Dostawa materiałów eksploatacyjnych do aparatury medycznej

Ortopedyczno – Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznani

1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do aparatury medycznej. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załącznikach do SWZ, który stanowi jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia został podzielony na 11 części 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, obejmujących wszystkie pozycje wskazane w danej części przedmiotu zamówienia. 5. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej lub więcej lub wszystkich części zamówienia. 6.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 7. Zamawiający dopuszcza dostawę przedmiotu zamówienia równoważnego 8.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy.

Termin

Deadline 2026-09-25

Kto? Co? Gdzie?
Historia zamówień
Data Dokument
2026-08-20 Ogłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie o zamówieniu (2026-08-20)
Obiekt
Zakres zamówienia
Tytuł: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do aparatury medycznej
Numer referencyjny: DZP/DAM/36/2026
Krótki opis:
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do aparatury medycznej. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załącznikach do SWZ, który stanowi jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia został podzielony na 11 części 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, obejmujących wszystkie pozycje wskazane w danej części przedmiotu zamówienia. 5. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej lub więcej lub wszystkich części zamówienia. 6.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 7. Zamawiający dopuszcza dostawę przedmiotu zamówienia równoważnego 8.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy.
Pokaż więcej
Rodzaj umowy: Dostawy
Produkty/usługi: Materiały medyczne 📦
Informacje o działkach
Niniejsze zamówienie podzielone jest na części
Maksymalna liczba partii, która może zostać przyznana jednemu oferentowi: 11
Oferty mogą być składane na maksymalną liczbę części: 11

1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 1
Tytuł: Akcesoria do systemów napędów Aesculap
Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)
Opis zamówienia:
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa Akcesoriów do systemów napędów Aesculap (część nr 1) 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załącznikach do SWZ, który stanowi jej integralną część 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Pokaż więcej
Dodatkowe produkty/usługi: Przyrządy używane na salach operacyjnych 📦
Adres pocztowy: ORTOPEDYCZNO – REHABILITACYJNY SZPITAL KLINICZNY im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
ul. 28 Czerwca 1956 r 135/147
61-545
Kod pocztowy: 61-545
Miejscowość: Poznań
Kraj: Polska 🇵🇱
Miejsce wykonania: Miasto Poznań 🏙️
Czas trwania: 24 miesięcy
Informacje o opcjach
Opcje
Opis opcji:
Zamawiający dopuszcza możliwość skorzystania z prawa opcji w ramach zawartej w postępowaniu umowy. Szczegółowy opis oraz zakres opcji został określony projektowanych postanowieniach umowy załączniku do SWZ.
Kryteria przyznawania nagród
Cena
Cena (waga): 60
Kryterium jakości (nazwa): TERMIN DOSTAWY (TD) (max do 15 dni roboczych)
Kryterium jakości (waga): 40
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0002

2️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 2
Tytuł: Akcesoria do zasilaczy opasek uciskowych
Opis zamówienia:
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa Akcesoriów do zasilaczy opasek uciskowych (część nr 2) 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załącznikach do SWZ, który stanowi jej integralną część 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0003

3️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 3
Tytuł: Opaski uciskowe do zasilaczy opasek
Opis zamówienia:
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa Opasek uciskowych do zasilaczy opasek (część nr 3) 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załącznikach do SWZ, który stanowi jej integralną część 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0004

4️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 4
Tytuł: Sondy do kriolezji
Opis zamówienia:
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa Sond do kriolezji (część nr 4) 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załącznikach do SWZ, który stanowi jej integralną część 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0005

5️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 5
Tytuł: Akcesoria do elektrochirurgii I
Opis zamówienia:
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa Akcesoriów do elektrochirurgii I (część nr 5) 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załącznikach do SWZ, który stanowi jej integralną część 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0006

6️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 6
Tytuł: Akcesoria do elektrochirurgii II
Opis zamówienia:
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa Akcesoriów do elektrochirurgii II (część nr 6) 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załącznikach do SWZ, który stanowi jej integralną część 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0007

7️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 7
Tytuł: Akcesoria do spirometrii
Opis zamówienia:
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa Akcesoriów do spirometrii (część nr 7) 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załącznikach do SWZ, który stanowi jej integralną część 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Pokaż więcej
Czas trwania: 15 dni
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0008

8️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 8
Tytuł: Akcesoria do fizykoterapii I
Opis zamówienia:
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa Akcesoriów do fizykoterapii I (część nr 8) 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załącznikach do SWZ, który stanowi jej integralną część 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0009

9️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 9
Tytuł: Akcesoria do fizykoterapii II
Opis zamówienia:
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa Akcesoriów do fizykoterapii II (część nr 9) 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załącznikach do SWZ, który stanowi jej integralną część 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0010

1️⃣0️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 10
Tytuł: Elektrody do EKG
Opis zamówienia:
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa Elektrod do EKG (część nr 10) 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załącznikach do SWZ, który stanowi jej integralną część 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0011

1️⃣1️⃣
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 11
Tytuł: Czujnik do pomiaru temperatury w przełyku
Opis zamówienia:
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa Czujników do pomiaru temperatury w przełyku (część nr 11) 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załącznikach do SWZ, który stanowi jej integralną część 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4.Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
Pokaż więcej
Tytuł
Numer identyfikacyjny działki: LOT-0012
Opis
Adres pocztowy: ul. 28 Czerwca 1956r. 135/147

Procedura
Rodzaj procedury
Procedura otwarta
Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE
Główne aspekty procedury:
Główne aspekty procedury zostały zawarte w SWZ oraz w załącznikach, które stanowią jej integralną część.
Informacje administracyjne
Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 2026-09-25 09:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert: 2026-09-25 10:00:00 📅
Warunki otwarcia ofert (miejsce): https://platformazakupowa.pl/pn/orsk_poznan
Języki, w których można składać oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: polski 🗣️
Minimalne ramy czasowe, w których oferent musi utrzymać ofertę: 90 dni
Warunki przetargu
Oferenci mogą złożyć więcej niż jedną ofertę
Wymagane jest użycie zaawansowanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub pieczęci elektronicznej (zgodnie z definicją w rozporządzeniu (UE) nr 910/2014)
Data otwarcia: 2026-09-25 10:00:00 📅
Miejsce: https://platformazakupowa.pl/pn/orsk_poznan
Fakturowanie elektroniczne: Dozwolone
Stosowane będą zamówienia elektroniczne
Stosowana będzie płatność elektroniczna
Kryteria przyznawania nagród
Rodzaj wagi: Waga (wartość punktowa, dokładna)
Warunki przetargu
Umowa zawiera warunki realizacji

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
Warunki uczestnictwa
Główne warunki finansowania i ustalenia dotyczące płatności i/lub odniesienie do odpowiednich przepisów regulujących je: określone w SWZ i projektowanych postanowieniach umowy
Warunki związane z umową
Warunki realizacji zamówienia: Zostały określone w SWZ wraz z załącznikami

Instytucja zamawiająca
Nazwa i adresy
Nazwa: Ortopedyczno – Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Krajowy numer rejestracyjny: 783-14-97-917
Adres pocztowy: ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 135/147
Kod pocztowy: 61-545
Miasto pocztowe: Poznań
Region: Miasto Poznań 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
Punkt kontaktowy: Dział Zamówień Publicznych
E-mail: zamowienia.publiczne@orsk.pl 📧
Telefon: 61 8310-242 📞
URL: www.orsk.pl 🌏
Adres na potrzeby wymiany informacji (URL): https://platformazakupowa.pl/pn/orsk_poznan 🌏
Rodzaj instytucji zamawiającej
Podmiot prawa publicznego
Główna działalność
Zdrowie
Komunikacja
Dokumenty URL: https://platformazakupowa.pl/pn/orsk_poznan 🌏
Adres URL uczestnictwa: https://platformazakupowa.pl/pn/orsk_poznan 🌏
Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane

Informacje uzupełniające
Informacje dodatkowe
1. Oferta musi być sporządzona w języku polskim, przy wykorzystaniu ogólnie dostępnych formatów danych zgodnie z zapisami wskazanymi w SWZ. 2. Sposób przygotowania oferty, w tym dokumenty które stanowią ofertę zostały określone w SWZ 3. Zamawiający wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych zgodnie z zapisami SWZ. 4. Podstawy wykluczenia Wykonawcy z postępowania zostały określone SWZ oraz w załącznikach do SWZ. 5. Warunki udziału zostały określone w SWZ. 6. Zamawiający wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych zgodnie z zapisami SWZ.
Pokaż więcej
Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Nazwa: Krajowa Izba Odwoławcza
Krajowy numer rejestracyjny: 010828091
Adres pocztowy: ul. Postępu 17a
Kod pocztowy: 02-676
Miasto pocztowe: Warszawa
Region: Miasto Warszawa 🏙️
Kraj: Polska 🇵🇱
E-mail: odwolania@uzp.gov.pl 📧
Telefon: 224587840 📞
URL: https://uzp.gov.pl// 🌏
Organ kontrolny
Tak samo jak: Organ odpowiedzialny za procedury mediacyjne
Procedura przeglądu
Dokładne informacje na temat terminu (terminów) procedur odwoławczych:
Odwołanie wnosi się w terminie: 1. 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej; 2. Odwołanie wobec treści ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub wobec treści dokumentów zamówienia wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej.
Pokaż więcej
Informacje o elektronicznych przepływach pracy
Akceptowane będzie fakturowanie elektroniczne
Informacje o ogłoszeniu
Preferowana data publikacji: 2026-08-21Z 📅
Źródło: OJS 2026/S 161-579190 (2026-08-20)