Dostawa leków

Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu

Dostawa leków do Działu farmacji Zamawiającego.

Termin

Deadline 2026-09-28

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-18 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-19 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-20 Ogłoszenie o zamówieniu
2026-08-21 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-18)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa leków
Numer referencyjny: 6/L/2026
Krótki opis: Dostawa leków do Działu farmacji Zamawiającego.
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Produkty farmaceutyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 2
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 2

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 6/L/2026.1
Tytuł: Pakiet 1 - Dostawa posiłków
Adres pocztowy: ul. Adama Mickiewicza 1
Kod pocztowy: 56-100
Miejscowość: Lubiąż
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Wrocławski 🏙️
Czas trwania
Data rozpoczęcia: 2027-01-01 📅
Data końcowa: 2027-12-31 📅
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 100
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: 6/L/2026.2
Tytuł: Pakiet 2- Dostawa leków
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002
Opis
Adres pocztowy: ul. Mickiewicza 1

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-28 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-28 09:30:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9a096d12-f202-4301-a426-31dc25d2402c
Warunki otwarcia ofert (Informacje o osobach upoważnionych i procedurze otwarcia):
Termin związania ofertą upływa w dniu 25.12.2026 r. Zamawiający nie przewiduje publicznego otwarcia ofert.
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Data otwarcia: 2026-09-28 09:30:00 📅
Miejsce: Informacje dodatkowe:
Termin związania ofertą upływa w dniu 25.12.2026 r. Zamawiający nie przewiduje publicznego otwarcia ofert.
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Kryterium kwalifikacji: Wpis do odpowiedniego rejestru zawodowego
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów:
Koncesji, zezwolenia lub licencji na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie objętym zamówieniem.
Kryterium kwalifikacji: Wpis do rejestru handlowego
Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów: Zdolności do występowania w obrocie gospodarczym.
Podstawa wykluczenia:
Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia
Korupcja
Nadużycia
+ jeszcze 9
Naruszenie obowiązku opłacenia składek na ubezpieczenie społeczne
Naruszenie obowiązku płatności podatków
Naruszenie obowiązków określonych w podstawach wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym
Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy
Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji
Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi
Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu
Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną
Udział w organizacji przestępczej
Opis przesłanek wykluczenia:
Art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp.
Art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp.
Art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp.
Art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp.
Art. 108 ust. 1 pkt 1 i 4 ustawy Pzp.
Art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu
Krajowy numer rejestracyjny: NIP: 9880133033
Adres pocztowy: ul. Adama Mickiewicza 1
Kod pocztowy: 56-100
Miasto pocztowe: Lubiąż
Region: Wrocławski 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Artur Karski
E-mail: a.karski@lubszpital.com.pl 📧
Telefon: +48713891713 📞
Fax: +48713897499 📠
URL: http://lubszpital.pl/ 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9a096d12-f202-4301-a426-31dc25d2402c 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9a096d12-f202-4301-a426-31dc25d2402c 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
Zastosowano art. 360 pkt. 2, 3 i 4 ustawy Pzp.
Organ kontrolny
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: NIP 5262239325
Adres pocztowy: ul. Postępu 17
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: (22) 458 78 40 📞
URL: https://www.uzp.gov.pl/kio 🌏
Służba, od której można uzyskać informacje o procedurze odwoławczej
Tak samo jak: Organ kontrolny
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się w terminie: 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie: 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej Odwołanie w przypadkach innych niż określone powyżej wnosi się w terminie: 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-18+02:00 📅
Źródło: OJS 2026/S 159-574275 (2026-08-18)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-19)
Procedura
Informacje administracyjne
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 89 dni

Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-19+02:00 📅

Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Nowa wartość
Tekst:
Dokonano korekty liczby dni z 90 na 89 w sekcji 5.1.12 Warunki udzielenia zamówienia, części Pakiet 1 - Dostawa leków.
Inne informacje dodatkowe
Zmieniono termin związania ofertą.
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 045293ab-fc4e-40c2-ac4c-596bbaf91135-02
Źródło: OJS 2026/S 160-578032 (2026-08-19)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-20)

Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-20+02:00 📅

Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Nowa wartość
Tekst:
Dokonano korekty w błędnej nazwie w Części zamówienia (LOT-0001) Pakietu nr 1 w sekcji 5.1. Tytuł:. Jest "Dostawa posiłków" a powinno być "Dostawa leków".
Inne informacje dodatkowe
Zmieniono nazwę części zamówienia w Pakiecie 1.
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: bb1f0f27-e9e4-4e53-88c1-8d8475fc2801-02
Źródło: OJS 2026/S 161-580315 (2026-08-20)
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-21)
Obiekt
Opis
Tytuł: Pakiet 1 - Dostawa leków

Informacje uzupełniające
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-24+02:00 📅

Zmiany
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0001
Nowa wartość
Tekst:
Dokonano korekty w błędnej nazwie w Części zamówienia (LOT-0001) Pakietu nr 1 w sekcji 5.1. Tytuł:. Jest "Dostawa posiłków" a powinno być "Dostawa leków".
Inne informacje dodatkowe
Zmieniono nazwę części zamówienia w Pakiecie 1.
Główny powód zmiany: Aktualizacja informacji
Informacje o modyfikacjach
Poprzednia wersja ogłoszenia, która jest zmieniana: 1834b1ab-79ae-4ffd-89eb-c71396b259f2-02
Źródło: OJS 2026/S 162-581288 (2026-08-21)