przysługuje na:
niezgodną z przepisami ustawy czynnos̨c̨ Zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamǫwienia, w tym na projektowane postanowienie umowy; zaniechanie czynnos̨ci w postępowaniu o udzielenie zamǫwienia, do ktǫrej Zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy.
Odwołanie wnosi się do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w formie pisemnej albo w formie elektronicznej albo w postaci elektronicznej opatrzone podpisem zaufanym.
Na orzeczenie Krajowej Izby Odwoławczej oraz postanowienie Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej, o ktǫrym mowa w art. 519 ust. 1 pzp, stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie za pos̨rednictwem Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej.
Szczegółowe informacje dotyczące środków ochrony prawnej określone są w Dziale IX „Środki ochrony prawnej” usatwy P. z. p. (art. 505–590).
Pokaż więcej
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Źródło: OJS 2026/S 169-605153 (2026-09-01)
Nowe zamówienia w powiązanych kategoriach 🆕
- Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała (>20 nowe zamówienia)
- Produkty farmaceutyczne (>20)
- Różne produkty lecznicze (>20)
- Czynniki diagnostyczne (1)
- Odczynniki i środki kontrastowe (>20)
- Pozostałe produkty terapeutyczne (2)
- Preparaty lecznicze, z wyłączeniem produktów stomatologicznych (2)
- Produkty antypasożytnicze, środki owadobójcze i odstraszające owady (1)
- Produkty lekarskie (2)
- Roztwory lecznicze (20)
- Wszelkie pozostałe produkty inne niż terapeutyczne (2)